Silivri Hurdacı Firmaları

Silivri Hurdacı ve Hurda Alımı mesleği, geçmişi çok eskilere dayanan, geri dönüşüme katkı sağlayan ve bundan katma değer elde eden bir meslektir.

Hurda ise, geri dönüştürülebilir madenlerden veya doğal kaynaklardan elde edilen ve kullanım ömürleri sonunda kullanılamaz hale gelen veya kullanılması sakıncalı olan ürünlerin genel adıdır.

Hurdaya çıkarılabilecek öğeler arasında ağaçlardan ve petrol bazlı plastiklerden elde edilen kağıtlar ile geri dönüşüm için metal veya alaşım kullanan tüm öğeler ve aletler bulunur.

İstanbul, Türkiye’nin sanayi açısından en gelişmiş illerinden biridir. Bu nedenle hurda metalin geri dönüştürülmesi çok önemli ve yaygındır. Hurdaların geri dönüşümü sadece doğayı korumaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda depozit mantığı ile hurda ürün sahiplerine kazanç sağlar. Hurda satış süreci tüketiciye özel değildir. Çeşitli nedenlerle geri dönüşüm faaliyetlerini gerçekleştirmeyen bazı firmalar, üretim sırasında oluşan atıkları da hurdacıların geri dönüşüme kazandıracağı bir tesise gönderilmek üzere satabilirler.

Silivri Hurdacı Ve Hurda Alımı

Silivri hurdacı firmamız 1991 yılında kurulan bir firmadır. İlk olarak sadece müşterilerimizden alım satım hizmetini gerçekleştirdik ve aldığımız malzemeleri geri dönüşüme gönderdik. Fakat senelerin vermiş olduğu bilgi birikimleri ile müşterilerimize daha fazla hizmet vermeye başladık. Hizmet kapsamımızı genişlettik ve aradığınız bütün hizmetleri biz de en kolay şekilde bulabilirsiniz. Silivri hurda alımı hizmeti sağlayan firmamız; ürünleri ayrıştırdıktan sonra kısa süre içerisinde işler. Sizlerden her çeşit hurdaları alırız ve tekrardan geri dönüştürerek insanların kullanımına hazır hale getiririz. Sizde profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet sunan bir hurdacı arıyorsanız Silivri hurdacı tam size göre.. O halde hemen bizi arayın ve bizimle iletişim kurun

Silivri Hurdacı, En Yakın Hurdacı Firması

Silivri hurdacı firması olarak Silivri’de bulunan bütün bölgelerden bakır hurdası, alüminyum hurdası, demir hurdası, inşaat hurdası gibi birçok hurda çeşitlerini almaktayız. Hurdalarımız her zaman yüksek fiyat üzerinden değerlendirilir. Bize ulaştığınız da keşif işlerini yapmaları için elemanlarımızı adresinize göndeririz. Burada malzemeleriniz incelendikten sonra tartılır ve sizlere fiyat hakkında detaylı bilgi verilir. Her zaman için yüksek fiyat tarifesinden eşyalarınızı değerlendiririz. Firmamız sizlerin daha iyi hizmet ile karşılaşması için sürekli olarak kendini yeniler ve günceller. Sizde en yakın hurdacı firması arıyorsanız hemen bize ulaşın.

 

Silivri Hurdacı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Silivri hurdacı olarak verdiğimiz hizmetler bir hayli fazladır. Günümüzde hurdacılık yapan firmalar genel olarak sadece alım satım hizmeti verir. Fakat biz gelişmiş ve profesyonel bir şekilde hizmet sunan firma olduğumuz için birçok hizmeti aynı anda sağlayabiliyoruz. Özverili, güvenli, dürüstlük çerçevesi içerisinde hizmetimizi müşterilerinize sağlıyoruz. Bu şekilde hizmet verdiğimiz için bu sektörde büyüdük ve en iyi firmalar arasında yerini aldık. Silivri ayırmadan her yere hizmet veriyoruz. Silivri hurdacı olarak verdiğimiz hizmetler ise aşağıdaki gibidir

  • Demir kesim hizmeti
  • Yıkım kırım hizmeti
  • Depo temizliği
  • Fabrika sökümü

Silivri Hurdacı, Yüksek Fiyattan Hurda Alımı

Silivri hurdacı yüksek fiyattan hurda alımı hizmetini sizlere sağlar. Genişlemiş yapımız olduğu için birçok alanda hizmet sağlayabiliyoruz. Her çeşit hurdalar bizim için önemlidir ve adresinizden girip teslim alırız. Eğer elinizde hurda bulunuyor ise sizlere ücretsiz bir şekilde yıkım-kırım hizmeti ve aynı zamanda depo temizliği hizmeti veriyoruz.

Depolarınızı profesyonel niteliğe sahip olan elemanlarımız düzgün bir şekilde temizliyor. Temizlik bittikten sonra sizde bulunan hurda eşyaları alıyoruz ve ek bir ücretsizden istemiyoruz. Aynı zamanda Silivri hurdacı elinizde bulunan hurdaları her zaman yüksek fiyattan alır. Amacımız hurdaları geri dönüşme gönderip katkıda bulunmaktır. Asla sizden uygun fiyata hurda alıp başkasına satıp sizlerin güvenini sarsmıyoruz. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve hizmet alabilirsiniz.

 

Silivri Hurdacı, Profesyonel Hizmet İmkânı

Eskiyen eşyaların geri dönüşüme gönderilmesi ve tekrardan insanların kullanılabileceği bir duruma getirilmesi gerçekten çok önemlidir. Evinizde ve işyerinizde kullanmadığınız ve gereksiz gördüğünüz eşyalar bulunuyor mu?  Bu eşyaları çöpe atmak yerine satıp para kazanmak istemez misiniz? Firmamız eşyalarınızı değerinden alıyor. Eşyalarınızı satıp para kazanabileceğiniz gibi hem çevreyi korumak hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz.

Günümüzde bilinçli bir insan olmak önemlidir. Bilinçli insan hurdaların geri dönüştürüleceğini ve tekrardan kullanılabilir duruma getirileceğini bilir. Sizde bulunan bakır, çinko, kablo, kutu, alüminyum, plastik, kağıt, demir, krom, kurşun gibi hurdaları bizlere teslim edebilirsiniz. Silivri hurda alan yerler olarak sizlere 7 24 saat hizmet sunarız.

Silivri En Yakın Hurdacı

Çeşitli malzemelerin hurdalarını toplayan ve bunları en uygun fiyatlarla satan veya yeniden işletmeleri için tesislere ileten işletmemiz, sektördeki varlığını çok uzun yıllardır sürdürüyor. Merak ettikleriniz hakkında en net cevabı verebilmek, taleplerinizi karşılayacak çalışmalar gerçekleştirmek için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İletişim seçeneklerini arttırmış olmamızın yanı sıra, tüm müşterilerimizin demirde, çelikte ve döküm malzemelerdeki anlık fiyat değişikliklerinde her ihtiyacına uygun lojistik desteği de sunabiliyoruz.

Sadece alımda değil, satışta da müşterilerimizin beklentilerine bağlı olarak İstanbul’un dört bir yanındaki hurda tesisleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Bakır hurdası alanlar şahıs olmak durumunda olmadığı için doğrudan şirketlerden yardım almanız çok daha avantajlı bir süreç ortaya çıkmasını sağlar.

Silivri Hurda Alınan Şirketler

Tek seferde onlarca tonluk hurdanın alınabiliyor olması, herhangi bir senet veya sonra ödemeye yönelik girişimde bulunmaksızın anında sonuca ulaşılabiliyor hale gelmesi sağlanıyor. Hurdacı için her şehirde farklı noktalara gidebileceğiniz gibi, herhangi bir semtteki şirketle anlaşma yapmanıza gerek yoktur. Satmış olduğunuz tüm hurdalar için, anında ödeme alabiliyor oluşunuz, bu alanda çalışma olanağına sahip olmanızı sağlıyor. Satın almak istediğinizde de kredi kartıyla veya nakit olarak ödemeyi ekip arkadaşlarımızın yapmış olduğu hurda ücretlerine yönelik hesaplama doğrultusunda yapabilirsiniz.

Silivri Hurda Satan Firmalar

Bir tesisten alıp diğerine satarak para kazanılması gibi bir durum söz konusu olmasın diye, İstanbul hurdacılar birliğinin belirlemiş olduğu güncel ve sabit fiyatlara göre hareket ediyoruz. Her başvuruyu değerlendirebilmek, tüm istekleri tam anlamıyla başarılı sonuçlanacak biçimde karşılayabilmek amacıyla depolarımızı her an kullanılabilir seviyede tutuyoruz. On ton ve üzerindeki döküm, çıkma demir, çıkma inşaat çeliklerinde de uygun fiyatlarla bize satış yapmanıza imkan tanıyoruz.

Sadece birkaç kilogramlık malzemeyi satın alarak çalışan bir kurum olarak tanımlanmıyor oluşumuz, tonlarca demiri satmak isteyen müşterilerimize de anında ödemesini yapabilmemizden kaynaklanıyor. Haftanın her günü çeşitli hurdaların siparişini veren müşterilerimiz olduğu için tesisimizin sürekli açık olduğunu bilmenizi isteriz. Sektörde çeşitli işletmeleri hurdacı telefonu şeklinde kaydedebilir ve fiyatların ortak tutarda olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Silivri Bakır Hurdası Alanlar

Silivri ilçesinde bulunan sanayi bölgesinde gerek hurdalar dönüştürülebilir gerekse de sanayi sitesinde üretilen hurdaların hurdacılar tarafından alışı yapılabilir.

Bakır madeni, hem ısıyı hem elektriği iyi ileten bir metaldir. Göze hoş görünen rengi sebebiyle dekoratif eşya üretiminde de kullanılabilir. Aynı zamanda alternatifi olan altın ve gümüş iletkenlerine göre, elektrik ve elektronik sanayisinde sıklıkla tercih edilmektedir. Isı iletkenliği sebebiyle eskiden, yaygın olarak mutfak araç gereçlerinin üretiminde kullanılsa da, günümüzde yerini diğer alternatiflerine bırakmaya başlamıştır.

Bakır hurdaları çeşitli formlarda bulunabilir. Bu hurdaları elinden çıkarıp, dönüştürülmek üzere satmak isteyen kişiler, en yakın hurdacı ile görüşerek hurdalarının değeri hakkında bilgi alıp satış yapabilir.

Silivri Demir Hurdası Alanlar

Demir, günümüzde, çoğu basit eşyalarda bile sıklıkla kullanılarak insanların hayatlarında büyük bir yer edinmiştir. İlk çağlardan beri işlenip, kullanım alanları genişleyerek biriken demir madeni, metal sınıfında bir madendir. Isıtılarak işlenebilir ve iyi bir iletkendir. Elektrikli aletlerin neredeyse hepsinde demir madeni kullanılır. Aynı zamanda, sağlamlığı sebebiyle inşaat ve otomotiv sektöründe de sıklıkla tercih edilir. Isıyı iyi iletmesi sebebiyle mutfak araç ve gereçlerinin üretiminde de demir madeni büyük yer tutar.

Demir hurdaları üretim sırasında da oluşabileceği gibi, kişilerin evde kullandığı ve demir madeni bulunduran her ürün potansiyel bir demir hurdasıdır. Demir hurda fiyatları madenin saflığına, bulunduğu forma göre değişiklik gösterebilir.

Silivri Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdası, çinko ve bakır alaşımından üretilen pirinç adlı hammaddenin, hurdasına verilen addır.

Pirinç madeni, tesisat, gemi sanayileri ve silah sanayilerinde kullanılabilir. Bazen dekor ürünü yapımında kullanılan bir hammadde olsa da, günümüzde, pirinçten yapılan dekor ürünleri eskisi kadar tercih edilmiyor.

Bu maddenin üretim sırasında da hurdası oluşabileceği gibi, eskimiş su saatleri ve vanalar gibi işlenmiş formlarda hurdaları da mevcuttur.

Silivri Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum, bir hafif metaldir. Kolay işlenebilir ve iletken bir madde olmasından dolayı, kullanım alanı oldukça geniştir.

Mutfak gereçleri, inşaat sanayi, oto sanayi gibi pek çok alanda alüminyum kullanımı yaygındır.

İstanbul hurdacı mesleğini icra eden kişiler için, alüminyum hurdası en çok alınan ve satılan hurdalardan biridir.

Silivri Hurda Alan Yerler

Silivri hurdacı personelimiz tarafından her noktadan hurda alımı yapılıyor. Hangi mahallede olduğunuz bir önemi yok. Hurdaların tüm maliyetini ön ödeme ile veriyoruz. Silivri’de hurda fiyatı alabileceğiniz hurdacı firması olarak da faaliyet gösteriyoruz. Silivri hurda pazarında önemli bir yere sahip olan Hurdacılar Birliği Hurdacılık her türlü donanıma sahip araç gereç ile çalışmaktadır. Ayrıca çalışanlarımızın tamamı sigortalıdır ve iş-işçi güvenliği eğitimi almıştır.

Devamlılığı olan bir hurda satıcısıysanız bizden mutlaka fiyat teklifi talebinde bulunun. Çünkü belirli periyotlarla alımlarda size en uygun fiyatı verebiliriz. Deponuzda bulunan kablo, karton, plastik, demir, krom, çelik, alüminyum, sarı, bakır hurdaları için dilediğiniz an size araç gönderebiliriz.

Silivri Hurdacı Firmaları

Silivri civarında faaliyet gösteren üretim tesisleri sürekli hurda malzeme çıkarmaktadır. Bu malzemelerin geri kazandırılması ekonomi için oldukça faydalıdır. Ayrıca doğal güzelliklere sahip olan ilçenin temiz kalması için de hurdacılık ve geri dönüşüm oldukça önemlidir. Silivri hurdacı ekipleri bu güzelliği korumak için var güçleri çalışmaktadır. Şirket olarak tatil beldelerinden plastik su şişeleri, alüminyum içecek kutuları, atık kağıt ve karton gibi hurdaları hem topluyor hem de satın alıyoruz. Ayrıca fabrikaların tamamından alüminyum, bakır ve hurda sarı alımları yapıyoruz. Metal atıkların hiç birinin çöpe gitmemesi için mücadele ediyoruz.

İmalat Artığı Hurda Silivri Hurdacı
İmalat Artığı Hurda Silivri Hurdacı

Silivri’de Yoğun Olarak Alınan Hurda Çeşitleri

Demir Hurdası: Son zamanlarda hızlanan inşaat şantiyelerinden hurda demir alımı yapıyoruz.

Bakır Hurdası: Fabrikaların araiş hurdaları arasında bulunmaktadır. Genellikle satın alındıktan sonra ayrıştırma işlemi uyguluyoruz.

Alüminyum Hurdası: Hurda bakırdan daha çok oranda araiş hurdası içinde bulunuyor. Ayrıca inşaat sahalarından çıkmaktadır.

Araiş Hurdası: Fabrikaların üretim artıklarının genel adıdır. Silivri’de üretim tesislerinin tamamına konteyner koyarak araiş hurdası alabiliyoruz.

Fabrika Hurdası: Üretim faaliyetlerini sonlandıran fabrikaların söküm ve yıkım sonrası çıkan tüm hurdalarını alıyoruz.

Şantiye Hurdası: Şantiye sahalarına konteyner bırakarak hurda demir, ikinci el inşaat malzemeleri ile diğer tüm şantiye çıkması eşyaları alıyoruz.

Araiş Alüminyum Hurda Silivri
Araiş Alüminyum Hurda Silivri

Sanayi Hurdası: Motor, kablo, sarı hurdaları ile torna artıklarını satın alıyoruz.

Kablo hurdası: Bölgedeki tüm elektrik elektronik işi yapanlardan her tür hurda kablo alıyoruz.

Kağıt ve Karton Hurdası: Marketlerden ambalaj kartonları, okullardan atık kağıt hurdası alıyoruz.

Yıkım Hurdası: Yıkılan binalardan geriye kalan ne varsa almaktayız. Moloz kaldırma işleri itina ile yapılmaktadır.

Fabrika Çöp ve Atık Alımı: Fabrikaların atıklarını satın alarak Çevre ve şehircilik Bakanlığı uygulamalarına bağlı kalarak en uygun yöntem ile ayrıştırma yapıyoruz. Bertaraftı yapılacak çöpler doğrudan atık bertaraftı tesislerimize giderken değerli metal ve diğer geri dönüşümü olabilecek atıklar ise geri dönüşüm tesislerimize gitmektedir.

Silivri'de Gezici Hurdacı Servisleri
Silivri’de Gezici Hurdacı Servisleri

Hurdacılar Birliği Hurdacılık olarak uzun yıllar Silivri hurdacı firması olarak çalışıyoruz. Bu bölgedeki hurda alımlarımızdan ve çalışma mantığımızdan yukarıda bahsettik. Firmamızdan her türlü fiyatı öğrenebileceğinizi de belirttik. Ayrıca bizden hurda fiyatlandırma konusunda uzman personel de talep edebilirsiniz. Bölgede bina yıkım hizmetleri de vermekteyiz.

Hurda karşılığında bina yıkımı işleri kapsamında sayısız, depo, fabrika ve tesis yıkımı gerçekleştirdik. Bunların tamamı geçerli yasalara uygun olarak güvenilir bir şekilde yapılmıştır. Ayrıca Silivri’de son zamanlarda artan inşaat sektörüne yönelik olarak kaba inşaat temizliği hizmeti de sunmaya başladık. Bizden telefon ile daha detaylı bilgiyi her saat alabilirsiniz.

3 thoughts on “Silivri Hurdacı ve Hurda Alımı”

  1. Geri bildirim: Akşemsettin Hurdacı Eyüp - Eyüp Bölgesi Hurdacı - En Yakın Hurdacı
  2. Geri bildirim: Anadolu Yakası Hurdacı - 0539 698 67 83 - En Yakın Hurdacı
  3. Geri bildirim: Adalar Hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.