Esenyurt Hurdacı Firmaları

İstanbul hurdacı firmaları arasında Esenyurt hurdacı firması olarak hizmet verenleri sizin için araştırıyoruz. Esenyurt’ta hurda alan şirketler çoğunlukla iş yerlerinden çıkan imalat artığı hurdaları ve yıkım alanlarından hurda demir almaktadırlar. Esenyurt hurdacı hizmeti için tonaj şartı koyan firmaların aksine Hurdacılar Birliği olarak adresten her kg’de hurda alımı sağlıyoruz. Hurda fiyatlandırma konusunda İstanbul hurdacılar verileri esas alınarak anlık değerlendirme yapmaktayız.

Hurda türünüze göre size gönderilen hurdacı servisine hurdanızı teslim etmeden önce hurda fiyatını lütfen teyit ediniz. Hurda tutarının tamamını nakit elden almak isterseniz bunu bildiriniz. Diğer türlü güvenilir ödeme yöntemi olan banka aracılığı para aktarma işlemi için hesap veya iban no belirtiniz.

Hurda Alan Firmalarca Esenyurt’ta Çok Rağbet Gören Hurdalar

Esenyurt Hurda Demir Alımı

Demir hurdası, pik döküm, dkp, talaş, boru, inşaat demiri, çubuk, hurda teneke ve karışık demir hurdası satmak için bizi arayın. Hurda demir kg fiyatı için en güncel fiyatları sunmaktayız. Hurda yükleme ve nakliye işlemleri ile her türlü ince işçilik firmamıza aittir. Esenyurt’ta hurda demir alan firmalara kolayca erişmek için irtibata geçiniz.

hurda demir alanlar
hurda demir alanlar

Hurda Bakır Alım Satım İşleri

Özellikle lama bakır ve soyulmuş bakır alan Esenyurt hurdacı firmalarının telefon numaralarını arıyorsanız doğru yer burası. Esenyurt’ta elektrik elektronik işi yapan tüm esnafların ortak tercihi Hurdacılar Birliği’dir. Anlaşmalı olduğumu hurdacılar size en iyi kazancı vereceklerdir. Lütfen detaylı bilgi almak için görüşme yapınız. Hurda bakır satmanın en kolay yolu bizden geçiyor.

Bakır Hurdası Alanlar
Bakır Hurdası Alanlar

Hurda Alüminyum Ticareti

Esenyurt’ta hurda alan hurdacılar tarafınca en çok araiş, matbaa kalıpları, profil, alüminyum kablo gibi hurda alüminyum çeşitleri alınmaktadır. Tonajı fark etmeden elinizde ne kadar alüminyum hurdası mevcut ise kolayca paraya çevirmek için bizi arayın. Bizler de Esenyurt’ta size en yakın hurdacı olan firmayı gönderelim. Alüminyum içerikli olan meşrubat kutuları için biriktirme üniteleri kurmaktayız.

Alüminyum hurda alan hurdacı
Alüminyum hurda alan hurdacı

Esenyurt Civarı Kablo Hurdası Alım Satımı

Deponuzda bulunan hurda kablolardan en iyi parayı kazanmak sizin elinizde unutmayın. Hurda satışlarında profesyonel destek sunan firmamız İstanbul hurdacı firmaları arasından sizin aradığını kriterlere uyan hurda firmalarını size bildiriyor. Bu firmalardan neredeyse tamamı ptt kablo içi, normal hurda kablo, internet kabloları ve kalın elektrik kablolarını satın almaktadır. Fiyatlandırma konusunda her hangi bir mağduriyet yaşamamak için lütfen fiyat teyidi yapınız.

Sarı Hurdası Hurda Prinç Ticareti

Esenyurt hurda sarı alımı
Esenyurt hurda sarı alımı

Esenyurt hurda geri dönüşümünde önemli rol üslenen hurdacı firmalarını kıyaslama imkanı sunuyoruz. Satıma hazır hurda sarı var ise elinizde fiyat öğrenmek için bizi arayın. Ayrıca konum olarak bölgenizde bulunan hurdacıları da öğrenebilirsiniz. Sarı hurdadan en iyi parayı kazanmak için mutlaka bizden destek isteyin. Hurda sarı en çok banyo malzemeleri, kapı tokmakları, pencere ve kapı kolları, musluklar gibi yerlerden çıkmaktadır.

 Esenyurt Hurdacı Firmalarının Telefon İle Geldiği Mahalleler

Hurdacılar Birliği olarak adrese hurdacı tedarik etmekteyiz. Mahallenizde aktif olarak çalışan hurdacıları öğrenmek için bize telefon açın. Esenyurt hurdacı kuruluşları Piri reis, Süleymaniye, Aşık veysel, Ardıçlı, Üçevler, Turgut özal, İncirtepe, Yunus emre, Selahaddin eyyubi, Şehitler, Cumhuriyet, Akçaburgaz, Koza, Yenikent, Battalgazi, Sultaniye, Barbaros hayrettin paşa, Pınar, İnönü, Çınar, Örnek mahallerinden her tür hurdayı kiloya bakmadan almaktadır. Ayrıca anlaşmalı hurdacı firmaları Yeşilkent, Talatpaşa, Akevler, Güzelyurt, Atatürk, Balıkyolu, İstiklal, Orhan gazi, Esenkent, Zafer, Osmangazi, Mehmet akif ersoy, Hürriyet, Mevlana, Fatih, Necip fazıl kısakürek, Akşemseddin, Gökevler, Saadetdere, Namık kemal, Bağlarçeşme ve Mehterçeşme mahallesinden hurda almak için adrese gelmektedir.

Esenyurt mahalleye gelen hurdacılar
Esenyurt mahalleye gelen hurdacılar

3 thoughts on “Esenyurt Hurdacı Firmaları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir