Kartal Hurdacı Firma

Kartal Hurdacı kapsamında, Kartal’da hurda metal alım satımı yapabilirsiniz. Hurdacılar Birliği olarak size en yakın yerde hizmet verecek olan Kartal Hurda Bayi firmasını gönderiyoruz. Kartal’da her mahalle ve sokaktaki adreslerden hurda alıp, ödemeyi banka veya nakit yapan firmalarla çalışıyoruz. Felsefemiz müşteri memnuniyetidir. Kartal ilçesinde demir ve bakır hurdaları için uygun araçlarımız ve deneyimli çalışanlarımızla size geliyoruz hurdalarınızı alıyoruz.

İçeriğimizde Nelerden Bahsettik?

Kartal hurdalığı

Hurda, kullanılmış veya atılan malzemelerin geri dönüştürülebilir halidir. Çelik, metal, alüminyum gibi bazı ürün ve kalemlerin imalatında kullanılan malzemelerin üretim sonrası artıkları hurdadır.

Artık kullanılamayan ürünler için de hurda söyleniyor. Araba ve telefon gibi ev aletleri de zamanla hurdaya dönüşebilir.

Hurda sadece metal veya teknolojik aletler değildir. Plastik ve kağıt gibi ürünler de hurda olabilir.

Hurda satıcısı, geri dönüştürülebilen ancak kullanılamaz durumda olan metalleri, malları ve çeşitli maddeleri toplayan ve satan kişidir.

Kartal Bakır Hurda Alımı _ Kartal Hurdacı

Bakır hurda alan yerlerden biri olan Kartal hurda firması, elinizdeki her çeşit bakır hurdayı sorgusuz sualsiz almaktadır. Hurdacılık sektöründe büyük bir paydaya sahip olan bakırlar, aynı oranda üretim faaliyetlerinde de söz sahibidir. Sık bulunabilmesi ve ucuz olması nedeniyle üretim bantlarında yer almaktadır. Lama bakır, kırkambar, kızıl talaşı, soyma bakır gibi pek çok hurda eşyayı sitemiz üzerinde yer alan iletişim kanallarından tarafımıza iletebilirsiniz.

Kartal Demir Hurda Alımı

Bina yıkımlarından her gün tonlarca demir hurda açığa çıkmaktadır. Hal böyle olunca geri dönüşüm işlemlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. İnşaat başta olmak üzere, sanayi ve otomotiv alanlarında da demir ham madde olarak kullanılmaktadır. Kartal hurda tesisi, elinizdeki demir hurdalarını güncel hurda fiyatları doğrultusunda satın almaktadır. Hurdaları biriktirir, ayrıştırır ve geri dönüşüm yapılacak fabrikalara yönlendirmektedir.

Kartal Krom Hurda Alımı

Kromun paslanmaz özelliğe sahip olması, birçok alanda kullanılmasına zemin hazırlamıştır. İhtiyacın fazla olması dolayısıyle ham madde ihtiyacını da oluşturmaktadır. Krom materyallere rastladığımız alanlarda, rezervlerin tükenmemesine adına geri dönüşüm faaliyetleri ile krom ham maddeleri üretilmektedir. Bu geri dönüşüm faaliyetlerinin en büyük sağlayıcısı Kartal hurda firmaları tarafından sağlanmaktadır. 310 paslanmaz krom, 310 talaş, 304 krom, 201 paslanmaz, 202 paslanmaz, 316 krom, 316 talaş krom ve 430 paslanmaz krom içerikli hurda eşyalarınızı Kartal hurda firması satın almaktadır.

Kartal Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum hayatımızın her alanında yer alan önemli bir metaldir. Özellikle mutfak araç gereçlerinde, makinelerde ve içecek ambalajlarında sıklıkla alüminyum madde yer almaktadır. Alüminyum maddelerin doğaya atılması büyük kayıplara sebep olmaktadır. Elinizdeki alüminyum hurdalarını Kartal hurda firmasına getirebilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşarak Kartal hurda ticareti, hurda fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kartal Bakır Hurdası Alanlar

Bakır, çoğu maden gibi, eritilip tekrar şekillendirilerek geri dönüştürülebilir. Yapımında bakırın kullanıldığı ve hayatta oldukça önemli yer tutan ürünler arasında elektronik eşyalar vardır. Bazı kabloların yapımında gümüş ve altın kullanılsa da, özellikle evde kullanımı amaçlanan kabloların çoğunda bakır kullanılır. Aynı zamanda bazı süs eşyalar, mutfak eşyaları, çatal – bıçak takımları gibi eşyaların da yapımında bakır kullanılabilir.

Evlerinde, kopmuş, yıpranmış veya başka bir sebepten dolayı kullanılamayacak hale gelmiş bakır kabloları bulunanlar en yakın hurdacı ile görüşerek hem bu madenleri geri dönüştürebilir, hem de kullanılamaz haldeki ürününü elden çıkararak para kazanabilir.

Bakır eşyaların hurdacılara satılması, hem geri dönüşümü artırır hem de kullanılamayacak bir üründen, ürün sahibinin para kazanmasını sağlar.

Kartal Demir Hurdası Alanlar

Demir, çok kullanışlı bir üretim malzemesidir. İnşaatlar, süs eşyaları, elektronik ürünler, otomotiv üretimi gibi çok çeşitli alanlarda kullanılır. Birçok sebepten ötürü demir eşyalar kullanılamayacak hale gelebilir, hurdaya çıkabilir. Elektronikte kullanılan demir aparatlar kopabilir. Süs eşyaları, kullanılan demir ince bir tabakaysa yamulabilir ya da küflenebilir. İnşaat sektöründe kullanılan demir iskeletlerin artan kısmı da hurdacılara satılabilir. Trafik kazası gibi sebeplerden dolayı otomotivlerde bulunan demir de kullanılamaz hale gelebilir.

Kişiler, hurdaya çıkmış demir ürünlerini doğrudan hurda alan fabrikalara veya bölgesinde bulunan ruhsatlı hurdacılara satabilir. Hurda fiyatları, tıpkı döviz ve borsada olduğu gibi değişkendir. Hurda alışverişi yapmak isteyen herkesin bu fiyatları günbegün takip etmesi gereklidir.

Kartal Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdası, pirinç ve çinko karışımından yapılan malzemelerin, kullanılamaz hale geldiği zaman aldığı addır. Üretim sırasında bu maddeye pirinç adı verilebilir. Sarı hurdası ve pirinç, altın sarısıdır ve parlak bir yüzeye sahiptir. Musluklar, vanalar ve çeşitli tesisat ürünlerinde bu madde sıklıkla kullanılır.

Sarı hurdası, dayanıklı ve yüksek iletken bir maddedir. Suyla temasında kimyasal reaksiyona girme süresi, alternatif maddelerden daha uzundur. Bu sebeple tesisat işlerinde sıklıkla kullanılır. Aynı zamanda gemilerde de bu madde kullanılır.

Sarı hurdasını satmak isteyen vatandaşlar İstanbul hurdacı aracılığıyla veya direkt bu maddenin hurdasını satın alan fabrikalar aracılığıyla, hem geri dönüşüme katkı sağlayabilir hem de kullanılamaz bir üründen para kazanabilir.

Kartal Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum, hafif bir metal olmasından dolayı, inşaat, araç sanayi, elektronik üretimi gibi pek çok alanda kullanılabilir.

Alüminyum hurdalarını satmak isteyen vatandaşlar çevrelerindeki hurdacılar aracılığıyla ya da alım yapan fabrikalar yardımıyla satışlarını yapabilirler.

Alüminyum hurdasının fiyatları, bulunma şekline göre değişiklik göstermektedir. Tel alüminyum ve jant formunda alüminyum için fiyatlandırma farklıdır.

HÜRRİYET MAHALLESİNDE HURDACI Kartal Hurdacı

Mahallenizde gezici olarak bulunan araçlarımız ile telefon açarak sizlere gelmelerini hürriyet mahallesinde sağlayabilirsiniz. Hürriyet mahallesinde kağıt hurdalarınızı değerinde alıyor ve nakliyesini kendi araçlarımız ile yapıyoruz.

UĞUR MUMCU’YA EN YAKIN HURDACININ TELEFONU

Mahallenizde yakın hurdacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Telefon ile arayarak Hurdacılar Birliği hurdacılık araçlarından birini adresinize çağırabilirsiniz. Telefon kadar yakın olan hurdacınız Hurdacılar Birliği her zaman müşterisinin yanındadır.

KARTAL ATALAR’DA DEMİR HURDASI ALAN

Demir hurdalarında fiyat garantisi ile paraya çevrilmektedir. Kartal ilçesi güncel fiyatlar ile hurdalarınız değerlendirilir. Demir hurdası için uygun yükleme araçları ve deneyimli çalışanlar ile adresinizden gelerek firma araçları ile hurdanızı alıyoruz.

KARLIKTEPE CİVARI GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüme kazandırmak için biriktirdiğiniz hurdalarınızı Karlıtepe çevresinde hizmet veren Hurdacılar Birliği gelerek değerinde alsın. Kartal hurdacı şirketleri arasında hurda fiyatı kıyaslaması yapma fırsatı sunuyoruz.

ORHANTEPE’DE ATIK PLASTİK ALIMI

Plastik atıklarını geri dönüşüm ile yeniden kullanıma kazandırabilmek adına biriktirenler için Orhantepe mahallesinde alım yapıyoruz. Doğayı kirleteceğine yeniden kullanılarak hem cebinize hem doğayı korumayı amaçlamaktadır. Hurda Demir Fiyatları günlük değişmektedir sizde hurda satmak istiyorsanız 0539 698 67 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

PETROL İŞ MAHALLESİNDE KAĞIT KARTON TOPLAYANLAR

Karton koli ve kağıt atıkları yeniden kullanıma kazandırılması ağaçları korumaya yönelik bir çabadır. Bunun bir de ödülü olarak topladığınız kağıt ve kolilerden para da kazanmanız için Petrol İş mahallesinde toplanan kağıt ve kolileri alıyoruz.

Hurdacı Yeri İstanbul Kartal
Hurdacı Yeri İstanbul Kartal

CEVİZLİ’DE GEZEN HURDACILAR Kartal Hurdacı

Seyyar halde gezici hurda alan araçlarımız ile hurdalarınızı almaktadır. Cevizli mahallesinde hurda araçlarımızı adresinize gelsin. Telefon ile arayarak hurdacınızı adresinize çağırın. Araçlarımız ile gelerek hurda alıyoruz.

SOĞANLIK YENİ MAHALLE HURDA BAKIR ALIM SATIM

Bakır hurdaları soyulmuş kablo hurdası soğanlık yeni mahallede hurda için araçlarımızı size yollayalım. Bakır hurdaları için şirket elemanlarımız size telefon kadar yakın. Birçok Kartal hurdacı firması arasından size en uygun hurdacıyı bulmanızı sağlıyoruz.

ESENTEPE GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Geri dönüşüm ülke ekonomisine katkı sağlamak adına Esentepe mahallesinde hizmet vermekteyiz. Geri kazandırılabilir her türlü metal hurdası alınır. Kartal’da hurda alan Kartal hurdacı kuruluşları için bize mutlaka danışın.

GÜMÜŞPINAR’DA ÇATI KESİM VE SÖKÜM İŞLERİ

Çatı kesim söküm ve hurdasını kaldırma işlerinizi yapan firma Hurdacılar Birliği Hurdacılık Gümüşpınar mahallesinde hizmet vermektedir. Bazen bize gelen Kartal hurdacı taleplerine geri dönüş yaparken aslında bina yıkımı işi için arandığımızı fark ediyoruz.

CUMHURİYET MAHALLESİNDEN HURDA ALAN HURDACI

Hurdanızın türüne göre uygun araçlar ile deneyimli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli hizmet vermek istiyoruz. Cumhuriyet mahallesinde her türden hurdayı değerlendiriyoruz.

KARTAL HURDACILARI ORTA MAHALLEDE HURDAYI KAÇTAN ALIR

Kartal ilçesinde orta mahallesinde güncel fiyatlar ile hurdalarınız değerlendirilir. Hurda alım için telefonda görüşelim. İstanbul ve çevresinde hurda fiyatlarını takip eden firmamız müşterilerine en iyi fiyatı bizden alabilirsiniz.

YAKACIK ÇARŞI’DA HURDA DÖKÜM ALANLAR

Döküm hurdası pik hurda olanlar Yakacık çarşıda alımlarımız bulunmaktadır. Hurda miktarı ve türünü telefonumuza ulaşarak bildirmeniz satış için yeterli olup firma araçlarımız ile nakliye yapılmaktadır. Adresinizden gelerek hurdalarınızı alıyoruz.

Şantiyelerden Hurda Alan Firmalar
Şantiyelerden Hurda Alan Firmalar

YAKACIK YENİ MAHALLEDE GÜNCEL HURDA FİYATLARI

İstanbul’un en güncel fiyatlarını takip edip piyasada sürekli güncel tutuyor. Hurdanızın türüne uygun yükleme ve nakliyesini de bizim araçlarımız ile hurdalarınızı alıyoruz.

KARTAL YUNUS MAHALLESİ ALÜMİNYUM HURDASI

Alüminyum hurdası alan Hurdacılar Birliği Hurdacılık yunus mahallesinde de gezici araçlar ile hurdalarınız değerlendirilir. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

ÇAVUŞOĞLU’NDA HURDA KABLO ALIM SATIM İŞLERİ

Hurda olan kablolar ister soyulmuş ister soyulmamış kablo olsun hurda kablolar alıyoruz. Çavuşoğlu mahallesinde gezici araçlarımızı telefon ile ulaşarak en kısa zamanda adresinize yollayalım.

TOPSELVİ’DE ARAİŞ HURDASI ALAN GÜVENİLİR HURDACI

Araiş hurdalarınız için güvenilir hurdacı Hurdacılar Birliği Hurdacılık hizmetinizde. Gerek konteyner hizmeti vererek, gerek hurdalarınızı kendi nakliye araçları ve deneyimli personelleri yardımı ile her türden araiş hurdaları almaktadır.

KORDONBOYU MAHALLESİ ESKİCİ FİRMALARI

Kordonboyu mahallesinde sizlere eski almak için araçlarımız hazır beklemektedir. Kordonboyu mahallesinde telefon ile adrese gelen gezici araçlar sayesinde firmamıza hurda satmak artık çok kolay.

KARTAL YALI YAKINLARINDA HURDA METAL ALANLAR

Kartalın her mahallesinde aracı bulunan Hurdacılar Birliği hurda yalı mahallesinde de hurda metal alımı için arayın görüşelim. Telefon etmek kadar kolay hale hurda satışını kolaylaştıran firmamız sizlere en kolay yolu sunmaya çalışmaktadır.

Kartal'da hurda alüminyum alan
Kartal’da hurda alüminyum alan

YUKARI MAHALLEDE PASLANMAZ HURDASI ALIMI

Paslanmaz malzeme hurdası alan Hurdacılar Birliği Hurda yukarı mahallesinde de adresinize kadar gelerek hurdanız alınmaktadır. Kartal hurdacı servisleri ile adrese gelen hurdacıların cep telefonu için bizimle iletişim kurun.

Kartalda En Yakın Geri Dönüşüm  Hurdacı

Hurda satışının geri dönüşüm şirketlerine yapılabilmesi için, vatandaşlar tarafından tüm hurdaların toplanması ve bu tesislere getirilmesi gereklidir. Kartal hurdacı tesislerinde yer verilen depolar, kromdan demire kadar her türde değerli metalin toplanmasını ve stoklanmasını sağlıyor. Güncel fiyatların ne olduğunu satış yapmadan önce öğrenebilir, fiyatın durumuna göre kaç kg malzeme getirdiyseniz, buna göre toplam ödemeyi nakit alabilirsiniz.

İstanbul’daki Hurda Fiyatları Nedir? Kartal Hurdacı

Hurda fiyatlarının 2020 yılı için farklı, 2021 yılı için farklı seviyelerde ve sabit bir durumu bulunmaz. Her gün değişen bir fiyat ortalamasına sahip olmasının en önemli nedeni, TL’de ciddi dalgalanmaların görülüyor olmasıdır. Bir gün TL Dolar 5,00 seviyesinde seyrediyorken, birkaç hafta sonra 8,00 seviyesine çıkabiliyor. Bu durum direkt olarak hurda alım satımlarıyla ilgili Dolar bazında fiyat ortalamasını etkiliyor. İstanbul’da günümüzde şu fiyatlarla birlikte metallerin tesisler tarafından alımı gerçekleştiriliyor;

  • Sarı hurda radyatör 32 Türk Lirası
  • DKP hurda demir 3,0 Türk Lirası
  • Tel alüminyum 15,20 Türk Lirası
  • Jant alüminyum 14,30 Türk Lirası

Hurda Tesisleri Kartal Hurdacı

Hurda tesislerinin sayısında yaşanan ciddi artış, başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde özel olarak atıkların toplanma oranını etkilemiştir. Kartal hurdacı olarak bilinen tesisler, toptancı olarak da adlandırılıyor ve şehir genelinde toplanan atık metallerin satışlarının yapılmasını sağlıyor. Bu metallerin hangilerinin daha değerli olduğuna göre değil, ne kadar malzeme getirildiği fark etmeksizin her birini kabul ediyorlar. Tonlarca demir, çelik, bakır ve diğer türdeki malzeme için özel olarak Kartal semtinde yer alan hurda tesislerini ziyaret edebilirsiniz. Bu tesislerde tonlarca satış yapmak zorunda değilsiniz. Birkaç kiloluk satışınızda dahi, çıkarken paranızı nakit bir şekilde alabiliyorsunuz.

Kartal Bölgesi Hurdacılar | Kartal Hurdacı

Kartal hurdacı firmamız sizler de bulunan bütün hurda metalleri alım satım işlemini gerçekleştirerek ve tekrardan üretim sürecine göndererek bu ürünlerin üretimini sağlıyor ve tekrardan sizlere ile buluşturuyor. Kurulduğumuz günden bu yana bir şeyin farkındayız. Hurdalarınızdan para kazanmak sadece ticaret ile yapılan bir iş değildir. Bu sebeple de her zaman titizlik ve güven içerisinde çalışma sağlıyoruz. Peki sizden aldığımız hurdaları ne yapıyoruz? Sizden değerinin üzerinden aldığımız hurdaların tamamını geri dönüşüme gönderiyoruz. Günümüzde birçok hurda firmasına rastlayabilirsiniz. Bu  firmalarının büyük çoğunluğu müşterilerden aldığı hurdaları uygun fiyata temin ederek büyük firmalara yüksek fiyattan satarak kazanç elde ediyor. Fakat biz sizden aldığımız hurdaları her zaman geri dönüşüme gönderdik

 

Kartal Hurdacı- Hurda Fiyat Teklifi

 

Kartal hurdacı hurda fiyat teklifini sizlerin adresinize geldikten sonra hurda tartıma işleminin sonunda yapar. Asla kafamıza göre bir fiyat çıkarmayız ve hurdalarınızı değerinin altından almayız. Hurdacılık sektörü kapsamında güven kelimesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple de müşterilerimizin bizlere güvenmesi için büyük çabalar sarf ediyoruz. Uzun seneledir bu sektörde olduğumuz için de şu ana kadar güven problemi ile karşı karşıya kalmadık. Çünkü işimizi her zaman müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ilerletiyoruz. Siz de bize sonuna kadar güvenebilir ve bizden istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Sizlere 7/24 saat hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

 Kartal Hurdacı 7/24 Hurda Alımı Hizmeti

 

Kartal hurdacı olarak 7/24 saat hurda alımı hizmeti sunmayı kendimize görev bildik. İlk kurulduğumuz gün devamlı bir hizmetimiz yoktu. Fakat kendimizi geliştirdikten sonra hafta içi ve hafta sonu 7/24 saat kesintisiz hizmet sunmayı başladık. Bize ulaşım sağladığınız da hemen ekip arkadaşlarınıza adresinize gönderiyoruz.  Elektronik tartılarımız mevcuttur ve elektronik tatlarımız ile hurdalık malzemelerinizi tartarak sizlere fiyat hakkında bilgiler veriyoruz. Fiyatlarımız her zaman yüksek olduğu için müşterilerimizi memnun ediyor. Siz de bize ulaşarak odalarınızı firmamıza verebilirsiniz.

 

 Kartal Hurdacı Profesyonel Ekip

 

Kartal hurdacı profesyonel ekip ile sizlere hizmet imkanı sağlar. Adresinize kadar geliyoruz ve eşyalarınızı değerinden alıp nakit bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştiriyoruz. Firmamız paslanmaz hurda, plastik hurda, kurşun hurda, çinko hurda, pirinç hurda, sarı hurda, krom hurda, nikel hurda, çelik hurda, demir hurda, bakır hurda ve alüminyum hurda gibi birçok hurda çeşidini adresinizden teslim alır. Kullanım ömrünü tamamlamış olan eşyaların zarardan başka bir faydası yoktur. Çevreye ve sağlığa zararlı olan bu malzemeler tekrardan değerlendirilip insanların kullanıma hazır hale getirilir. Firmamız geri dönüşümü düzgün bir şekilde yapan bir firmadır. Senelerdir bu hizmeti verdiğimiz için herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Bize güvenebilir ve hurdalarınızı bizlere verebilirsiniz

 

 Kartal Hurdacı Geri Dönüşüm Hizmeti

 

Kartal hurdacı firmamız bize ulaşım sağladığınız takdirde kısa zaman içerisinde belirtmiş olduğunuz konuma gelir. Hurdalarınızı elektronik kantarlarımıza yüklüyoruz ve tarttıktan sonra sizlere ödeme gerçekleştiriyoruz. Hurdalarınız her zaman değerinden satın alınır. Sizlere her zaman yüksek fiyat garantisi sağlıyoruz ve istediğiniz her an hizmet veriyoruz. Doğal kaynaklarımızın korunmasını istiyorsanuz ve ülke ekonomisine katkıda bulunma düşüncesinde iseniz mutlaka bize ulaşın sağlamalısınız. Bu sağladığınız faydaların yanı sıra sizde  hurdaeşyalarınızdan kazanç elde edebilirsiniz. İyi bir kazanç elde etmek için mutlaka bizi tercih etmeniz gerekir. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere sizlere hizmet  sağlarız. Size istediğin zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz ve hayal ettiğiniz hizmeti alabilirsiniz. Kartal hurdacı geri döüşüm hizmetini sizlere istediğiniz zaman vermeye hazırdır.

 

4 thoughts on “Kartal Hurdacı”

  1. Merhaba, 150ü kg civarı 2 ayrı yakın evlerde birikktirdiğimiz çoğunlugu kitap olan karton atık kagıtlarımız var . Satmak için kime başvurmalıyız ve istiflemede nelere dikkat etmeliyiz cevizli ikametgahımız

  2. 8 Koli katalog broşür kitap hurdası var bunları değerlendirmek istiyorum Maltepe de ikamet etmekteyim

    1. Firmamız 1 ton altında Kağıt Hurda Alımı Yapmıyor. ilginiz için teşekkür ederim

  3. Geri bildirim: Balıkesir Hurdacı Firmaları 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.