seyrantepe-hurdaci

Seyrantepe Hurdacı Bayisi olarak sektörde öncü olmanın verdiği tecrübe ile kalite anlayışını sizlere sunuyoruz. Hurdalarınızı değerinde satın alıp geri dönüşüm süreçleri kullanarak bütçenize katkı sağlıyoruz. Yetkin uzman ekibimiz, hurdalarınızın demontajı ve nakliyesi ile de istekleriniz doğrultusunda ilgilenecektir.

Sahip olduğunuz ve bugün satmak istediğiniz hurdalarınızı indirimli fiyatlarla satmak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız aracılığı ile her türlü geri dönüşüme uygun malzeme satışı yapabilirsiniz. Hurda değeri yüksek bakır, metal, çinko, krom, hurda metal, pirinç veya türevi malzemeleri satmak hiç de zor değil. Ayrıca şirketimiz bu tür LAN hizmetleri de vermektedir.

seyrantepe-hurdaci
seyrantepe-hurdaci

 

Seyrantepe Hurda Alım Satım Hizmetleri

Seyrantepe hurda alım satım hizmetleri sağlayan firmamız, sizlerin fazlalık ve kullanmadığınız materyalleri ederi üzerinden satın alarak hizmet sağlamaktadır. Bu noktada hizmetlerimizi Türkiye’nin her alanında olduğu gibi İstanbul merkezli olarak Seyrantepe bölgesinde de sağlamaktayız. Hurdacılık belgesi bulunan firmamız, insan sağlığına uygun tesisler içerisinde hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırarak, tekrar kullanıma hazır hale getirmektedir. Hurda işleyişlerinde fiyatlandırmamızı güncel borsa değerleri üzerinden yapmaktayız.

Kurumsal olarak sağladığımız hizmetlerimiz ile birlikte sizlerin hurdalarınızı söküp, parçalayarak, geri dönüşüm için toplama alanına nakliye etmekteyiz. Biriktirdiğimiz hurdaları da geri dönüşüme almadan önce ayrıştırma işlemleri uygulanmaktadır. Uygulanan ayrıştırma işlemlerinde doğru yapıya uygun hale getirilmektedir. Materyaller sonunda geri dönüşüme geçirilmekte ve tekrar kullanılmak için uygun hale getirilmektedir.

Seyrantepe Hurdacı Demir Geri Dönüşümü

Seyrantepe bölgesi içerisinde kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak demir hurdası geri dönüşümü de sağlayabilmekteyiz. Bugüne özel fiyatlandırmalarımız ve hizmetlerimizin detaylarıyla ilgili sitemizde yer alan başlıklardan yararlanabilirsiniz. Firmamız ayrıca sahip olduğunuz kentsel dönüşüm alanında olan, eski ve kullanılmayan bina ve fabrikaları yıkım işlemlerini uygulayabilmektedir. Bu işlemler doğrultusunda firmamız sizlere kapsamlı bir hurda sökümü sağlatmaktadır. Yıkım işlemleri öncesinde yapılan hurda söküm işlemleri, bina yıkım işleri ve güvenlik önlemleri ile ilgili gerekli bütün belgeler ve alet edevatlar firmamız bünyesinde yer almaktadır.

Demir hurdalar özellikle yıkılmış binalardan çıkartılarak değerlendirilebilmektedir. Firmamız da bu noktada kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak, hurda sökümüne karşılık olarak bina yıkım işlemlerini yapabilmektedir. Alanında uzman ekibimiz sizlere Seyrantepe’nin her alanında hizmet sağlamaktadır.

Seyrantepe Hurdacı, Hangi Hurdalar Geri Dönüştürülmektedir?

Seyrantepe hurdacı firmamız, sahip olduğunuz bütün hurdaları geri dönüşüme dahil edebilmektedir. Bu noktada sağladığımız hizmet katsayısı ile birlikte alanında uzman iş arkadaşlarımızla sizlerin hurdalarınızı, nakliye ve söküm dahil ya da hariç şekilde satın alarak, ederi üzerinden sizlere ödeme yapmaktayız. Hurdacılar Birliği ile sadece Seyrantepe bölgesinde sınırlı kalmayarak, İstanbul’un bütün ilçeleri ve Marmara Bölgesi içerisinde yer alan çevre illerde de hizmet alabileceksiniz.

Seyrantepe Hurdacı Hurda Fiyatları

Seyrantepe hurda fiyatları, anlık olarak Londra Borsasına göre değerlendirilmektedir. Satmak istediğiniz hurda fiyatlarının sektör içerisinde değişen fiyatları üzerinden ederini öğrenebilir ve buna uygun olarak firmamıza satabilirsiniz. Sektör içerisinde en çok değerlendirilen hurdalar olan bakır, bakır kablo, demir, metal, krom, plastik ve gazete hurdalarıyla ilgili firmamıza ulaşabilirsiniz.

Plastik, gazete gibi biriktirilen hurdalarınızı değerlendirmek ve ücretlendirme detaylarını öğrenmek için siz de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca talepleriniz doğrultusunda nakliye ve söküm işlemleri dahil ya da hariç şekilde de firmamız ile çalışabilmeniz mümkündür. Tercih ettiğiniz hurda işleriyle ilgili detaylara bugüne özel fiyatlarla ulaşmak için siz de telefon açabilir ya da whatsapp’dan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.