yenikent-hurdaci

Yenikent hurdacı bayisi olarak geri dönüşüm hizmetleri sunmaktayız. Servis katsayılarında geri dönüşüm işlemlerini gerçekleştiren firmamız, konusunda uzman ekibi ile de demontaj çalışmaları yapmaktadır. Her türlü metal, plastik ve kağıt atıkları geri dönüşüme kazandıran tesisimiz, insan sağlığını korumak için gerekli tüm belgeler ve güvencelerle çalışmaktadır.

Gelişen teknolojiler ile birlikte modern ekipmanlarla sunduğumuz servisimiz İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet verebilmektedir. Yenikent bölgesinde sahip olduğunuz atıkları firmamıza iletebilirsiniz. Firmamız sahip olduğunuz her türlü hurda malzemeyi yeniden kullanabilmek için geri dönüşümlü malzemeleri ayrıştırma işlemleri, yüksek sıcaklık kazanları ve sac parçalar kullanmaktadır.

yenikent-hurdaci
yenikent-hurdaci

Yenikent Hurdacı, Hangi Hurdaları Alır?

Yenikent hurdacı olarak firmamız çeşitli hurda materyalleri almaktadır. Satın aldığı başlıca hurda materyalleri: Bakır, metal, demir, çinko, krom, pirinç, kağıt ve plastik olmak üzere sıralanabilir. Bu hurda materyallerini, talep doğrultusunda söküm ve nakliye dahil olarak da satın alıp dağıtım yapabilmektedir. Hurdacılar Birliği olarak sektör içerisinde en iyi ücretlendirme garantisiyle hurdalarınızı satın almaktayız. Sektör içerisinde 20 yıla aşkın olan deneyimimiz ile birlikte Yenikent başta olmak üzere İstanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet sağlayabilmekteyiz.

Yenikent bölgesi içerisinde yer alan hurdalarınızı doğru fiyatlandırmalar üzerinden satmak hiç de zor değil. Yıkım işleri, inşaat şantiye temizliği, endüstriyel birimler, fabrika sökümü ve hurdalarla ilgili aklınıza gelen her türlü hizmeti sağlayabilmektedir. Hurdacılık işleyişleriyle ilgili hizmet detaylarımız ve bugüne özel fiyatlandırmalarımız hakkında bilgi almak için siz de sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir ya da telefon açabilirsiniz.

Yenikent Hurda Geri Dönüşümü

Yenikent hurda geri dönüşüm alanında sağlanan hizmetimizle, sürekli daha iyi bir hizmet anlayışı vizyonuyla hareket eden firmamız, alanında uzman iş arkadaşlarımızla birlikte sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet sağlamaktadır. Demir hurda, bakır hurda, metal hurda alım ve satımını yapan firmamız ile birlikte hem doğaya hem de insana kazanım sağlatmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Her zaman önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ile birlikte, öncelikli olarak sizleri dinliyor ve buna uygun çözümler üretiyoruz. Örneğin sökülmesi gereken eski bir yangın çıkış merdiveniniz varsa, bunun sökümü, parçalanması ve nakliyesi konusunda size teklif iletiyoruz. Tercih ettiğiniz yapılandırma ile ilgili ücretlendirmeyi, günlük olarak Londra Metal Borsası üzerinden ücretlendirerek sizlere iletiyoruz.

Geri dönüşüm tesisimiz, insan sağlığına olumsuz bir etki bırakmamak adına gereken iş güvenliği ve filtreleme sistemleriyle kurulmuştur. Geri dönüşüm alanında hizmet sağlamadan önce firmamız, hurdaları ayrıştırma işlemleriyle ayırmakta ve buna uygun olarak da sizlere aktarmaktadır. Hurda metalleri özellikle çevresel anlamda büyük önem taşımaktadır. Hurdalar eğer bekletilirse hem doğaya hem de insana büyük zararlar taşımaktadır. Siz de firmamızın sağladığı hizmet ile birlikte hem hurdanızı satarak para kazanabilecek, hem de geri dönüşüme kazandırdığınız için toplumsal yapılandırmaya aktif bir hizmette bulunabileceksiniz. Hurdalar geri dönüştürüldüğü taktirde hem hava kirliliğinde, hem de su kirliliğinde gözle görülür bir azalma meydana gelmektedir.

Demir Hurda Nasıl Geri Dönüştürülür?

Demir hurda geri dönüştürmek için öncelikli olarak hurdalar ayrıştırma işlemlerine tabi tutulması gerekmektedir. Ardından bu hurdalar bir dizi işlemin ardından ısı alanların alınmaktadır. İnsan sağlığına olumsuz bir etkisi olmayan tesisimiz üzerinde yapılan bu işlemlerin detaylarını ve Yenikent bölgesi içerisinde sahip olduğunuz hurdaları satmak için siz de firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdaya ek olarak; metal, bakır, kağıt ve pirinç hurda da almaktayız.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.