Büyükçekmece hurdacı

Büyükçekmece Hurdacı | Büyükçekmece’de Hurda kapsamında, İstanbul’un Avrupa yakasındaki önemli semtlerinden biri olan Büyükçekmece, hurda metal sektörü için de önemli bir semttir. Büyükçekmece hurda firmaları genellikle fabrikalardan büyük alımlar yapmaktadır. İstanbul ilinde geri dönüşümde atılan büyük atılımlarla canlanan hurda piyasası, bugünlerde en yoğun günlerini yaşıyor. Büyükçekmece hurda bayileri ve hurda alım dükkanları da bu günlerde yoğun bir şekilde gerçekleşiyor.

Büyükçekmece bölgesinde faaliyet gösteren firmamız bu yoğunluğu ortadan kaldırmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için alt şirketleri ile büyük çaba göstermektedir. Ayrıca hizmetlerimizi almak, Büyükçekmece hurda bayileri hakkında bilgi almak ve fiyat almak için 0539 698 67 83 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Hurdacı Telefonu

Büyükçekmece hurdacı telefonu arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Sahip olduğunuz hurdaları firmamız üzerinden geri dönüşüme aktarabilir ve hurdalarınızdan kazanım elde edebilirsiniz. Alanında uzman personelimiz hurdalarınız için piyasadaki ederleri karşılığında satın alarak, sizlere maddi olarak ek kazanım imkanları sağlamaktadır. Güvenli ödeme yöntemlerinin uygulandığı firmamızda, hurdalarınızı satmanızın karşılığında ücretinizi nakit olarak anında alabilmekteksiniz.

Büyükçekmece Hurdacı Firmaları

Büyükçekmece hurdacı firmaları ile kontak halinde olduğumuz sitemiz üzerinden size en yakın Büyükçekmece hurdacı firması ile iletişime geçebilirsiniz. Hurda sektörünün kalbi haline gelen İstanbul’da özellikle Büyükçekmece beldesinde hurdacılık alanında büyük iyileştirilmeler yapılmıştır. Teknolojinin son ürünü makine, cihazlarla bunun yanında alanında uzman çalışan kadrosu ile hurdacılık konusunda aradığınızı fazlasıyla bulabilirsiniz. Sitemiz üzerindeki iletişim kanallarından bize telefon ya da mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Hurda alım satım, hurda eşyalarınızın türü, fiyatlandırması ve lokasyonunuza en yakın hurdacının iletişim bilgileri gibi konulara açıklama getirmemiz için hiç durmadan bizimle iletişime geçin. Hurda eşyalarınızı çöpe atmak yerine eşsiz hizmet fırsatlarımızdan yararlanın. Elinizdeki alüminyum, bakır, krom, demir ve kağıt içerikli hurda eşyalarınızı güvenli bir şekilde satarak hem kendinize hem ülkenize hem de dünyaya yarar sağlayın.

Büyükçekmece Hurda Fiyatları

Büyükçekmece hurda fiyatları, sitemizin menüsünde yer alan hurda fiyatları isimli sekmede bulunan listede detaylandırılmıştır. Dilerseniz hurda eşyalarınızın ortalama ağırlığını baz alarak yaklaşık fiyatlandırma yapabilirsiniz. Ya da Büyükçekmece hurda firmamızın personelleri ile iletişime geçerek, hurdalarınızın gerçek değerlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Büyükçekmece güncel hurda fiyatları, İstanbul Borsası’na endeksli bir şekilde değişim göstermektedir. Döviz kurunda yaşanan dalgalanmaları hurda fiyatlarını direkt olarak etkilemektedir. Bu nedenle sitemizde yer alan hurda fiyatları listesini sürekli olarak takip etmenizi öneririz. Değişen hurda fiyatlarını doğrudan takip ederek eşyalarınızın güncel değerleri hakkında net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Büyükçekmece Hurdacı

İnşaat yıkım aşamalarında, depo ve fabrika boşaltımlarında atıl durumda olan bütün demir, bakır, alüminyum ve sarı hurdası parçaları alınmaktadır. İstanbul hurdacı firması, Avrupa yakasından Anadolu yakasına kadar bütün ilçelere hizmet sağlayarak, adresten alım ve satım işlemlerini yerine getirmektedir. Atıl durumda olan hurdaların güncel fiyatları üzerinden alınması için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Bakır Hurdası Alanlar

Bakır kullanım alanı oldukça geniş olan maden türleri arasında yer almaktadır. İletkenliği ve ısı alıcısı olması nedeniyle birçok kablo ve motor içerisinde kullanılmakta, aynı zamanda geri dönüşüm alanına da yeniden kazandırılabilmektedir. Bakır hurdası, hurdacı tarafından alınarak geri dönüşüm fabrikasına yönlendirilmekte, böylece hem çevreye hem de ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Evinizde, iş yerinizde ve depolarınızda atıl durumda olan bakır hurdalarını firmamızla paylaşarak, peşin ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Hem ek gelir elde etmenizi  hem de çevreyi koruma alanındaki katkısı için siz de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Hurda Pazarı

Büyükçekmece hurda pazarı, karşınıza birbirinden güvenilir hurda işletme dükkân seçeneği çıkarır. Kısa bir araştırma neticesinde sizin için en ideal ve en güvenilir gelen hurda işletmesi ile hurda alım-satım işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen hemen hepimizin evinde “fazlalık” olarak yer tutan ve kullanılamayacak kadar eskimiş hurda eşyalar vardır. Bu eşyalar, bir süre sonra dert olmaya başlar ve bu noktada bir hurdacı telefonu, imdadınıza yetişir.

Hurdacılık sektörüne bakacak olursak aslında bu işi yapanların, biraz da riskli olan bir iş üzerine kâr elde etmeye çalıştıklarını görürüz. Aynı durum elbette Büyükçekmece bölgesindeki hurdacılar için de geçerlidir. Özellikle de metal cinste hurda alımı veya hurda satımı işi, hurdacılık işinde kritik bir önem taşır. Bunun nedeni ise günlük hayatta en çok karşımıza çıkan malzemelerin metal malzemeden yapılmış eşyalar olmasıdır. Dolayısıyla hurdaya çıkmış malzemeler, genellikle de metal cins ağırlıklı olur. Bu sebepten dolayı Büyükçekmece hurdacı firmalarının bir çoğu metal cins üzerine çalışır. Ancak buna karşın tek kalem üstüne çalışan firmalar da vardır. Neticede metal cinsteki hurdaların geri dönüşüm işi, hurdacılık pazarında vazgeçilemeyecek kadar önemli bir yer tutar. Aynı sebepten hem metal hem de bakır hurdası alanlar çoğunluktadır.

Hurda Cinsleri Hakkında…

Hurdacılık sektörünün önemli değişken ve faktörlerinden bahsederken hurda cinsleri hakkında da bazı bilgilere yer vermek gerekiyor. Özellikle de hurdacılık işi yapacak olan kimseler, hem hurda cinsleri hem de hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Hurdacılık işini yaparken zarar etmemenin ve neticede batmamanın en önemli etmenlerinden biri de bu hurda türlerini tanımaktır. Çünkü binlerce sayıda hurda cinsi vardır ve bu cinslerinde de türevleri vardır. Her bir cinsin de kendine göre bir kullanım alanı ve değeri mevcuttur. Sizin için çok değerli gözüken bir tür hurda, esasında çöp denebilecek ve geri dönüşümü olamayacak bir atık durumunda da olabilir. Bu yüzden özellikle de hurdacılık mesleğine başlarken, hurdalar tanınmalı ya da bilen kişilere bu noktada danışıp bilgi alınmalıdır.

Bu noktada müşterilerden bir numune istenebilir. Malına güvenen bir kişi de örnek verecektir. Aldığınız numune hurda için farklı birkaç bilirkişiden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Çünkü hurda cinslerinin piyasa durumu ve fiyat etiketi oldukça kritik olan bir öneme sahiptir. Bugün temel olan hurda cinsleri için pek çok hurda tanımlama tipi sensörler vardır. Bu sensörler pratik şekilde kullanılır ve çok kısa bir zamanda elinizdeki hurdanın ne cins olduğu ve hatta hangi alaşım oranında olduğu anlaşılabilir. Bunları işyeriniz için temin ederken ise çok para dökmenize gerek kalmaz. Bu noktada Çin üzerinde alışverişte bulunabileceğiniz pek çok site vardır ve bu sitelerden bu malzemeleri satın alabilir, hurdacılık işinize start verebilirsiniz.

Büyükçekmece Demir Hurdası Alanlar

Demir madeni kullanım alanı genel olarak inşaat ve makineler olarak bilinmektedir. Hayatımızın birçok alanında kullanmakta olduğumuz demir, doğada 100 yıl boyunca yok olmayacak güce sahip aynı zamanda toprağı zehirleyecek zarara da neden olabilmektedir. Doğadaki tahribatı engellemek aynı zamanda ekonomiye katkı sağlamak için depolarınızda, evinizde ve inşaat yıkımlarında bulunan hurda parçaları güncel hurda fiyatları üzerinden alınarak, anında ödeme işlemi yapılmaktadır.

Hurda alım ve satım işlemlerinde, İstanbul’u boydan boya arşınlayan firmamız dilediğiniz zaman adresinize gelerek ayıklama işlemi yapar ve hurdaların kilogram değerlerine göre alımlarını gerçekleştirilir. Değerli bir maden olan demir, makina, bisiklet, eski otomobiller ve beyaz eşya gibi kullanım alanınımızda bulunan eşyalarda bulunmakta aynı zamanda kolay bir şekilde sökümü yapılarak ayrıtırılabilmektedir.

Büyükçekmece Sarı Hurdası Alanlar

Pirinç hurdası olarak da bilinmekte olan Sarı hurdası, tesisat alanlarında kullanımıyla bilinen maden türleri arasında yer almaktadır. Geri dönüşüm alanında oldukça değer gören sarı hurdası, en yakın hurdacı tarafından alınarak, geri dönüşüm fabrikasına götürülecektir. Hurdanın presleme ve eritilme işleminden geçtikten sonra yeni bir eşyaya dönüşmesi için gerekli olan bütün uygulamalar doğaya zarar vermeden yapılarak, çevrecilik ilkesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Evinizde, iş yerinzide ve depolarınızda atıl durumda olan sarı hurdasının kullanımı için firmamızla iletişim kurarak alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Büyükçekmece Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hafif bir maden olarak bazen bisiklet, araba ve uçak parçalarında kullanılabilmektedir. Ev yaşantısında ve iş yerlerinde alüminyum doğramaların bulunduğu çatılar ve mimari alanlar bulunabilir. İnşaat yıkımlarında, depo temizlemede ve aynı zamanda kişisel alanlarında bulunan alüminyum parçaların satılmasını sağlayabilir, ek gelir elde ederken doğada 100 yıl booyunca kaybolmayan  bu parçaların tahribatını engelleyebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek kısa zamanda adresinize gelinerek ayıklama işlemi yapılacak ve parçalar toplanacaktır.

Karaağaç’ta Sarı Hurdası Alımı

Büyükçekmece’nin diğer tüm illerinde olduğu gibi Karaağaç’ta da hizmet vermekteyiz. Maden hurdası satım işlemlerinizi daha hızlı ve daha kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Karaağaç’ta sarı hurdası ve diğer tüm hurdalarınız için bize ulaşın ve anında size en yakın hurdacıyı yönlendirelim.

Hurda Sarı Alanlar Büyükçekmece
Hurda Sarı Alanlar Büyükçekmece

Sinanoba Mahallesi Hurda Krom Ticareti

Hurda alım satım işlemlerinizi daha kolay ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere yardımcı olan firmamız ve alt firmalarımız alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Büyükçekmece bölgesinde de hizmet veren firmamız Büyükçekmece’nin diğer tüm mahallelerinde olduğu gibi Sinanoba mahallesinde de hizmet vermektedir. Sinanoba mahallesinde hurda krom ticareti yapmak, alüminyum, bakır, sarı, demir hurdalarınızı satmak için bizimle irtibata geçin, yerinizden anında nakit karşılığı hurdanızı alalım.

Büyükçekmece 19 Mayıs Mahallesinde Hurdacılar

Hurdacılık sektöründe son günlerde yoğunluğun yaşandığı bölgelerden bir tanesi de Büyükçekmece’dir. Firmamız genellikle maden hurdası ve demir hurdası almakla beraber plastik hurdası ve hurda kağıt alımı da yapmaktadır. Firmamız Büyükçekmece’nin bütün mahallelerinde hizmet vermektedir. Büyükçekmece 19 Mayıs Mahallesinde hurdacıları öğrenmek ve fiyat almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hürriyet Civarı Hurda Alanlar

Hurdacılık sektöründe büyük bir yer edinen firmamız İstanbul genelinde birçok firma ile çalışmaktadır. Çalıştığımız tüm bu firmalar ile sizin adınıza iletişime geçip en yüksek fiyatı veren hurdacı firmasını sizlere yönlendiriyoruz. Büyükçekmece hurdacı ekiplerince sürekli hizmet ağımızdadır.

Büyükçekmece'de Hurda Alanlar
Büyükçekmece’de Hurda Alanlar

Mimar Sinan Merkez Geri Dönüşüm Firmaları

Geri dönüşüm terimini, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılması olarak açıklayabiliriz. Geri dönüşebilen maddeler; kağıt, alüminyum, plastik, demir, bakır, krom, organik atıklar ve elektronik atıklardır. Sizlerde geri dönüşüme kazandırmak istediğiniz için bizimle iletişime geçin sizlere en yakın olan geri dönüşüm firmalarını bulalım.

Yenimahalle’de Hurda Demir Alan Hurdacı

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasının bütün ilçelerinde iş yapma kapasitesine sahip bilinçli ekip ve ekipmanlarımızla hurdacılık sektöründeki her türlü talebe karşılık vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her türlü metal hurdası, demir hurdası, kablo hurdası, kağıt hurdası vb. hurda çeşitlerinin zamanında ve eksiksiz bir şekilde adresinizden alımı yapılır. Sizler de Yenimahalle’de hurda demir alan hurdacıları öğrenmek ve fiyat almak için bize ulaşın.

Dizdariye Mahallesi Bakır Hurdası

Bakır hurdası çeşitli bakır içeren malzemelerin tekrar bakır hammaddesi elde etmek için kullanılacak kısımlarının fiziken ayrılarak bir araya getirilmesidir. Hurda Bakır genellikle ısı ve elektrik iletim malzemelerinde sıkça bulunur. Düşük elektrik ve ısı direnci sebebi ile elektrik ve ısınma sektörünün vazgeçilmezi olan bakır, hurda metal sektöründe de önemli yer edinmektedir. Büyükçekmece de aktif olarak çalışma yürüten firmamız Dizdariye mahallesinden de bakır hurdası ve diğer hurdaların alımını gerçekleştirmektedir.

Hurda Bakır Alan Hurdacılar
Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Celaliye’de Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyumun esnek ve çok yönlü bir metaldir. Hafif olmasına rağmen yüksek dayanıklıdır. Oksidasyona karşı direnci yüksek bir metaldir. Madenden alüminyum üretimi hurdadan üretiminden çok daha maliyetlidir. Kullanım alanı geniş olan alüminyumun geri dönüşümünün maliyeti daha düşüktür. Bundan dolayıdır ki son yıllarda hurda endüstrisinde büyük bir artış görülmektedir. Celaliye’de alüminyum hurdası alanları öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

Büyükçekmece Hurdacı Faaliyetleri Fatih’te Devam Ediyor

Büyükçekmece’de şantiye sahalarının artması ve kentsel dönüşümün başlaması ile hurdacılık alanında da artışlar oldu. Firmamızın Büyükçekmece’deki hurdacı faaliyetleri Fatih’te de devam ediyor. Mahallelerden hurda alımı yapmaktayız. Bizi arayın gelelim sizin de hurdanızı yerinden nakit olarak alalım.

Alkent 2000 Mahallesi En Yakın Hurdacı

Büyükçekmece’nin yoğun mahallelerinden olan Alkent 2000 Mahallesinde de hurda alımı yapmaktayız. Alkent 2000 Mahallesine en yakın hurdacıları öğrenmek ve fiyat almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.  Büyükçekmece hurdacı şirketlerine bizi arayarak çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki resme tıklayın ve whatsapptan bize foto gönderin.

Hurdacı Telefonu Whatsapp
Hurdacı Telefonu Whatsapp 0539 698 67 83

Büyükçekmece’de Hurda Alımı Yapılan Diğer Mahalleler

Büyükçekmece hurdacı şirketleri adresten hurda alımı için Atatürk, Kamiloba, Ahmediye, Bahçelievler ve Murat Çesme Mahallelerine gelmektedir. Aynı zamanda Hurdacılar Birliği olarak sürekli Cumhuriyet, Kumburgaz, Mimaroba, Pınartepe, Türkoba, Ekinoba, Ulus, Çakmaklı ve Güzelce’ye hurdacı servisi gönderiyoruz.

Büyükçekmece Bölgesinde En Büyük Hurdacı

Online fiyat listelerine yönelik paylaşımlarda bulunulan atık tesisleri ve hurda şirketleri, resmi bir şekilde çalışıyor. Hurdacılara özel bir sertifika verilmesi, toplamış oldukları hurdaların dışında farklı bir duruma yönelik ekstra ödeme yapılması gerekmez. Büyükçekmece hurdacı tesisleri, getirilen hurdaların ağırlığına ve türüne yönelik analizin ardından, anlık olarak ödemeyi nakit bir şekilde yapıyor. Sürekli olarak abonelik usulü birçok kez hurda getirmek zorunda kalmadan, hurda satışlarınızı hızlıca yapabiliyorsunuz.

İstanbul’da Hurda Alan Tesisler

Hurda fiyatlarıyla ilgili piyasada çok ciddi dalgalanmalar olabiliyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri, o an itibariyle piyasadaki dolar karşısında malzemelerin değerinin değişmesidir. TL’nin değeri, Avrupa genelinde özel bir seviyede olan hurda değerlerini direkt olarak ülkemiz için de etkiliyor. Büyükçekmece’de hurda almak için toptancılarla iletişime geçen geri dönüşüm şirketleri, vatandaşlar tarafından toplanan hurdaları satın alıyor. Bu atık malzemelerin dönüştürülmesiyle ilgili birkaç kalemde şu fiyat ortalaması belirlenmiştir;

 • Kırkambar bobin, yanık, boru bakır hurdası 59,00 Türk Lirası
 • TTR kırma bakır hurdası 61,00 Türk Lirası
 • Sarı hurda kırkambar vana musluk 32 Türk Lirası
 • Hurda çatı minare söküm kurşun 12,40 Türk Lirası

Hurda Alan Yerler

Piyasadaki anlık durumlara yönelik fiyat kıyaslaması yapabileceğiniz, hangi maddeyle ilgili nasıl bir ücret belirlendiğini öğrenebileceğiniz platformlar bulunuyor. Bunların her biri, hurda borsası olarak da tanımlanan borsa bünyesinde belirlenmiş olan özel ücretlere göre değerlendiriliyor.

Son dönemde çok büyük bir kitleye, Büyükçekmece hurdacı piyasasının özel malzeme fiyatlarına göre anında bilgi verilebiliyor. Bunun için sadece tesise gidilmesi değil, web sitelerindeki listelerin yer aldığı bölümlerin kullanılması da yeterli oluyor. Büyükçekmece’de hurda satmak için belirli bir yaştan büyük olmak, bunun için herhangi bir kurumdan izin almak vs. gerekmiyor.

Büyükçekmece Hurdacı/ Büyükçekmecede hurda

Büyükçekmece hurdacı firması olarak vizyonumuz ve misyonumuz; sürekli olarak kendimizi geliştirmek ve müşteri memnuniyetine %100 sağlamaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına onlara son teknolojik aletler ile hizmet veriyoruz ve bizden beklentilerini her zaman karşılamaya özen gösteriyoruz. Hurda fiyatlarımız her zaman ikna edici niteliktedir. Fiyatlarımız borsanın değişiklik görmesi ile farklılaşabilir ancak piyasaya göre her zaman biraz daha yüksek fiyatları sizlere sunarız. Sizde büyükçekmece’de hurda alan bir firma ara yaşındaysanız mutlaka bizi tercih etmeli ve öncelikle fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olması

Büyükçekmece Hurdacı/En Yakın Hurdacı

Büyükçekmece hurdacı firmamız 20 senedir bu sektörde yerini alan ve lider konumda bulunan bir firmadır. Firmamızın amacı çevre sağlığını koruyarak ülke ekonomisinin kazanmasını sağlamaktır.  Çünkü çevreye atılan her atık madde direkt olarak sağlığı ve çevrede bulunan diğer canlıları etkilemektedir. Sağlığı etkilemek yerine ve doğayı kirletmek yerine hurdalarınızı en yakın hurdacı yani firmamızda teslim edin. Firmamız kısa süre içerisinde hurdalarınızı işlemlerden geçirerek tekrardan kullanılabilir duruma getirecektir. Peki firmamız her çeşit hurdaları alır? Büyükçekmece hurdacı firmamız aklınıza gelebilecek her türlü hurdayı almaktadır. Aynı zamanda adresten hurda alım hizmetini de sizlere sağlıyoruz.

Büyükçekmece hurdacı firması

Büyükçekmece hurdacı firması olarak sizlere hafta içi ve hafta sonu kesintisiz ve sorunsuz hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlerden hizmet almak istediğinizde bir telefon kadar size yakınız. İletişim numaramızdan bizlere ulaşım sağladığınız da keşif işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için ekip arkadaşlarımıza adresinize gönderiyoruz. Kısa süre içerisinde gelen ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı taktıktan sonra sizlere bir fiyat teklifi sunuyorlar. Fiyat konusunda her zaman anlaşma sağlayacağımız da emeğimiz. Çünkü hiçbir zaman fiyatlarımız müşterileri üzmez ve tam tersi memnun kızlar. Sizde hurdalık malzemelerinizi istediğiniz fiyata satmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz,

 

Büyükçekmece Hurdacı- Hurda Fiyatları

 Biliyorsunuz ki hurdalık malzemeler geri dönüşüm işlemi asonrasında tekrardan hayatımıza geri gelmektedir. Hurdalarınızı adresinize gelerek siz değerli müşterilerimizden teslim alıyoruz. Peki hurda fiyatlarımız nelerdir. Hemen bu konuda sizlere bilgiler verelimn. İşte büyükçekmece hurdacı hurda fiyatları aşağıdaki gibidir

 1. Ekstra hurda demir: 3,13 TL
 2. DKP hurda demir: 3,23 TL
 3. Teneke hurda: 1,95 TL
 4. Toplama hurda: 2,30 TL
 5. Tufal hurdası: 0,12 TL
 6. İnşaat demir çubuğu hurdası: 3,23 TL
 7. İnşaat yıkım hurdası: 2,70 TL
 8. Bakır talaş hurdası: 66,5 00 TL
 9. Lama bakır hurdası: 77, 00 TL
 10. Soyma bakır hurdası 77, 00 TL
 11. Kırma bakır hurdası: 68, 00 TL
 12. Hurda alüminyum bakır petek: 30, 00 TL
 13. Hurda alüminyum radyatör: 9,70 TL
 14. Hurda alüminyum kutu: 9,70 TL
 15. Hurda karton kâğıt: 1,20 TL
 16. Kullanılmış hurda gazete: 1,00 TL
 17. Kullanılmamış hurda gazete: 1,30 TL
 18. Hurda karton bardak: 1,50 TL
 19. Hurda peçete kâğıdı: 0,9 lira
 20. Hurda Okul kitabı 0,95 TL
 21. Hurda ABS plastik:: 2,10 TL
 22. Hurda levha Kurşun: 15,50 TL
 23. Hurda karışık kablo: 20,50 TL
 24. Hurda şablon nikel: 100, 00 TL
 25. Hurda külçe çinko: 18,50 TL
 26. Hurda batarya akü: 7,0 5 TL

 

Büyükçekmece Hurdacı-Değerinden Hurda Alımı

Büyükçekmece hurdacı firmemız her zaman için müşterilerine kıymet veren bir firma olmuştur. Bu sebepşle de değerinden hurda alımı hizmetini verir. Sizinde hurdalarınız bulunuyor ise bize ulaşım sağlayarak hurdalarınızı değerinden satabilirsiniz. Firmamız sayesinde hurdalarınızdan asla zarar etmezsiniz.

 

 

One thought on “Büyükçekmece Hurdacı | Büyükçekmece’de Hurda”

 1. Geri bildirim: Oruçreis Hurdacı Esenler - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir