Başakşehir Hurdacı Firmaları

Başakşehir Hurdacı  Hurda Alan Firmalar

Başakşehir hurdacıları arasından özellikle sanayi bölgesinde hizmet veren hurdacıları çok iyi bilmekteyiz. Hurdacılar Birliği olarak firmamız siz değerli müşterilerimize hurda ticareti konusunda en iyi kazancı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Hurda satmak için bize başvurmanız halinde Başakşehir hurdacı firmaları arasından sizin kriterlerinize en uygun olanı size bildiriyoruz. Anlaşmanız halinde hurdacı firması kapıdan nakit ödeyerek hurdanızı satın alıyor. İstanbul’da hurda metal geri dönüşümü hem kazanç elde edilmesini hem de doğal çevrenin kirlenmesinin önüne geçilmesi açısından önemlidir. Bilindiği üzere geri dönüşümü mümkün olan bakır, alüminyum, demir, plastik, krom gibi atık malzemeler doğada uzun yıllar yok olmaz.

Hurdacılar Birliği çalışmaları ile Başakşehir’de hurda alan firmalar arasında koordinasyon görevi de yürütmektedir. Belediye destekli geri dönüşüm projelerinde aktif görev üslenen hurdacı firmalarına destek çalışmalarımız vardır. Hurda alım ve satım işleri için portföy yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Hurdacı firmalarımızım lütfen bizimle iletişime geçiniz. İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ile hurda alım satım işlerinde hem hurdacı temini hem de hurda ham madde temini sağlıyoruz.

Hurda Sarı Alım Satım
Hurda Sarı Alım Satım

Başakşehir civarında satılacak hurdanız mevcut ise bölgede aktif bulunan Başakşehir hurdacı kuruluşlarını kıyaslama yapmak için bizi arayın. Seçtiğiniz hurdacı anlaşmaya bağlı olarak adresten hurda alımı ve zamanında nakit para ödemesi yapmaktadır. Hurda fiyatları konusuna belirsizlik yaşanmaması için bizi teyit maksatlı 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren hurdacılar ile çalışmaktayız. Ayrıca birliğimiz İstanbul hurdacı firmaları arasında lider ve öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Hurda Alan Yerler Başakşehir
Hurda Alan Yerler Başakşehir

Hurdacı Sitesi Olarak Başakşehir’de Hurda Alan Hurdacılar

Hurdacılar Birliği olarak hurda alan ve satanlara yönelik ayrı sunduğumuz hizmetleri daha iyi yönetebilmek için Hurdacı Siteleri açmış bulunuyoruz. İstanbul hurda fiyatları bakımından her zaman en yüksek fiyatı veren hurdacı firmasını bulmanızı sağlıyoruz. Hurda satımlarında en önemli şart ebetteki hurdanın kg fiyatı olmamalıdır. Hurda yükleme, kesim ve söküm işleri gibi işçilik gerektiren işler ek maliyet oluşturabilir. Bunların karşılanıp karşılanmayacağını mutla öğrenin. Değerli müşterilerimizin dolandırılması ve mağdur olmasını asla istemeyiz.

Hurda Alım Satım Hurdacı
Hurda Alım Satım Hurdacı

Başakşehir Hurda Firmaları

Geri Dönüşüm alanında hizmet veren hurdacı firmaları sayı olarak her geçen gün artmaktadır. Üretim alanlarının fazlalığı nedeniyle Başakşehir’de imalat artığı hurda ve araiş hurda oldukça fazladır. Sanayi bölgelerine konteyner bırakma hizmeti vermeye başlayan hurdacı firmaları kalite anlayışlarını ve artırmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak hurda satacak kişilere kaliteli hizmetin yanı sıra güvenilir hurdacı firması tedariki için uğraşıyoruz.

Başakşehir Hurdacı

İkinci el inşaat hurdalarının alım satım işlemlerinin yapılması, aynı zamanda demir, alimünyum ve bakır gibi doğada zor kaybolan malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması için hurda fiyatları üzerinden adresten alım yapılmaktadır. İstanbul Başakşehir şubesi üzerinden, inşaat, fabrika ve depoda kalan hurdalar için iletişim kurabilirsiniz.

Başakşehir Bakır Hurdası Alanlar

Bakır alım satım işlemleri için İstanbul hurdacı üzerinden bütün işlemlerin yapılması mümkündür. Doğada 100 yılı aşkın bir sürede yok olan bakır, hem toprağa hem de canlılara zarar verebilecek bir potansiyele sahiptir. Türkiye ekonomisine katkı, doğayı bilinçli kullanmak aynı zamanda ek gelir elde etmek için bakır hurdalarının alım satım işlemlerini bizimle birlikte yapabilirsiniz.

Isı ve elektrik alışımı yüksek olan bakır, yumuşak metaller arasıda çabuk şekil alabilen bir özeliğe sahiptir. Endüstriyel alanda kullanımı oldukça sık olan bakır hurdası, çatı, sıhhi tesisat ve inşaat alanında kullanılabilmektedir. Hurda geri dönüşüm fabrikası olarak güncel fiyat üzerinden alım ve satım işlemi yapılacatır.

Başakşehir Demir Hurdası Alanlar

İnşaat, sanayi ve endüstri alanında kullanılmakta olan demir, uzun süreli bir kullanım imkanı sunmayabilmektedir. Paslanma özelliğinden kaynaklı özellikle yıkılan inşaat alanlarında, kapanan fabrikalarda demirin hurda maliyeti üzerinden satımı hem ekenomik hem de çevresel olarak fayda sağlamaktadır. Başakşehir hurdacı hizmetleri için demir hurdanın alım ve satımının güncel fiyat üzerinden yapılmasını sağlayacak olan firmamız, sizlere kısa zamanda ödeme işlemini yaparak kazanç sağlamanıza da yardımcı olacaktır.

Motor içleri, makine çarklıları, inşaat malzemeleri ve mutfak araç gereçleri de dahil olmak üzere demir alanında kullanlan bütün materyallerin kilo ile alım ve satımı güncel fiyat değerlendirmesi üzerinden yapılacaktır.

Başakşehir Sarı Hurdası Alanlar

Sıhhi tesisat, süs eşyaları ve vana gibi sistemlerin üzerinde kullanılmakta olan sarı hurdası, yoğun bir kullanım alanı bulunan özel bir materyaldir. En yakın hurdacı vasıtasıyla sarı hurda alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilir ve geri dönüşüme kazandırılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Sarı hurda geri dönüşüm alanında en çok kullanılan materyaller arasında yer almaktadır. Çevrenin korunması aynı zamanda ekonomi için faydalı olacak geri dönüşüm uygulamalarına katkı sağlayabilir ve kısa zamanda hurda hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul Başakşehir hurda alım satım işlemi peşin ödeme aynı zamanda güncel fiyat üzerinden değerlendirilmektedir.

Başakşehir Alüminyum Hurdası Alanlar

Doğada 100 yılı aşkın süreyle yok olabilen alüminyum hurdası, yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu alanda özellikle kablo içlerinde kullanılan tel alüminyum parçalar, örgü makinelerinde ve takı zinciri alanlarında oldukça popülerdir. Geri dönüşüm fabrikaları doğayı kirletmesi yerine korozyana karşı dirençli olan bu materyallerin preslenerek yeniden üretime kazadırılmasını sağlamaktadır. istanbul Başakşehir şubesi üzerinden alüminyum, bakır, demir ve sarı hurdası alım satımı için başvuru yaparak geri dönüşüm alanına katkıda bulunabilirsiniz.

Başakşehir de Hurda mı Satmak İstiyorsunuz ?

Başakşehir’de hurda satmak mı istiyorsunuz? Yapmanız gerekenler aslında çok basit. İlk başta hurda birikimlerinin tahmini tonajını bulun. Sonrasında birkaç farklı açıdan fotoğraf çekin, hurda içinde türüne göre saflık oranını bozan maddeler varsa daha iyi bir fiyatlandırma için bunları ayrıştırın ve sınıflandırın. Bunu yapamıyorsanız da dert etmeyin ama bize mutlaka farklı karışım metalleri söyleyin. Son olarak elinizdeki hurda ağırlık bilgisini, karışım oranını ve fotoğrafları bize gönderin. Hurdacı telefon numarasına WhatSapp aracılığı her türlü veriyi gönderebilirsiniz. Hurdacılar Birliği olarak sizin için en iyi fiyatı araştıracağız. Aklınızda bir hurda tutarı var ise bize söylemeniz işimizi oldukça kolaylaştıracaktır.  Her türden hurda metalin adresten satın alınmasını sağlıyoruz. Üstelik anlaşmalı olduğumuz Başakşehir hurdacı firmalarının tamamı peşin ödeme garantisi veriyor.

Başakşehir Hurdacı Kuruluşları

Satmak istediğiniz içecek kutuları, kablolar, bina yıkımından kalan materyaller için özel teklif alabilirsiniz. Hurda satışıyla ilgili herhangi bir dolandırıcılıkla karşılaşmamak için, resmi olarak bu çalışmaların gerçekleştirildiği tesisleri tercih etmelisiniz. Başakşehir hurdacı kuruluşları tarafından her bir hurda girdisinde veya satışında özel faturalar kesiliyor. O an itibariyle aktif olarak geçerli olan her bir hurda ile ilgili özel fiyatları değerlendirme olanağınız bulunuyor.

Başakşehir Güncel Hurda Fiyatları

Hurdalar için özel olarak belirlenen fiyat ortalaması aracılığıyla, satışlarınızı birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bir türdeki materyaller için değil, direkt olarak güncel hurda ücretlerine bağlı olarak, farklı tutarlarla hesaplamaların sağlayabilirsiniz. Ağırlık tamamen sizin göreceğiniz şekilde hesaplanır ve saf materyal göz önünde bulundurulur. Örnek olarak mikrodalga fırın için cam vb. materyaller dahil edilmeyecektir. Direkt olarak demir çelik, bakır vb. maddelerin güncel fiyatlarına göre hurda alan firmalar üzerinden satış yapılabiliyor.

 • TTR kırma bakır hurdası 61,00 Türk Lirası
 • Sarı hurda kırkambar vana musluk 32 Türk Lirası
 • Hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu 34,00 Türk Lirası
 • Hurda yer altı enerji kablosu 27,00 Türk Lirası

Başakşehir Hurda Tesisleri

Piyasadaki anlık durumu takip etme konusunda başarılı olan, her zaman için detayları öğrenebilen kişiler, herhangi bir malzemede fiyatla ilgili sıkıntı çekmiyor. Özellikle de hurda alım satımıyla ilgili olarak belirlenen fiyat ortalamasına dikkat edilmesi yeterli olacaktır. Başakşehir hurdacı kuruluşları hurda satmak yerine, genellikle şehrin her noktasındaki toplayıcılardan almayı hedefliyor.

Binlerce kişiden birkaç kilogram olarak topladıkları hurdaları, geri dönüşüm tesislerine güncel piyasa fiyatları üzerinden satabiliyorlar. Hurda alan firmalar hem geri dönüşümün canlanması açısından son derece önemlidir hem de kişi ve kurumlara bu imkanı tanıması nedeniyle oldukça avantajlıdır.

Başakşehir Hurdacı Şirketlerince Alınan Hurda Çeşitleri

Hurda Karton Kağıt Alanlar Başakşehir Hurdacı
Hurda Karton Kağıt Alanlar Başakşehir Hurdacı

Hurdacılar Birliği olarak Başakşehir’de hidrolik piston, motor, kablo, plastik boru, demir çit, döküm petek ve hurdaya çıkmış yük konteyneri satın alınmasını sağlıyoruz. Ayrıca yerinden alüminyum sac, lastik, bilgisayar, çelik direk, dkp, demir merdiven, çatı makası, bulaşık makinası, punch makinesi gibi hurdaların zahmetsizce yüksek fiyattan alınması işlerine öncülük ediyoruz. Başakşehir hurdacı servisleri tarafından şantiye hurdası, taşyünü paneli, alüminyum talaşı, elektrik motoru, yıkım çıkması, sanayi artığı, drenaj pompaları, pvc işleme makinesi, demir merdiven, bidon, bakır, şantiye malzemesi nakit ödenerek alınmaktadır. Elinizde bulunan plastik granül, kalorifer kazanı, sac, pvc pencere, çamaşır makinası, demir kapı, katalog, radyatör söküm, inşaat artığı, çelik, demir direk, çelik kablo, granül, alüminyum tel, sarı musluk, civata, demir, alüminyum kapı, boru, paslanmaz çelik hurdaları için fiyat sorunuz.

Hurda Alımı İçin Servis Gönderilen Başakşehir Mahalleleri

Geri dönüşüm sektöründe kendini ispatlamış hurdacılar arasından sizin belirlemiş olduğunuz şartlara göre belirlediğimiz firmalar tarafından Başakşehir’de Güvercintepe, İkitelli OSB, Başakşehir Mahallesi’ne yerinden hurda alımı için adres gönderilir. Ayrıca Şahintepe, Bahçeşehir 1. Kısım, Kayabaşı, Ziya Gökalp, Şamlar, Başak, Bahçeşehir 2. Kısım ve Altınşehir Mahallesi’nde kapıdan hurda alım imkanı sunulmaktadır.

Başakşehir Mahalleri Hurdacılar
Başakşehir Mahalleri Hurdacılar

 

Başakşehir Hurdacı Kuruluşları/ Hurda Alan Firmalar

 Başakşehir hurdacı kuruluşları 1960 senesinde faaliyetlerine  başlamıştır. Faaliyete başladığımız ilk seneler acemiydik ve zaman geçtikçe kendimizi geliştirip yenilemeye başladık. Uzun zamanlardır sizlere hizmet verdiğimiz için profesyonelleşmek ve sağlam bir firma haline dönüştük. Ticaretimizi her zaman müşteri odaklı yapmaya çalışırız ve kalitemizden asla ödün vermeyiz. İstediğiniz her an ve her zaman diliminde sizlere hizmet vermeye hazırız. Sizde bizden hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hurda alan firmalar olarak ilk sırada her zaman bulunuruz. Siz de bize ulaşım sağlayabilir ve hurdalarınızı bize teslim edebilirsiniz

Başakşehir Hurdacı Kuruluşları/ Hurda Çeşitlerimiz

Başakşehir hurdacı kuruluşları sizlerde bulunan bütün çeşit hurdaları alarak geri dönüşüme kazandırır. Asla hurda ayrımı yapmıyoruz ve genel olarak bütün hurdalarınıza talibiz. Şimdi sizlere aldığımız hurda çeşitlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz. O halde yazımızın devamını mutlaka okumalısınız

 

 • Bakır hurdası
 • alüminyum hurdası
 • demir hurdası
 • kablo hurdası
 • klima hurdası
 • kombi hurdası
 • kağıt hurdası
 • plastik hurdası
 • cam hurdası
 • metal hurdası
 • şantiye hurdası
 • soğutma grubu hurdası
 • kazan hurdası
 • beyaz eşya hurdası
 • motor hurdası
 • petek hurdası
 • paslanmaz hurda

 

 

Başakşehir Hurdacı Kuruluşları/ Hurda Geri Dönüşüm

 Başakşehir hurdacı kuruluşları geleceğin temelini oluşturmak ve geleceğin parlak olmasını sağlamak için geri dönüşüm hizmetini sağlar. Her şeyin bilincindeyiz ve bilinçli bir şekilde hareket ederiz. Ekip olarak birçok malzemeyi geri dönüşüme kazandırırız ve ekonomiye yararlı hale sokarız.  Sizde hurda geri dönüşüm hizmetimizden başarılı bir şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz

Başakşehir Hurdacı Kuruluşları/ Hurda Fiyatları

Başakşehir hurdacı kuruluşları her zaman için güvenilir olmayı amaç olarak bilmektedir. Çevreden firmanızın ne kadar güvenilir sağlam ve kaliteli bir firma olduğunu duyabilirsiniz. Bu konuda referanslarımız çoktur. Şimdi sizlere hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İşte firmamızın burada fiyatları aşağıdaki gibidir

 • Ekstra hurda demir: 3,13 tl
 • Dkp hurda demir: 3,23 tl
 • Teneke hurda: 1,95 tl
 • Toplama hurda: 2,30 tl
 • Tufal hurdası: 0,12 tl
 • İnşaat demir çubuğu hurdası: 3,23 tl
 • İnşaat yıkım hurdası: 2,70 tl
 • Bakır talaş hurdası: 66,5 00 tl
 • Lama bakır hurdası: 77, 00 tl
 • Soyma bakır hurdası 77, 00 tl
 • Kırma bakır hurdası: 68, 00 tl
 • Hurda alüminyum bakır petek: 30, 00 tl
 • Hurda alüminyum radyatör: 9,70 tl
 • Hurda alüminyum kutu: 9,70 tl
 • Hurda karton kâğıt: 1,20 tl
 • Kullanılmış hurda gazete: 1,00 tl
 • Kullanılmamış hurda gazete: 1,30 tl
 • Hurda karton bardak: 1,50 tl
 • Hurda peçete kâğıdı: 0,9 lira
 • Hurda okul kitabı 0,95 tl
 • Hurda abs plastik:: 2,10 tl
 • Hurda levha kurşun: 15,50 tl
 • Hurda karışık kablo: 20,50 tl
 • Hurda şablon nikel: 100, 00 tl
 • Hurda külçe çinko: 18,50 tl
 • Hurda batarya akü: 7,0 5 tl

 

 

Başakşehir Hurdacı Kuruluşları/ Fabrika Yıkım,Söküm- Depo Temizliği Hizmeti

Başakşehir hurdacı kuruluşları uzun senedir var olduğu için kendini ve kapasitesini her zaman bir adım ileriye taşımıştır. Birçok firma sadece hurda alım satım hizmeti sağlar. Fakat biz altyapımızı sağlamlaştıracak ve kendinizi güçlü bir hale getirdik. Bu sebeple de fabrika yıkım söküm depo temizliği hizmetini sizlere sağlıyoruz. Bu hizmetlerimizde sizlerden uygun fiyat talep ediyoruz. Fakat elinizde hurdalık malzemeleriniz bulunuyor ise sizlere bu hizmetleri de ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz.

 

One thought on “Başakşehir Hurdacı Kuruluşları | Hurda Alan Firmalar”

 1. Değerli Yetkili
  İOSB içinde bir firmayız.
  Elimizde 3,5 ton FİBER hurda ürün var.
  Değerlendirmek istiyoruz.
  Lütfen aşağıdaki telefondan HAKAN AKÇA ulaşmalarını rica ediyorum.
  0.212.5499800
  Dahili: 315

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir