En Yakın Hurdacı

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakalarında hizmet vermekteyiz. Birliğimizin İstanbul genelindeki tüm bölgelerde çalıştığı hurdacı firmaları bulunmaktadır. Çalıştığımız tüm firmalar farklı alanlarda uzmanlaşmış hurdacı firmalarıdır. Müşterilerimizin bulunduğu bölgelere ve taleplerine göre size en yakın hurdacı kim ise onu yönlendiriyoruz. Bu işlemi yaparken de hurdacı ile müşteri arasındaki fiyat alışverişini de sağlıyoruz. Uzun süredir sektörün içerisinde olduğumuzdan dolayı ve müşterilerin güvenli, işini gerçekten yapan firmalar aradığını bildiğimizden firmalarımız arasında size en yakın hurdacı kimse onu Hurdacılar Birliği güvencesi ile yönlendiriyoruz. Geri dönüşüm sektöründe bir birliğin kurulmasıyla beraber sektörde hizmet yapan köklü firmalar bu birliğe dahil olmuş ve bir çatı altında toplanmıştır. Böylelikle hem müşterilerimize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet veriyoruz hem de daha güvenilir firmalar ile iş yapmış oluyorsunuz.  Hurdacılar Birliği bünyesinde bulunan tüm hurdacı firmalarının iş yapma belgeleri mevcuttur. Ve firmalarımız her türlü hurda alımı yapmaktadır. Örneğin; demir hurdası, bakır hurdası, sarı(pirinç) hurdası, alüminyum hurdası, nikel hurdası, zamak hurdası, kablo hurdası vb. tüm hurdaların adresten alımını yapmaktayız.

Hurda Alımı
Hurda Alımı

İstanbul’da En Yakın Hurdacı

Peki firmamız size en yakın hurdacıyı nasıl yönlendiriyor? Hemen açıklayalım. Hurdacılar Birliği’nin resmi internet sitesi olan www.hurdacilarbirligi.com adresindeki iletişim bölümünde yer alan numaralardan iletişime geçiyorsunuz. İletişim ve bilgi almadan yetkili arkadaşımız ile görüşüp yaptırmak istediğiniz işlemi veya satmak istediğiniz hurdanızı söylüyorsunuz. Bulunduğunuz bölgenin bilgisini de alan yetkili arkadaşımız size en yakın hurdacılardan fiyat bilgisi alıp en yüksek fiyatı veren en yakın hurdacıyı size yönlendiriyor. Firmamızın yönlendirdiği hurdacı firması sizin istediğiniz bir vakitte gelip çalışmalarını yapıyor. Firmamız aracılığı ile yaptırdığınız tüm işlemlerde yüksek fiyat ve nakit ödeme garantisi veriyoruz. Hurdacılar Birliği olarak kurulma aşamasında önemli bir rol oynayan nedenlerden bir tanesi güvenilir hurdacı hizmeti vermek ve müşterilerimizin hurdalarını alırken piyasa değerinin üzerinde almaktır.

 Birlik olarak en temel amaçlarımızdan bir tanesi müşteri memnuniyetidir.  Bilindiği üzere İstanbul bölgesi son dönemlerde yaşadığı yoğunluk nedeniyle çevre kirliliği ve düzensizliği artmış bir kent olmaya başlamıştır. Bizler de Birlik olarak tüm bu sorunları görmüş ve bu sorunları hızlı bir şekilde giderebilmek adına adımlar atmaktayız. Bunlardan birisi olan kentsel dönüşüm sürecinde bina yıkımı alanında profesyonel yıkım ekipleri ile çalışma içerisine giren firmamız tüm bina yıkımı, bina sökümü, çatı sökümü gibi işlerinizde sizlere güvenilir bir hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir