etiler-hurdaci

Etiler Hurdacı Kurumsal Hurda Firmalarının sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır: Hurda Alım Satım, Hurda Değerleme, Demontaj, Geri Dönüşüm Hizmeti ve Hurda Bina Yıkımı. Firmalar, satın alınan atıkların toplanmasını, türlerine göre ayrılmasını ve ardından temizlenip geri dönüştürüldüğü fabrikalara taşınmasını sağlıyor. Her firma uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekte ve uzman kadrosu ile çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Etiler Hurda hurda firmaları 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.

etiler-hurdaci
etiler-hurdaci

Etiler Hurda Alım Satım  

İhtiyaç duymadığınız veya kullanmadığınız hurda eşyalarınızı kolayca nakite çevirmek isterseniz Etiler hurdacılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekiplerin size sunacağı en önemli avantaj, hurdanızın değerine uygun fiyatlandırılması olacaktır. Bununla birlikte kurumsal ve güvenli ödeme yöntemlerimiz de hurda kazançlarınızı elde etmenizde kolaylık sağlar. Hurda eşyalarınızı çöpe atmak yerine etiler hurdacılarıyla değerlendirerek hem evinizde ya da iş yerinizde daha fazla yer sağlar hem de bütçenize katkıda bulunur. Hurdalarınızın fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Etiler Hurdacı Kablo Alımı 

Kablolar bir dizi farklı metal içerebilir. En yaygın kullanılan metal bakırdır ancak çelik ve alüminyum da sıklıkla kullanılmaktadır. Hurda kablo alım satımının yapıldığı tesislerde kabloların soyulması ve yalıtkan materyallerden temizlenip satılmasını işlemleri yapılır. Kablodan ayrılıp temizlenen iletken materyaller metal borsası tarafından sunulan veriler ışığında fiyatlandırılmakta ve satışı gerçekleştirilmektedir. 

Geri dönüşüm için alınan kablo çeşitlerinden bazıları şunlardır : 

 • Yer altında Kullanılan Kablolar 
 • Çelik Sargılı Kablolar – Hava Hattı Kabloları 
 • Ev gereçlerinden elde edilen kablolar 
 • Üretim hatası olan kablolar

Bunların yanında daha bir çok çeşit kablonun türüne göre değerlendirilerek alımı yapılmaktadır. Alım ve satım işlemlerinde fiyatlandırmalar kilogram üzerinden değerlendirilir.

Etiler Demir Hurda Alımı 

Hurdacılık sektöründe en çok alım satımı yapılan hurda metallerden biri olan demir elementini içeren demir hurdasıdır. Demir hurdası, diğer metal hurdalarına kıyasla geri dönüşüm aşamasında özelliklerini kaybetmez. Dünya üzerinde en çok bulunan metal olması sebebiyle inşaattan otomotive, mutfak ve banyo gereçlerine bir çok alanda kullanılmaktadır. Etiler hurdacıları olarak her çeşit demir hurdasının alımını ve satımını gerçekleştirmekteyiz. Hurda demirler çeşitlerine göre fiyatlar değişim göstermektedir. 

Alım ve satımını gerçekleştirdiğimiz bazı hurda demir çeşitleri :

 • Dkp hurda demir
 • Ekstra hurda demir
 • 1.grup hurda demir
 • 2.grup hurda demir
 • Talaş  hurda demir

Etiler Bakır Hurda Alımı 

Bakır, çeşitli demir içeren metaller arasında en değerli olanlardan biridir. Kablolamada yaygın bir biçimde kullanılan bakırın, hemen hemen tüm evsel ,ticari ve endüstriyel mülklerde kullanımı söz konusudur. Elinizde bulunan bakır malzemeleri veya bakır hurdalarını satmak isterseniz etiler hurdacıları olarak bize ulaşabilirsiniz. Bakır hurdalarının fiyatları güncel kurlara göre hesaplanmakta ve nakit ödeme yöntemiyle satın alınmaktadır. Bakır hurdalar kalitesine ve özelliğine göre değişim göstermektedir.

Hurda bakır, özelliklerine ve kalitesine göre çeşitlendirilir. Hurdacılık sektöründeki başlıca bakır çeşitleri şunlardır:

 • Lama Bakır
 • Soyma Bakır
 • Kırkambar Bakır 
 • Külçe Bakır (%98)
 • Antigron Kırma Bakır
 • TTR Kırma Bakır
 • Talaş Bakır

Etiler Hurdacı Telefonu

Etiler ve çevresinde en uygun fiyatlarla hurda alım ve satım hizmetini veren Etiler hurda alanında uzman kadrosuyla hizmetinizdedir. Hurda alım ve satım işlemlerinizde firmamızı irtibat numaralarından arayabilirsiniz. Alternatif olarak firmamıza ulaşabileceğiniz mail adresimiz ve WhatsApp numaramız ile ilgili olarak iletişim sekmesinden sitemizin bağlantısına ulaşabilirsiniz. Etiler bölgesine alternatif olarak İstanbul’un çevre ilçeleri ve illerinde de hizmet sağlamaktayız. Bina yıkım ve söküm işlemleri için bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.