Mimaroba hurdacı

Mimaroba Hurdacı Faaliyetleri

Mimaroba mahallesinde hizmetine başlayan hurdacı olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için mahallenizde çalışıyoruz. Hurda ticaretinde kaliteli hizmet sunuyoruz. Sektörün genişliği göz önüne alındığında, geniş bir ürün yelpazesi ile alışveriş yapıyoruz. Mimaroba hurda firması olarak müşterilerimizin bölgedeki hurda firmaları arasında güncel fiyatlar ile en iyi fiyat teklifini almalarını sağlamaktayız.

 

hurda demir Mimaroba
hurda demir Mimaroba

Mimaroba’da hurda demir kilosu kaç para diye düşmeyin firmamızı arayın. Böylece en güncel hurda fiyatları öğrenerek hurda demiriniz için fiyat alabilirsiniz. Diğer Mimaroba hurdacı şirketlerine nazaran daha çok hurda piyasasını takip eden firmamız İstanbul ve ilçelerinin fiyatlarını analiz etmektedir. Hurda türüne göre anlık belirlenen fiyatlarımız sayesinde müşterilerimize en iyi fiyatı veriyoruz.

 

Plastik atıkların doğadaki geri dönüşümü uzun yıllar almasına rağmen hala sokaklarımız plastikler ile dolu. Oysa doğayı kirleten bu plastikleri toplayıp yeniden kullanıma kazandırmak mümkündür. Bunu sağlayan Mimaroba hurdacı firmasıyız. Günlük olarak mahallenizde bulunan plastik hurdalarınızı alıyoruz. Plastik hurdalarınız için araştırma yaparak en güncel olan fiyatları sunarak müşteri memnuniyetini dikkate alıyoruz. Satmayı düşündüğünüz plastik hurdasının miktarını ve resmini yollayarak fiyat alabilirsiniz. Hurda plastiklerinizi adresinizden araçlarımızı ile alarak nakliyesinde yardımcı oluyoruz.

Hurda Demir Ticareti Açısından Mimaroba

Kullanım ömrünü tamamlamış demir hurdaları, demir merdiven hurdaları ya da demir çubuk hurdaları için arayın görüşelim. İstanbul ve çevresinde hurda demir fiyatlarını sürekli takip etmekteyiz. Demir hurdalarında yükleme nakliye gibi konuları dert etmenize gerek kalmadı. Firmamız dilediğiniz yerden gelerek demir hurdanızı alıyor ve ödemesini müşterisinin dilediği şekilde nakit ya da banka aracılığı ile yapıyor. Şirketimizin en önemli politikası müşteri istekleri ve memnuniyetidir.

 

bakır kablo hurda
bakır kablo hurda

Bakır kablo veya bakır borular alan firmamız bakır miktarına göre gezici araçlarımız ile hizmet sunmaktadır. Soyulmuş bakır kablo hurdalarını miktarına uygun fiyat ile alarak geri dönüşüm tesislerine ulaştırarak size para ve yeniden kullanıma ham madde kazandırıyoruz. Mimaroba hurdacı personelimizce sık sık dolaşılan bir semttir. Kağıt toplayıcıları ve karton koli toplayanlar sayesinde bir ton kağıt atığı geri kazandırmak on yedi ağacı kurtarmaktadır. Elinizde hurda kağıt, broşür, gazete, dergi, kitap ve koli vs. varsa tüm bunlar için nakit alımlar yapıyoruz.

 

Mimaroba’da hurdacı hizmetinde kaliteyi sunan firmamız hurdanızın değerini ölçümleme yapılır yapılmaz siz değerli müşterilerimize ödeme yapmaktadır. Döküm pik ve sarı hurdaları fiyatları öğrenmek için telefonumuzu arayabilirsiniz. Hurdalar için konteyner ihtiyacı hisseden müşterilerimize konteyner hizmeti veriyoruz. Ayrıca araiş hurdaları olanlar hurda biriktirme zamanlarını ve teslim periyodunu belirleyerek belli aralıklarda gelerek hurdalarınızı alabiliriz. Dönemsel hurda alımları yapabiliriz. Tarafınızca belirtilen zamanlarda düzenli olarak hurdanızı yerinden alalım.

 

Şantiyelerde ortaya çıkan hurda inşaat demiri artıkları dilediğiniz zamanda araçlarımız ve deneyimli çalışanlarımız ve gerekli ekipmanlar ile hurdalarınız değerlendirilir. Hurdaların değer kazanmasını isteyen müşterilerimiz firmamıza güncel fiyatlar ile satış işlerinizi yapabilirinsiniz. Hurdacılık anlamında işini ciddiye alarak her şeyden önce müşterilerimizin kazanması olarak bakan bir firmayız. Hurda pvc ve pimapenler kullanım zamanını tamamladığında elinizde yer kaplayıp başınıza dert olmasındansa firmamıza telefon açarak satabilirsiniz ve hurdanızı değerlendirmiş olursunuz.

Hurda Alan Hurdacı Firmaları Tarafından Sunulan Hizmetler

Mimaroba’da hurda alan şirketimiz sürekli gezici araçları ile her zaman yanınızda. Sanayi hurdalarınızı değerlendirin ve satışını yapın. Hurda satmak için önce hurda resimleri ile miktarı hakkında tahmini bir değer belirleyin ve firma e posta adresine gönderin. Telefon numaranızı arayalım ve güncel fiyatları size sunalım. Mimaroba hurdacı çalışanları bilir ki bölgede hurdalar ve geri dönüşüm arasındaki doğru ilişki sektörün var olmasının nedenidir. Hurda olarak görünen motor hurdaları, demir hurdaları yeniden işlem görerek kullanılabilir ürünler haline gelebilmesi geri dönüşümle sağlanabilir.

 

Toplayıcılar Mimaroba’da her türden hurda toplayarak hem mahallede temiz bir ortam sağlıyor hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Bu çalışmalar aynı zamanda doğayı korumaktadır. Hem kendi bütçenizi hem ekonomiyi geliştirmek için geri dönüşümü desteklemek için firmamız biriktirdiğiniz ve yeniden işlenebilen her türden hurda alım satımında yardımcı olacaktır. Hurdacılık sektörünün geniş yelpazesinde bulunan demir bakır, alüminyum, kağıt, pvc, plastik ve pik hurdaları olsun gerekirse konteynır hizmeti de verilebilmektedir. Sizin yapmanız gereken sadece biriktirmek ve birikmiş hurdalarınızı telefon açmak kadar kolay şekilde satmak. Mimaroba hurdacı kuruluşu olarak Büyükçekmece’deki her noktaya ulaşarak adresinize kadar araçlarımızı yolluyoruz. Hurda fiyatlarını araştırma, hurdayı yükleme nakliyesi dertlerini de sonlandıran firmamız şirket elemanlarımız ve nakliye araçlarımız sayesinde müşterilerimizi yormadan sadece parasını ödeyerek hurdalarını değerlendiriyor.

Mimaroba Hurdacı Kuruluşlarının Çalışmaları

Mimaroba hurda çeşitliliği açısından oldukça zengin bir mahalledir. Çünkü bölgedeki üretim tesisleri sürekli her türden imalat artığı çıkarmaktadır. Çıkan bu artıklar araiş olarak tanımlanır. Araiş hurdalarının içerisinde genellikle maddi değeri yüksek bakır,  alüminyum ve hurda sarı bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü Mimaroba hurda ticareti için önemli bir semttir. Firmamıza satışını yaptığınız her çeşit metal hurdası nakliyesi ve geri dönüşüme kazandırılması için çalışılmaktadır.

 

Atık Çöp Hurdası Alımı
Atık Çöp Hurdası Alımı

Şirket çöplerini de alarak geri dönüşüm imkanı olan maddeleri ayıklıyoruz. Şirketlerinizde ortaya çıkan geri dönüşüm atıkları biriktirme ve firmamız aracılığı ile yeniden kullanılabilir olabilmesi için adresinize gelerek şirket atıklarınızı alıyor ve paraya çevriliyoruz. Birçok hurdacı Mimaroba civarında hurda alımı yapmaktadır. Ama size en kazançlı hurda ticareti garantisi veren firma biziz. Çünkü şirketimiz Mimaroba’da hurdacı fiyatları ile sizleri her zaman memnun eder. Hurdacı telefonu numaramızı arayın ve güvenilir bir hurdacı firması olan şirketimiz ile tanışın.

 

Mimaroba Hurdacı

Mimaroba semtinde yer alan tesisler, atık ve hurda toplayan kişi ve kurumlar tarafından çok özel fiyatlarla para kazanılmasını sağlıyor. Hurdalar toplandıktan sonra, Mimaroba hurdacı tesislerine götürülebilir ve bu tesislerde özel fiyat ortalamalarıyla satışa sunulabilir. Yaşınız, topladığınız miktar, hangi türde hangi materyalleri topladığınızdan bağımsız bir şekilde düzenli olarak para kazanabilirsiniz.

Mimaroba Hurda Satış Fiyatları

Para kazanmak isteyen herkes için özellikle de hurda toplanması ve bina yıkılmasıyla ilgili özel sürecin değerlendirilmesine yönelik açıklamalarda bulunuluyor. Binanızı yıktırmak ve bunun karşılığında tüm değerli metalleri satmak istiyorsanız, şehrinizdeki ve semtinizdeki hurdacılar bunu yapacaktır. Hurdaların satış sürecinde gerekli desteğin sağlanması, hızlı bir şekilde her bir materyalin kilogram bazında ödemelerinin alınması mümkündür. Türkiye’de son dönemde aşağıdaki fiyat ortalaması aracılığıyla hurdaların satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi sağlanıyor;

 • sınıf hurda demir 2,85 Türk Lirası
 • Hurda paslanmaz 304 krom 10,10 Türk Lirası
 • Hurda demir kaplama motor 3,00 Türk Lirası
 • Hurda alüminyum kaplama motor 5,20 Türk Lirası

Hurda Satın Alan Yerler Mimaroba

Türkiye piyasasında son dönemin en dikkat çekici mesleklerinden biri haline gelen, özellikle de satışlar açısından avantajlı olan hurdacılığı değerlendirebilirsiniz. Alüminyum kutular, değerli metaller için özel olarak belirlenen ücretler üzerinden satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından uygun olacaktır.

Mimaroba hurdacı piyasasına uygun bir şekilde siz de birkaç kiloluk özel satışları, resmi duyurulara uygun bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz. Alüminyum, bakır, çelik, demir, krom ve diğer türlerdeki malzemelerin satışlarını kilogram bazında duyurulan ücretleri üzerinden yapabilirsiniz. Satılması hedeflenen hurda türlerinin sadece o an için geçerli olan fiyatları değerlendirilebilir. Birkaç ay önceye göre fiyatının düşmesi veya yükselmesi, toplamış olduğunuz hurdaların değerini olumsuz etkilemeyecektir.

Hurdacı Mimaroba 

Mimaroba hurdacı firması olarak 1995 senesinde kurulduk ve kurulduğumuz günden bu yana hizmetimizi son sürat devam ettiriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetine çok önem verdik ve müşterilerimizin mutlu olması ve bizden memnun kalmaları için gece gündüz demeden uğraş verdik. Hurdacı firmamız; bakır, alüminyum, sarı, çinko, demir, cam, plastik, kağıt gibi aklınıza gelebilecek her türlü hurdayı adresinizden gelip teslim alır. Hurda fiyatları nedir diye soracak olursanız öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki hurda fiyatları gün içerisinde değişiklik göstermektedir.  Çünkü fiyatlarımız malzemelerinizin miktarına ve aynı zamanda borsanın durumuna göre değişir. Siz de detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız veya hurdalarınızı bize teslim etmek istiyorsanız iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz

 

Mimaroba Hurdacı En Yakın Hurdacı

 

Bu piyasada mimaroba hurdacı en yakın hurdacı olarak bilinmektedir ve birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda profesyonel niteliğe sahip olmanız ve deneyimli bir şekilde hareket etmemiz bizi şu anki konumumuz da  getirdi. İletişim numaramızdan bize ulaştığınız da 10 dakika içerisinde adresinize ekip arkadaşlarımızı keşif işlemleri için gönderiyoruz.  Elektronik kantarlarımız ile gelen personellerimiz kısa süre içerisinde malzemelerinizi gözünüzün önünde tartıyor ve sizlere fiyat hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapıyor. Fiyat hakkında sizinle anlaşma yapar isek ödemeniz gerçekleşiyor ve hurdalarınız teslim alınıyor.

 

 Mimaroba Hurdacı Adresten Hurda Alım Hizmeti

 

Mimaroba hurdacı adresten hurda alım hizmetini sizlere sağlar. Bizim için her zaman müşterilerimizin konforu ve memnuniyeti önemli olduğu için sizlere asla yormuyoruz. Firmamızda kadar gelmenize ve zahmet etmenize gerek kalmıyor. Bizimle iletişime geçtiğinizde ve adresinizi bize verdiğinizde ekip arkadaşlarımızı adresinize gönderiyoruz ve adresten hurda alım hizmetini sizlere sağlıyoruz. Her zaman için sizlere yüksek fiyattan teklif vereceğimizi unutmayınız. Çünkü sizden aldığımız hurdaların tamamı geri dönüşüme gönderiliyor. Geri dönüşüme gönderdiğimiz için ise sizlerden yüksek fiyata alıyoruz ve herhangi bir firma ile anlaşıp hurdalarınızı onlara satmıyoruz. Sizde hurdalarınızın tamamının geri dönüşüme gitmesini istiyorsanız hemen bize ulaşmalısınız.

 

 Mimaroba Hurdacı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 

Mimaroba hurdacı uzun senelerdir bu sektörde olduğu için birçok referansa sahiptir. Referanslarımız  müşterilerimizin bizden memnun olması ve mutluluğudur. Sadece hurda alım satımı hizmeti değil birçok hizmeti de aynı anda sağlayabilmek kapasitemiz mevcuttur. Şimdi sizlere mimaroba hurdacı olarak verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İşte verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir

 

 • Depo temizliği
 • Fabrika yıkım
 • Moloz atımı
 • Duvar kırımı
 • Bina yıkımı
 • Yıkım kırım
 • Çöp alımı
 • Kapı pencere sökümü
 • Söküm işleri
 • Hurda alım satım hizmeti

 

  Mimaroba  Hurdacı Firması Kaliteli Hizmet İmkânı

 

Mimaroba hurdacı firması; bünyesinde her zaman profesyonel, deneyimli, kaliteli, işini düzgün bir şekilde gerçekleştiren ve güler yüzlü yapıya sahip olan kişiler barındırır. Sizlerin olumsuz bir şekilde etkilenmesinin sağlayacak kişileri asla firmamızda bulundurmayız ve onlar ile birlikte çalışmayız. Sizlere ne kadar iyi hizmet sunabilirsek biz o kadar mutlu oluruz. Bunun içinde gece gündüz demeden uğraş veriyoruz ve sizlere hak ettiğiniz hizmeti kısa süre içerisinde sağlıyoruz. Biliyorsunuz ki herkesin bir hayali vardır ve bütün insanların hayalide geleceğinin parlak olmasını   istemektir. Sizde geleceğinizin parlak olmasını istiyorsanız ve yemyeşil bir dünyada yaşam sürdürmek istiyorsanız hurda eşyalarınızı çöpe veya çevreye atmak yerine bize teslim edebilirsiniz. Ülke ekonomisini canlandırmak çevre sağlığını korumak ve bunlarla beraber kazanç elde edebilirsiniz. Mimaroba hurdacı firması kaliteli hizmet imkanını sizlere sağlar.

 

One thought on “Mimaroba Hurdacı”

 1. Geri bildirim: Bağlarbaşı Hurdacı Maltepe - Maltepe Bölgesi Hurdacı - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.