Selimpaşa Hurdacı Firmaları

Selimpaşa Hurdacı Firması

Selimpaşa merkez olmak üzere Silivri, Çatalca, Büyükçekmece ve İstanbul civarında her türlü hurda alımı yapıyoruz. Selimpaşa hurdacı firması olarak demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurda, kâğıt hurdası, paslanmaz hurda, krom hurdası, çinko hurdası, nikel hurda, plastik hurdası gibi hurdalarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Hurdalarınızı satmak için bizi arayın. Bize sitede yer alan telefon numarasını arayarak ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Seçeneği

24 Saat Açık Hurdacı
24 Saat Açık Hurdacı

Firmamız, 7 gün 24 saat hizmet seçeneği sunmaktadır. Selimpaşa’da bakır, demir, alüminyum ya da kağıt hurdanız mı var? Haftanın her günü, günün hangi saatinde olursanız olun bizi arayın. Size 7 gün 24 saat hizmet sunalım. Deneyimli çalışanlarımız ve gerekli ekipmanlarımız ile adresinize gelip hurdalarınızı yerinde alalım. Hassas kantarlar ile göz önünde şeffaf tartım yaparak hurdalarınızı alalım. Ne miktarda olursa olsun, az ya da çok, hurda miktarınıza göre kamyonet, kamyon ya da tırlarımız ile demir, bakır, alüminyum, sarı, kâğıt ya da diğer hurdalarınızı gelip adresinizden alalım. Bize ulaşmak için sitede yer alan numarayı aramanız yeterli. Hurdalarınıza fiyat almak için bizi arayın. Watsapptan fotoğraf gönderin hurdanıza fiyat sunalım.

Anında Ödeme

Hurda Fiyatını Anında Ödeme

Hurda Fiyatını Anında ÖdemeSelimpaşa, Silivri, Tekirdağ, Çorlu, Büyükçekmece, Esenyurt ya da İstanbul’un herhangi bir ilçesinde hurdanız mı var? Bizi arayın! Firmamız tecrübeli çalışanları, gerekli ekipman ve araçları ile gelip hurdalarınızı yerinden alsın. Ödemeyi peşin olarak anında yapsın. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, bölge hurdacılar arasında en seçkin hurdacılardan biri haline gelmiş ve büyük işlere imza atmıştır. Silivri, Selimpaşa, Çerkezköy, Tekirdağ, Çorlu ve İstanbul’un Avrupa yakasında birçok işyeri, fabrika ve depolarla işbirliği içerisindeyiz. Bu anlaşmalara firmamıza olan güven çok büyük katkı sağlamıştır. Selimpaşa hurdacı firması olarak ödeme konusunda hiçbir zaman sıkıntı yaşanmaması, hassas ve şeffaf tartımlar, güvenli ve temiz iş yapmamız en önem verdiğimiz noktalardır.

Adresten Alım

Adresten Hurda Alan Firmalar

Adresten Hurda Alan FirmalarDemir-çelik hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kâğıt-karton hurdası, plastik hurdası,  arayiş hurdası almaktayız. Ayrıca endüstriyel imalat hurdası, çinko hurdası, nikel hurdası, cam hurdası, elektronik hurdalar, kalay hurdası, pirinç hurdası, krom hurdası ve başka sınıflara girmeyen diğer hurda türleriniz, evinizde, iş yerinizde, dükkânınızda, deponuzda ya da fabrikanızda, nerede olursa, hurdalarınızı satmak için bizi arayın. Adres verdiğiniz takdirde gelip hurdalarınızı adresten alalım. Watsapptan konum atın, kısa bir süre sonra orada olalım. Hurda miktarınıza göre, kamyonet, kamyon ya da tırlarımızla gelip hurdalarınızı itinayla yükleyelim.

Her biri işinde uzman olan çalışanlarımız ile iş güvenliği kurallarına dikkat ederek yükleme işlemini gerçekleştirelim. Memnun kaldığınız takdirde sonraki alımlar için iş yerinize konteyner ya da büyük kutular bırakalım. Böylece hurdalarınız iş yerinizde dağınık olarak yer kaplamamış olur. Sonraki alımlar için de bize kolaylık sağlar. Birden fazla konteyner bırakarak çeşitli hurdaların ayrı ayrı konteynerlerde sınıflandırılmasına kolaylık sağlayalım. Selimpaşa’da hurdacı ihtiyacınız var ise bizi mutlaka arayın. Size her türlü desteği sunmaya hazırız.

Demir Hurdası Alıyoruz

Hurda Demir
Hurda Demir

Demir dünya genelindeki metallerin %95’lik kısmını oluşturur. Demir kullanım alanı oldukça geniş olan bir metaldir. Demir, otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayide, elektrikli ve elektronik aletlerin üretiminde çokça kullanılır. Demir hurdası ise hurda sektöründe çok önemli bir yere sahiptir. Demirin kullanım alanı geniş olduğu için hurdası da fazlaca bulunur. İnşaat artığı demir hurdanız mı var? Bizi arayın gelip alalım. Hurdacı Selimpaşa gibi hurda demirin yoğun olduğu yerde demir hurdası almıyoruz dememeli. O yüzden demir hurdası karşılığında bina yıkım işlemi de yapıyoruz. Eski iş yerleriniz, binalarınızı, hurda karşılığında güvenli bir şekilde yıkalım. Bize ulaşmak için sitede yer alan telefon numarasını arayın.

Bakır Hurdası Alıyoruz

Hurda Bakır
Hurda Bakır

Bakır hurda sektöründe değerli bir metaldir. Demire göre daha az bulunur. Elektrik ve elektronik sanayisinde çok kullanılır. Bakır değerli bir metal olduğu ve doğada daha az bulunduğu için geri dönüşümü oldukça önemlidir. Selimpaşa hurdacı işletmeleri için de bakır oldukça değerli bir hurda çeşididir. Bakır hurdalarınızı satmak için bizi arayın. Selimpaşa, Silivri ve İstanbul’un neresinde olursanız olun bizi arayın, kısa bir süre içinde gelip bakır hurdalarınızı alalım. Bakır hurdalarınız bizle tekrar değer kazansın.

Alüminyum Hurdası Alıyoruz

Hurda Alüminyum
Hurda Alüminyum

Firmamız Selimpaşa, Silivri ve İstanbul hurdacıları arasında alüminyum hurdası alan en büyük firmalardan biridir. Alüminyum gümüş renkte hafif bir metaldir. Sıcaklığa çok dayanıklıdır. Kullanım alanı ise oldukça geniştir. Birçok sektörde kullanılır. İnşaat sektöründe binaların çatı ve cephe kaplamalarında, kapı ve pencerelerinde, merdivenlerde, çatı iskeletinde büyük miktarda kullanılır. Ambalaj sanayisinde meşrubat ve içecek kutularında, hava geçirmediği ve kolay şekillendiği için ince folyo şeklinde ideal bir ambalaj malzemesi olarak kullanılır.

Kâğıt Hurdası Alıyoruz

Hurda Kağıt
Hurda Kağıt

Kâğıt hurdası hurda sektöründe önemli bir yere sahiptir. Geri dönüşümü en çok sağlanan hurdalardan biridir. Silivri ve Selimpaşa civarı ya da İstanbul’un herhangi bir semtinde kâğıt hurdalarınız mı var? Bizi arayın, anında gelip hurdalarınızı yerinde ve değerinde alalım. Selimpaşa hurdacı ekibimiz size en iyi hurda kağıt fiyatı sunmak için hazır. Kâğıt hurdası, karton hurdası, mukavva hurdası, gazete hurdası, dergi hurdası, kitap hurdası, defter hurdası ya da matbaa atığı hurdası gibi hurdalarınızı varsa bizi arayın gelip hurdalarınızı kapınızdan alalım. Ödemeyi peşin olarak anında yapalım.  Hurdacı Telefonu 0539 698 6783

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir