Selimpaşa Hurdacı

Selimpaşa hurdacı kapsamında, başta Selimpaşa olmak üzere Silivri, Çatalca, Büyükçekmece ve İstanbul çevresinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Selimpaşa Hurda firması olarak Demir Hurda, Bakır Hurda, Alüminyum Hurda, Sarı Hurda, Kağıt Hurda, Paslanmaz Çelik Hurda, Krom Hurda, Çinko Hurda, Nikel Hurda, Plastik Hurda gibi hurdalarınızı yer ve değerinde alıyoruz. Hurdalarınızı satmak için bizi arayın. Bize web sitesindeki telefon numarasından veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Seçeneği

24 Saat Açık Hurdacı

 

Anında Ödeme

Hurda Fiyatını Anında Ödeme

Hurda Fiyatını Anında ÖdemeSelimpaşa, Silivri, Tekirdağ, Çorlu, Büyükçekmece, Esenyurt ya da İstanbul’un herhangi bir ilçesinde hurdanız mı var? Bizi arayın!

 

Firmamız tecrübeli çalışanları, gerekli ekipman ve araçları ile gelip hurdalarınızı yerinden alsın. Ödemeyi peşin olarak anında yapsın. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, bölge hurdacılar arasında en seçkin hurdacılardan biri haline gelmiş ve büyük işlere imza atmıştır. Silivri, Selimpaşa, Çerkezköy, Tekirdağ, Çorlu ve İstanbul’un Avrupa yakasında birçok işyeri, fabrika ve depolarla işbirliği içerisindeyiz. Bu anlaşmalara firmamıza olan güven çok büyük katkı sağlamıştır. Selimpaşa hurdacı firması olarak ödeme konusunda hiçbir zaman sıkıntı yaşanmaması, hassas ve şeffaf tartımlar, güvenli ve temiz iş yapmamız en önem verdiğimiz noktalardır.

Adresten Alım

Adresten Hurda Alan Firmalar

Adresten Hurda Alan FirmalarDemir-çelik hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kâğıt-karton hurdası, plastik hurdası,  arayiş hurdası almaktayız. Ayrıca endüstriyel imalat hurdası, çinko hurdası, nikel hurdası, cam hurdası, elektronik hurdalar, kalay hurdası, pirinç hurdası, krom hurdası ve başka sınıflara girmeyen diğer hurda türleriniz, evinizde, iş yerinizde, dükkânınızda, deponuzda ya da fabrikanızda, nerede olursa, hurdalarınızı satmak için bizi arayın. Adres verdiğiniz takdirde gelip hurdalarınızı adresten alalım. Watsapptan konum atın, kısa bir süre sonra orada olalım. Hurda miktarınıza göre, kamyonet, kamyon ya da tırlarımızla gelip hurdalarınızı itinayla yükleyelim.

Her biri işinde uzman olan çalışanlarımız ile iş güvenliği kurallarına dikkat ederek yükleme işlemini gerçekleştirelim. Memnun kaldığınız takdirde sonraki alımlar için iş yerinize konteyner ya da büyük kutular bırakalım. Böylece hurdalarınız iş yerinizde dağınık olarak yer kaplamamış olur. Sonraki alımlar için de bize kolaylık sağlar. Birden fazla konteyner bırakarak çeşitli hurdaların ayrı ayrı konteynerlerde sınıflandırılmasına kolaylık sağlayalım. Selimpaşa’da hurdacı ihtiyacınız var ise bizi mutlaka arayın. Size her türlü desteği sunmaya hazırız.

Demir Hurdası Alıyoruz

Hurda Demir
Hurda Demir

Demir dünya genelindeki metallerin %95’lik kısmını oluşturur. Demir kullanım alanı oldukça geniş olan bir metaldir. Demir, otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayide, elektrikli ve elektronik aletlerin üretiminde çokça kullanılır. Demir hurdası ise hurda sektöründe çok önemli bir yere sahiptir. Demirin kullanım alanı geniş olduğu için hurdası da fazlaca bulunur. İnşaat artığı demir hurdanız mı var? Bizi arayın gelip alalım. Hurdacı Selimpaşa gibi hurda demirin yoğun olduğu yerde demir hurdası almıyoruz dememeli. O yüzden demir hurdası karşılığında bina yıkım işlemi de yapıyoruz. Eski iş yerleriniz, binalarınızı, hurda karşılığında güvenli bir şekilde yıkalım. Bize ulaşmak için sitede yer alan telefon numarasını arayın.

Bakır Hurdası Alıyoruz

Hurda Bakır
Hurda Bakır

Bakır hurda sektöründe değerli bir metaldir. Demire göre daha az bulunur. Elektrik ve elektronik sanayisinde çok kullanılır. Bakır değerli bir metal olduğu ve doğada daha az bulunduğu için geri dönüşümü oldukça önemlidir. Selimpaşa hurdacı işletmeleri için de bakır oldukça değerli bir hurda çeşididir. Bakır hurdalarınızı satmak için bizi arayın. Selimpaşa, Silivri ve İstanbul’un neresinde olursanız olun bizi arayın, kısa bir süre içinde gelip bakır hurdalarınızı alalım. Bakır hurdalarınız bizle tekrar değer kazansın.

Alüminyum Hurdası Alıyoruz

Hurda Alüminyum
Hurda Alüminyum

Firmamız Selimpaşa, Silivri ve İstanbul hurdacıları arasında alüminyum hurdası alan en büyük firmalardan biridir. Alüminyum gümüş renkte hafif bir metaldir. Sıcaklığa çok dayanıklıdır. Kullanım alanı ise oldukça geniştir. Birçok sektörde kullanılır. İnşaat sektöründe binaların çatı ve cephe kaplamalarında, kapı ve pencerelerinde, merdivenlerde, çatı iskeletinde büyük miktarda kullanılır. Ambalaj sanayisinde meşrubat ve içecek kutularında, hava geçirmediği ve kolay şekillendiği için ince folyo şeklinde ideal bir ambalaj malzemesi olarak kullanılır.

Kâğıt Hurdası Alıyoruz

Selimpaşa Hurdacı
Hurda Kağıt

Kâğıt hurdası hurda sektöründe önemli bir yere sahiptir. Geri dönüşümü en çok sağlanan hurdalardan biridir. Silivri ve Selimpaşa civarı ya da İstanbul’un herhangi bir semtinde kâğıt hurdalarınız mı var? Bizi arayın, anında gelip hurdalarınızı yerinde ve değerinde alalım. Selimpaşa hurdacı ekibimiz size en iyi hurda kağıt fiyatı sunmak için hazır. Kâğıt hurdası, karton hurdası, mukavva hurdası, gazete hurdası, dergi hurdası, kitap hurdası, defter hurdası ya da matbaa atığı hurdası gibi hurdalarınızı varsa bizi arayın gelip hurdalarınızı kapınızdan alalım. Ödemeyi peşin olarak anında yapalım.  Hurdacı Telefonu 0539 698 6783

 

Selimpaşa Bölgesi Hurdacı

İstanbul’un farklı semtleri, hurdalar ve diğer malzemelerin özel fiyatlarla karşılaşmasına neden olmuyor. Direkt olarak güncel fiyat ortalamalarına uygun bir şekilde Selimpaşa hurdacı adresleri aracılığıyla hizmet alma olanağına sahip oluyorsunuz. Hurda almak veya satmak son derece pratik bir hale gelmiş, farklı ilçelerde haftanın her günü özel ücretlerin belirlenmesini sağlamıştır.

Selimpaşa Hurdacı Fiyatları

Hurda piyasası, toplanan hurdaların tümüne yönelik özel ücretlendirme politikalarına uygun bir yapıya sahiptir. Türkiye’nin yanı sıra, civar ülkelerde de genel olarak Avrupa genelindeki hurda fiyatları göz önünde bulunduruluyor. Borsa yaratılmış olması, özel olarak demir ve çelik gibi çeşitli madenler üzerinden özel satışların gerçekleştirilmesi anlamı taşıyor.

Her dönemde farklı fiyatlarla karşılaşabilir, o an itibariyle geçerli olan fiyatlara uygun bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Aşağıda açıklanmış olan fiyatların her biri, 2021 Mart ayı için geçerlidir ve gelecekte daha farklı seviyelerde hurdalarla karşılaşılması mümkün olacaktır.

 • Profil alüminyum 13,40 Türk Lirası
 • Sert alüminyum 11,30 Türk Lirası
 • Kutu alüminyum 7,70 Türk Lirası
 • Hurda demir kaplama motor 3,00 Türk Lirası
 • Hurda alüminyum kaplama motor 5,20 Türk Lirası

Hurda Alan Tesisler Selimpaşa

Hurda alım satım sürecinin olabildiğince güvenli ve hızlıca yönetilebilir bir hale gelmesi gerekiyor. Hiç kimseye sorun yaratmayacak, özellikle de her alanda arama yapılabilecek şekilde hizmet verilen bir ortam yaratılması isteniyor.

Resmi internet siteleri kurulan hurdacılar, Selimpaşa hurdacı tesis adresiyle ilgili açıklamalarını da resmi adresleri üzerinden duyurabiliyor. Hurda ile ilgili her bir bilginin güvenilir platformlarda öğrenilmesi için telefon numaraları yayınlanmıştır. Gün boyu devam eden hizmetlerin özel olarak Selimpaşa semtindeki tesislerde nakit ödeme alınacak şekilde çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Selimpaşa’da Hurdacı

Selimpaşa hurdacı firması senelerin verdiği bilgi birikimi ve aynı zamanda tecrübe ile bu piyasada önde giden şirketlerden olmayı başarmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana çalışkan bir yapımız bulunmaktadır ve kendimize daha ne kadar geliştirebileceğimizi düşünür ve ona göre hareket ederiz. Aklınıza gelebilecek her türlü hurdayı adresinize gelerek teslim alırız. Peki hurda fiyatları nedir diye soracak olursanız hemen açıklayalım. Biliyorsunuz ki borsa günlük olarak değişmektedir ve borsaya bağlı olarak da hurda fiyatlarında değişiklik söz konusudur. Fakat piyasa ile kıyaslarsan yine de sizlere en yüksek fiyatı biz sağlarız. Çünkü biz hurdalarınızı başkalarına  satan aracılardan değiliz. Sizden aldığımız bütün hurdaları geri dönüşüme kazandığımız için sizlerden yüksek fiyata hurda alıyoruz.

 

Selimpaşa Hurdacı Firması Hizmetleri

 

Selimpaşa hurdacı firmamız kısa süre içerisinde adresinize gerekli ekipmanları ile gelir ve sizlere temiz bir iş çıkarır. Bir hurdacı firmasından beklentiniz biliyoruz ki şu şekildedir; Alınan ürünlerin %100 geri dönüşüme kazandırılması, güvenilir alışveriş, uzman personel ve tam ekipmandır. Aradığınız bütün özellikleri sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Siz de bizi tanıdığınızda ne kadar güvenilir, ekipmanları sağlam bir firma olduğunuzu göreceksiniz. Şimdi sizlere selimpaşa hurdacı firması hizmetlerinden bahsetmek istiyoruz. İşte verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir

 

 • Depo temizliği
 • Fabrika yıkım
 • Moloz atımı
 • Duvar kırımı
 • Bina yıkımı
 • Yıkım kırım
 • Çöp alımı
 • Kapı pencere sökümü
 • Söküm işleri
 • Hurda alım satım hizmeti

 

 Selimpaşa Hurdacı Adresten Hurda Alımı

 

Selimpaşa hurdacı adresten hurda alımı hizmetini sizlere sağlar. Uzun senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi ile sizlerin sorunlarını kısa süre içerisinde hallederiz. Selimpaşa’da bulunan her yere kısa süre içerisinde ulaşma imkanımız bulunmaktadır. Sizler için şu anda işlevini kaybetmiş ve eski diye tabir ettiğiniz hurda ürünler bulunuyor ise bunların yenilenmesini ve tekrardan kullanılabilir hale dönüştürülmesini sağlamak sizin elinizdedir. Siz de evinizde bulunan eski ve kullanmadığınız malzemeleri geri dönüşüme kazandırıp ülke ekonomisini canlandırmak istemez misiniz? Biliyoruz ki bilinçli kişilersiniz ve ülke ekonomisini canlandırmak ve çevre kirliliğini önlemek elbetteki istersiniz. Aynı zamanda bu faydaları sağlarken kazanç da elde edebilirsiniz. Elinizde bulunan bütün hurda çeşitleri için bizlere kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilir ve bizlere hurdalık eşyalarını teslim edebilirsiniz

 

 Selimpaşa Hurdacı En Yakın Hurdacı

 

Selimpaşa hurdacı aynı zamanda sizlere yıkım kırım hizmeti, tesis sökümü ,fabrika sökümü, depo temizliği gibi birçok hizmeti de aynı anda sağlamaktadır. Peki bunların ücreti nedir diye soracak olursanız hemen bu konuya da açıklık getirelim. Eğer ki elinizde hurda malzemelerini bulunuyor ise sizlere bu hizmetleri ücretsiz bir şekilde verebiliriz. Hurda eşyalarımız yok ise yine de sizlere yardımcı oluyoruz ve en düşük fiyata bu hizmetleri sizlere sağlıyoruz. Bizlere ulaşım sağlayabiliriz ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. Selimpaşa hurdacı en yakın hurdacı sizlere elinden gelen yardımı yapacaktır.

 

 Selimpaşa Hurdacı Aldığımız Hurda Çeşitleri

 

Selimpaşa hurdacı firması müşterilerinin taleplerine kısa süre içerisinde cevap verir. Merak ettiğiniz bütün soruları iletişim numaramızdan bizlere ulaşım sağlayabilir ve sorabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamak ve kafasında olan soru işaretlerini gidermek bizim için bir görevdir. Şimdi sizlere selimpaşa hurdacı aldığımız hurda çeşitleri hakkında detaylı  bilgiler vermek istiyoruz. İşte topladığımız hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir

 

 • Bakır hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Demir hurdası
 • Kablo hurdası
 • Klima hurdası
 • Kombi hurdası
 • Kağıt hurdası
 • Plastik hurdası
 • Cam hurdası
 • Metal hurdası
 • Şantiye hurdası
 • Soğutma grubu hurdası
 • Kazan hurdası
 • Beyaz eşya hurdası
 • Motor hurdası
 • Petek hurdası
 • Paslanmaz hurda

 

 

One thought on “Selimpaşa Hurdacı”

 1. Geri bildirim: Bolu Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir