Ayaş hurdacı firmaları

Fındıklı hurdacı Maltepe, yıllardır İstanbul’da hurda ticareti, hurda ticareti ve hurda geri dönüşümü hizmetleri sunmaktadır. Şu anda sadece İstanbul’un Fındık bölgesinde değil her yerde faaliyet gösteriyor. Hurdacılar Derneği olarak İstanbul’un en iyi hurda bayilerini tek çatı altında toplayarak en güvenilir ve profesyonel hurda hizmetlerini sunmayı başardık.

Fındıklı bölgesindeki hurdalık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, sitemizdeki telefon numaralarından Fındıklı hurda bayisinin telefon numarasına kolayca ulaşabilirsiniz. Web sitemizde sadece hurda bayi iletişim bilgileri değil, birçok farklı alanda hurda bayileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Size en yakın Fındıklı Hurda Satıcısı ile iletişime geçmeniz hurda alım satım işlemlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Sitemiz üzerinden hurdanızın bulunduğu bölgedeki size en yakın Fındıklı hurda bayisine ulaşabilirsiniz.

Fındıklı Hurdacı Hizmetleri

Fındıklı hurdacı, yıllardır oturttuğu çalışma prensibi ile müşteri kazanımını ön planda tutan güvenilir hizmetlerini her geçen gün iyileştirme yolunda önemli adımlar atmaktadır. Bu noktada modern çalışma metotlarından, deneyimli personel ekiplerinden yararlanmaktadır.Usüle uygun hurda toplama alanları ile hizmetlerini en pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Fındıklı hurdacıdan alabileceğiniz hizmet portföyü şu şekildedir:

 • Hurda alımı ve satımı: Ev, fabrika, inşaat alanları gibi hurdanın bulunduğu her yerden hurda ticareti gerçekleştirilmektedir.
 • Hurda toplama: Sokak sokak gezen seyyar personellerle ve tesiste bulunan personeller aracılığı ile her gün binlerce kilogram hurda materyal toplanılmaktadır.
 • Hurda ayrıştırma: Toplanan hurda yığınları arasında çöp olan materyaller ayrıştırılmakta ve bunun sonucunda tamamen salt hurda malzemeler kalmaktadır.
 • Hurdaları türlerine ayırma: Açığa çıkarılan hurda materyalleri, geri dönüşüm aşamalarında kolaylık olması açısından türlerine ayrılmaktadır. Özellikle metal hurdalar; demir, bakır ve alüminyum gibi kategorilere ayrılmaktadır.
 • Hurda geri dönüşümü: Cinslerine göre ayrılan tüm hurdalar geri dönüşüm yapılacak alanlara aktarılmaktadır.

 Fındıklı Hurda Alım ve Satımı

Fındıklı hurda alım ve satım işlemlerini sektörel ölçekte, güncel hurda fiyatları doğrultusunda sağlamaktayız. Bu noktada müşterilerin faydalarını göz önünde bulunduracak iyileştirmeler gerçekleştirmekteyiz. Hurda alım ve satım işlemleri firmamız tarafından aşağıdaki işlem adımları doğrultusunda uygulanmaktadır:

 1. Sitemizde yer alan Fındıklı hurda telefonu üzerinden bizlerle görüşme sağlayınız. Hurdalarınız hakkında detaylı bir bilgilendirme yapınız.
 2. Hurda eşyalarınız taşıyabileceğiniz bir ağırlıkta ise, adres bilgilerinden tesisimize getirin. Eğer ağır hurda materyalleriniz mevcutsa ücreti karşılığında nakliye hizmeti de sağlamaktayız. Bu noktada bizlerle iletişime geçmeniz işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.
 3. Deneyimli personellerimiz mevcut hurda eşyalarınızı değerlendirmeye almaktadır. Hurda eşyalarınızın türünü tespit edip, tartı ile ağırlığını ölçerek eşyalarınızın hurda değerinin tespitini sağlamaktadır.
 4. Güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendirilmesi yapılan hurdalarınız, kilogram bazından fiyatlandırılmaktadır.
 5. Güvenli ödeme yöntemlerini tercih ettiğimiz tesisimizde, hurdalarınızın parasal karşılığını nakit olarak doğrudan alabilirsiniz.

Fındıklı Hurda Geri Dönüşümü

Ülkemizde ve dünya hurda geri dönüşümleri son zamanlarda ön plana çıkmıştır. Bunun temel nedeni; gelişme gösteren teknoloji ile beraberinde getirilen modern geri dönüşüm sistemleri ve makineleridir. Üretim faaliyetleri gerçekleştirilen kurumsal firmalar tarafından az maliyeti sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Fındıklı hurda tesisi ile her çeşit hurdanın geri dönüşümü yenilikçi uygulamalarla sağlanmaktadır.

Hangi Hurdalar Geri Dönüştürülebilir?

Hurdaları tekrar kullanılabilir hale getirebilmek için geri dönüşüm değerinin olup olmadığına bakılmaktadır. Bu noktada; demir, bakır, alüminyum, krom, çinko ve sarı hurda gibi alaşım içerikli metal hurdalarının geri dönüşümü sağlanabilmektedir. Bunun yanısıra, kağıt karton atıkları ve plastik hurdalarının da geri dönüşüm işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Fındıklı hurda tesisi hakkında kapsamlı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Fındıklı Mahallesi Hurdacı Maltepe

İstanbul Maltepe’de Fındıklı Mahallesi hurdacı kuruluşu olarak hizmet veriyoruz. Firmamız Hurdacılar Birliği her tür hurda alımı, bina yıkımı, bina içi söküm, çatı sökümü, fabrika sökümü yapmaktadır. Hurdalarınızı değerinde ve yerinde nakit alalım. Fındıklı’da hurda alan firmamız yüksek hurda fiyatı veriyor. Üstelik 7/24 açık hurdacı dükkânımızı arayabilirsiniz. Hurdacı telefon numarası tuşlayarak  iletişim kurunuz. Fındıklı hurdacı olarak hurdalar arasında plastik palet, kalorifer kazanı, sac, kablo, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdası çoğunlukta olup her kilo ve türde hurda için Fındıklı hurdacısı olarak hizmetinizdeyiz.

Hurda Fiyatları 

hurda alan yerler maltepe
hurda alan yerler maltepe

Maltepe Fındıklı Hurdacı 

Hurda alım satımı için müşterilerine fiyat listesini e- mail yoluyla ve web sitesi üzerinden bilgi verebilen kurumlar bulunuyor. Türkçe olarak her zaman bu tesislerin yöneticileriyle iletişime geçebilir, mesai saatleri içerisinde tesise giderek satış yapabilirsiniz. Anlık olarak hurda satışlarına dair bilgi alabileceğiniz hizmet sunulacaktır. Her bir konuya yönelik özel Fındıklı hurdacı Maltepe tesislerinde ödeme alabileceğiniz şekilde çalışmaların devam etmesi sağlanıyor.

Türkiye Güncel Hurda Fiyatları

Türkiye’nin birçok farklı şehrinde, onlarca adet olarak tanımlanan tesis sayısı bulunuyor. Bu tesislerin tamamına yönelik detaylı bilgi alma olanağına sahipsiniz. Sadece bir kez değil, defalarca kez satış yapabilir, bunun için abonelik sistemi oluşturmadan doğrudan o an paranızı alabilirsiniz.

Ne kadar kazandığınız fark etmeksizin, ilerleyen dönemde de özel satışların devam etmesini sağlayabileceksiniz. Aşağıda yer verilen hurda fiyatlarının tamamı, resmi olarak açıklanmış ve her bir kişi ve kurumla özel olarak paylaşılmıştır;

 • Çelikli tel alüminyum 8,10 Türk Lirası
 • Bakırlı petek alüminyum 25,20 Türk Lirası
 • Hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu 34,00 Türk Lirası
 • Hurda yer altı enerji kablosu 27,00 Türk Lirası

Hurda Satış Fiyatları Ne Kadar?

Birçok kişi tek başına veya ortaklaşa bir şekilde hurda satışlarını gerçekleştirme hakkına sahiptir. Bu süreci herhangi bir kurumdan yasal izin alma şartına tabii tutulmadan, hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan yönetebiliyor. İstediğiniz zaman siz de direkt olarak Fındıklı hurdacı Maltepe tesis adresleri üzerinden satışlarınızı yapabilirsiniz. Özel olarak belirlenen fiyatlara göre her istediğinizde alım ve satım ortalamasını piyasanın genel durumuna göre değerlendirebilirsiniz. Toplamaya değer bulduğunuz ve kolayca erişebildiğiniz her bir hurdayı istediğiniz zaman satmaya başlayabilirsiniz.

Fındıklı Hurdacı Maltepe

 Fındıklı hurdacı  Maltepe 1978 senesinde bu sektörde var olan bir firmadır. Kuruluş amacımız ülkemize değer kazandırmak, ekonomiyi canlandırmak ve geleceğimizin aydınlık olmasını sağlamaktır. Bunun için 8 kişi olarak başladığımız bu serüvenimizi 20 kişi olarak devam ettiriyoruz. Kısa süre içerisinde güzel yerlere gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firmamız Maltepe’de bulunan bölgelere yarım saat içerisinde ulaşarak hurdaları teslim alır. Sizinde kenarda köşede beklettiğiniz ve kullanmadığınız malzemeleriniz bulunuyor ise bunları bize teslim ederek kazanç elde edebilirsiniz. Sizlere 7/24 saat hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

 

Fındıklı Hurdacı Maltepe En Yakın Hurdacı

 

Fındıklı hurdacı Maltepe olarak vizyonumuz; kısa süre içerisinde iyi yerlere gelmektir. Kurulduğumuz günden bu yana teknolojiyi takip ederek ilerledik ve en iyi yerlere geldik. Maltepe’nin neresinde bulunursanız bulunun en kısa süre içerisinde hizmet vermeye hazırız. Fındıklı hurdacı Maltepe en yakın hurdacı olarak bizlere hafta içi ve aynı zamanda hafta sonu dilediğiniz süre zarfında ulaşım sağlayabilirsiniz. Sadece hurdalarınız da bize teslim etmek için değil bina söküm hizmeti almak için ve depo temizliği için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda detaylı bilgiye ulaşmak için de bizimle iletişim kurabilirsiniz. her türlü ihtiyacınız da yanınızda olmaya hazırız.

 

 Fındıklı Hurdacı  Maltepe Kapsamlı Profesyonel Hizmet

 

Fındıklı hurdacı Maltepe  kapsamlı profesyonel hizmet imkânına siz değerli müşterilerine en iyi şekilde sağlar. Müşterilerimiz bizim için çok kıymetlidir.Bunun için ise kendimizi ne kadar geliştirirsek kadar iyi olacağını düşünüyoruz. Ekip olarak hareket ediyoruz. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikleri zaman müsait olduğu zaman dilimlerinde adreslerine giderek hurda alımını yapıyoruz. Hurdalar her zaman müşterilerin gözü önünde şeffaf bir şekilde tartılıyor. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise nakit bir şekilde ödeme gerçekleşiyor. Sizde hurdalarınızı en iyi firmaya vermek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sektörde lider konumdayız ve en iyi hizmeti sizlere biz sağlarız.

 

 Fındıklı Hurdacı  Maltepe Adresten Hurda Alımı

 

Fındıklı hurdacı  firmamız sizler için hafta içi çalışma sağladığı gibi hafta sonunda çalışma sağlamaktadır. Her gün mahalle mahalle geziyoruz ve hurdalarınızı topladıktan sonra geri dönüşüme gönderiyoruz. Hurdalarınız her biri bizim için çok kıymetlidir. Çünkü hurdalarınız bir kaç işlemden geçtikten sonra tekrar tüketiciler ile buluşturulur.  Senelik  binlerce ton hurdayı geri dönüşüme kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ülke ekonomisini canlandırmak için ve aynı zamanda geleceğin parlak olması için hurdalarınız da bize verebilirsiniz. Piyasa ile kıyasladığımızda sizlere en yüksek fiyatı biz veririz. Çünkü amacımız hurdalarınızı satmak değil geri dönüşüme göndermektir. Siz de fiyat hakkında bize ulaşın ve detaylı bilgiler öğrenin. fındıklı Hurdacı Maltepe adresten hurda alımı hizmetini sizlere 7/24 saat kesintisiz bir şekilde sağlar.

 

 Fındıklı Hurdacı  Maltepe Hızlı Ve Kaliteli Hizmet

 

Firmamızın geçmişi uzun senelere dayandığı için bu sektörde oldukça tecrübeli ve deneyimli bir firma olarak biliniriz. Titizlik çerçevesinde işlerimizi gerçekleştiririz. Kenarda köşede beklettğiniz hurdaların bir işe yaramasını istiyorsanız ve bu hurdalarınız dan kazanç elde etmek istiyorsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Fındıklı hurdacı Maltepe hızlı ve kaliteli hizmeti ile ünlü olan bir firmadır. Kısa süre içerisinde adresinize ulaşarak  sizlere hemen hizmet sağlarız. Hurdalarınız adresinizden teslim alınır. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde 10 dakika içerisinde firmamızdan çıkarız ve kısa zamanda adresinize bulunuruz. Sizde hızlı ve kaliteli hizmet veren bir firma arayışındaysanız O halde doğru yerdesiniz. Hemen bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz hizmeti bizden en iyi şekilde alabilirsiniz.

 

One thought on “Fındıklı Hurdacı Maltepe”

 1. Geri bildirim: Üsküdar Hurdacılık Hizmetleri - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir