Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü Yapıyoruz

İstanbul, inşaat sektörünün en fazla geliştiği illerin başında gelmektedir. Türkiye sanayisinin merkezi durumunda olduğu için de birçok iş yeri ve fabrika bulunmaktadır. Kiremit, tahta veya diğer malzemelere göre daha güvenli ve dayanıklı olan çelik çatılar ve kar, yağmur, rüzgâr, fırtına, doğal afetler gibi her türlü duruma dayanıklı olan, hafif, yangına dayanıklı, paslanmayan ve uzun yıllar kullanılabilen çelik konstrüksiyonlar, bu iş yerleri ve fabrikalarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu yüzden Çelik ve kereste çatı söküm ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü hizmeti de İstanbul’da oldukça önem kazanmıştır.

              Çelik çatı fabrika  sökümü ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümünü gerçekleştirmek için bu işi bilen uzman ekipler gereklidir. İstanbul hurdacıları – Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’un tüm semtlerinde ve sanayi bölgelerinde çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü yapıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ile bu konuda uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyoruz.

İstanbul'da Bina Yıkımı Yapan Firmalar
İstanbul’da Bina Yıkımı Yapan Firmalar

İstanbul Kırım Yıkım Söküm İşleri Yapanlar

İstanbul’un Avrupa yakası ve Anadolu yakasında, nerede olursanız olun, bizi arayın, söküm işlemini güven içinde gerçekleştirelim. Çelik konstrüksiyon fabrikanızı, iş yeri, depo ya da ya da çelik çatı sökümü yapılacak binanızı planlı, sistematik bir şekilde sökelim. Çevreye zarar vermeden her türlü güvenlik önlemini alarak kontrollü bir şekilde yapalım. Güvenilir yöntemler kullanan ekiplerimiz teknolojik araç gereçler yardımı ile kolayca söküm işleri yapmaktadır. Üstelik çıkan çelik ve demir parçalarını yüksek fiyattan satın alıyoruz. Bizden mutlaka fiyat ve görüş isteyin. Firmamız yedi gün yirmi dört saat açıktır. Tadilat vs. işleri için de İstanbul genelinde ekiplerimiz faaliyet göstermektedir.

Çelik Çatı Sökümü İşleri İstanbul
Çelik Çatı Sökümü İşleri İstanbul

Kırım, Çelik Çatı Sökümü ve Yıkım İşleri Yaptığımız Yerler

                  Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümünü yaptığımız temel ilçeler şunlardır. Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Esenler ve Şişli’dir. Ayrıca Fatih, Bayrampaşa, Kâğıthane, Bakırköy, Çatalca ve Silivri bölgelerinde enkazdan çıkan hurda demir karşılığı yıkım yapıyoruz. Sultangazi, Arnavutköy, Beyoğlu, Başakşehir, Küçükçekmece, Beylikdüzü ve Esenyurt civarında ise çatı sökümü işleri titiz bir şekilde yapılır. Üstelik Beşiktaş, Zeytinburnu, Güngören, Eyüp, Bahçelievler, Sarıyer, Büyükçekmece ve Avcılar bölgelerine gün içerisinde gelip bilgilendiririm yapabiliriz.

İstanbul geneli çatı Söküm hızımız son Hızı ile devam Etmektedir sadece çatı sökümünde hurdalarınızı  bize satmak zorunda değilsiniz çatıda tadilat mı yapacaksınız ekiplerimiz tarafından. Sizlere bu konuda da destek veriyoruz

Çatı ondiline sökümü Çatı saçı sökümü çatı tavan sökümü işleriniz Hurdacılar Birliği Firmamızdan fiyat alarak Sizlere En iyi Fiyatı sunmak

Firmamız sadece çatı söküm hizmeti vermiyor sizlere 2.El çatı makası 2.El profil demir I demir U demir Hizmetide Vermekteyiz.

Çatı Makası Hurdası Alanlar

Çatı makası, gerek büyük gerekse küçük olan yapılarda kullanılan bir sistemdir. Eğim üzerinden ağırlığı taşımak için tasarlanmış yapısal olarak sınıflandırılan elemanlardır. Bundan dolayı kullanımı özellikle fabrikalarda çok yoğundur. Dışarıdan bakıldığı zaman demirden yapılmış bir iskelet gibidir. Zaman içinde kırılması, paslanması ya da benzeri durumların ortaya çıkması hiç de şaşırtıcı değil. Bunları toplu şekilde hurdacılara satmak mümkündür.

Çatı Makası Hurdası Ne Olur?

  • Çatı makası hurdasının genellikle iki farklı kullanım alanı vardır. Bunlardan ilki geri dönüşümdür.
  • Özellikle yeniden bir ürün elde edebilmek için yapılan işlem son derece başarılıdır.
  • Hem para kazandırır hem de çevre kirliliğinin önüne başarılı şekilde geçer.
  • Bunun yanı sıra satımı da söz konusudur.
  • Yani eskimiş olan çatı makaslarının alımının ardından bunlar, 2.el çatı makası satan yerler tarafından satışa
  • Bu açıdan bakıldığı zaman ürünün işlevsel olduğunu hemen ifade etmek lazım.
  • Çelik çatı makası sıfırı oldukça pahalıdır firmamız bu yüzden 2.el Çatı makası satmaktadır

Çatı Makası Hurdası Fiyatları Nasıl?

2.el çatı makası hurda fiyatları farklılık gösterir. Buna karar verebilmek için birden çok kriter göz önünde bulundurulur. Bunların başında ise kullanımı gelir. Ne kadar iyi bir görünümü varsa o kadar çok yüksek fiyata satılması mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra zaman zaman kilo ile hurdanın satılması gibi bir durum da söz konusudur. Tüm bu işlemler için mutlaka bu işi çok iyi şekilde yapan hurdacı ile bir iletişim kurmalısınız. Bu konuda firma olarak piyasanın hem en deneyimli hem de en yüksek fiyat veren işletmelerinin içinden yer almaktayız.

Çatı Makası İkinci El Fiyatları

Bunun yanı sıra 2.el çatı makas fiyatları en çok merak edilen konuların başında geliyor. Çünkü işletme olarak satın almış olduğumuz bu makasları aynı şekilde satmaktayız. Bunu hiçbir işlem gerçekleştirmeden yapıyoruz. İki farklı amaç için bunları alanlar var. Özellikle elden geçirerek kullanacaklar son derece fazla. Bunun yanı sıra satın alma işlemini yaparak geri dönüşüm sağlayanlar da az değil. Bu noktada seçim müşteriye kalmış.

Çatı Makası Hurdası Alanlarla İletişim Kurun

Çatı makası satmak isteyenler tek bir telefon ile hemen erişim sağlayabilirler. Çalışma zamanı konusunda bir sınırlama yoktur. Dileyen müşterilerimiz için özel araçlarımız da mevcut. Yani sökülmesini talep ettiğiniz çatı makaslarını uzman personel eşliğinde en kısa süre içinde yerinden çıkarıyoruz. Bunun ardından yükleme işlemleri hemen yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir