Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü Yapıyoruz

İstanbul, inşaat sektörünün en fazla geliştiği illerin başında gelmektedir. Türkiye sanayisinin merkezi durumunda olduğu için de birçok iş yeri ve fabrika bulunmaktadır. Kiremit, tahta veya diğer malzemelere göre daha güvenli ve dayanıklı olan çelik çatılar ve kar, yağmur, rüzgâr, fırtına, doğal afetler gibi her türlü duruma dayanıklı olan, hafif, yangına dayanıklı, paslanmayan ve uzun yıllar kullanılabilen çelik konstrüksiyonlar, bu iş yerleri ve fabrikalarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu yüzden Çelik ve kereste çatı söküm ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü hizmeti de İstanbul’da oldukça önem kazanmıştır.

              Çelik çatı fabrika  sökümü ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümünü gerçekleştirmek için bu işi bilen uzman ekipler gereklidir. İstanbul hurdacıları – Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’un tüm semtlerinde ve sanayi bölgelerinde çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü yapıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ile bu konuda uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyoruz.

İstanbul Kırım Yıkım Söküm İşleri Yapanlar
İstanbul Kırım Yıkım Söküm İşleri Yapanlar

İstanbul Kırım Yıkım Söküm İşleri Yapanlar

İstanbul’un Avrupa yakası ve Anadolu yakasında, nerede olursanız olun, bizi arayın, söküm işlemini güven içinde gerçekleştirelim. Çelik konstrüksiyon fabrikanızı, iş yeri, depo ya da ya da çelik çatı sökümü yapılacak binanızı planlı, sistematik bir şekilde sökelim. Çevreye zarar vermeden her türlü güvenlik önlemini alarak kontrollü bir şekilde yapalım. Güvenilir yöntemler kullanan ekiplerimiz teknolojik araç gereçler yardımı ile kolayca söküm işleri yapmaktadır. Üstelik çıkan çelik ve demir parçalarını yüksek fiyattan satın alıyoruz. Bizden mutlaka fiyat ve görüş isteyin. Firmamız yedi gün yirmi dört saat açıktır. Tadilat vs. işleri için de İstanbul genelinde ekiplerimiz faaliyet göstermektedir.

Çelik Çatı Sökümü İşleri İstanbul
Çelik Çatı Sökümü İşleri İstanbul

Kırım, Çelik Çatı Sökümü ve Yıkım İşleri Yaptığımız Yerler

                  Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümünü yaptığımız temel ilçeler şunlardır. Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Esenler ve Şişli’dir. Ayrıca Fatih, Bayrampaşa, Kâğıthane, Bakırköy, Çatalca ve Silivri bölgelerinde enkazdan çıkan hurda demir karşılığı yıkım yapıyoruz. Sultangazi, Arnavutköy, Beyoğlu, Başakşehir, Küçükçekmece, Beylikdüzü ve Esenyurt civarında ise çatı sökümü işleri titiz bir şekilde yapılır. Üstelik Beşiktaş, Zeytinburnu, Güngören, Eyüp, Bahçelievler, Sarıyer, Büyükçekmece ve Avcılar bölgelerine gün içerisinde gelip bilgilendiririm yapabiliriz.

İstanbul geneli çatı Söküm hızımız son Hızı ile devam Etmektedir sadece çatı sökümünde hurdalarınızı  bize satmak zorunda değilsiniz çatıda tadilat mı yapacaksınız ekiplerimiz tarafından. Sizlere bu konuda da destek veriyoruz

Çatı ondiline sökümü Çatı saçı sökümü çatı tavan sökümü işleriniz Hurdacılar Birliği Firmamızdan fiyat alarak Sizlere En iyi Fiyatı sunmak

Firmamız sadece çatı söküm hizmeti vermiyor sizlere 2.El çatı makası 2.El profil demir I demir U demir Hizmetide Vermekteyiz.