beyaz-aluminyum-hurdasi

Alüminyum Hurda Fiyatları  Alüminyum Hurda Fiyatı 

Alüminyum Hurda fiyatları Alüminyum kullanım alanı bakımından ülkemizde çok yaygın bir maden çeşididir. Bundan dolayı da hurdacılık sektörü ve geri dönüşüm sektöründe önemli bir yer kaplamaktadır. İstanbul’un her bölgesinden hurda alüminyum alım satım işleri yapan firmamız uzun zamandır hurdacılık sektörü içerisinde yer almaktadır.  Firmamızın hurda alüminyum alım işlemleri esnasında başlıca ilkeleri vardır. Kısa başlıklar halinde bu ilkelerden bahsedelim.

beyaz-aluminyum-hurdasi
beyaz-aluminyum-hurdasi

Anında Güncel Fiyat Teklifi Veriyoruz Alüminyum Hurda Fiyatları

Bize ulaştığınız takdirde ve whatsapp üzerinden fotoğraf göndermeniz durumunda o günkü güncel fiyat üzerinden size en yakın hurdacıyı ve en yüksek teklifi iletiyoruz.

Alüminyum Hurda Alan Hurdacı
Alüminyum Hurda Alan Hurdacı

Adresten Hurda Alımı

Alanında uzmanlaşmış ekibimiz ve çalışma alanına uygun ekipmanlarımızla bizlere bildirdiğiniz adresten hurda alüminyumlarınızı size hiçbir şekilde zarar ve zahmet vermeksizin alıyoruz.

  Hassas Hurda Tartımı

Hurda alüminyumlarınızı almaya geldiğimizde tartım işlemlerini sizin de rahatlıkla görebileceğiniz şekilde hassas kantar veya terazilerimiz ile tartıyoruz. Eğer ki tartım işlemi hassas kantar veya terazi ile uzun vakit alacak ise tartım işlemlerimizi bölgenize en yakın büyük hassas kantarlarda yapıyoruz ve tartım işlemi sonrasında size tartım sonucunu belirten makbuz veriyoruz.

Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Fiyatları

  Anında Nakit Ödeme

Ödemelerimiz hurda alım işlemi ve tartım işlemleri bittikten sonra anında nakit olarak gerçekleşmektedir. Yüksek tutarlı ödemelerde genellikle banka eft ve havale yöntemini öneriyoruz. Bu herhangi bir hırsızlık veya başka bir dolandırıcılık mağduru olmanızı önler.  Hurda Alüminyum Fiyat için hemen bizi arayınız 0539 698 67 83

   Konteyner Hizmeti

Hurdacılar birliği olarak devamlı çıkan hurda alüminyum veya diğer hurdalarınız için fabrikalarınıza veya çalışma yaptığınız alanlara sabit konteyner bırakıyoruz. Bu konteynerler dolduğu vakit bize bildiriyorsunuz ve personelimiz aracılığı ile tartım ve alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Alüminyum Hurdası İstanbul
Alüminyum Hurdası İstanbul

Hurda Alüminyum Çeşitleri

Alüminyum hurdası çeşitlilik bakımından sert ve yumuşak alüminyum olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sert alüminyum diye bildiğimiz hurda alüminyumlar genellikle yapı bakımından sert yapıya sahiptirler. Fiyat bakımından ise yumuşak alüminyumdan daha düşüktürler. Yumuşak alüminyum ise yapı bakımından daha esnek olan alüminyum hurdalarıdır. Sert alüminyuma göre geri dönüşüm alanında daha kolay kullanılabilmesi ve kullanım alanının çokluğu nedenlerinden dolayı fiyatı daha yüksektir.

Hurdacılar Birliği olarak alt firmalarımız aracılığı ile hurdalarınızı yerinde ve yüksek fiyat garantisi ile alıyoruz. Hurda alüminyum ve diğer hurda satış işlemlerinizde bölgenize en yakın hurdacıyı öğrenmek için sitemiz üzerindeki telefon numaralarından bizimle ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Alüminyum Hurdası Alan Yerler
Alüminyum Hurdası Alan Yerler

İstanbul’da Hurda Alüminyum Alınan Yerler

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da Sultangazi, Beşiktaş, Kâğıthane, Bakırköy, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Avcılar, Fatih, Arnavutköy, Şişli, Eyüp, Sarıyer, Esenler, Başakşehir, Güngören, Çatalca, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Bahçelievler, Esenyurt, Silivri ve Beyoğlu ilçelerinden alüminyum hurdası alınmasını sağlıyoruz. Adresten yüksek fiyattan hurda alüminyum almak için Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Beykoz, Sultanbeyli, Ümraniye, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Şile, Kartal, Tuzla ve Pendik civarına hurdacı ekipleri yönlendiriyoruz.

Beyaz Profil Alüminyum Hurdası Fiyatları

Alüminyumun niteliklerine bağlı olarak hurda alımının gerçekleşmesi ve fiyatları netleştirilmesi sağlanır. Bunun için başta iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Çevreye zarar vermeyecek şekilde temin edilen alüminyumlar:

 • Sektörde ki pek çok firma açısından önemli bir yere sahip.
 • Geri dönüşüm imkanları dahilinde firmalara kazandırılmasına özen gösterilir.
 • Maliyetin bu yolla minimum seviyeye çekilmesine etki edilir.

Beyaz profil alüminyum hurdası alanlar başta bu avantajlara dair bilgi sahibi olmanıza özen gösterir. Akabinde satmak isteyenlerin dikkate aldığı bir diğer hususta fiyatlar oluyor.

Beyaz Alüminyum Hurdası Ücretleri

Beyaz profil alüminyum hurdası alanlar fiyatları belirlerken kg hesaplamalarına geçer. Hassas kantarlar eşliğinde kg ortaya çıkartılır ve net bir fiyata karar verilir. Bunun için ilk etapta tüm alüminyumları toplamanız ve sunmanız faydalı olacaktır.

Örneğin beyaz imalat olanlara ilişkin ortalama 8.50 TL fiyatına yer verilir. Beyaz imalat profil için de aynı fiyat temin edilir. Beraberinde talaşa dair merak ettiklerinizi de öğrenebilirsiniz. Hurda olan alüminyum talaşa ilişkin ortalama 4 – 5 TL aralığında fiyat çıkartılır.

aluminyum-hurdasi
aluminyum-hurdasi

Alüminyum Hurda Nakit Alımı

Beyaz profil alüminyum hurdası alanlar için nakit ödemeler önem arz etmekte. Bunun için de hurda alanında profesyonel olan firmalara başvurmak en doğrusu olacaktır. Profesyonel firmalar:

 • Mevcut hurdalara ilişkin nakit alıma özen gösterir.
 • Alım esnasında kg hesaplamaları titizlikle gerçekleşir.
 • Hurdaların durumuna bağlı olarak araçlar temin edilir.

Yükleme sırasında herhangi bir hasar görmelerine izin verilmez. Aksine geri dönüşüm açısından son derece titiz çalışmalara yer verilir. Bunun üzerine sektöre kazandırılmalarına dikkat edilir. Sektörde yeniden kullanılması sağlanır. Nitekim hurdaların temelde geri dönüşüm adına toplanması ve sektöre hayat vermesi söz konusudur.

Hurda Alüminyum Alımı Kriterleri

Alım esnasında hurdaların son durumu göz önünde bulundurulur. Mesela boyalı ya da boyasız olması dikkate alınır. Haricinde sert ya da yumuşak olmaları dahi fiyatların değişmesine etki eder. Bu kriterlere bağlı olarak:

 • Günlük olacak şekilde fiyatların kararlaştırılması sağlanır.
 • Güncel fiyatlar eşliğinde ödemeniz yapılır.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere ödemelere dair kg hesaplamaları önemli. Ve gerek parça gerekse talaş olmaları bu duruma etki eder. Neticesinde:

 • Parça için ortalama 8 – 10 TL arası kg fiyatlarına yer verilir.
 • Talaş için de 4 – 6 TL aralığında hesaplamalar gerçekleşir.

Bu detaylar üzerine alıma geçilir. Daha çok nakit alıma uygun olan firmaların tercih edilmesi müşteriler açısından önem arz etmekte.

One thought on “Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar – Alüminyum Hurda Fiyatları”

 1. Geri bildirim: İmalat Artığı Hurda Alüminyum Fiyatları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir