Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum kullanım alanı bakımından ülkemizde çok yaygın bir maden çeşididir. Bundan dolayı da hurdacılık sektörü ve geri dönüşüm sektöründe önemli bir yer kaplamaktadır. İstanbul’un her bölgesinden hurda alüminyum alım satım işleri yapan firmamız uzun zamandır hurdacılık sektörü içerisinde yer almaktadır.  Firmamızın hurda alüminyum alım işlemleri esnasında başlıca ilkeleri vardır. Kısa başlıklar halinde bu ilkelerden bahsedelim.

Anında Güncel Fiyat Teklifi Veriyoruz

Bize ulaştığınız takdirde ve whatsapp üzerinden fotoğraf göndermeniz durumunda o günkü güncel fiyat üzerinden size en yakın hurdacıyı ve en yüksek teklifi iletiyoruz.

Alüminyum Hurda Alan Hurdacı
Alüminyum Hurda Alan Hurdacı

Adresten Hurda Alımı

Alanında uzmanlaşmış ekibimiz ve çalışma alanına uygun ekipmanlarımızla bizlere bildirdiğiniz adresten hurda alüminyumlarınızı size hiçbir şekilde zarar ve zahmet vermeksizin alıyoruz.

  Hassas Hurda Tartımı

Hurda alüminyumlarınızı almaya geldiğimizde tartım işlemlerini sizin de rahatlıkla görebileceğiniz şekilde hassas kantar veya terazilerimiz ile tartıyoruz. Eğer ki tartım işlemi hassas kantar veya terazi ile uzun vakit alacak ise tartım işlemlerimizi bölgenize en yakın büyük hassas kantarlarda yapıyoruz ve tartım işlemi sonrasında size tartım sonucunu belirten makbuz veriyoruz.

Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Fiyatları

  Anında Nakit Ödeme

Ödemelerimiz hurda alım işlemi ve tartım işlemleri bittikten sonra anında nakit olarak gerçekleşmektedir. Yüksek tutarlı ödemelerde genellikle banka eft ve havale yöntemini öneriyoruz. Bu herhangi bir hırsızlık veya başka bir dolandırıcılık mağduru olmanızı önler.

   Konteyner Hizmeti

Hurdacılar birliği olarak devamlı çıkan hurda alüminyum veya diğer hurdalarınız için fabrikalarınıza veya çalışma yaptığınız alanlara sabit konteyner bırakıyoruz. Bu konteynerler dolduğu vakit bize bildiriyorsunuz ve personelimiz aracılığı ile tartım ve alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Alüminyum Hurdası İstanbul
Alüminyum Hurdası İstanbul

Hurda Alüminyum Çeşitleri

Alüminyum hurdası çeşitlilik bakımından sert ve yumuşak alüminyum olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sert alüminyum diye bildiğimiz hurda alüminyumlar genellikle yapı bakımından sert yapıya sahiptirler. Fiyat bakımından ise yumuşak alüminyumdan daha düşüktürler. Yumuşak alüminyum ise yapı bakımından daha esnek olan alüminyum hurdalarıdır. Sert alüminyuma göre geri dönüşüm alanında daha kolay kullanılabilmesi ve kullanım alanının çokluğu nedenlerinden dolayı fiyatı daha yüksektir.

Hurdacılar Birliği olarak alt firmalarımız aracılığı ile hurdalarınızı yerinde ve yüksek fiyat garantisi ile alıyoruz. Hurda alüminyum ve diğer hurda satış işlemlerinizde bölgenize en yakın hurdacıyı öğrenmek için sitemiz üzerindeki telefon numaralarından bizimle ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Alüminyum Hurdası Alan Yerler
Alüminyum Hurdası Alan Yerler

İstanbul’da Hurda Alüminyum Alınan Yerler

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da Sultangazi, Beşiktaş, Kâğıthane, Bakırköy, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Avcılar, Fatih, Arnavutköy, Şişli, Eyüp, Sarıyer, Esenler, Başakşehir, Güngören, Çatalca, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Bahçelievler, Esenyurt, Silivri ve Beyoğlu ilçelerinden alüminyum hurdası alınmasını sağlıyoruz. Adresten yüksek fiyattan hurda alüminyum almak için Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Beykoz, Sultanbeyli, Ümraniye, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Şile, Kartal, Tuzla ve Pendik civarına hurdacı ekipleri yönlendiriyoruz.