Hurda Alımı

Hurdacılık sektöründe merak edilen konulardan olan hurdamızı  nasıl satarız sorusu genellikle müşterilerimizin aklında olan bir soru oluyor. Hurda alımı hurdanın çeşidine ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Hurda satmak için öncelikle hurdanızla ilgili bir hurdacı firması bulmanız gerekiyor. Bu firmaya hurdanız hakkında gerekli bilgiyi verdikten sonra hurdacı size hurdanızın değerini söyleyecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandığı takdirde hurdacı sizden hurdaların bulunduğu yerin açık adresini veya whatsapp üzerinden konum bilgilerini göndermenizi isteyecektir. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra hurdacı hurda alım işlemleri için gerekli ekipmanlar ve personelle birlikte hurda taşıma aracıyla hurdaların bulunduğu yere gelecektir. Hurdalarınız araca yüklendikten sonra hurdacı sizinle beraber hurdaları tartmak için hassas araç kantarına gidecektir. Hurdalarınızın kilosu net ortaya çıktıktan sonra hurdacı anlaştığınız fiyat üzerinden hesaplama yapıp ödemenizi anında nakit olarak elden veya sizin talebiniz doğrultusunda banka üzerinden gerçekleştirecektir.

Şantiye Hurdası
Şantiye Hurdası

Hurda Satın Alma

Hurda ve hurda satın alma konusunda tecrübeye sahip olan Hurdacılar Birliği hurda alım işlemleri konusunda uzun zamandan beri İstanbul’da hizmet vermektedir. Hurda alımı yapan firmalar dendiği zaman akla ilk gelen kurumlardan ulan birliğimiz adresten hurda alımı da yapmaktadır. İstanbul genelindeki tüm iş ve ev adreslerinizden hurda alımı yapan firmalarımızın önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. İstanbul’da hurda alımı yapan firmalar arasında size en yüksek fiyat garantisi veren Hurdacılar Birliğidir.

Aldığımız hurda çeşitleri; demir hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, sarı(pirinç) hurdası, krom hurdası, kablo hurdası, pwc hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası vb. hurda çeşitleridir. Her türlü hurda çeşidini hurda  borsası üzerinden değerlendirip alıyoruz. Bizimle iletişime geçmeden hurdalarınızı satmayın. Sizler de alüminyum hurda alımı, demir hurda alımı gibi konularda firmamız ile iletişime geçip hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca elmas hurdası, hurda nikel, zamak hurdası, eski aküleriniz de alınır. Fabrika yıkımı, otel hurdası, kat kaloriferi ve kazan dairesi kesim işleri uzman ekiplerimizce yapılır. Firmalarımız güvenilir, çalışkan ve dürüst bir çalışma düzenini benimsemiş, bu sektörde sağlam adımlar atmış, gerekli bilgi donanımına sahip sayılı şirketlerden biridir.

4 thoughts on “Hurda Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir