İstanbul Hurda Alım Satım Ticareti için İstanbul, 16 milyonu aşan resmi nüfusu ile hurda sektöründe en temel hizmetleri sunan illerden biridir. Binaların yıkılması ve kentsel dönüşümle birlikte bu süreç hızlandı ve değeri artan bir alan haline geldi. Hurda ticareti adımı kısa sürede mümkündür ve hizmet bir sansasyon yaratır! Ayrıca geri dönüşüm alanında çalıştığınız firmanın resmi evrak sağlayan ve yasal olarak hizmet veren bir firma olmasına dikkat edin!

İstanbul hurda alım satım

 

Bina Yıkımı ve Demirin Geri Dönüştürülmesi

İstanbul hurda alım satım aşamasında bina yıkım sürecinde de hizmet verilmektedir. Deprem bölgelerinde kentsel dönüşümün hız kazanması ve daha seçkin güvenli yapıların inşası için adım atılırken aynı zamanda bu yapılarda bulunan demirin geri dönüştürülmesi için de hizmet verilmeye devam edilmektedir. Hurdacılar bina yıkım aşamasında sizden ücret talep etmeyecektir. Bu aşamada sadece binadan çıkacak olan geri dönüştürülebilir malzemelerin hurdacılara devri söz konusudur. Başlangıç aşamasında da bu kriter üzerine kurulu olan bir sözleşme hazırlanacaktır.

Geri Dönüşüm ve Çevreci Bakış Açısı

İstanbul hurda alım satım aşaması sadece ekonomik bir hizmet kolu olmak ile sınırlı değildir. Aynı zamanda geri dönüşüm ile tam manası ile çevreci bir sistem geliştirilmiştir. Çocuklarımıza, gençlerimize daha yaşanabilir ve kaynakları tükenmemiş bir dünya bırakabilmek için her alanda geri dönüşüme daha büyük önem verilmesi gerekiyor. Sunulmuş olan bu çevreci bakış açısı ile ekonomik kaygıların bir araya gelmesinden hurdacılık mesleği doğmuştur. İş birliği kurarken demir ve bakır gibi değerli materyallerin geri dönüştürülmesi alanında profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmeye ayrıca dikkat etmelisiniz! Müşterilerin firmalardan daha öncesinde aldıkları hizmetlerden ne derece memnun oldukları da ayrıca incelemeye alınmalıdır.

Hurda Alım Satım ve Profesyonel Taşımacılık

İstanbul hurda alım satım aşamasında nakliye aşaması da büyük önem arz eder.

  • Geri dönüştürülen malzemelerin ilgili alana nakledilmesi konusunda büyük çaba sarf edilmektedir. Eğer bu iş için ayrıca bir firma tutarsanız demir ve bakır gibi malzemelerin ağırlığı kapsamında belirlenen fiyat ile hizmet alacaksınız.
  • Hurdacıların birçoğu müşteri memnuniyeti için ücretsiz nakliye sunar.

Daha makul bir taşımacılık hizmetinin alınması için nakliye ücreti talep etmeyen firmalardan yana tercihinizi kullanmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir