İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı ve İstanbul’da Hurda Alımı kapsamında, 2000 yılında bulunduğumuz geri dönüşüm sektöründe uzun yıllardır yer almakta ve çalışmalarımızı büyük çapta devam ettirmekteyiz. İşini en iyi şekilde yapan firmamız; Kısa sürede tüm İstanbul’a hizmet vermektedir. Genelde firmalardan ve kuruluşlardan hurda alıyoruz ama kişilerin isteği üzerine adreslere gidip şahıslardan hurda alıyoruz.

Ticarette dürüstlük ilkemizdir. Çevre dostu ve hizmetin üst düzeyde olması bizim için her zaman önemli olmuştur. Bu yüzden siz değerli müşterilerimize hayallerinizdeki hizmet fırsatını sunuyoruz. Gelip kullanmadığımız, bir köşede bekleyen artıkları bize teslim edin ve bunun için para kazanın.

Para kazanmanın yanı sıra; Kirliliği ortadan kaldırın ve ekonomiyi canlandırmaya yardımcı olun. İstanbul’daki hurda bayimiz; Kablo Hurda Alımı, Çelik Hurda Alımı, Kağıt Hurda Alımı, Sarı Hurda Alımı, Alüminyum Hurda Alımı, Krom Hurda Alımı, Bakır Hurda Alımı, Demir Hurda Alımı vb. Piyasaya bakacak olursak firmamız sayesinde; hurda ticaretinden en fazla kar.

İstanbul Büyük Hurdacı Firmaları

İstanbul hurdacı firmamız;  Sizlere bir telefon kadar uzaktır. Yani bizler ile irtibata geçtiğinizde kenarda köşede bekleyen ve işe yaramıyor olarak gördüğünüz bütün hurdalardan anında kurtulabilirsiniz. Eskiyen eşyaların kenardan beklemekten başka bir işe yaramadığını siz de biliyorsunuz. Peki, bu eşyaları bizlere vererek para kazanmak ve aynı zamanda ekonomiye kazandırmak istemez misiniz? Şunu da belirtelim piyasaya göre en yüksek fiyatı sizlere veriyoruz.

Amacımız müşterilerimizin eşyalarını geri dönüşüme gönderip tekrardan kullanılabilir duruma getirmektir. Bu nedenle de atık diye tabir edilen her şey bizim için çok kıymetlidir. Sizde yenilenebilecek olan bütün eski ürünleri bizlere verebilirsiniz. Bunun için bizler ile iletişime geçen ve adresini bizde bizlere verin. Kısa süre içerisinde sizlere hizmet vereceğiz

İstanbul Civarında Hurdacı Firması 

İstanbul hurdacı firmamız; İstanbul civarında olan bütün her yere kesintisiz hizmet imkânı tanır. aynı zamanda senelerdir bu sektörde olan firmamız; çelik konstrüksiyon sökümü ve aynı zamanda çelik çatı sökümü hizmetini sizlere sağlarız. Bu konular hakkında detaylı bilgiye sahip olan uzman personellerimiz her zaman için bulunur. Profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz ve bu hizmetleri anında bizden alabilirsiniz. Aynı zamanda kırım, yıkım, tesis sökümü ve fabrika sökümü gibi hizmetleri de sağlıyoruz.

Bütün hizmetlerimizde sizlere dört dörtlük hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bir telefon ile yarım saat içerisinde adresinizdeyiz ve sizlere hizmet sağlıyoruz. Adresinize geldiğimizde hemen sizde olan hurdaları kantar ile tartışıyoruz ve ne kadar geldiğine bakıyoruz. Çünkü bildiğiniz üzere hurda fiyatları hurdanın miktarı ile doğru orantılıdır. Hurdanın miktarına göre sizlere bir fiyat çıkarıyoruz. Eğer sizde bu fiyattan memnun kalırsanız ödemeleriniz nakit bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ödemelerin ardından ise hurdalarımızı teslim alıyoruz.

İstanbulda Güvenilir Hurdacı Firması

İstanbul’da güvenilir, kaliteli hizmet veren, hurdayı değerinden alan; bu sektörde 1. olan ve bütün ilçelere en yakın olan hurdacı aramanıza artık gerek kalmadı. Çünkü bütün saydığımız özellikler bünyemizde mevcuttur. Firmamız; teneke kutu hurdası, kağıt hurdası, kombi petek hurdası, klima hurdası, konteyner hurdası, elektronik hurdası, iş makinesi hurdası, çatı hurdası, fabrika tesis hurdası,  soyulmamış kablo bakır hurdası, soyulmuş kablo bakır hurdası, akü hurdası ve buzdolabı motoru hurdası gibi birçok hurda çeşitlerini adresinizden teslim alır.  Evinizde bulunan hurdaları hangi hurdacı alır diye arayışa girmeyin. Çünkü firmamız genel olarak bütün hurdaları alıp geri dönüşüme yollar. O halde sizde hemen bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz? 

 

İstanbul Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği İstanbul genelindeki tüm ilçelerde geri dönüşüm sektöründe hizmet veren köklü bir hurdacı firmasıdır. Hurdacılar Birliği olarak tüm adreslerden anında nakit ödeme ve yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapmaktayız. İstanbul Hurdacı olarak hurda demir, hurda bakır, hurda sarı ve hurda kablo alımları yapmaktayız. Tüm hurda alımlarında verdiğimiz fiyatlar İstanbul Hurda Borsası Fiyatları baz alınarak verilmektedir. Hurdacılar Birliği olarak ayrıca İstanbul’un tüm bölgelerinden şantiye hurdası alımlarımız da devam etmektedir.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şantiye sahalarına hurda biriktirmek için konteyner bırakma hizmetimiz de mevcuttur. İstanbul Hurdacı Firması olarak ayrıca alüminyum hurdası, krom hurdası, hurda çinko, kurşun hurdası, alkopan hurdası, hurda sac, hurda çelik konstrüksiyon alımlarımız da mevcuttur. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda alımı işlemlerinde her zaman önceliğimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olmuştur. İstanbul Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği tüm hurdacılık faaliyetlerini kendi profesyonel araç gereçleri ve uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

 

İstanbul'da Hurda Alımı
İstanbul’da Hurda Alımı

İstanbul’da Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği tüm hurda alımlarını kendi hurda nakil araçları ile gerçekleştirmektedir. Hurda alımı esnasında kesilecek veya sökülecek tüm hurdalarınız Hurdacılar Birliği personeli tarafından ücretsiz yapılmaktadır. İstanbul Hurdacı Firması olarak ayrıca bina yıkım söküm işleri, fabrika tadilat işleri de yapmaktayız. Kentsel dönüşümden kaynaklı yıkılacak binalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurdacılar Birliği olarak bizimle iletişime geçtiğinizde size bina analiz ekibimizi yönlendiriyoruz. Bina analiz ekibimiz binanızı inceleyip yıkım esnasında alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini önceden belirler. Bina yıkımı için gerekli tüm resmi izinler alındıktan sonra firmamızın bina yıkım ekibi yıkım çalışmalarına başlar. Yıkım sonrasında ortaya çıkan hurdalarınız firmamızın hurda nakil araçlarına yüklenip size en yakın tartıya gider.

Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz şeffaflık politikalarımıza uygun bir şekilde elektronik hassas araç kantarlarında gerçekleşir. Siz değerli müşterilerimiz de tüm tartım işlemlerimizi gözlemleyebilirsiniz. Her nevi hurdanızı satmak veya bina yıkım söküm işlemlerinizi gerçekleştirmek için sizler de Hurdacılar Birliği’nin tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizdeki iletişim numaralarından bizimle iletişime geçmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.