Avcılar Hurda Alan Firma

Avcılar Hurdacı Firması olarak uzun zamandan beridir bu bölgede hurda alımı yapıyoruz. Avcılar bölgesi konumundan dolayı hurda alanların çoğunlukta bulunduğu bir bölgededir. Avcılar hurda bakımından zengin olduğu için bu bölgede birçok insan gelirini hurda toplayarak sağlamaktadır. Avcılarda çalışan hurdacıların bu çevrede istihdamın sağlanması için çok önemli bir yere sahip. Biz Avcılarda hurdacılık yapan birçok kişiye iş verdik ve vermeye de devam edeceğiz. İletişim bölümündeki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Anında fiyat bilgisi alabileceksiniz. İsterseniz hurda metalin fotoğrafını çekip bize gönderin. Biz de size fiyat bilgisi verelim. Fotoğraf yeterli olmazsa daha iyi hizmet için keşif ekibi gönderelim.

Avcılar’ da hurdacıların bulunduğu bölgeler genellikle kenar bölgelerdir. Bu özelliği ile Avcılar hurdacılar için mükemmel bir yer haline gelmiştir. Hurda işi çok gürültünün oluşmasına neden olan bir iştir. İnsanları oluşan sesten rahatsız olmaması için yerleşimini insanlardan ve şehirden uzak bir yere kurduk. Bunu yapmadaki temel amacımız avcıların mahalle sakinlerine rahatsız etmeden işimizi yapmaktayız.

Hurda Alanlar Avcılar İstanbul
Hurda Alanlar Avcılar İstanbul

Avcılar Hurdacı Sektöründe Alımını Yaptığımız Hurda Metal Çeşitleri

Metal hurdası alımı her zaman önceliğimiz olmuştur. Tüm hurdaları alıyoruz. Avcılar ilçesinde hurda alan yerlerde biz varız. Bizler bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmak da birinci önceliğimiz. Böylece Avcılar ilçesinin kirlenmesini önlenmektedir. Alımını yapmakta olduğumuz bazı hurda çeşitleri aşağıda yer almakta.

Demir Hurdası Alıyoruz. Eğer siz de Avcılar’da demir hurdası alan yerleri arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için burada çalıştığımızı unutmayın. Demir saklanması en zor olan metallerdendir. Bunun nedeni su ile etkileşime girmesi ve Su ile etkileşime giren demir paslanarak kullanımı zor duruma gelmesi. Bu paslanmanın sonucunda demir özelliğini yitirir.

Bakır hurdası alınır. Bakır hurdası ülkemizde en değerli hurda metaller arasındadır. Bunun nedeni bakır çok iyi iletken olmasıdır. Bakırın bu özelliği bakır hurdasının yeniden kullanılmasını öncelik sağlamaktadır. Bakır hurdası değerli bir metaldir. Avcılar bölgesinde bakır alan yerler arıyorsanız en iyi fiyatlar ile biz buradayız. Bakır metali ve hurdası elektronik malzeme dünyasında çok önemli yere sahip.

Alüminyum hurdasını alıyoruz. Alüminyum hurdası bakır kadar değere sahip değildir. En değerli hurda olduğu söylenemez. Alüminyum profil yapımında oldukça kullanılmaktadır. Bu profiller sanayi sektörü olmak üzere birçok alanda kullanılıyor. Alüminyum satıp para kazanmak istiyorsanız firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Alüminyum hurdası alan yerler de Avcılar’da bir telefon kadar yakınınızdayız.

Avcılar hurda kablo alımı için buradayız. Kablo hurdası aslında bakır kadar değerlidir. Kablo hurdası alan yerler önceleri Avcılar’da bulunmazdı. Bunun nedeni hurdacıların geri dönüşümde kullanılan araçlarının olmayışıydı. Avcılar hurdacılar kablo hurdası geri dönüşümü önemini anlayınca bu işi yapmaya başladı.

Avcılar’da bina yıkımı yapılıyor. Avcılar her ne kadar yakın tarihte imara açılmış olmasına rağmen birçok eski bina bulunuyor. Bu eski binaların yıkılıp yerlerine yenilerinin yapılması gereklidir. Bu eski binaların yıkılmaması insana ve çevresine zarar verebilir. Şirketimiz Avcılar’da hurda karşılığı bina yıkımı yapmaktadır. Biz bu binaların yıkımını gerçekleştirerek avcılarda bir nevi tehlikeleri engellemeye çalışıyoruz. Bizler Avcılar’da aynı zamanda depo yıkımı ve fabrika yıkım işleri yapmaktayız.

Avcılar hurda fabrika söküm işleri: Avcılar konumu nedeniyle fabrikaların bulunmasına uygun bir çevre. Dolayısıyla bu bölgede birçok fabrika var. Bu fabrikaların çoğu kullanılmaz durumda. Kullanılmaz durumda olan fabrikaları ortadan kaldırılması lazım. Bu işin yapılması için Avcılar’da fabrika söküm işi yapmakta olan hurdacı şirketi firmamızdır. Fabrika sökümü oldukça zor yapılan bir iş olmasına rağmen firmamız yapmaktadır.

Hurdacı Avcılar Şirketimizin Alımını Yaptığı Diğer Hurdalar

Avcılar’da sarı hurdası alımı yapıyoruz. Sarı hurdası bakır hurdası olarak görülebilir. Bakır hurdası olarak değerlendirilmeme nedeni bakır hurdalarına oranla daha sert olmasıdır. Sert bakır elektriği daha iyi iletir. Avcılar’da sarı hurdası alan yerler için çok fazla aramanıza gerek yok. Artık biz burada hizmete başladık. Gün içinde Avcılar’da bitmiş akü, hurda inşaat demiri, krom, konteyner ve bina yıkımından çıkan demir parçalarını satın alıyoruz. Ayrıca mahallelerden atık kağıt karton, plastik atıklar, hurda raf, talaş alüminyum almak için servis gönderiyoruz. Üstelik şantiye hurdası, sarı, kurşun, eski makine ve pik talaşı için bölgede en iyi fiyatı vermekteyiz.

Krom hurdası alım ve satımı işleri. Krom hurdası özellikle sağlık alanında kullanılmaktadır. Sağlık alanında olmazsa olmazı krom hurdasıdır. Sağlık sektöründe insan kemiklerini birbirine bağlanmaması için kullanılmaktadır. Avcılar hurda krom alan firmalar içinde krom hurdasına en iyi fiyat kullanılarak satın alıyoruz.

Hurdacı Avcılar'da Hizmetinizde
Hurdacı Avcılar’da Hizmetinizde

Avcılarda Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler

Avcılar Ambarlı Mahallesi hurdacısı.  Ambarlı bölgesinde çok az hurdacı olduğu düşünüldüğünde size en yakın hizmet veren firma bizimkisi olduğunu göreceksiniz.

Avcılar Yeşilkent Mahallesinde hurdacınız. Yeşilkent mahallesin de insanlar geçimlerini hurdacılık yaparak karşılamaktadır. Topladığınız hurdaları satmak için uzaklara bakmaya gerek yok firmamız hemen yanınıza bir telefon ile gelmekte.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi hurdacı arayanlar. Bu mahalle geniş ve gürültüsüz sokaklara sahip en gözde mahallelerindendir. Çevrenizde biriken hurdaları firmamız temizlesin ve geri dönüşüme kazandırsın.

Avcılar Firuzköy Mahallesi hurdacı. Demir ver geri dönüşüm hurda satımı için çok elverişli olan Firuzköy mahallesinde her tür demir ve metal hurdaları alan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakın. Avcılar hurda ticaretinde Firüzköy gerçekten büyük öneme sahiptir.

Avcılar Cihangir Mahallesi hurda alan firma.  Cihangir mahallesi avcıların merkezinde yer alır. Diğer tüm mahallere olan uzaklıkları hemen hemen aynıdır. Hurdacıların yoğun olarak bulunduğu bölgedir. Hurdanızı satmak için firma numaralarını arayabilirsiniz.

Avcılar Gümüşpala’da Hurdacı: Genellikle alüminyum hurdası alınmakta. Alüminyum hurdası dışında her tür metal hurdası bu mahallede alınmaktadır.

Avcılar Tahtakale hurdacısı. Hurdacı sektörünün en kıymetli mahallelerinden birisi olan Tahtakale hurda demir, hurda bakır, hurda krom bu mahallede alınmaktadır.

Avcılar Denizköşkler Mahallesi için hurdacınız.  Deniz köşkler deniz kenarı olan bir mahalle. Bu mahalledeki kağıt hurdaları, bakır hurdaları ve demir hurdaları çevreyi kirletmesin ve çevre temiz kalsın diye avcılar hurdacı burada çalışmaktadır.

Avcılar Merkez Mahallesi hurdacı: Merkez mahallesi avcıların merkezinde yer almasından dolayı bize daha hızlı ve rahat ulaşabilirsiniz. Hurda satmak için yorulmanıza gerek yok biz yanınızdayız. En yakın ve güvenilir hurdacı için bizi tercih edebilirsiniz.

4 thoughts on “Avcılar Hurdacı | Avcılar Hurda Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir