Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar Hurdacı | Avcılar Hurda Alımı kapsamında, Tarihin en eski mesleklerinden biri olan Avcılar Hurda Bayiliği her geçen gün daha da değer kazanıyor. Doğayı korumak için geri dönüşümün önemi, özellikle son yıllarda hurda sektöründe her türlü malzemenin değerinin artmasına neden olmuştur. Günümüzde ağırlıklı olarak cam, plastik, kağıt ve metal eşya ticaretinin yapıldığı İstanbul hurda sektöründe daha fazla ürün görmek mümkün hale gelmiştir.

Sektörde bu değerin artmasıyla birlikte firma sayısı ve hizmet kalitesi de değişmeye başladı. Kurumsallaşmaya doğru ilerleyen hurda sektöründe, hurda toplama daha çok sözde hurdacılar tarafından yapılmakta ve normalde şehrin çöplerinden aldıkları hurdayı firmalara taşıyan hurdacılar, hurda fiyatlarına göre fiyat vermektedir. rakamlar, evlerden ve işlerden aldıkları hurdalar için satın alıyorlar.

 Avcılar Hurdacı ve Hurdacılık Hizmetleri

Avcılar hurdacılık hizmetleri kapsamında yer alan işlemler; hurda alım satımı, hurda değerleme, hurda karşılığı bina yıkımı, söküm işlemleri, geri dönüşüm hizmetleri ve ücreti mukabilinde nakliye hizmeti sağlamaktayız. Sizlerden satın aldığımız hurda materyallerin toplanması, ayıklanması, temizlenmesi ve geri dönüşüm işlemi sağlanacak fabrikalara nakliyatını sağlamaktayız.

Tüm aşamalarda alanında uzman personellerimizle çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Yıllardan beri sürdürdüğümüz güvenillir ve yüksek standarttaki hizmetlerimizle adımızdan söz ettirmeye devam etmekteyiz. Yalnızca Avcılar’da değil, İstanbul’un dört bir yanında kesintisiz hizmet vermekteyiz. Geniş hizmet ağımız sayesinde İstanbul’un hangi ilçesinde yer aldığınız fark etmeksizin tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 Avcılar Hurdacı Hurda Alım ve Satım

Avcılar hurda alım ve satım işlemlerini, gün boyunca mahallerde seyyar olarak dolaşan personellerimizle ve ayriyeten tesisimiz içerisinde sağlamaktayız. Seyyar çalışanlarımıza erişim sağlayamadığınız noktalarda, sitemiz içerisinde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak görüşme sağlayabilirsiniz. Hangi hurdaların alınıp satılabildiği ve hurdaların fiyat değerlendirmesi hakkında ekibimizdeki uzman çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Hurdacıda Alınan Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Avcılar hurda tesisimiz içerisinde hurda değeri alabilecek birçok materyali tarafınızdan alabilmekteyiz. İlk kez hurda alışverişi gerçekleştirecekler bu noktada fikir sahibi olmayabilir. Fakat atık materyallerin hurda değeri kazanabilmesi için geri dönüştürülebilmesi gerektiğini söylemeliyiz. Bu sebeple atık her eşyanın hurda olarak nitelendirilemeyeceğini de bilmelisiniz. Hurdacılar Birliği olarak çatısında yer alan firmamız tarafından alımı sağlanan hurda materyaller şunlardır:

 • Toplama Demir
 • Hurda Dkp
 • Teneke
 • Pik Talaş
 • Demir Talaş
 • Hurda İnşaat Demiri
 • Lama Bakır
 • Kırkambar
 • Kızıl Talaşı
 • Soyma Bakır
 • Kırma Antkron
 • Yanık Bakır
 • Bakır Talaşı
 • Alüminyum Profil
 • Tel Alüminyum
 • Ofset Matbaa Kalıbı
 • Alüminyum İçecek Kutusu
 • Paslanmaz Krom
 • Hurda Su Saati
 • Karışık Hurda Kablo
 • Pimapen
 • Kurşun
 • Alkopan
 • Motor
 • Akü
 • Çinko

Temel olarak bakır, demir, alüminyum, sarı hurda, krom, kurşun ve çinko içerikli hurda tanımına uyum sağlayabilecek eşyalarınızı almaktayız.

Avcılar Hurda Alınan Mahalleler Hangileridir?

İstanbul hurda sektöründe sağladığımız geniş hizmet ağını Avcılar ilçesinin tüm mahallelerinde sürdürmekteyiz. Avcılar hurda tesisi olarak kesintisiz hurda alım satım hizmeti sunduğumuz mahalleler şunlardır:

 • Ambarlı Mahallesi
 • Cihangir Mahallesi
 • Denizköşkler Mahallesi
 • Firüzköy Mahallesi
 • Gümüşpala Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Mustafa Kemalpaşa Mahallesi
 • Tahtakale Mahallesi
 • Üniversite Mahallesi
 • Yeşilkent Mahallesi

Avcılar beldesinde hangi lokasyonda bulunduğunuz farketmeksizin tesisimizin sağladığı hizmetlerden bir telefonla yararlanabilirsiniz.

Hurda Değeri Nasıl Anlaşılır?

Hurdacılık sektörüne çok fazla aşina olmayan ve hurda eşyalarını değerlendirmek isteyenlerin en çok merak ettiği konu, hurda değerlerinin nasıl anlaşıldığıdır. Bu noktada hurda alışverişlerinde mağduriyet yaşamaktan çekinilmesi oldukça normaldir. Ne yazık ki her sektörde olduğu gibi hurdacılık sektörü içerisinde de dolandırıcılık faaliyetleri hüküm sürmektedir. İlk kez hurda alışverişi gerçekleştirecekseniz, size yapacağımız yegane tavsiye güvenilir bir hurda firması ile ticaret yapmanız olacaktır.

Hurda değerini sizlere güncel fiyatı ile aktarabilecek, bünyesinde profesyonel çalışanları barındıran bir firma ile kontak kurmalısınız. Firmamızın bu konuda yaptığı uzman yaklaşımlar sayesinde elinizdeki hurdaların değerini kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçerek, mevcut hurdalarınızın görsellerini ve ortalama ağırlıklarınızı bizimle paylaşmanızdır. Uzman ekspertizlerimiz hurdalarınızın türüne ve değerine göre en doğru fiyatlandırmayı tarafınıza sunacaktır.

Avcılar Hurda Fiyatları

Hurda fiyatlandırmaları, hurda sektörünün kendi bünyesinde oluşan bir borsa aracılığı ile belirlenmektedir. Bu noktada Londra Metal Borsası üzerinden tüm hurdaların fiyatlandırmalarının periyodik olarak değiştiğinden söz edebiliriz. Hurda fiyatlarının takibini yaparak elinizdeki hurda miktarı üzerinden ne kadar kazanım sağlayabileceğinizi kestirebilirsiniz. Bu noktada güncel hurda fiyatlarını sitemiz üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Anasayfada yer alan Hurda Fiyatları sekmesine tıklayarak türlerine göre ayrılmış hurdaların kilogramına göre ne kadar edeceğini öğrenebilirsiniz. Listemizde yer alan tarihlerden fiyatların en son ne zaman güncellendiğini de görebillirsiniz.

Avcılar Hurdacı Ödeme Avantajları

Hurda alışverişlerinde en önemli nokta ilgili hurda firmasının müşteriye sağlayacağı ödeme imkanlarıdır. Avcılar hurdacı tesisimiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm alım ve satım işlemleriniz için ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Sattığınız hurda türü ve miktarı fark etmeksizin anında tarafınıza ödeme sağlamaktayız. Firmamız üzerinden olumsuz bir durum ya da mağduriyet yaşamanız ihtimal dahilinde bile değildir. Ödeme işlemlerini müşterilerin memnuniyeti adına sürekli olarak iyileştirmekteyiz. Eşsiz ödeme avantajlarından yararlanmak için iletişim bilgilerimizden bizlerle görüşme sağlayarak hurda eşyalarınızdan yüksek maddi kazanımlar elde edebilirsiniz.

Avcılar Hurdacı Bina Yıkımı Hizmeti

Avcılar hurdacı tesisimiz bünyesinde barındırdığı ekipmanlarla ve gerekli izinlerle hurda karşılığında bina yıkımı ve sökümü işlemleri gerçekleştirmektedir. Şahıslardan, tüzel kişiliklerden ve belediyelerden bina yıkımı ihaleleri almakta, işlemleri titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bina yıkımı işlemlerimizi büyük hassasiyetle ve gereken güvenlik tedbirleri ile sağlamaktayız. Bu noktada ne çalışanlarımıza ne de yıkım yapılacak çevreye zarar vermek isteyeceğimiz son şey olur. İş ve işçi sağlığı, çevre temizliği bizim adımıza en önemli kısımlardır. Bina yıkım işlemlerimizi profesyonel çalışma ekiplerimizle kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Bina yıkım hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avcılar Hurdacı Bina Yıkımı Nasıl Yapılır?

Avcılar hurdacı, bina yıkım hizmetleri çerçevesinde yürüttüğü çalışmaları yıllardan beri itina ile gerçekleştirmektedir. Firmamız bina yıkım işlemleri içerisinde farklı hizmet alanları sunmaktadır. Bu seçenekler şunlardır:

 • Yapının tamamen ortadan kaldırılıp, enkaz alanı içerisinde oluşan molozların ayıklanması ve temizlenmesi
 • Oluşturulacak yeni yapı için yıkım ve enkaz kaldırma işlemleri
 • Yapının kısmen yıkımı

Bunlardan hangisinin tercih edileceği yıkım talebinde bulunan kişi tarafından açıkca belirtilmelidir. Yıkım projelerimiz buna bağlı olarak değişikenlik göstermektedir. Yıkım işlemlerimizin yönetmeliklere uygun şekilde yapılmakta ve projelendirildiğini de belirtmek isteriz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu Yıkım İşlemleri ile Hafriyat Toprağı, İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği içerisinde yer alan yönergeleri takip ederek, üstün kalite standartlarına sahip bir işçilik oluşturmaktayız.

 Avcılar Hurdacı Geri Dönüşüm Hizmeti

Geri dönüşüm sektörünün günden güne gelişim gösterdiği bugünlerde, hurdacılık hizmetleri daha çok ön plana çıkmaya başlamıştır. Bunun temel sebebi uzun yıllardan beri varlığını sürdüren geleneksel bir iş kolu olan hurdacılığın geri dönüşüm alanına büyük fayda sağlamasıdır. Geri dönüşüm işlemleri fabrikalara ham madde üretimi sağlamakla birlikte, doğaya bilinçsizce atılmış hurda materyallerin toplanmasını ve bu iş kolu üzerinden birçok insanın maddi kazanım sağlamasına ön ayak olmaktadır.

Çevre bilincinin insanlar üzerinde oluşturduğu sorumluluk duygusu başta olmak üzere dünya kaynaklarının azalması, küresel iklim krizi gibi sebeplerden dolayı geri dönüşüm işlemleri büyük önem taşımaya başlamıştır. Avcılar hurda tesislerimiz içerisinde çevre bilinci ile oluşturduğumuz çalışma ortamında her türlü hurda materyalin geri dönüşümüne tanıklık etmekten mutluluk duymaktayız.

Hurda tesislerimiz içerisinde hurda toplama, ayıklama, temizleme işlemlerini teknolojinin son ürünü olan eşsiz makinelerimiz ve profesyonel personellerimizle sağlamaktayız. Hurdaların tesisteki işlemlerinin bitmesinin ardından geri dönüşüme tabi tutulacak fabrikalara nakliyatını sağlayarak geri dönüşüm içerisinde payımıza düşeni yapmaktayız. Geri dönüşüm fabrikaları içerisinde hurdalar çeşitli kimyasal ve fiziksel işlemlerden geçmektedir. Bunların sonucunda hurda eşyalar fabrikaların üretim bantlarında yerini alan ham maddelere dönüşmektedir.

Avcılar Hurdacılık Sektörü

Avcılar hurda firması, hurdacılık sektörü içerisinde adını duyurabilmiş ender firmalardan biridir. Bunun sebebi hurda işlemlerini gerçekleştirirken modern makineleri kullanması ve yasalara tamamen uygun bir tesis olmasıdır. Tesis faaliyetlerini gerçekleştirirken insana, doğaya ve hayvana zarar verici eylemlerde bulunmamaktadır. Avcılar hurda firması tamamen dışarıdan izole bir şekilde faaliyetlerini yürütmektedir.

Alanında uzman çalışanlara sahip firma, müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu ile her gün yüzlerce kilogram hurdayı, geri dönüşüm işlemlerine yönlendirmek için bünyesine almaktadır. Avcılar’da hurda firması hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okumaya devam edebilirsiniz. Daha fazlası için sitemiz üzerinde yer alan iletişim kanallarında tarafımıza mail atabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Avcılar En Yakın Hurdacı Telefonu

Avcılar’da oturuyor ve onlarca kilo hurda eşyaya sahipseniz arayacağınız ilk yer, Avcılar en yakın hurdacı telefonu olacaktır. Merak etmeyin ki, doğru bilgileri alabileceğiniz tek adrestesiniz. Avcılar’da Firüzköy Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi ve Avcılar Merkez Mahallesi hurdacılarına ulaşabilirsiniz. Sitemizden bizlere ulaşarak size en yakın Avcılar hurdacısı hakkında bilgi alabilirsiniz.

www.hurdacilarbirligi.com İstanbul hurdacılarını tek bir çatı altında toplayan eşsiz bir platformdur. Hurdacı telefonları, güncel hurda fiyatları, hurda ticareti ve bina söküm işlemleri gibi birçok konuda bilgi sahibi olmak için çalışanlarımızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Avcılar Güncel Hurda Fiyatları

Avcılar hurda fiyatları, belli periyotlarla yayınlanan hurda fiyatları listesinden öğrenilebilmektir. Bunun için sitemizde yer alan hurda fiyatları sekmesine tıklayarak, hurda fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kilogram bazında ölçeklendirilen hurda eşyalar, türü ve kalitesine göre ayrıştırılmaktadır. Siz de elinizde bulunan hurda eşyalar için ortalama bir fiyat aralığı öğrenmek istiyorsanız, iletişim bilgilerinden bizimle görüşebilirsiniz. Hurda eşyalarınızın görsellerini tarafımıza göndererek, değerleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Bakır Hurdası Alanlar

Bakır doğada çok sık rastlanmayan metaldir bu yüzden geri dönüşüm açısından son derece değerli bir malzemedir. Ham madde olarak üretimi oldukça fazla maliyeti bulmasından dolayı Avcılar bakır hurdası alanlar açısından da oldukça değerlidir. Bakır talaşı, soyma bakır, lama bakır, kalın yanık bakır, trafo bakırı ve teneke bakırı gibi onlarca farklı çeşidi bulunan bakır hurdası her zaman için değerinde alım satımı yapılan bir metaldir.

Avcılar Demir Hurdası Alanlar

Demir özellikle inşaat malzemesi olarak kullanıldığı için hurdası da en çok yapılan metal grubudur. İnşaat sektörü dışında hemen her ürünün imalatında kullanılan demir sanayinin de vaz geçemediği bir malzemedir ve bu yüzden geri dönüşümde önemli bir yer tutar. Dünya genelinde kullanılan çeliğin büyük bölümü demirden üretilir sırf bu nedenle dahi geri dönüşümde ki değeri ortaya çıkmaktadır. Yüksek direnç özelliği, fiyatının düşük olması ve doğada çok sık bulunmasının avantajlarını hurdacılık sektöründe de hissettiren demir Avcılar bakır Hurdası Alanlar için de katma değeri yüksek metaldir.

Avcılar Sarı Hurdası Alanlar

Altınımsı rengi ve parlak bir metal olması nedeni ile sıhhi tesisat sektöründe kullanılan ürünlerin üretiminde kullanılan sarı hurdası aslında pirinç metalidir. Sıklıkla musluk ve vana ile saat üretiminde rastlanan pirinç metali de diğer metaller kadar geri dönüşüm alanında önemli bir yer tutmaktadır. Sanayi sektörünün kullanmayı tercih ettiği pirinç metali korozyon oluşumundan etkilenmez, dayanıklıdır ve iletken özelliği yüksektir. İstanbul’un ilçelerinden Avcılar sarı hurda alanlar pirinç metalden yapılmış eski eşyalarınızı değerinde alırlar.

Avcılar Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum iki türü olan ve yine Avcılar bakır Hurdası Alanlar tarafından geri dönüşümü yapılan metaldir. Yumuşak ve sert yapılı alüminyum metalleri arasında hem maddi açıdan hem de yaygın kullanım alanı açısından en sık rastlanan türü yumuşak alüminyumdur, sert yapılı alüminyum diğerine göre daha düşük fiyata sahiptir.

Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar Hurdacı Firması olarak uzun zamandan beridir bu bölgede hurda alımı yapıyoruz. Avcılar bölgesi konumundan dolayı hurda alanların çoğunlukta bulunduğu bir bölgededir. Avcılar hurda bakımından zengin olduğu için bu bölgede birçok insan gelirini hurda toplayarak sağlamaktadır. Avcılarda çalışan hurdacıların bu çevrede istihdamın sağlanması için çok önemli bir yere sahip. Biz Avcılarda hurdacılık yapan birçok kişiye iş verdik ve vermeye de devam edeceğiz. İletişim bölümündeki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Anında fiyat bilgisi alabileceksiniz. İsterseniz hurda metalin fotoğrafını çekip bize gönderin. Biz de size fiyat bilgisi verelim. Fotoğraf yeterli olmazsa daha iyi hizmet için keşif ekibi gönderelim.

Avcılar’ da hurdacıların bulunduğu bölgeler genellikle kenar bölgelerdir. Bu özelliği ile Avcılar hurdacılar için mükemmel bir yer haline gelmiştir. Hurda işi çok gürültünün oluşmasına neden olan bir iştir. İnsanları oluşan sesten rahatsız olmaması için yerleşimini insanlardan ve şehirden uzak bir yere kurduk. Bunu yapmadaki temel amacımız avcıların mahalle sakinlerine rahatsız etmeden işimizi yapmaktayız.

Hurda Alanlar Avcılar İstanbul
Hurda Alanlar Avcılar İstanbul

Avcılar Hurdacı Sektöründe Alımını Yaptığımız Hurda Metal Çeşitleri

Metal hurdası alımı her zaman önceliğimiz olmuştur. Tüm hurdaları alıyoruz. Avcılar ilçesinde hurda alan yerlerde biz varız. Bizler bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmak da birinci önceliğimiz. Böylece Avcılar ilçesinin kirlenmesini önlenmektedir. Alımını yapmakta olduğumuz bazı hurda çeşitleri aşağıda yer almakta.

Demir Hurdası Alıyoruz. Eğer siz de Avcılar’da demir hurdası alan yerleri arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için burada çalıştığımızı unutmayın. Demir saklanması en zor olan metallerdendir. Bunun nedeni su ile etkileşime girmesi ve Su ile etkileşime giren demir paslanarak kullanımı zor duruma gelmesi. Bu paslanmanın sonucunda demir özelliğini yitirir.

Bakır hurdası alınır. Bakır hurdası ülkemizde en değerli hurda metaller arasındadır. Bunun nedeni bakır çok iyi iletken olmasıdır. Bakırın bu özelliği bakır hurdasının yeniden kullanılmasını öncelik sağlamaktadır. Bakır hurdası değerli bir metaldir. Avcılar bölgesinde bakır alan yerler arıyorsanız en iyi fiyatlar ile biz buradayız. Bakır metali ve hurdası elektronik malzeme dünyasında çok önemli yere sahip.

Alüminyum hurdasını alıyoruz. Alüminyum hurdası bakır kadar değere sahip değildir. En değerli hurda olduğu söylenemez. Alüminyum profil yapımında oldukça kullanılmaktadır. Bu profiller sanayi sektörü olmak üzere birçok alanda kullanılıyor. Alüminyum satıp para kazanmak istiyorsanız firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Alüminyum hurdası alan yerler de Avcılar’da bir telefon kadar yakınınızdayız.

Hurdacılar Birliği

Avcılar hurda kablo alımı için buradayız. Kablo hurdası aslında bakır kadar değerlidir. Kablo hurdası alan yerler önceleri Avcılar’da bulunmazdı. Bunun nedeni hurdacıların geri dönüşümde kullanılan araçlarının olmayışıydı. Avcılar hurdacılar kablo hurdası geri dönüşümü önemini anlayınca bu işi yapmaya başladı.

Avcılar’da bina yıkımı yapılıyor. Avcılar her ne kadar yakın tarihte imara açılmış olmasına rağmen birçok eski bina bulunuyor. Bu eski binaların yıkılıp yerlerine yenilerinin yapılması gereklidir. Bu eski binaların yıkılmaması insana ve çevresine zarar verebilir. Şirketimiz Avcılar’da hurda karşılığı bina yıkımı yapmaktadır. Biz bu binaların yıkımını gerçekleştirerek avcılarda bir nevi tehlikeleri engellemeye çalışıyoruz. Bizler Avcılar’da aynı zamanda depo yıkımı ve fabrika yıkım işleri yapmaktayız.

Avcılar hurda fabrika söküm işleri: Avcılar konumu nedeniyle fabrikaların bulunmasına uygun bir çevre. Dolayısıyla bu bölgede birçok fabrika var. Bu fabrikaların çoğu kullanılmaz durumda. Kullanılmaz durumda olan fabrikaları ortadan kaldırılması lazım. Bu işin yapılması için Avcılar’da fabrika söküm işi yapmakta olan hurdacı şirketi firmamızdır. Fabrika sökümü oldukça zor yapılan bir iş olmasına rağmen firmamız yapmaktadır.

Hurdacı Avcılar Şirketimizin Alımını Yaptığı Diğer Hurdalar

Avcılar’da sarı hurdası alımı yapıyoruz. Sarı hurdası bakır hurdası olarak görülebilir. Bakır hurdası olarak değerlendirilmeme nedeni bakır hurdalarına oranla daha sert olmasıdır. Sert bakır elektriği daha iyi iletir. Avcılar’da sarı hurdası alan yerler için çok fazla aramanıza gerek yok. Artık biz burada hizmete başladık. Gün içinde Avcılar’da bitmiş akü, hurda inşaat demiri, krom, konteyner ve bina yıkımından çıkan demir parçalarını satın alıyoruz. Ayrıca mahallelerden atık kağıt karton, plastik atıklar, hurda raf, talaş alüminyum almak için servis gönderiyoruz. Üstelik şantiye hurdası, sarı, kurşun, eski makine ve pik talaşı için bölgede en iyi fiyatı vermekteyiz.

Krom hurdası alım ve satımı işleri. Krom hurdası özellikle sağlık alanında kullanılmaktadır. Sağlık alanında olmazsa olmazı krom hurdasıdır. Sağlık sektöründe insan kemiklerini birbirine bağlanmaması için kullanılmaktadır. Avcılar hurda krom alan firmalar içinde krom hurdasına en iyi fiyat kullanılarak satın alıyoruz.

Hurdacı Avcılar'da Hizmetinizde
Hurdacı Avcılar’da Hizmetinizde

Avcılarda Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler

Avcılar Ambarlı Mahallesi hurdacısı.  Ambarlı bölgesinde çok az hurdacı olduğu düşünüldüğünde size en yakın hizmet veren firma bizimkisi olduğunu göreceksiniz.

Avcılar Yeşilkent Mahallesinde hurdacınız. Yeşilkent mahallesin de insanlar geçimlerini hurdacılık yaparak karşılamaktadır. Topladığınız hurdaları satmak için uzaklara bakmaya gerek yok firmamız hemen yanınıza bir telefon ile gelmekte.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi hurdacı arayanlar. Bu mahalle geniş ve gürültüsüz sokaklara sahip en gözde mahallelerindendir. Çevrenizde biriken hurdaları firmamız temizlesin ve geri dönüşüme kazandırsın.

Avcılar Hurdacı numarası

Avcılar Firuzköy Mahallesi hurdacı. Demir ver geri dönüşüm hurda satımı için çok elverişli olan Firuzköy mahallesinde her tür demir ve metal hurdaları alan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakın. Avcılar hurda ticaretinde Firüzköy gerçekten büyük öneme sahiptir.

Avcılar Cihangir Mahallesi hurda alan firma.  Cihangir mahallesi avcıların merkezinde yer alır. Diğer tüm mahallere olan uzaklıkları hemen hemen aynıdır. Hurdacıların yoğun olarak bulunduğu bölgedir. Hurdanızı satmak için firma numaralarını arayabilirsiniz.

Avcılar Gümüşpala’da Hurdacı: Genellikle alüminyum hurdası alınmakta. Alüminyum hurdası dışında her tür metal hurdası bu mahallede alınmaktadır.

Avcılar Tahtakale hurdacısı. Hurdacı sektörünün en kıymetli mahallelerinden birisi olan Tahtakale hurda demir, hurda bakır, hurda krom bu mahallede alınmaktadır.

Avcılar Denizköşkler Mahallesi için hurdacınız.  Deniz köşkler deniz kenarı olan bir mahalle. Bu mahalledeki kağıt hurdaları, bakır hurdaları ve demir hurdaları çevreyi kirletmesin ve çevre temiz kalsın diye avcılar hurdacı burada çalışmaktadır.

Avcılar Merkez Mahallesi hurdacı: Merkez mahallesi avcıların merkezinde yer almasından dolayı bize daha hızlı ve rahat ulaşabilirsiniz. Hurda satmak için yorulmanıza gerek yok biz yanınızdayız. En yakın ve güvenilir hurdacı için bizi tercih edebilirsiniz.

Avcılar Hurda Alım Satımı

Tarihin en eski mesleği olan hurdacılığın bizler ve doğamız için oldukça önemli bir yeri vardır. Daha çok kağıt, plastik, cam, demir, bakır hurdaların yapıldığı Avcılar hurda alım satımıoldukça önemlidir. Son zamanlarda hurdanın önemi de büyük ölçüde artmış olmakla beraber çokça gündemde olan ve ülke ekonomisine katkıda bulunan çok önemli bir geri dönüşümdür. Hurdacılar iş yerlerinden ve evlerden alınan hurdalar için belli bir fiyat ödemektedir. Bu hurdaların geri dönüşümleri yapıldıktan sonra hammadde olarak bizlere geri dönüşüm sağlamaktadır.

Avcılar Hurda Alım Satımı Yapılan Yerler

Hurda alım satımının ne kadar önemli olduğunun hepimiz farkındayız.Avcılar hurda alımı satımı yapılan yerler,mahalleler nerelerdir biraz bundan bahsedelim;

Firuzköy Mahallesi: Demirin geri dönüşümü için oldukça önemli bir mahalledir.
Cihangir Mahallesi: Bu mahalle,Avcıların merkezidir. Hurdacıların en fazla bulunduğu mahallelerden birisidir.
Gümüşpala Mahallesi: Bu mahallede alüminyum hurdası çokça bulunmakta, diğer maddeler burdan alınmaktadır.
Tahtakale: Hurdacıların en kıymetli mahallesidir. Demir, krom, bakır bulunmaktadır.
Denizköşkler Mahallesi: Bu mahalle deniz kenarında olan bir mahalle. Bu mahallede kağıt, bakır, demir çevre temiz kalsın diye sürekli toplanmaktadır.
Merkez Mahallesi: Merkez mahallesi Avcıların tam göbeğinde yer almasından dolayı istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ambarlı Mahallesi: Çok az hurdacı olduğu bilinmektedir.
Yeşilkent Mahallesi: İnsanlar Yeşilkent mahallesinde geçimlerini hurda alıp satarak sağlamaktadır.
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi: Oldukça geniş ve sessiz olmakla beraber çevrede bulunan ürünler temizlenir ve hurdaya gider.
Avcılarda bu mahallelerden herhangi birinden istediğiniz hurdacıya ulaşabilirsiniz.

Avcılar Hurda Alım Satımı Yapan Firmalar

Avcılar hurda alım satımıyapan firmalar ,Avcılar bölgesi konumu itibariyle hurda alıp satanlar oldukça fazladır. Avcılar hurda bakımından zengin olan bir ilçe olması itibariyle insanların geçimlerini hurda ile sağlaması olağandır. Avcılar’da hurda alım satan firmalara ulaşmanız artık çok kolay. Hemen fiyat öğrenebileceksiniz. Whatsapp irtibat hattından ürün fotoğrafını çekip gönderilmesi bile bu kolaylıklardan sadece bir tanesi. Fotoğraf yeterli olmazsa incelenmesi için ekip gönderebiliriz. Avcılar hurdacıların bulunduğu yerler genellikle ara sokaklar ve sessiz yerlerdir. Dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilir geri dönüşüme çok büyük ölçüde katkıda bulunabilirsiniz.

Avcılar Hurdacı/ Avcılar Hurda Alımı

Geri dönüşüm ve aynı zamanda bir diğer ismi ile hurda sektörüne 20 sene önce giren
Avcılar hurdacı; geleceğin daha güzel olması için bu sektöre adımını atmıştır. Prensibimiz
her çeşit atığı toplamak, daha sonra ayrıştırmak ve en sonunda ise geri dönüşüme
göndererek tekrardan kullanılabilir hale getirmektir.

Deneyimli bir şirket olduğumuz için işimizi
her zaman layığı ile yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. Müşterilerimize
güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunduğunuz için hızla büyüdük ve bu sektörde lider konuma
geldik. Bünyemizde bulundurduğumuz uzman personellerimiz, son model ve aynı zamanda
teknolojik araçlarımız ve ihtiyaç duyulan bütün ekipmanlarımız ile sizlerin hizmetine hafta içi
ve hafta sonu olmak üzere her zaman hazırdır.

Bizim için söz senettir ve bu sebeple de ne
zaman söz verirsek o zaman hurdalarınız da almaya geliriz. Peki, ödeme nasıl
gerçekleşiyor? Ödemelerinizde herhangi bir aksama veya ileri bir tarihe atma söz konusu
olamaz. Anlaşma sağlandığından nakit bir şekilde ödemeleriniz gerçekleşiyor. Şirketimizde
çalışan elemanlarımızın eğitimli profesyonel ve işini layığı ile yerine getiren kişilerden
oluşmasına özen gösteriyoruz. Bunun için ise sürekli olarak onlara eğitim veriyoruz ve gerekli
bilgileri aktarıyoruz.

Firmamız çevreye herhangi bir olumsuzluk yaratmadan işi yönetir.
Avcılar hurdacı olarak; Alüminyum hurda, bakır hurda, çinko hurda, demir hurda, krom hurda,
Kurşun hurda, sarı Kurda, krom nikel hurda, kâğıt hurda ve paslanmaz hurdaları alıyoruz.
Hurda fiyatlarımız ise sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sebepten dolayı hurdaların anlık
fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim numaramızdan bize ulaşmanız daha
doğru olacaktır. Bize ulaştığınız da sizlere fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiler vermiş oluruz

Avcılar Kentsel Dönüşüm Hurdaları

Avcılarda hurda işi yapanlar olarak her zaman ön sırada yerimizi alırız. Bunun sebebi;
özverili, güvenli, dürüstlük çerçevesi içerisinde ve  disiplinli çalışmamızdan
kaynaklanmaktadır. Her sene gelişip büyümeye devam ettik. Avcılar hurdacı olarak
fonksiyonlarını yitirmiş olan ve sizin için kullanılmayacak durumda olan eşyaları alıyoruz ve
ayrıştırdıktan sonra geri dönüşüme gönderiyoruz.

Sizin de kullanmadığınız eşyalarınız var
mı? Bunun cevabı evet ise o halde bu eşyaları geri dönüşüme gönderip tekrardan
kullanılabilir duruma gelmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda doğaya ve ülke ekonomisine
katkıda bulunurken para da kazanabilirsiniz. O zaman yapmanız gereken bize ulaşmanızdır.
Bize ulaştığınızda en geç yarım saat içinde adresinize profesyonel elemanlarımızla
gönderiyoruz. İşini bilen arkadaşlarımız hurdalarınızı tarttıktan sonra sizlere güncel fiyat
hakkında detaylı bilgiler verirler.

Diğer şirketlere göre her zaman fiyatlarımızı yüksek
tutuyoruz. Bizim için sizin hurdalarınız önemlidir. Çünkü bu sektöre adım atmadan evvel
kendimize bir söz verdik. İlk önceliğimiz her zaman geri dönüşüme katkıda bulunmak
olacaktır. Senelerdir sözümüzü tuttuk ve tutmaya da devam edeceğiz.

Geri dönüşüme kazandırmak istediğiniz çinko, kurşun, alüminyum, kablo, bakır gibi
hurdalarınız mı mevcut? Bize hemen ulaşın ve adresinize kısa zamanda gelelim. Geniş
ekibimiz ile işyerinizden ve hatta evinizden hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Sizlere en yakın
hurdacı firması biziz.

Çünkü sizlere bir telefon kadar yakınız ve anında hizmet sunmaya
hazırız. Hurdalarınız değerinden alınır ve nakit bir şekilde ödemesi yapılır. Sizde elinizde
bulunan hurdaları satmak için güvenilir bir hurdacı firması arıyor olabilirsiniz. Fakat sıradan
hurdacılar sizin sorun yaşamanıza sebep olabilir ve nakit bir şekilde ödemenizi

gerçekleştirilebilir. Ancak; firmamız asla sizlere sorun yaşatmaz ve en iyi şekilde hizmet
sağlar. Sizde güvenle bize ulaşıp hizmet alabilirsiniz.

Avcılar Bölgesinde Kentsel Dönüşüm 

Avcılar Bölgesinde Kentsel dönüşüme giren binaların yıkım faliyetlerini üstelememiz dahilinde tüm hurda ve yıkım işlerini firmamız tarafından yapılmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.