Hurda Kablo Alım Satım İstanbul

Hurda Kablo Alım Satım

İstanbul’da her noktadan hurda kablo satın alıyoruz. Yerinde zahmetsizce kablo hurdası satmak isterseniz hurdacı firmamızı arayın. Elektrik elektronik sanayinde kullanılan kabloların içinde bakır varıdır. Bu nedenle hurdacılık için önemi yüksektir. Geri dönüşüm için hurdacılar tarafından satın alınmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak hurda kabloya en iyi fiyatı veriyoruz. Kablonun değerini yükseltmek için soyma işlemi yapabilirsiniz. Çıkan bakır parçalarını ve plastik kısmını ayrı ayrı satabilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Fiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık7,00-13,00 TL
Fare Yemez Kablo11,00-15,00 TL
Antigron7,00-16,80 TL
İçi Çelik Kablo6,00-13,80 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi18 TL
Enerji Kablosu Yeraltı14,50 TL

Hurdacı firmaları arasında ahlaklı hurda alım satım işleri tanınan bir firmayız. Hurdanızın gerçek değeri üzerinden size nakit ödeme yapıyoruz. Deponuzda, iş yerinizde veya herhangi bir yerde stokladığınız kablo hurdası için araç gönderebiliriz. Ağırlık fark etmeksizin dilediğiniz noktaya gelen hurdacı servis elemanlarımız hurda kablo alıyor.

En Yüksek Fiyattan Hurda Kablo Nasıl Satılır?

İstanbul Hurdacılar Birliği olarak amacımız her hurda türü için en iyi fiyat üzerinden ticaret gerçekleştirmek. Bunu sağlamak için size şunları öneriyoruz;

  1. Birkaç farklı açıdan hurda kabloların fotoğrafını çekin.
  2. Kablo hurdasının içinde herhangi farklı bir şey olup olmadığını kontrol edin.
  3. Net bir fiyat almak için kablo cinsini not edin.
  4. Tahmini ağırlığı kg olarak not alın.
  5. Tüm bu bilgileri bize whatsapp programı üzerinden gönderin.
  6. Size gelen fiyat teklifini değerlendirin.
  7. Kabul etmeniz halinde konum bilginizi yine whatsapp ile gönderin. Müsait olduğunuz bir zaman dilimi belirttin. Hurdacı servisimiz adresinize gelip nakit ödeme yaparak alım işlemini gerçekleştirecektir.
Kablo Hurdası Alan Hurdacı
Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Firmamız bünyesinde her kalınlıkta ve ebattaki kabloyu soymak için makine mevcuttur. Lütfen bakır ve kabloyu birbirinden ayırmak için ilkel yöntemlere başvurmayın. Bu hurda kablo değerini düşürmektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Bizi 0539 698 67 83 nolu hurdacı telefonu üzerinden arayarak güncel hurda kablo fiyatları da isteyebilirsiniz.

Binalardan Yıkım Öncesi Kablo Sökümü

Firmamız yıkım kararı verilen binalardan kablo sökümü yapmaktadır. Bina yıkım ve söküm işlerinde de hizmet veren firmamız dilediğiniz malzemelerin binalardan sökülmesini sağlamaktadır. Elektrik sistemine entegre olarak döşenmiş kabloları zahmetsizce sökerek satın alıyoruz. Değerini anında peşin ödüyoruz. Bu kabloların yıkım sonrası enkazdan çıkarma işlemi oldukça zahmetlidir.

İstanbul’da Hurdacılar Tarafından Satın Alınan Kablo Hurdası Türleri

Geri dönüşüm sektöründe hurda kablonun önemli bir yere sahip olduğunu belirtmiştik. İstanbul’da hurdacı firmaları tarafından maddi değeri nedeniyle kablo hurdası oldukça rağbet görmektedir. En çok bulunan kablolar ise elektrik kabloları, telefon hattı ve yer aldı enerji nakil kablolarıdır. Firmaların çoğu hurda olarak karışık kablo satın almaktadır. Bunun en önemli sebebi kablonun ağırlık olarak fazla bir kg tutmaması ve tür olarak sade elde etmenin zor olmasıdır. Firmamız İstanbul’da her köşeden hurda ptt kablosu, fiber kablo, tesisat kabloları ve antigron kablo satın almaktadır. Bizden fiyat teklifi almadan hurda kablo satışı yapmayınız.

7 thoughts on “Hurda Kablo | Kablo Hurdası Alan Hurdacı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir