Arnavutköy Hadımköy Hurdacı Firması

Arnavutköy Hurdacı kapsamında, Arnavutköy, hurda alım şirketlerinin hurda için kıyasıya rekabet ettiği bir yer. Bölgede faaliyet gösteren fabrikalar ve atölyeler sürekli olarak metal atığı üretmektedir. Çoğunun malzeme değeri yüksek hurda içermesi nedeniyle bölge hurda işi için önemli bir noktadır. Arnavutköy’de müşterilerimize güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiş bir hurda firmasıyız. Hurda Bayileri Birliği olarak tüm hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için satın alıyoruz.

Arnavutköy En Yakın Hurdacı

Arnavutköy en yakın hurdacıservisi, firmamız üzerinde hizmet sağlamaktadır. Firmamız sahip olduğu çalışma ağı ile birlikte, Arnavutköy bölgesi içerisinde sahip olduğunuz ve işinize yaramayan hurdaları ederi üzerinden satın almaktadır. Geri dönüşüm tesisleri içerisinde değerlendirmeye alarak, doğaya katkı sağlayarak kazanım oluşturmaktadır. Arnavutköy bölgesinde ve çevre ilçelerde olan servis ve iş ağımız ek olarak bina yıkım hizmetleri de sunmaktadır. Bina yıkım işleyişlerinde hurda karşılığında hiçbir ek ücret talep etmeden işlemleri yerine getirmektedir. Demir, metal, krom, sarı hurda, kağıt ve alüminyum hurdalarınızı değerlendirmek için bugün siz de firmamız telefon ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Hurda Alım Satım

Arnavutköy hurda alım satım yapan firmamız, hurdalarınızı ederi üzerinden değerlendirerek ücreti karşılığında satın almaktadır. İstekleriniz doğrultusunda nakliye dahil ya da hariç olarak işlemler sürdürülebilmektedir. Arnavutköy bölgesi içerisinde hurda işlemleriniz, İstanbul ilçeleri ve çevre illerde de sunulmaktadır. Bölge içerisinde talep ettiğiniz ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere bugün ulaşmak için siz de telefonla firmamıza ulaşabilirsiniz. Alım ve satım işlemlerinde ürün fiyatlarımız ve materyallere uygun geri dönüşüm işlemlerimiz ile ilgili detaylara siz de sitemizden ulaşabilirsiniz.

 Arnavutköy Hurda Fiyatları

Arnavutöy hurda fiyatları İstanbul Borsası’na endeksli olarak değişkenlik göstermektedir. Arnavutköy hurda fiyatları bölge içerisinde sahip olduğunuz hurdaları en yüksek fiyata değerlendirmenize katkı sağlamaktadır. Alım ve satım işlemlerinde firmamız üzerinden hem kaliteli hizmet alabilir hem de bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Arnavutköy bölgesi içerisinde tercih edebileceğiniz hurda işlevlerinde, firmamızın sunduğu hizmetlerle ilgili detaylara bugün ulaşabilirsiniz. Arnavutköy bölgesi içerisinde bina yıkımı, hurda satışı ve geri dönüşüm tesisleriyle ilgili işlevlerle ilgili bugün siz de firmamızı arayabilirsiniz. Nakliye hariç ya da nakliye dahil olarak hurda satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için bize ulaşın.

Hadımköy Hurdacı Faaliyetlerimiz

Çok sayıda Hadımköy hurdacı kuruluşu görebilirsiniz. Bunun en önemli nedeni Hadımköy’de araiş hurdası bulunmasıdır. Hadımköy’den şantiye sahalarına konteyner bırakarak veya doğrudan sahadan hurda toplama işlemi ile hurda almaktayız. Bakır ve sarı hurdaları için de en iyi fiyatı bölgede biz vermekteyiz.  Hadımköy’de hurda alan hurdacı arıyorsanız bizi mutlaka arayı.

Haraççı’da Hurda Alan Şirket

Alüminyum, bakır, kablo hurdası için Haraççı hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Bize 0539 698 67 83 hurdacı telefon numarasından kolayca ulaşabilirsiniz. Metal hurdaları için yerinde ve değerinde alım imkanı sunuyoruz.

Anadolu Mahallesi Geri Dönüşüm

Arnavutköy Anadolu semtinde her türden hurdanın geri dönüşüme kazandırılması için çalışıyoruz. Atıl durumda olan her makine için adrese gelmekteyiz. Elinizdeki hurdanın fotoğrafını bize gönderin anında fiyat verelim.

Hurda Alan Hurdacı Hadımköy
Hurda Alan Hurdacı Hadımköy

Arnavutköy Hurdacı

Hurdacılık, kazancı yüksek ama yapması zor olan bir meslektir, hurda toplama işi yapan hurdacı tüm gününü yaya olarak gezerek tamamlar. Genellikle çöplerden ya da inşaat artıklarından toplanan kâğıt, metal, cam, plastik gibi eski eşyaları toplayan hurdacılar geri dönüşüm için bu işi yapan firmalara hurdaları teslim ederler. Her türlü söküm, kesim ve taşıma işi yapan İstanbul hurdacısektöründe çalışanlarşehrin bir metropol olmasından dolayı daha fazla kazanç sağlar, her ilçesinde bu işi yapan onlarca firma vardır, firmalara gelen hurdalar öncelikle temizlenir ve ardından işlenmeye başlanır. Gerek evinizde gerek inşaatlarınızda gerekse fabrikanız veya işyerinizde ki kullanılmayan eski eşyaları en yakın hurdacı ile iletişime geçerek verebilirsiniz. Hurdanın cinsine göre metal, kağıt, plastik ve cam gibi çeşitlerin yanı sıra metallerin değeri dikkate alınarak belirlenen hurda fiyatları kilo olarak hesaplanır.

Arnavutköy Bakır Hurdası Alanlar

Doğada az bulunan elektrik ve elektronik malzemelerde kullanılan bakır değerli metaller arasındadır. Bakırın geri dönüşüme kazandırılması ham madde üretiminin maliyetli olası nedeni ile önemlidir. Lama, soyma, bobin, kalıp, tombak, filmaşin bakır çeşitleri kalın yanık bakır, plaka bakır hurdası, trafo bakırı, teneke bakırı, levha bakırı ve bakır talaşı gibi birçok çeşidi olan bakır metali Arnavutköy bakır hurdası alanlar tarafından fiyatlandırılmaktadır.

Arnavutköy Demir Hurdası Alanlar

İnşaat sektörünün artması ile değeri daha fazla artan demir çelik üretiminde de kullanılması sebebi ile hem ülkemizde hem de dünyada geri dönüşüme kazandırılan en önemli metallerdendir. Dünyada en fazla bulunan metallerin başında gelen demir yüksek direnç özelliği ve uygun maliyetli olmasından kaynaklı birçok sektörde kullanılmaktadır. Dolayısı ile demir hurdası da bu nedenle diğer metaller arasında en fazla olan hurda türüdür, Arnavutköy demir hurdası alanlar bu metal için gereken değeri belirlemekte ve güvenli bir satış işlemi yapmanızı sağlamaktadır.

Arnavutköy Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurda olarak adlandırılan metal pirinçtir, pirinç çok fazla alanda kullanılan bir metal türüdür. Tesisat malzemelerinin birçoğu, musluk vana, saat gibi birçok ürünün imalatında kullanılan pirinç altın görüntüsüne sahip ve parlaktır. En çok sanayi sektörü tarafından kullanılan sarı hurda Arnavutköy sarı hurdası alanlar açısından önemli ilçeler arasında yer almaktadır. Dayanıklı bir metal olan pirinç iletkenliği yüksek olması ve korozyona uğramaması nedeni ile değerlidir.

Arnavutköy Alüminyum Hurdası Alanlar

Hurda sektöründe en fazla yer alan metallerden biri de alüminyumdur, yumuşak ve sert yapılı olmak üzere iki farklı çeşide sahip olan alüminyum hurdası fiyat açısından da Arnavutköy alüminyum hurdası alanlar tarafından iki farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Sert bir yapıya sahip olmasından dolayı sert alüminyum hem daha az alanda kullanılır hem de fiyatı düşüktür ama yumuşak alüminyumun kullanım alanı fazla olduğu gibi fiyatı da diğerine göre daha fazladır.

İslambey Civarı Hurda Alım Satımı

İstanbul hurdacı firması olan şirketimiz Arnavutköy genelinde olduğu gibi İslambey mevkiinde de demir ağırlıklı hurda metalleri satın alıyor. İnşaat demiri artıklarını en güncel fiyattan bize satabilirsiniz.

Arnavutköy Merkez’de Hurdacı

Hurdacı hizmetlerimiz arasında hurda toplama ve yükleme işlemleri bize aittir. Hurda birikimlerinizi anında nakit paraya dönüştürerek size yüksek bir kazanç sağlıyoruz. Bakır hurdası, hurda kablo ve sarı için hurda alan hurdacı servislerimiz mevcuttur

Yunus Emre Mahallesi’nde Hurda Alan

İstanbul’da hurda alan hurdacı firmaları içinde size en kaliteli hizmeti sunacak olan firmayız. Sarı, krom, bakır, alüminyum ve demir hurdaları için her adrese araç gönderiyoruz. Günlük hurda fiyatlarımızı öğrenmek için telefon açmanız yeterlidir.

Yavuz Selim Yakınlarında Hurdacı Telefonu

Geri dönüşüm alanında uzun yıllar faaliyet gösteren firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma en yakın hurdacıyı temin etmek bizim görevimiz. Sadece bize konum gönderin. Size en iyi hurda fiyatı verecek olan hurdacıyı gönderelim.

Arnavutköy Hurdacı

Hurda hiçbir zaman çöp değildir. Tam tersi çok değerli olan geri dönüşüm ham maddesidir. Son zamanlarda sanayinin gelişmiş olması üretimi de oldukça etkilemektedir. Eskiden parçalanan, paslanan birçok şeyi çöpe atıyorduk ama şimdi öyle bir şey yok, neredeyse her şeyin geri dönüşümü var. Bu geri dönüşüm yöntemi çevre kirliliğini de büyük ölçüde önlemekte. Hem artık yanınızda Arnavutköy hurdacı var. Hangi ürün olursa olsun her şekilde alınmaktadır. İnsanların aldığı bir ürün zaman geçtikçe kullanılmaz hale gelmekte ve çöpe gitmekte bunun yerine Arnavutköy hurdacıya ulaşmanız ve ürününüzü almasını istemeniz yeterlidir. Böylelikle hem sizin paranız çöpe gitmemiş olacak hem de ilerde başka bir insanın geri dönüşmüş haliyle işine yaracak.

Arnavutköy Bakır Hurda Alım Satımı

Arnavutköy bakır hurda alım satımı geri dönüşümü %50 enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bakır geri dönüşümün ortaya çıkarılmasını büyük ölçüde etkilemiştir. Bakır hurda alım satımı çevreye atılan atıkların zararlarını büyük ölçüde azaltmıştır.

Arnavutköy Bakır Hurda Piyasası

İstanbul’un birçok yerinde hurda alım satım yerleri çokça bulunmaktadır. Bunlardan biri de Arnavutköy bakır hurda alım satımı piyasasıdır. Geri dönüşüm açısından büyük ölçüde bir önemi vardır. Bakır, iletkenliği dolayısıyla çokça tercih edilmektedir. Elektronik aletlerin içinde elektrik sistemlerinde olması oldukça fazladır. Bakır teller daha çok başka bir bileşenle birleştirilerek kullanılır. Dünyanın her yerinde ülkeye çok büyük katkı sağlayan bu piyasa oldukça önemlidir.

Hurdacı Telefonu Hemen Ara

Eğer elinizde hurda olan ve kullanılmayan paslı ürünler varsa sizin de bu ürünleri hurdaya vermenizi öneririz. Bunlar üzerine satım yapabilir ve anında nakit paranızı alabilirsiniz. Doğaya da büyük ölçüde katkınız bulunur. Bu sebeple saat kaç olursa olsun hiç düşünmeden hurdacıyı arayıp bu konu hakkında daha detaylı bir şekilde görüşebilirsiniz. O size en doğru olanı söyleyecek ve sizi yönlendirecektir. Hurda fiyatlarını öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey internetden biraz araştırıp hurdacının telefon numarasını bulup, arayıp konuşabilirsiniz. Hurdacı kapınıza kadar gelecektir ve konuştuğunuz fiyatı size verip ihtiyacınız olmayan ürünü sizden alacaktır. Anlatıldığı üzere hem sizi yormuyorlar hem de doğaya ve ülkemize büyük katkıda bulunuyorlar.

Arnavutköy Bölgesi Hurdacılar

Arnavutköy’de bulunan hurda kuruluşları, kişiler ve kurumlar tarafından hurda satılması için faaliyetlerini sürdürüyor. Piyasadaki anlık fiyatlamaya bağlı olarak motor parçaları, merdivenler, yıkılacak olan binaların çelik hurdalarıyla ilgili özel satışlar yapabilirsiniz. Arnavutköy hurdacı kuruluşları tarafından her müşteriye o an belirlenen güncel tarife üzerinden fiyat verilecektir.

İstanbul Hurda Borsası Arnavutköy

Hadımköy’de hurda alan şirketlerle telefondan veya elektronik posta adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra, her istediğinizde mesai saatleri içerisinde olmak kaydıyla hurdacıların adreslerine gidebilirsiniz. Sadece bakır değil, TTR kırma bakır, sarı hurda, paslanmaz çelik, kablo fiyatları ile ilgili özel satışlar yapma olanağına da sahipsiniz. Güncel fiyatlardan daha yüksek bir tutar talep edilmesi genellikle kabul edilmiyor. Hurda satışı yapmak isteyen kişi ve kurumlar tarafından örnek olarak aşağıdaki materyaller ve fiyatlarla satış gerçekleştirilebiliyor;

 • Hurda Paslanmaz 316 Krom 14,50 Türk Lirası
 • Hurda Paslanmaz 310 Krom 19,00 Türk Lirası
 • Hurda Karışık Kablo 16,00 Türk Lirası
 • Hurda Paslanmaz 316 Krom için günümüzde belirlenmiş ortalama satış fiyatı Kg başına 14,50 TL’dir.

Hurda Alım Satım İşlemleri

Elinizdeki hurdaları bir an önce satmak ve nakit kazanç sağlamak istiyorsanız, İstanbul’da bulunan hurdacılar arasında arama yapabilirsiniz. Borsada o an için hurdalarla ilgili özel olarak belirlenen ücretler üzerinden genel bir inceleme yapmanız yeterli olacaktır. Hurda satışıyla ilgili tercihlerinizi kuruma göre, farklı fiyat ortalamasına göre değiştirmek zorunda değilsiniz.

Arnavutköy hurdacı şirketleri tarafından hem İstanbul’da hem de diğer şehirlerde belirli bir ücret ortalamasına göre alım satım yapılıyor. Hurdalar arasında sadece demir ve bakır değil, diğer değerli metaller de işlenmeye uygun bir şekilde satışa sunulabiliyor. Hadımköy’de hurda alan kuruluşlar hem hafta içi hem de hafta sonu alım satım için uygundur.

Arnavutköy Hurdacı/ Hadımköyde Hurda Alan

arnavutköy hurdacı hadımköy’de bulunan birçok yere hizmet verme imkânına sahiptir. Firmamız;  alüminyum hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, inşaat hurdası gibi birçok orada türünü gelip adresinizden teslim olur. Hurdalarınız firmamız tarafından yüksek fiyat tarifesi ile hesaplanır ve ödemeler ise anında kapınızda gerçekleşir. Aynı zamanda sizlere bina yıkımı, fabrika yıkım söküm, depo temizliği gibi birçok hizmetide sunuyoruz. Bu  hizmetlerimiz karşısında sizlerden hurda talep ediyoruz. Siz de  hadımköy’de hurda alan bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Arnavutköy Hurdacı- Güncel Hurda Fiyatları

Arnavutköy hurdacı olarak 2000 senesinde kuruldu ve 21 senedir kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Fiyatlarınız nedir diye soracak olursanız hemen sizlere güncel hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. İşte firmamızın hurda fiyatları aşağıdaki gibidir

 

 1. Ekstra hurda demir: 3,13 tl
 2. Dkp hurda demir: 3,23 tl
 3. Teneke hurda: 1,95 tl
 4. Toplama hurda: 2,30 tl
 5. Tufal hurdası: 0,12 tl
 6. İnşaat demir çubuğu hurdası: 3,23 tl
 7. İnşaat yıkım hurdası: 2,70 tl
 8. Bakır talaş hurdası: 66,5 00 tl
 9. Lama bakır hurdası: 77, 00 tl
 10. Soyma bakır hurdası 77, 00 tl
 11. Kırma bakır hurdası: 68, 00 tl
 12. alüminyum Hurda  bakır petek: 30, 00 tl
 13. radyatör Hurda alüminyum radyatör: 9,70 tl
 14. Hurda alüminyum kutu: 9,70 tl
 15. Hurda karton kâğıt: 1,20 tl
 16. Kullanılmış hurda gazete: 1,00 tl
 17. Kullanılmamış hurda gazete: 1,30 tl
 18. Hurda karton bardak: 1,50 tl
 19. Hurda peçete kâğıdı: 0,9 lira
 20. Hurda okul kitabı 0,95 tl
 21. Hurda abs plastik:: 2,10 tl
 22. Hurda levha kurşun: 15,50 tl
 23. Hurda karışık kablo: 20,50 tl
 24. Hurda şablon nikel: 100, 00 tl
 25. :Çnko Hurda külçe : 18,50 tl
 26. Akü Hurda batarya : 7,0 5 tl

 

 

 

Arnavutköy hurdacı / En Yakın Hurdacı

 Arnavutköy hurdacı firmanın senelerdir bu sektörde bulunduğu için sizlerin hayal ettiği bir hizmeti müşterilerine sağlar. Sizin elinizde bulunan eski ve kullanım ömrünü tamamlamış olan eşyalar firmamız sayesinde yeniden hayat bulur. Çevreye sağlığa ülkeye zarar bulunan bütün hurdalar işlenir ve tekrardan kullanılabilir duruma getirilir. Bu konuda bilinçli olmak son derece önemlidir. Sizde en yakın hurdacı ara yaşındaysanız bize ulaşım sağlayabilir ve çevreye zararı olan hurdalarınız bizlere teslim edebilirsiniz.

Arnavutköy Hurdacı / Hurda Alanlar

Arnavutköy hurdacı firmamızın amacı müşteriler tarafından bu sektörde ilk tercih edilen bir firma olmaktır. Bu sebeple her zaman kendimizi geliştiririz ve ürün yelpazemiz ise son derece geniştir. Hedefimiz müşterilerimiz ile güvene dayalı bir iletişim kurmak ve işbirliğimizi uzun vadeli olarak düşünmektir. Hurda alanlar olarak sizlere profesyonel bir hızlı hizmet sunma imkânına sahibiz.

 

Arnavutköy Hurdacı- Bina Yıkım Söküm Hizmeti

Arnavutköy hurdacı müşterilerine profesyonel kaliteli hızlı ve titizlik ile hizmet imkânı sunar. Birçok hurdacı firması sadece alım satım hizmetini müşterilerine sağlar. Fakat biz kendimizi geliştirdik ve müşterilerimize bina yıkım söküm hizmeti, fabrika yıkım hizmeti ve depo temizliği gibi birçok hizmete aynı anda sağlıyoruz. Bu hizmetleri sizlere uygun fiyata sağlarız. Fakat evinizde veya iş yerlerinizde hurdalık eşyalarınız bulunuyor ise bu hizmetlerimiz sizlere ücretsiz bir şekilde hurda karşılığında verilir.

 

2 thoughts on “Arnavutköy Hurdacı | Hadımköy’de Hurda Alan”

 1. Geri bildirim: Diyarbakır Hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Hakkari hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir