Hurda Kurşun Alan Yerler

Hurda Kurşun Alan Yerler, birçok endüstride sıklıkla kullanılan kurşun hurdası, pil teknolojileri ve kablo üretimi alanlarında da faaliyetlerini kullanmaktadır. Çok düşük sıcaklıkta eridiği ve yumuşak olduğu için diğer metallerle etkileşime girdiğinde güçlenebilen bir metaldir. Kurşun metal toksik yapısı nedeniyle insan sağlığına zarar verme olasılığı çok yüksek bir metaldir. Eski ev çatılarında veya cami çatılarında yaygın olarak kullanılan kurşun metal birçok alanda karşımıza çıkmaktadır.

Yoğun yapısı sayesinde mermi imalatında da kullanılabilen kurşun metal, birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. B. Minarelerde kurşun, camilerde kurşun, kubbelerde kurşun, balık ağlarında kurşun ve pillerde kurşun olarak. Kilogram hesabı ile demonte veya satılık hurda kurşununuzu kolayca bulup satabilirsiniz.

Hurda Kurşun Nerelere Satılır? Hurda Kurşun Alan Yerler

Birçok sektörde adını sıkça duyduğumuz kurşun hurdaları, genellikle kilogram hesabıyla alım satımı gerçekleştirilen hurdalardandır. Hurda kurşun alan yerler, genelde halk arasında ’’hurdacı’’ olarak adlandırılan yerlerden oluşur. Kurşun hurda piyasası, diğer metallere oranla daha yüksektir.

Kurşun hurdası fiyatları çoğunlukla alüminyum, demir, kağıt, plastik gibi hurda malzemelerinden yüksek olmaktadır. Satmak istediğiniz hurda kurşunlarınız, sökümü yapılması gereken tarzda kurşunlar ise uzman bir ekip tarafından söküm işlemi gerçekleştirilmektedir. Kurşun metalinin geri dönüşüme oldukça uygun yapısı ile, hurdalarını farklı biçimlerde geri dönüştürmek mümkündür. Hurda kurşunlar, çoğunlukla hurdacılar tarafından alım satımı gerçekleştirilen metallerdir.

Hurda Kurşun Fiyatları  

Eski ev çatılarında, cami minare ve kubbelerinde, mermi yapımında sıklıkla kullanılan kurşun metali, hurda olarak satılması mümkün metallerdendir. Hurda Kurşun Alan Yerler, genelde halk tarafından kullanılan ismi ile ’’hurdacı’’ hizmeti veren yerlerdir.

Hurda kurşun alım ve satım fiyatları günlük olarak değişmektedir. Kilogram hesabı ile alım satımı gerçekleştirilen hurda kurşunların fiyatları, hurdanın durumuna ve kalitesine göre de değişmektedir. Güncel fiyat listesini, sitemizden kolaylıkla inceleyebilir ve iletişim numaramızdan bize ulaşarak satmak istediğiniz hurda kurşunlarınız için anlık fiyat bilgisi alabilirsiniz. Satıcı olarak kararlı iseniz, satmak istediğiniz hurda kurşunların kilogramını ve durumunu belirterek kesin bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

2 thoughts on “Hurda Kurşun Alan Yerler – İstanbul, Ankara, İzmir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir