Hurda Kurşun Alan Yerler

Hurda Kurşun Alan Yerler Nasıl Bulunur?

Hurda Kurşun Alan Yerler Nerelerdir?

Hurda Kurşun Alan Yerler, faaliyetlerini pek çok sektörde sıkça kullanılan hurda kurşun, akü teknolojilerinde ve kablo yapımlarında da kullanmaktadır. Oldukça düşük ısıda eriyebilir özelliği ve yumuşaklığı ile diğer metaller ile etkileşime girdiğinde güçlü bir hal alabilen bir metaldir. Kurşun metali, zehirli olmasıyla insan sağlığına zarar verebilme ihtimali çok yüksek olan bir metaldir. Özellikle eski evlerin çatılarının tavanlarında veya cami çatılarında sıklıkla kullanılan kurşun metali, birçok sektörde önümüze çıkmaktadır.

Yoğun yapısı sayesinde mermi yapımında da kullanabilen kurşun metali, levha kurşun türü başta olmak üzere minarelerde kullanılan kurşun, camilerde kullanılan kurşun, kubbelerde kullanılan kurşun, balık ağında kullanılan kurşun ve akü kurşunu gibi birçok sektörde sıkça kullanılır. Hurda kurşunlarınızı, sökümü yapılması için veya kilogram hesabı ile satmanız için, hurda kurşun alan yerler bulup kolayca satabilirsiniz.

Hurda Kurşun Nerelere Satılır?

Birçok sektörde adını sıkça duyduğumuz kurşun hurdaları, genellikle kilogram hesabıyla alım satımı gerçekleştirilen hurdalardandır. Hurda kurşunu alan yerler, genelde halk arasında ’’hurdacı’’ olarak adlandırılan yerlerden oluşur. Kurşun hurda piyasası, diğer metallere oranla daha yüksektir.

Kurşun hurdası fiyatları çoğunlukla alüminyum, demir, kağıt, plastik gibi hurda malzemelerinden yüksek olmaktadır. Satmak istediğiniz hurda kurşunlarınız, sökümü yapılması gereken tarzda kurşunlar ise uzman bir ekip tarafından söküm işlemi gerçekleştirilmektedir. Kurşun metalinin geri dönüşüme oldukça uygun yapısı ile, hurdalarını farklı biçimlerde geri dönüştürmek mümkündür. Hurda kurşunlar, çoğunlukla hurdacılar tarafından alım satımı gerçekleştirilen metallerdir.

Hurda Kurşun Fiyatları  

Eski ev çatılarında, cami minare ve kubbelerinde, mermi yapımında sıklıkla kullanılan kurşun metali, hurda olarak satılması mümkün metallerdendir. Hurda kurşunu satın alan yerler, genelde halk tarafından kullanılan ismi ile ’’hurdacı’’ hizmeti veren yerlerdir.

Hurda kurşun alım ve satım fiyatları günlük olarak değişmektedir. Kilogram hesabı ile alım satımı gerçekleştirilen hurda kurşunların fiyatları, hurdanın durumuna ve kalitesine göre de değişmektedir. Güncel fiyat listesini, sitemizden kolaylıkla inceleyebilir ve iletişim numaramızdan bize ulaşarak satmak istediğiniz hurda kurşunlarınız için anlık fiyat bilgisi alabilirsiniz. Satıcı olarak kararlı iseniz, satmak istediğiniz hurda kurşunların kilogramını ve durumunu belirterek kesin bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

2 thoughts on “Hurda Kurşun Alan Yerler – İstanbul, Ankara, İzmir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir