Sultangazi hurdacı Sultangazi'de hurda alan

Sultangazi Hurdacı Sultangazi’de Hurda Alan Yer

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul Sultangazi hurdacı firması olarak da çalışmaktayız. Şuan hali hazırda Sultangazi’de hurda alan yerler arasında en iyi fiyatı veren şirketlerden biriyiz. Satmak için hurdanız varsa bize sayfadaki fotoğraf üzerinde yer alan hurdacı telefonu ile ulaşabilirsiniz. Firma olarak çalışma mantığımız şöyledir: Bizi arayıp hurdanın türünü ve şuan ki halini ve konumunu yani olduğu adresi verirsiniz. Bizler de size mümkün olabildik en yüksek hurda fiyatını teklif ederiz. Kabul ederseniz ki karlı bir hurda satışı için öyle tahmin ediyoruz. Adrese geliriz. Hurdanın yüklemesi, nakliyesi ve tartım işlerini hallederiz. Tartım kısmında herhangi bir güven problemi olmaması için sizden bir temsilci istenir. Çıkan tartım sonucuna göre size toplam bir hurda tutarı ödemesi nakit olarak yapılır.

Sultangazi Hurdacı

Günlük hayatımızda hurda diye nitelendirdiğimiz nesneleri bir daha hiç kullanmayacağımızı düşünürüz. İşe yaramaz olarak düşündüğümüz eşyalara hurda deriz ve bu eşyaları bir nevi çöp olarak görürüz. Fakat bizim çöp olarak gördüğümüz bu hurdalar tekrar kullanılabilecek şeylerdir.

Hurdacılık işi de bizlerim atıl olarak gördüğümüz bu eşyaları tekrar hayata döndürmektir. Bir nevi geri dönüşüm olarak nitelendirebiliriz.

Sultangazi Hurda Alan Yerler

Sultangazi hurda alan yerler içerisinde yer alan firmamız sizlere ihtiyaçlarınızla doğru orantılı olacak şekilde hizmetler sunmaktadır. Sultangazi ve çevre ilçeler içerisinde sahip olduğunuz hurdalarınızı firmamız ile değerlendirebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda satabilirsiniz. Fiyat bilgileri ve detaylarıyla ilgili siz de haftanın 7 günü 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Hurda satışlarında arzu ettiğiniz taktirde nakliye hizmetlerini de firmamız sağlayabilmektedir. Hizmet detaylarımız ve aldığımız hurdaların birim (kilogram) fiyatları hakkında detaylara sitemizden ya da iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Hurdacı Telefonu ve Adresi

Sultangazi hurdacı telefonu ve adresi, bölge içerisinde hizmet veren firmamıza hurdalarınızı doğrudan getirmek için yukarıda yer alan iletişim numarasına ulaşarak adresimizi alabilirsiniz. Tesisimiz içerisinde hurdalarınız geri dönüşüme tabi tutularak tekrar kullanıma hazır hale getirilir. Bu sayede hem hurdalarınız hem de elinizdeki materyallerden para kazanırken, doğaya da katkı sağlamayı başarabileceksiniz. Merak ettikleriniz ve hizmet detaylarımız ile ilgili siz de bizlere ulaşabilirsiniz. Alüminyum, krem, bakır, demir, sarı hurda ve kartonlarınızı sizin için nakliyesini karşılayabilir ya da doğrudan siz de firmamıza getirebilirsiniz. Ürün satışları ve detaylarıyla ilgili merak ettiğiniz alternatif konulara sitemiz içerisinde yer alan alternatif başlıklardan ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Hurda Alım Satım

Sultangazi hurda alım satımişleyişini sürdüren firmamız sizlere ihtiyaçlarınızla doğru orantılı olarak çözümler sunmaktadır. Elinizde olan hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için sitemizde yer alan telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisini, ürün satışını ve ürünlerinizi değerlendirdiğimiz tesisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nakliye dahil taşıma hizmetlerimizde, hurda miktarınıza göre ürünleri alacağımız rakamlarda değişiklik gözükebilir. Firmamızın hizmet skalası sadece Sultangazi bölgesi ile sınırlı kalmayarak çevre ilçeler ve illerde de sizlere hizmet sağlayabilmektedir.

Sultangazi Bakır Hurdası Alanlar

Bakır hurdası çok çeşitli alanlarda kullanılabilir ve sektörde oldukça değerli olan bir türdür.

Bu tür alındıktan sonra tencere yapımında, elektrik kablosu yapımında, tel üretiminde ve daha birçok üretim basamağında kullanılır.

Bakır hurda fiyatları, ürünün türüne göre farklılıklar gösterebilir ve genellikle kilo ile hesaplanır. Bu fiyatları hurdacı ile iletişime geçerek daha sağlıklı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bakır hurdasının alımı ve işlenmesi İstanbul ve tüm Türkiye genelinde sıklıkla yapılmaktadır. Kullanmadığınız bakır eşyalarınızı rahatlıkla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Sultangazi Demir Hurdası Alanlar

Demir hurdasını İstanbul hurdacılarının hepsinde bulabilirsiniz. Çok fazla sektörde kullanıldığı için erişiminiz kolay olacaktır. Demir hurdası alındıktan sonra yeni ürünlerin yapısına da katılabilirken inşaatlarda da kullanılabilir. Aklınıza gelip gelmeyen her türlü eşyanın içinde demir metali bulunur bu sebeple belki de hurdacılarda en çok bulunan metallerden bir tanesi demirdir. Güncel demir hurdası fiyatları için internetten araştırma yapabilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Sarı Hurdası Alanlar

Halk dilinde sarı hurdası olarak bilinen bu hurda çeşidi aslında sarı pirinç adı verilen başka bir maddeden arta kalandır. Bu madde fazlasıyla kullanışlıdır. Uzun ömürlü ve iletken olmasının yanında aşınmaya uğramadığı için de çokça tercih edilir.

Sarı hurdası alındıktan sonra tekrar eritilerek ham madde haline getirilir ve sarı pirincin kullanıldığı her yerde kullanılabilir. Sarı hurdası fiyatları demir ve bakır hurdalarının fiyatlarına göre daha uygundur fakat yine de sağlıklı bilgi için en yakın hurdacıya başvurmanız daha iyi olacaktır.

Sultangazi Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hurdası kendi içerisinde iki farklı tür olarak değerlendirilir. Bu hurda sert alüminyum veya yumuşak alüminyum olabilir ve iki çeşidin de alımı yapılmaktadır. Bu iki tür kullanım alanları ve fiyatlandırma bakımından birbirinden farklılık gösterir.

Sert alüminyum adından da anlaşılacağı üzere sert yapıdadır ve geri dönüştürüp kullanılması daha zahmetli bir türdür. Bu sebeple piyasada çok fazla tercih edilmez. Yumuşak alüminyum ise şekil verme, esneklik, geri dönüşüm açısından sert alüminyuma göre daha kullanışlı olduğu için bu türe olan talep daha yüksektir. Bu sebeple yumuşak alüminyumun fiyatı da daha fazladır.

Sultangazi de dahil olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde hurda alımı yapılmaktadır. Atıl durumdaki eşyalarınızın tekrar üretim hattına girmesi ve kullanıma uygun hale getirilebilmesi için en etkili sektörlerden biri olan hurdacılık sektörü zamanla genişleyerek profesyonel bir alan olmaktadır.

 Sultangazi’den aldığımız hurda çeşitleri ve burada verdiğimiz geri dönmüşüm hizmeti şöyle sıralanabilir:

Hurda Alüminyum Alımı: Özellikle ofset matba alüminyumu, çıkma alüminyum profil, talaş, sert alüminyum ve kutu alüminyum hurdası satın alırız.

Hurda Bakır Alımı: Sultangazi hurdacı ekiplerimiz buradan bakır hurdası olarak daha çok soyma bakır, lama bakır hurdası, kırkambar ve imalat kartığı bakır çeşitlerini almaktadır.

Hurda Krom Alımı: Avrupa yakasında krom hurda fiyatlarını anlık takip eden firmamız paslanmaz hurda olarak özellikle krom talaşına yüksek fiyat vermektedir.

Hurda Demir Alımı: Demir hurdası alan yerler arasında Sultangazi’de en bilindik yerler arasındayız. Bu bilinme durumu kesinlikle kaliteli hizmet ve güven üzerine kurulmuştur.

Sultangazi hurda alımı
Sultangazi hurda alımı

Sultangazi Bina Yıkım Söküm Ve Kesim İşleri

Her türden yapının tümden yıkımını, bina içindeki eşyaların sökümünü, çatı söküm ve makas kesim işlemleri ile duvar kırımı gibi işleri yapıyoruz. Sultangazi’de her mahallede uzman kadromuzla hurda kalorifer kazanı sökümü ve satın alınması da yapıyoruz. Ayrıca hurda yangın merdiveni kesimi ve sökümü için personel gönderebiliriz. Sultangazi hurdacı çalışanlarımızca hurda karşılığında ücretsiz depo temizliği yapılır.

Sultanbeyli’de hurda alan hurdacılar arasında tüm mahallere gelen tek hurdacıyız. Hurdacı araçlarımız gün boyunca Zübeyde Hanım, Cebeci, Uğur mumcu, Habibler, Gazi mahallesi ve Sultançiftliği’nde hurda alımı yapıyor. Hurdacılar Birliği olarak sizden gelen istek doğrultusunda Yunus Emre, İsmetpaşa, Yayla, Malkoçoğlu ve Eski Habipler mahallesine hurdacı gönderiyoruz. Sultanbeyli hurdacı şirketimiz bir alo demenizle çok kısa sürede Cumhuriyet, 75. Yıl, 50. Yıl ve Esentepe mahallesine gelmektedir.

Sultangazi En Yakın Hurdacı

Sultangazi semti, hurda alım satımında merkez noktalardan biri olmasından ötürü, sektörde her zaman için hurda şirketlerinin farklı noktalardan alım yaptığı bir semttir. Yıl içerisinde tonlarca atık hurda malzemenin tesislere aktarıldığı bir bölge olması, yüz binlerce kişinin yaşadığı bu ilçeden çok sayıda hurdaya erişim olanağı oluşturuyor.  Demir hurda fiyatı yüksek olduğu için özellikle kilogram olarak az fakat fiyat olarak son derece yüksek tutarlara ulaşabilen satış talebi bu bölgeden geliyor.

Sultangazi İlçesinde Hurda Satışı

Döküm hurdalar, müşteriler tarafından yeni şirketlerin adreslerine götürülerek satışı yapılabiliyor. Döküm malzemelerin kullanılmasının ardından artık atık haline gelen ve kullanılamayacak durumda olmasından ötürü geri dönüştürme tesislerine gönderilmesi için ilk olarak fiyatlarının öğrenilmesi gereklidir. Ücretsiz veya yardım şeklinde bir hurda alım satımı söz konusu değildir. Her bir kilogram için piyasada belirlenen ve tüm şehirlerde birbirine yakın olan ücretlerle satışlarınızı yapabilirsiniz. Hurdacı bulunan semtinizde kurumu güncel ücret tutarlarını nakit olarak alabileceğiniz çalışmalar sürdürülüyor. Günlerce veya haftalarca bekleyerek, malzemeleri sattıktan çok sonra hesabınıza para yatması gibi bir durum yaşamazsınız.

Sultangazi Hurda Firmaları Hangileri?

Sadece bir şirket olmadığı için, Sultangazi de dahil olmak üzere tüm semtlere yönelik hurdacı aramasını yapabilirsiniz. Bu şekilde tarayıcıdan yapılan aramalar, müşteriler tarafından şahıslara değil doğrudan büyük kurumlara ulaşılmasını sağlıyor. Fiyat ortalamaları da bu nedenle çok daha yüksek oluyor. Eskicilere veya dışarıda gezen hurdacılara satmak istediğiniz demirin kilogram fiyatıyla, hurdacıların merkezlerinde verdikleri ücret birbirinden çok farklıdır.

Müşteriler de buna bağlı olarak istedikleri zaman, toplamış oldukları hurdaları götürüp satabilir, herhangi bir problemle karşılaşmadan Sultangazi semtine özel ücretleri listeleyebilirler. Bakır ve krom malzemeler, demir ile çeliğe nazaran her türüyle çok daha fazla gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Soyma bakır fiyatları başta kablo ve eski elektronik cihazlara yönelik metrelerce kalın kablo bağlantıları bulunması halinde çok yüksek seviyelere ulaşabiliyor. Bu ürün türlerinin tamamından binlerce liraya varan kazanç sağlayabiliyor olmanız, hurda alım satımıyla ilgili sektörün inanılmaz büyük bir noktaya ulaştığını gösteriyor.

5 thoughts on “Sultangazi Hurdacı | Sultangazi’de Hurda Alan”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir