Sultangazi hurdacı Sultangazi'de hurda alan

Sultangazi Hurdacı kapsamında, Hurdacılar derneği olarak İstanbul Sultangazi’de de hurda alım satım şirketi olarak çalışıyoruz. Şu anda Sultangazi’de hurda metal alan yerler arasında en iyi fiyatı veren firmalardan biriyiz. Satılık hurdanız varsa yandaki fotoğrafta bulunan hurdacının telefonundan bize ulaşabilirsiniz. Firma olarak çalışma mantığımız şu şekildedir:

Bizi arayıp hurdanın cinsini, mevcut durumunu ve bulunduğu adres olan yerini söylersiniz. Ayrıca size mümkün olan en yüksek hurda fiyatını sunuyoruz. Bunu kabul ederseniz, karlı bir hurda satışı olacağını tahmin ediyoruz. Adrese geliyoruz. Hurda yükleme, nakliye ve tartım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tartım kısmında güven sorunu olmaması için sizden temsilci istenecektir. Tartım sonucuna bağlı olarak size toplam hurda tutarı nakit olarak ödenecektir.

Sultangazi Hurdacı

Günlük hayatımızda hurda diye nitelendirdiğimiz nesneleri bir daha hiç kullanmayacağımızı düşünürüz. İşe yaramaz olarak düşündüğümüz eşyalara hurda deriz ve bu eşyaları bir nevi çöp olarak görürüz. Fakat bizim çöp olarak gördüğümüz bu hurdalar tekrar kullanılabilecek şeylerdir.

Hurdacılık işi de bizlerim atıl olarak gördüğümüz bu eşyaları tekrar hayata döndürmektir. Bir nevi geri dönüşüm olarak nitelendirebiliriz.

Sultangazi Hurda Alan Yerler

Sultangazi hurda alan yerler içerisinde yer alan firmamız sizlere ihtiyaçlarınızla doğru orantılı olacak şekilde hizmetler sunmaktadır. Sultangazi ve çevre ilçeler içerisinde sahip olduğunuz hurdalarınızı firmamız ile değerlendirebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda satabilirsiniz. Fiyat bilgileri ve detaylarıyla ilgili siz de haftanın 7 günü 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Hurda satışlarında arzu ettiğiniz taktirde nakliye hizmetlerini de firmamız sağlayabilmektedir. Hizmet detaylarımız ve aldığımız hurdaların birim (kilogram) fiyatları hakkında detaylara sitemizden ya da iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Hurdacı Telefonu ve Adresi

Sultangazi hurdacı telefonu ve adresi, bölge içerisinde hizmet veren firmamıza hurdalarınızı doğrudan getirmek için yukarıda yer alan iletişim numarasına ulaşarak adresimizi alabilirsiniz. Tesisimiz içerisinde hurdalarınız geri dönüşüme tabi tutularak tekrar kullanıma hazır hale getirilir. Bu sayede hem hurdalarınız hem de elinizdeki materyallerden para kazanırken, doğaya da katkı sağlamayı başarabileceksiniz. Merak ettikleriniz ve hizmet detaylarımız ile ilgili siz de bizlere ulaşabilirsiniz. Alüminyum, krem, bakır, demir, sarı hurda ve kartonlarınızı sizin için nakliyesini karşılayabilir ya da doğrudan siz de firmamıza getirebilirsiniz. Ürün satışları ve detaylarıyla ilgili merak ettiğiniz alternatif konulara sitemiz içerisinde yer alan alternatif başlıklardan ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Hurda Alım Satım

Sultangazi hurda alım satımişleyişini sürdüren firmamız sizlere ihtiyaçlarınızla doğru orantılı olarak çözümler sunmaktadır. Elinizde olan hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için sitemizde yer alan telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisini, ürün satışını ve ürünlerinizi değerlendirdiğimiz tesisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nakliye dahil taşıma hizmetlerimizde, hurda miktarınıza göre ürünleri alacağımız rakamlarda değişiklik gözükebilir. Firmamızın hizmet skalası sadece Sultangazi bölgesi ile sınırlı kalmayarak çevre ilçeler ve illerde de sizlere hizmet sağlayabilmektedir.

Sultangazi Bakır Hurdası Alanlar

Bakır hurdası çok çeşitli alanlarda kullanılabilir ve sektörde oldukça değerli olan bir türdür.

Bu tür alındıktan sonra tencere yapımında, elektrik kablosu yapımında, tel üretiminde ve daha birçok üretim basamağında kullanılır.

Bakır hurda fiyatları, ürünün türüne göre farklılıklar gösterebilir ve genellikle kilo ile hesaplanır. Bu fiyatları hurdacı ile iletişime geçerek daha sağlıklı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bakır hurdasının alımı ve işlenmesi İstanbul ve tüm Türkiye genelinde sıklıkla yapılmaktadır. Kullanmadığınız bakır eşyalarınızı rahatlıkla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Sultangazi Demir Hurdası Alanlar

Demir hurdasını İstanbul hurdacılarının hepsinde bulabilirsiniz. Çok fazla sektörde kullanıldığı için erişiminiz kolay olacaktır. Demir hurdası alındıktan sonra yeni ürünlerin yapısına da katılabilirken inşaatlarda da kullanılabilir. Aklınıza gelip gelmeyen her türlü eşyanın içinde demir metali bulunur bu sebeple belki de hurdacılarda en çok bulunan metallerden bir tanesi demirdir. Güncel demir hurdası fiyatları için internetten araştırma yapabilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Sarı Hurdası Alanlar

Halk dilinde sarı hurdası olarak bilinen bu hurda çeşidi aslında sarı pirinç adı verilen başka bir maddeden arta kalandır. Bu madde fazlasıyla kullanışlıdır. Uzun ömürlü ve iletken olmasının yanında aşınmaya uğramadığı için de çokça tercih edilir.

Sarı hurdası alındıktan sonra tekrar eritilerek ham madde haline getirilir ve sarı pirincin kullanıldığı her yerde kullanılabilir. Sarı hurdası fiyatları demir ve bakır hurdalarının fiyatlarına göre daha uygundur fakat yine de sağlıklı bilgi için en yakın hurdacıya başvurmanız daha iyi olacaktır.

Sultangazi Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hurdası kendi içerisinde iki farklı tür olarak değerlendirilir. Bu hurda sert alüminyum veya yumuşak alüminyum olabilir ve iki çeşidin de alımı yapılmaktadır. Bu iki tür kullanım alanları ve fiyatlandırma bakımından birbirinden farklılık gösterir.

Sert alüminyum adından da anlaşılacağı üzere sert yapıdadır ve geri dönüştürüp kullanılması daha zahmetli bir türdür. Bu sebeple piyasada çok fazla tercih edilmez. Yumuşak alüminyum ise şekil verme, esneklik, geri dönüşüm açısından sert alüminyuma göre daha kullanışlı olduğu için bu türe olan talep daha yüksektir. Bu sebeple yumuşak alüminyumun fiyatı da daha fazladır.

Sultangazi de dahil olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde hurda alımı yapılmaktadır. Atıl durumdaki eşyalarınızın tekrar üretim hattına girmesi ve kullanıma uygun hale getirilebilmesi için en etkili sektörlerden biri olan hurdacılık sektörü zamanla genişleyerek profesyonel bir alan olmaktadır.

 Sultangazi’den aldığımız hurda çeşitleri ve burada verdiğimiz geri dönmüşüm hizmeti şöyle sıralanabilir:

Hurda Alüminyum Alımı: Özellikle ofset matba alüminyumu, çıkma alüminyum profil, talaş, sert alüminyum ve kutu alüminyum hurdası satın alırız.

Hurda Bakır Alımı: Sultangazi hurdacı ekiplerimiz buradan bakır hurdası olarak daha çok soyma bakır, lama bakır hurdası, kırkambar ve imalat kartığı bakır çeşitlerini almaktadır.

Hurda Krom Alımı: Avrupa yakasında krom hurda fiyatlarını anlık takip eden firmamız paslanmaz hurda olarak özellikle krom talaşına yüksek fiyat vermektedir.

Hurda Demir Alımı: Demir hurdası alan yerler arasında Sultangazi’de en bilindik yerler arasındayız. Bu bilinme durumu kesinlikle kaliteli hizmet ve güven üzerine kurulmuştur.

Sultangazi hurda alımı
Sultangazi hurda alımı

Sultangazi Bina Yıkım Söküm Ve Kesim İşleri

Her türden yapının tümden yıkımını, bina içindeki eşyaların sökümünü, çatı söküm ve makas kesim işlemleri ile duvar kırımı gibi işleri yapıyoruz. Sultangazi’de her mahallede uzman kadromuzla hurda kalorifer kazanı sökümü ve satın alınması da yapıyoruz. Ayrıca hurda yangın merdiveni kesimi ve sökümü için personel gönderebiliriz. Sultangazi hurdacı çalışanlarımızca hurda karşılığında ücretsiz depo temizliği yapılır.

Sultanbeyli’de hurda alan hurdacılar arasında tüm mahallere gelen tek hurdacıyız. Hurdacı araçlarımız gün boyunca Zübeyde Hanım, Cebeci, Uğur mumcu, Habibler, Gazi mahallesi ve Sultançiftliği’nde hurda alımı yapıyor. Hurdacılar Birliği olarak sizden gelen istek doğrultusunda Yunus Emre, İsmetpaşa, Yayla, Malkoçoğlu ve Eski Habipler mahallesine hurdacı gönderiyoruz. Sultanbeyli hurdacı şirketimiz bir alo demenizle çok kısa sürede Cumhuriyet, 75. Yıl, 50. Yıl ve Esentepe mahallesine gelmektedir.

Sultangazi En Yakın Hurdacı

Sultangazi semti, hurda alım satımında merkez noktalardan biri olmasından ötürü, sektörde her zaman için hurda şirketlerinin farklı noktalardan alım yaptığı bir semttir. Yıl içerisinde tonlarca atık hurda malzemenin tesislere aktarıldığı bir bölge olması, yüz binlerce kişinin yaşadığı bu ilçeden çok sayıda hurdaya erişim olanağı oluşturuyor.  Demir hurda fiyatı yüksek olduğu için özellikle kilogram olarak az fakat fiyat olarak son derece yüksek tutarlara ulaşabilen satış talebi bu bölgeden geliyor.

Sultangazi İlçesinde Hurda Satışı

Döküm hurdalar, müşteriler tarafından yeni şirketlerin adreslerine götürülerek satışı yapılabiliyor. Döküm malzemelerin kullanılmasının ardından artık atık haline gelen ve kullanılamayacak durumda olmasından ötürü geri dönüştürme tesislerine gönderilmesi için ilk olarak fiyatlarının öğrenilmesi gereklidir. Ücretsiz veya yardım şeklinde bir hurda alım satımı söz konusu değildir. Her bir kilogram için piyasada belirlenen ve tüm şehirlerde birbirine yakın olan ücretlerle satışlarınızı yapabilirsiniz. Hurdacı bulunan semtinizde kurumu güncel ücret tutarlarını nakit olarak alabileceğiniz çalışmalar sürdürülüyor. Günlerce veya haftalarca bekleyerek, malzemeleri sattıktan çok sonra hesabınıza para yatması gibi bir durum yaşamazsınız.

Sultangazi Hurda Firmaları Hangileri?

Sadece bir şirket olmadığı için, Sultangazi de dahil olmak üzere tüm semtlere yönelik hurdacı aramasını yapabilirsiniz. Bu şekilde tarayıcıdan yapılan aramalar, müşteriler tarafından şahıslara değil doğrudan büyük kurumlara ulaşılmasını sağlıyor. Fiyat ortalamaları da bu nedenle çok daha yüksek oluyor. Eskicilere veya dışarıda gezen hurdacılara satmak istediğiniz demirin kilogram fiyatıyla, hurdacıların merkezlerinde verdikleri ücret birbirinden çok farklıdır.

Müşteriler de buna bağlı olarak istedikleri zaman, toplamış oldukları hurdaları götürüp satabilir, herhangi bir problemle karşılaşmadan Sultangazi semtine özel ücretleri listeleyebilirler. Bakır ve krom malzemeler, demir ile çeliğe nazaran her türüyle çok daha fazla gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Soyma bakır fiyatları başta kablo ve eski elektronik cihazlara yönelik metrelerce kalın kablo bağlantıları bulunması halinde çok yüksek seviyelere ulaşabiliyor. Bu ürün türlerinin tamamından binlerce liraya varan kazanç sağlayabiliyor olmanız, hurda alım satımıyla ilgili sektörün inanılmaz büyük bir noktaya ulaştığını gösteriyor.

Sultangazi Bölgesinde  Hurdacı 

Demir, bakır, çelik ve dieğer materyallerle ilgili özel olarak satış yapılmasını kabul eden tesisleri kullanabilirsiniz. Bu tesislerin ücretsiz olarak kabul edilen taşımacılık hizmetleriyle ilgili desteği, yüzlerce liralık demir ve krom gibi malzemeler için alabilirsiniz. Sultangazi hurdacı şirketleri arasında hiçbir ücret ödenmeden yıkım gerçekleştirebilenlerle karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, topladığınız veya ihtiyacınız olmadığı için satmak istediğiniz madenler için de hurdacılarla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Satış Fiyatları 2021

2021 yılının ilk gününden itibaren piyasa ciddi ölçüde büyümüş ve Türkiye genelinde hurda fiyatlarıyla ilgili özel ücretler belirlenmeye başlanmıştır. Sultangazi’de hurda alan kurumların her tutarda demir ve çelik gibi malzemeleri kabul ettiği biliniyor. Alüminyum kutular, hurda toplama konusunda kendini geliştirmek isteyen ve para kazanma amacı bulunan herkes için özel malzemelerdir. Aracınızla tesislere götürerek satabileceğiniz gibi, direkt olarak tesisten araç çağırabilir ve yüzlerce kiloluk hurdayı satmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Şu fiyatlar, 2021 yılındaki güncel fiyatlardır;

  • Lama bakır hurdası 63,00 Türk Lirası
  • Kırkambar bobin, yanık, boru bakır hurdası 59,00 Türk Lirası
  • Hurda demir kaplama motor 3,00 Türk Lirası
  • Hurda alüminyum kaplama motor 5,20 Türk Lirası

Hurda Sultangazi Tesisleri

Atık toplanan tesisler ile hurda toplanan tesisler arasında ciddi bir fark bulunmuyor. Özellikle de geri dönüşüme olan katkıları göz önünde bulundurulduğunda, çöpe gitmesi yerine direkt olarak geri dönüştürülmesi nedeniyle bu tesislere ilgi gösterilmesi öneriliyor. Bu sayede her istediğiniz dönemde çelik, alüminyum, bakır ve diğer malzemeleri satabilirsiniz.

Sultangazi hurdacı tesislerinin açıldığı ilk günden itibaren birçok farklı ürün türüyle ilgili özel satış işlemlerinin gerçekleştirilebileceği bilinen bir yayın politikası bulunuyor. Sultangazi’de hurda alan her bir kurum aracılığıyla, bir saatten kısa süre içerisinde metal malzemelerin satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

Sultangazi Hurdacı/ Sultangazide Hurda Alan

 

Sultangazi hurdacı olarak bu sektörde başarılı bir firma olduk ve her zaman yerimizi korumayı başardık. müşteri memnuniyetini her zaman önem verip garantili memnuniyeti sağladık. disiplinli bir şekilde hareket ettiğimiz için senelerdir Lider konumunda bulunmaktayız. Sizden aldığımız hurdaları ne mi yapıyoruz? Her gün düzenli bir şekilde Sultangazi’de bulunan bütün mahalle ve semtleri dolaşıyoruz. Sizden aldığımız hurdaların tamamını ise geri dönüşümle göndererek tekrardan Kullanıma hazır hale getiriyoruz. Hurdacılık sektöründe güvenilir ve sorunsuz bir şekilde hizmet son derece önemlidir. kimliğimiz den asla taviz vermedik ve güvenilir bir şekilde işimizi gerçekleştirmeye gayret ettik. Siz de Sultangazi’de hurda alan yerler arıyorsanız Hemen bize ulaşın.

 

Sultangazi hurdacı hurda alım Merkezi

 

Sultangazi hurdacı firmamızın geçmişi tam olarak 30 seneye dayanır. bu süreç içerisinde her zaman kendimize daha nasıl geliştirebiliriz ve müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebiliriz diye düşündük. Teknolojiyi yakından takip edip gerekli olan malzemeleri ve cihazları bünyemizde bulundurduk. verimli olmak ve ülke ekonomisini yüksek seviyelere çıkarmak için Uzman kadromuz ile Gece gündüz demeden çalıştık. senelik olarak binlerce ton hurdalık malzemeyi tekrardan kazandık. sizde doğal kaynaklarımızı korumayı düşünüyorsanız ve elinizde bulunan kullanım ömrünü tamamlamış olan eşyalardan kazanç elde etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sultangazi hurdacı hurda alım merkezine sizden aldığı hurdaları koyar. biriken hurdalar ise kısa süre içerisinde işlenerek yeniden kullanılabilir duruma gelir

 

 Sultangazi hurdacı yüksek fiyattan hurda alımı

 

Sultangazi hurdacı yüksek fiyattan hurda alımı hizmetini sizlere sağlar. Yeriniz nerede olursa olsun kısa zaman içerisinde adresinize geliriz. sizde hurdalarınız dan kar elde etmek ve burada larımızın verimli olmasını istiyorsanız tercih edeceğiniz ilk adres Sultangazi hurdacı olmalıdır. her zaman için rekabet gücümüz yüksek seviyelerde olmaktadır. yenilikçi yapımız dikkat çekmektedir. bilinçli bir şekilde hareket ettiğimiz için ise herkesin takdirini kazanmış bulunmaktayız. sizde Sultangazi hurdacıyı tercih ederek farkınızı fark edebilirsiniz. 7 24 saat hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

 

 SultanGazi hurdacı adresten hurda alımı

 

Sultangazi hurdacı olarak vizyonumuz hiçbir zaman kalitemizden ödün vermemektir. başarılı güvenilir profesyonel ve deneyimli bilinçli ve bilgili olmak için sürekli olarak kendimizi geliştiririz. geri dönüşüm ne demektir? sizlere bu konuda detaylı bilgiler verelim. Geri Dönüşüm kullanılmayacak durumda olan malzemelerin veya eşyaların yeniden kazandırılmasıdır. geri dönüşüm sayesinde Ülke ekonomisi doğal yaşam ve çevre olumlu bir şekilde etkilenir. Siz de elinizde bulunan eşyaları veya malzemeleri bize teslim ederek geri dönüşüme katkıda bulunmaya Ne dersiniz? bilinçli olan ve ülkesini düşünen Her insanın yapması gereken şey budur. firmamız sizin isteğiniz doğrultusunda Dilediğiniz zaman içerisinde ve tarihte sizlere hizmet vermeye hazırdır

 

 Sultangazi hurdacı profesyonel hizmet

 

Sultangazi hurdacı firması yüksek standartlı hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Önder bir kuruluş olduğumuz için müşteriler tarafından ilk tercih edilen firmalar arasında her zaman yerini aldık. buradalar anası teslim aldıktan sonra nakit bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştiririz. firmamız kablo hurdası bakır hurdası alüminyum hurdası demir hurdası klima hurdası kombi hurdası metal hurdası şantiye hurdası hurda kesimi beyaz eşya hurdası gibi birçok çeşit Uğur dayı gelip adresinizden teslim alır. aynı zamanda sizlere bina yıkımı yıkım Kırım duvar kırımı moloz atımı gibi hizmet imkanlarımızla sağlarız. siz de bize ulaşarak istediğiniz hizmete kısa süre içerisinde alabilirsiniz ve detaylı bilgiye en kısa zaman içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

2 thoughts on “Sultangazi Hurdacı | Sultangazi’de Hurda Alan”

  1. Geri bildirim: Burdur Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı
  2. Geri bildirim: Giresun hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.