Hurdacı Telefonu

Hurdacı Telefonu  kapsamında, Hurda Bayileri Derneği, bölge bazında değerli müşteriler, hurda bayi telefonu ve en yakın hurda bayisini bulmanıza yardımcı olur. Hurda Satıcıları Derneği, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında faaliyet gösteren bir hurda ticaret şirketidir.

Hurda Bayileri Derneği, yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi ile bir adresten hurda satın alır. Hurdacılar Derneği olarak tüm hurda fiyatlarımız İstanbul Hurda Borsası’na göre hesaplanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize en güncel hurda fiyatlarını sunuyoruz. Güncel hurda fiyatlarını web sitemizin hurda fiyatları bölümünden 7/24 takip edebilirsiniz.

Hurdacılar derneği olarak hurdaya karşı bina yıkımı, fabrika yıkımı ve otel yıkım çalışmaları yapmaktayız. İstanbul’un her yerinden alüminyum hurda, bakır hurda, demir hurda, çinko hurda, sarı hurda vb. Her türlü hurdayı peşin ödeme garantisi ile alıyoruz.

Hurdacı Telefonu – En Yakın Hurdacı Numarası

 Size en yakın hurdacı firması olan şirketimiz; Hurdacılık sektöründe göstermiş olduğu faaliyetleri ve tecrübesi ile ünlüdür. Şirketimiz yeni işbirlikleri kurmak için her zaman müşteri memnuniyetine özen gösterir. Çevre kirliliğine sebep olan aklınıza hangi tür hurda geliyorsa onu adresinizden teslim alırız. Amacımız bütün hurdaları toplayıp geri dönüşüme katkıda bulundurmaktadır.

Hurda çeşitlerine göre fiyatları da farklı olmaktadır. Fiyatlarda her zaman sizi memnun etmeye özen gösteriyoruz. Peki, hurda fiyatları hakkında bilgi almak için ne yapmamız gerekiyor? Hurdalarınızı satmak istiyorsunuz ve fiyat almak istiyorsanız  en yakın hurdacı numarası olarak bilinen firmamızı aramanız yeterlidir. Hemen sizlere  hurdanın fiyatı hakkında bilgiler veriyoruz.

Adresten Hurda Alım Satım Hizmeti

  Firmamız bütün semtlerden çeşitli hurda türlerini adresinizden gelip teslim alır. Adresten hurda alım satım hizmeti veren nadir firmalar arasında yerini alırız. Yüksek fiyat tarifemiz bütün hurdalarınız için geçerlidir. Hurdalarınız elektronik kantarlar ile tartıldıktan sonra sizlere fiyat hakkında bilgiler veriyoruz. Siz de fiyatı kabul ederseniz adresinizi de ödeme işlemleri gerçekleştiriyor. Şimdi sizlere aldığımız hurda çeşitlerinden bahsetmek istiyoruz. 

 • Alüminyum vurdu
 • Bakır hurda
 • Demir hurda
 • Çinko burada
 • Kurşun hurda
 • Krom hurda
 • Kâğıt hurda
 • Paslanmaz hurda

En Yakın Hurdacı  Telefon numarası

 En yakın hurdacı arıyorsanız bize ulaşın. Her türlü hurdalarınız nakit para karşılığında adresten teslim alınır. Hurda alım satım hizmetinin yanı sıra fabrika söküm yıkım hizmeti ve oksijen kesim hizmeti sizlere sağlanır. Sizler için şeffaf hurda tartımı sağlıyoruz.

Hurdalarınızı sizin yanınızda tartışıyoruz ve son derece hassas davranıyoruz. Sizin de verip para kazanmak istediğiniz hurda malzemeleri bulunuyorsa ve tonajlı endüstriyel hurda malzemeleri mevcutta hemen bizi arayın ve ekip arkadaşlarımızı adresinize gönderelim. Sizlere teklif verebilmemiz için hurdalarınızın fotoğrafını atabilirsiniz. Fotoğraflarına baktığımızda aşağı yukarı bir fiyat teklifi oluşturup sizlere göndeririz.

 

Profesyonel Ve Güvenilir Hurdacı Ekibi

 Bu sektörde var olduğumuz seneden beri ülkemiz ve doğa için çalışma sağlıyoruz. Çevrenin temiz olmasına önem veriyoruz. Atık maddeler çevreyi kirletir ve sağlığa zararı olur. Fakat çevreyi kirletmek yerine hurdacıya teslim edilen atık maddeler geri dönüşüm sayesinde doğaya tekrar kazandırılır. Bu sayede ekonomiye destek verilmiş olunur. Siz de elinizde bulunan kullanmadığınız malzemeler ile ekonomiye destek verebilir ve aynı zamanda para kazanabilirsiniz.

Profesyonel ve güvenilir hurdacı ekibimiz mevcuttur. Birçok bölgeye hızlı ve şekilde hizmet verebilme kapasitemiz vardır. Sadece hurda alım satım hizmeti yapmıyoruz ve kendimizi  geliştirerek yıkım söküm hizmetini de sizlere sunuyoruz. Her türlü yıkım söküm, parçalama, dağıtım gibi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere elimizden gelen yardımı kısa süre içerisinde vereceğim izin garantisini sağlıyoruz.

En Hızlı Hizmet Ve Fiyat Teklifi

 Hiçbir zaman yaptığımız işi gelir kaynağı olarak görmedik. Her zaman ön planda milli ekonomiye ve çevre temizliği oldu. Senelerini bu sektöre adamış olan firmamız en hızlı hizmet ve fiyat teklifi izle sizleri memnun edecektir. Düzenli bir şekilde piyasayı takip ediyoruz.

Müşterilerimizin arz ve taleplerini dikkate alıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve her zaman en iyi hizmeti sağlamak için çaba gösteriyoruz. Sizde  profesyonel bir şekilde işini yapan ve hızlı hizmet sağlayan hurdacı telefonu arıyorsanız o halde hemen bizimle iletişim kurmaya ne dersiniz? Bütün özellikler bizde mevcuttur ve sizlerin en kısa süre içerisinde beklentilerini karşılarız.

 

Avcılar Hurdacı Telefonu 0539 698 67 83

 Sizler de hurdalarınızı yüksek fiyata satmak ve bölgenize en yakın hurdacı telefonu ve hurdacıyı öğrenmek için sitemizde yer alan numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakırın günümüzde her alanda bu kadar yaygın oluşu onun hurda dönüşümünde piyasada talebini bir hayli arttırmaktadır. Bakır hurda fiyatı diğer hurdalara oranla fiyatı daha yüksektir. Çünkü bakırın hurdaya çıktığında da geri dönüşümü bakımından oldukça iyi bir şekilde geri elde edilmektedir.

Bakırın küçük kullanım alanlarından elektrik sanayi de kullanımı, ulaşım sanayinde ve daha bilindik birçok sanayi pazarında kendine yer bulması, doğru orantılı bir şekilde hurdasının da bir o kadar fazla çıkmasına olanak vermektedir. Soyma bakır hurda ise elektriksel iletkenliğe sahip kablo yapılarının içinden çıkan bakır türüdür. Soyma bakır hurda kablonun iç yapısından çıkarılan ve fiyatı diğer bakır hurdalarından daha fazla olan hurda türüdür.

Avrupa Yakası Hurdacı Telefonu 

Alüminyum parlak ve şık görüntüsü ile çeşitli nesnelerin görselliği için dekoratif amaçlı yapılarda, mobilyalar ve ev eşyaları yapımında tercih sebebidir. Çoğu dış etmene dayanıklılığı, sebebi ile cephe kaplamalarında da sık tercih edilmektedir. Ulaştırma, inşaat ve ambalaj sektörlerinde olmak üzere, teknolojilerin günden güne hayatımıza girmesiyle beraber kullanımı birçok sektörde doğru orantılı artış göstermiştir. Alüminyum 21 yüzyılın metali olarak görülmektedir.

En Yakın Hurdacı Numaraları
En Yakın Hurdacı Numaraları

Günlük hayatta her zaman olmasa da karşımıza ister sokak da ister evlerimizde gerekse iş yerlerimizde eskimiş kullanıma el verişli olamayan metal, elektronik kart ,kopmuş ve ya yanmış kablo bozuk klima gibi; benzeri hurdalar karşımıza çıkar bunları bazı firmalar depolarına taşımakta ve orada bekletmekte oysa ki bu yanlış bir davranış eskimiş bir eşya kullanımı olmayan metal bir malzeme veya hurda satıp nakit paraya çevirmek yerine depo veya konulduğu yerde yer işgali yapmaktadır.

Sizlerin de elinde hurda var ise hemen nakit paraya  çevirmek için hurdacı telefonunu aramak 

Hurdacı Telefonu  İletişim Numarası

Hurdanın ne olduğunu belki herkes bilmiyor olabilir. Hurda dendiğinde genel olarak akıllara teknolojik araçlar gelebilir ama durum böyle değildir. Teknolojik cihazların dışında otomobil parçaları, bakır, çelik demir malzemeleri yani eskimiş ve değerini kaybetmeye yüz tutmuş her şey aslında hurda olarak sayılmaktadır.

Sizin başınıza böyle bir durum geldiğinde öncelikli olarak eskimiş veya değerini kaybetmiş parçaları çöpe atmak yerine sizlere en yakın olan hurdacı iletişim numarası aracılığıyla bir hurdacıya giderek elinizdeki parçaları satabilmeniz hatta değiştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu yüzden evinizde veya elinizde hangi cihaz veya parça bozulmuş olursa olsun kesinlikle ilk aklınıza gelen çöpe atmak olmamalıdır. Bunu bir nevi geri dönüşüm gibi de düşünmeniz mümkündür.

Çünkü hurdaya çıkan her parça başka bir şey için tekrardan kullanılmaktadır. Bu şekilde kazançlı çıkmış da olursunuz. Çünkü elinizde bulunan bozulan veya bozulmuş tüm cihaz veya parçalar için bir de üstüne para bile alırsınız. Öyleyse bu hurdacı bulma işini nasıl yapabilirsiniz gelin şimdi bu konuda sizlere yardımcı olalım.

Hurdacı İletişim Numarası Nasıl Bulunur?

Hurdacı iletişim numarası nasıl bulunur? Hurdacılara ulaşmak aslında çokta zor değildir. Hemen hemen her bölgede her şehirde hatta her semtte muhakkak ki birçok hurdacılık işini yapan kişiler bulunmaktadır. Öncelikli olarak hangi cihazınızın bozulduğunu net bir şekilde bilmeniz gerekmektedir. Çünkü cihazlara veya parçalara göre hurdacılar da ayrılmaktadır.

Hurdacı iletişim numarası bulmadan önce elinizdeki parçanın hangi malzemeden oluştuğunu bilmeniz gerekir. Maden, metal, cam veya teknolojik ürünlerden hangisi ise ona uygun hurdacıyı bulmanız gerekmektedir. Bu şekilde yaparak hurdacı tarafından hem size belli bir ödeme yapılır hem de hurdalardan yeniden üretilen ürünlerde tamamen çevre dostu şeklinde olur. Burada önemli olan tekrardan hatırlatmamız gerekir ki elinizdeki ürünün hangi malzemeden üretildiğinin bilinmesidir. Bu konuyu biraz daha açmak ve sizlere daha iyi yardımcı olmak adına kısa bilgiler vereceğiz.

 • Demir, Çelik, Altın, Krom, Alüminyum gibi malzemelerden üretilmiş olan parçalar için bu tarz parçalarla ilgilenen hurdacıları bulmanız gerekmektedir.
 • Cam şişe, kapı, pencere, ayna yani camdan yapılmış olan parçalar için ise yine bunlara uygun hurdacıların telefonunu bulmanız gerekmektedir.
 • Teknolojik aletlerde ise yani bilgisayar parçaları, ana kart, cep telefonu gibi ürünler için ise yine bu tarz parçalarla ilgilenen hurdacıları bulmanız gerekmektedir.

Hurdacı İletişim Numarası Ne İşe Yarar?

Hurdacı iletişim numarası ne işe yarar? Öncelikli olarak yukarıdaki yazımızda da detaylı bir şekilde anlattığımız gibi size en yakın hurdacıyı bulmak için elinizdeki ürünlerin hangi malzemeden yapıldığını bilmeniz ve internet platformları üzerinden buna göre arattırmanız gerekmektedir. Bu şekilde yaptığınızda önünüze çok fazla seçenek çıkacaktır ve illaki bir tanesi size uygun ve yakın olacaktır.

İnternet platformları üzerinden en yakın hurdacı iletişim numarası diye aratırsanız çok kolay bir şekilde istediğinize ulaşırsınız. Ayrıca her ne olursa olsun bulduğunuz hurdacılara muhakkak elinizdeki ürün veya ürünlerle ilgili gerekli bilgileri vermeyi unutmamanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde hem sizin işiniz hallolmuş olur hem de karşı tarafı da elinizden çıkardığınız ürünlerden dolayı sevindirmiş olursunuz.

Hurdacılarla İletişime Geç – Randevu Oluştur!

Hurdacılarla iletişime geç – randevu oluştur! Genel olarak hem İstanbul’da hem de diğer il ve bölgelerde hizmet veren hurdacılık işletmeleri, kişilerin ellerinden çıkarmak istedikleri hurda eşyaları üzerine belli bir fiyat biçer ve sonrasında geri dönüşüme kazandırma aşamasında bu eşyaların üzerine kârlarını koyarak kazanç elde eder. Bu noktada elinde hurda cinsi eşyalar olan kişiler, daha önce de bahsettiğimiz gibi internet arama motorları üzerinden farklı hurda tesislerine ulaşabilirler. Her bir hurda işletmesi, ufak farklarla fiyatlar sunuyor olsa da hemen hemen aynı sistem mantığı üzerinden faaliyet gösterirler.

Hurdacı firmayla iletişime geçtiğinizde elden çıkarmayı düşündüğünüz hurdanın cinsi üzerine bilgi verirsiniz. Ardından da hurdacı firmanın, size ulaşmasını istediğiniz adresi beyan eder ve karşılıklı görüşme sonucunda bir randevu belirlersiniz. Eğer kaliteli bir hurdacılık işletmesi ile karşı karşıya durumdaysanız, hızlı ve güvenilir bir hizmet alma şansını da yakalamış olursunuz. Bu aşamada belirlenen gün ve saat içerisinde firma, evinize, iş yerinize vb. beyan ettiğiniz adrese gelir ve hurda eşyalarınıza bir fiyat biçerek sizden bu hurdaların alımını gerçekleştirir.

 Hurdacı Telefonuna Nasıl Ulaşabilirim?

Hurdacı telefonuna nasıl ulaşabilirim sorusu hurda statüsündeki eşyalarından kurtulmak isteyenelerce sorulan bir soru olmuştur. Ülkemiz içerisinde hurda eşyaların alım satımının gerçekleştirildiği birçok tesis bulunmaktadır. 40-50 yıldır varlığını sürdüren iş kolu dolaylı olarak nüfusun artmasıyla gelişim göstermiş ve değişen teknolojilere entegre bir hale gelişmiştir.

Nüfusun artmasının doğal bir sonucu olan eşya kullanımının artması ile hurda eşyaların alım satım işlerinin ön planda olduğu aşikardır. Fayda sağlayan bu meslek dalına talep her geçen gün artmaktadır. Bu anlamda insanlar kendilerine en yakın hurdacı bulma sıkıntısı çekmektedir. Sitemizde sağladığımız geniş imkanlar sayesinde size en yakın hurdacı yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır.

 Hurdacı Telefonuna İstanbul Avrupa’dan Nasıl Ulaşılır?

Hurdacı telefonuna İstanbul Avrupa bölgesinde ulaşım sağlamak sitemiz aracılığı ile artık çok kolay. Hangi ilçeden bulunduğunuzun bir önemi olmaksızın istediğiniz bölgedeki en iyi hurdacıya erişim sağlamanız mümkündür.

Bakırköy Hurdacı ve Bakırköy Hurdacı Telefonu

Bakırköy ilçesinde yer alan hurdacılık sektörü diğer sektörlerde olduğu kadar hızlı gelişime adapte olabilmiştir. Sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarından ister mail atın isterseniz de 0533 680 2655 numaralı telefon numarası üzerinden hurda alım satım, bina yıkımı ve çatı sökümü gibi işleri yapan tesise ulaşabilirsiniz.

Hadımköy Hurdacı ve Hadımköy Hurdacı Telefonu

Hadımköy hurdacı en güncel haliyle üstün nitelikli hizmet vermeye devam etmektedir. İster tesise gidip görüşme sağlayabilirsiniz isterseniz de 0533 680 2655 numaralı telefon numarasından Hadımköy hurdacı hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Hurdacı ve Beşiktaş Hurdacı Telefonu

Beşiktaş hurdacı sahip olduğu imkanların ölçeğinde yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Hassas tartım işlemleri ve en güncel hurda fiyatları uygulamasının gerçekleştirildiği tesiste zarara uğramanız mümkün değildir. Beşiktaş bölgesinde hurdacı arayanlar için sitemiz üzerindeki telefon numaralarından kolayca iletişim sağlamak mümkündür.

Hurdacı Telefonuna İstanbul Anadolu’dan Nasıl Ulaşılır?

Hurda telefonuna İstanbul Anadolu’dan da ulaşım sağlamak sitemiz üzerinden oldukça kolaydır. İstanbul Anadolu Yakası’nda hangi ilçede oturuyorsanız orada bulunan hurdacı firması ile direkt olarak görüşme sağlayabilirsiniz.

 Şile Hurdacı ve Şile Hurdacı Telefonu

Şile hurdacı ile görüşme sağladığınız taktirde kapınıza kadar gelip hurda eşya alımı yapabilmektedir. Demir, kağıt, çinko gibi pek çok hurda içerikli eşyayı en güncel fiyatları ile satabilirsiniz. Sitemiz üzerindekiŞile hurdacı telefonu ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Hurdacı ve Kadıköy Hurdacı Telefonu

Kadıköy hurdacı avantajlı fiyatlandırması ile müşteri memnuniyetinin zirvede olduğu firmalardan biridir. Profesyonel çalışan kadrosu ile en iyi hizmeti vaat eden firmaya 0539 698 67 83 numaralı telefondan ulaşıp, iletişime geçebilirsiniz.

 Ataşehir Hurdacı ve Ataşehir Hurdacı Telefonu

Ataşehir Hurdacı geniş vizyonu ile her tonajdaki hurda eşya statüsündeki eşyaları evlerinizden satın alabilmektedir. Anında nakit para aracılığı ile sağlanan güvenli ödeme işlemlerinin gerçekleştirildiği Ataşehir hurdacı sitemiz üzerinde kolayca bulunabilmektedir.

Hurdacı telefonuna nasıl ulaşabilirim isimli yazımızda İstanbul’un Avrupa ve Asya bölgesinde yer alan hurdacı firmalara nasıl erişim sağlayabileceğinizden bahsettik. Daha fazla bilgi almak için blog bölümümüzdeki diğer yazılarımız da takip etmenizi tavsiye ederiz.

Diğer yazılar

7 thoughts on “Hurdacı Telefonu – En Yakın Hurdacı Numarası”

 1. Geri bildirim: Hurdacı Telefon Numarası - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Ambarlı Hurdacı -Ambarlı Hurdacı Firması - En Yakın Hurdacı
 3. Geri bildirim: Eyüpsultan En Yakın Hurdacı - En Yakın Hurdacı
 4. Geri bildirim: Ankara Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı
 5. Geri bildirim: Kars hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
 6. Geri bildirim: Kırklareli hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
 7. Geri bildirim: Zile Hurdacı - Zilede Hurda Alan Yerler - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir