Ataşehir Hurdacı İstanbul

Ataşehir Hurdacı ve Hurda Alımı, Hurda Bayileri Birliği, 20 yıldır İstanbul Anadolu yakasında hurda sektöründe faaliyet gösteren köklü bir hurda ticaret şirketidir. Hurdacılar derneği olarak hurda işi için gerekli tüm belge ve araçlara sahibiz. Hurda Bayileri Derneği olarak Ataşehir ve çevresinde Demir Hurda, Bakır Hurda, Alüminyum Hurda ve Kablo Hurdası alımı yapmaktayız. Ataşehir bölgesinde inşaat hurdası alımına devam ediyoruz.

Hurdacılar derneği olarak şantiyelere hurda toplama kutuları yerleştirme hizmetimiz de bulunmaktadır. Hurdacılar Derneği olarak kurulduğumuz günden bu yana bir numaralı önceliğimiz her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olmuştur.

Ataşehir Hurda Bayileri Derneği olarak, bir Hurda Bayileri Derneği şirketi olan Hurda Bayileri Derneği, tüm hurda alım işlemlerinde yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi vermektedir. Hurda Bayileri Birliği tüm hurda fiyatlarını İstanbul Hurda Borsası’na göre belirlemektedir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize her zaman en güncel hurda fiyatını vermektedir. Ataşehir Hurda firması olarak Sarı Hurda, Kurşun Hurda, Alcopan Hurda, Çinko Hurda vb. ürünler de üretmekteyiz. Diğer tüm hurda çeşitlerini de almaktayız.

Ataşehir Hurdacı Firmaları ve Ataşehir’de Hurda Alımı

Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda alımı işlemleri kendi hurda nakil araçlarımız ile gerçekleşir. Kesim veya söküm işlemi yapılacak tüm hurdalarınız firma personelimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ataşehir Hurdacı Firmaları arasında önde gelen Hurdacılar Birliği bina yıkım söküm işleri, fabrika hurdası alımı ve fabrika tadilat işleri de yapmaktadır. Hurdacılar Birliği’nin yıkım işleri için bina analiz ekibi mevcuttur. Tüm yıkım işlemleri öncesinde bina analiz ekibimiz binanızı ve çevresini inceler ve yıkım esnasında alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini belirler.

Ataşehir Bina Yıkımı Hizmetleri

Binanızın yıkımı için gerekli tüm izinler alındıktan sonra yıkım ekibimiz yıkım işlemine başlar. Yıkım bittikten sonra ortaya çıkan hurdalarınız hurda nakil araçlarımıza yüklenir ve tartım için kantara gider. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz elektronik hassas araç kantarlarında şeffaf bir şekilde yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de tüm tartım işlemlerini gözlemleyebilirsiniz. Tartım işlemleri de bittikten sonra firma yetkilimiz ödemenizi gerçekleştirir. Sizler de Ataşehir Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği’ni arayıp tüm hurdacılık faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Hurda


Hurda dediğimiz zaman akla kırık, dökük parçalanmış ürünler gelmekte. Bu mesleği hor gören çok kişi var fakat yaşadığımız ülkeye ve çevreye çok büyük yarar sağlamaktadır. Hurdacı sektörü eskiye rağmen oldukça gelişmişlik gösterdi. Bu sektöre ülke ekonomisi ve çevrenin kahramanları diyebiliriz. Hurdacılık sektörü çok büyük bir önem arz etmektedir.

Türkiye’nin her geçen gün ülke ve sanayi ekonomisi gelişmektedir. Bu önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Geri dönüşüm açısından oldukça büyük işler başarmaktadırlar. Günümüzde bozulan, kırılan, parçalanan ürünü çöpe atmak yerine hurdacıya satmak oldukça kolay. Anında paranızı almaktasınız. Bu sizi yormaz ve geri dönüşüme katkı sağlamış olursunuz.

Ürün ne olursa olsun alınmaktadır. Yararları olduğu kadar zararları da olmaktadır. Örneğin; hurdalar çevreye çok fazla zarar vermektedir. İçtiğimiz suları kirletmekte, soluduğumuz havayı kirletmekte çevreye oldukça zararı bulunmaktadır. Hurdacılık sektörü bu zararları ortadan kaldırmak için de önem taşımaktadır. Bu hurdalar geri dönüşüm sağladıktan sonra yenilenip bize geri sunulmaktadır.

Ataşehir Hurda Bakır Alımı

Hurda da bakır alımı oldukça önemlidir. Hurdanın kalbi bakır diyebiliriz. Ataşehir hurda olarak bakır fiyatların her bir çeşidine farklı fiyatlar vermekte. Birçok alanda bakır kullanılır. Maliyeti oldukça fazla olan bakırda geri dönüşüm yaparak ülke ekonomisine büyük ölçüde yarar sağlamaktayız. Ulaşımı çok kolay.  Kırılmış, paslanan, kullanımı olmayan eşyaları hurdaya vermek için telefonla arayıp ulaşabilirsiniz. Amacımız gelecek nesillere güzel bir çevre bırakmak. Hurda deyip geçmemeliyiz. Bizler için temiz bir ortam sağlamaktalar.

Ataşehir Hurda Alımı Nerelerde Yapılmakta?

Ataşehir Hurda alımı yapılan yerler;Esatpaşa Mahallesi, FerhatpaşaMahallesi ,Fetih Mahallesi ,İçerenköy Mahallesi ,İnönü Mahallesi,Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi ,Mevlana Mahallesi ,Mimar Sinan Mahallesi ,Mustafa Kemal Mahallesi ,Örnek Mahallesi ,Yeni Çamlıca Mahallesi ,Yenisahra Mahallesi , Aşıkveysel Mahallesi , Atatürk Mahallesi , Barbaros Mahallesi, ,Yenişehir Mahallesi’dir.

Hurdaların piyasa fiyatları ile güncel şekilde alınmaktadır. Kapıda hizmet sağlanmakta sizin telefonla ve internet sitesinden ulaşmanız haliyle sizi yormadan hurdanızı alıp karşılığında üzerine nakit para verilmekte. Ataşehir hurda denilince bölgede birçok çalışan işini önemle, güler yüzle yapan birçok kişi bulunmakta ve bu işten kazanç sağlamaktadır.

Ataşehir Hurdacı Ve Hurda Alımı

Ataşehir hurdacı; Geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketlerden bir tanesidir. 40 seneyi aşkın bir zamandır bu sektörde bulunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman ilklere imza atıp müşteri memnuniyetini sağladık. Hurdacılık sektörü ile alakalı birçok lisans arımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz makineler son teknoloji ve moderndir.

Sizlerden temin ettiğimiz hurdaların tamamını geri dönüşüme gönderiyoruz. Ülke ekonomisini ayakta tutmak ve parlak bir gelecekte hayat sürdürmek için hurdaları geri dönüşüme göndermek  çok önemlidir. Bilinçli bir firmayız ve işimizi her zaman güvenilir ve başarılı bir şekilde gerçekleştiririz. Firmamız aynı zamanda; inşaat yıkma, kazan dairesi kesimi sökümü gibi hizmetleri de siz değerli müşterilerine sunar.

Ata şehir Hurda Alanlar

Elinizde kullanım ömrünü tamamlamış ve hiçbir işe yaramayan hurdalar mı mevcut?  Ata şehir hurda alanlar bütün  işlevini kaybetmiş hurdalarını da taliptir. Hurdalarınızı aldıktan sonra tekrardan kullanılabilir duruma getiriyoruz. Kullanmadığınız birçok hurdayı adresinizden gelip kendimiz teslim alıyoruz. Aldığımız hurda çeşitleri şu şekildedir

 • Sarı hurda
 • Paslanmaz hurda
 • Alüminyum burada
 • Pirinç hurdası
 • Bakır hurdası
 • Metal hurdası
 • Kızıl tel
 • Kablo
 • Kalay hurda
 • Gümüş hurdası
 • Altın hurdası
 • Maden hurdası
 • Krom hurdası
 • Nikel hurdası
 • Plastik hurdası
 • Naylon hurdası

 

Ata şehir Hurdacı, Güvenilir Ve Hızlı Hizmet

Ata şehir hurdacı olarak taleplerinize en kısa süre içerisinde cevap veriyoruz. Sizlere bir telefon kadar uzağız ve merak ettiğiniz bütün soruları bizlere sorup cevap alabilirsiniz. Bizlere ulaşım sağladığında 10 dakika içerisinde ekip arkadaşlarımız da adresinize gönderiyoruz.

Hedefimiz hızlı hizmet ve aynı zamanda güvenilir hizmettir. Hurdalarınız kapıda ödeme seçeneği ile yüksek fiyattan alınır. Ödemeleriniz bir sonraki güne asla satmaz. Titiz bir şekilde çalışıyoruz ve her zaman müşterilerimizin taleplerine önem veriyoruz. çevreye ve ülkemize katkıda bulunmak bizim için önemlidir. Şimdi sizlere Ata şehir hurdacı olarak verdiğimiz hizmetlerden kısaca bahsedelim.

 1. Kamuda bulunan özel işletmelere kırım söküm- hizmeti
 2. İşyerleri ve bankalarda söküm- kırım hizmeti
 3. Klima, jeneratör hurdaları
 4. Fabrika yıkım hizmeti
 5. Araç söküm hizmeti
 6. Elektronik kantarlar ile hurda tartımı hizmeti
 7. Hızlı ve zamanında yurda alımı hizmeti
 8. Vinçle taşıma hizmeti
 9. Kazan sökümü kesimi hizmeti
 10. Hurda alım satım hizmeti

Ataşehir Hurda Alım Satım Fiyatları

Ata şehir hurda alım satım fiyatları; neredeyse her gün farklıdır. Çünkü borsa inişli çıkışlı olduğu için fiyatlarda borsaya göre değişmektedir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgiye adresinize geldiğimizde ve hurdalarınız da tarttığımızda bildiriyoruz.

Fakat aşağı yukarı bir fiyat teklifi öğrenmek istiyorsanız hurdalarınızın ne kadar olduğunu bizlere bildirmeniz yeterlidir. Bugün verdiğimiz fiyat teklifi ile ertesi gün vereceğimiz teklif arasında oynama meydana gelebilir. Piyasaya göre yüksek fiyat vermeye özen gösteriyoruz. Çünkü hurdaların doğaya zararı olmadan değerlendirmesini istiyoruz. Bu sebeple de her türlü hurdanızı yüksek fiyattan sizlerden teslim alıyoruz.

Ataşehir Hurdacı, En Yakın Hurdacı

Ata şehir hurdacı uzun senelerdir profesyonel bir şekilde hurdacılık yapar. Bu sektöre uygun birçok aracımız ve ekipmanlarımız mevcuttur. Ata şehir’de bulunan bütün bölgeye kısa süre içerisinde geliyoruz ve hurdalarınız da sizden teslim alıyoruz.

Siz de hurdalık eşyalarınızı bir köşede bekletmek yerine Bizlere teslim edebilirsiniz ve hurdalarınızdan  yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.  Sizler için hafta içi ve aynı zamanda hafta sonu aktif bir şekilde hizmet sunuyoruz. Bu sebeple bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İletişim numaramız ve aynı zamanda whatsApp hattımızdan ulaşım sağlayabilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek bizim için onurdur.

 

One thought on “Ataşehir Hurdacı ve Hurda Alımı”

 1. Geri bildirim: Eskişehir hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.