Ataşehir Hurdacı İstanbul

Ataşehir Hurdacı

Ataşehir Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği İstanbul Anadolu Yakasında 20 yıldır hurdacılık sektöründe hizmet veren köklü bir hurdacı firmasıdır. Hurdacılar Birliği olarak hurdacılık faaliyetleri için gerekli tüm belgelerimiz ve araç gereçlerimiz mevcuttur. Hurdacılar Birliği olarak Ataşehir ve çevresinde hurda demir, bakır hurdası, hurda alüminyum ve kablo hurdası alımları yapmaktayız. Ataşehir bölgesinde ayrıca şantiye hurdası alımlarımız da devam etmektedir. Hurdacılar Birliği olarak şantiye sahalarına hurda biriktirme kasaları bırakma hizmetlerimiz de mevcuttur. Hurdacılar Birliği olarak kuruluşumuzdan bugüne en temel önceliğimiz her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olmuştur.

Ataşehir Hurdacısı Olarak Hurdacılar Birliği Firması olan Hurdacılar Birliği tüm hurda alımı işlemlerinde yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi vermektedir. Hurdacılar Birliği tüm hurda fiyatlarını İstanbul Hurda Borsasına göre belirlemektedir. Bu yüzden siz değerli müşterilerine her zaman en güncel hurda fiyatını vermektedir. Ataşehir Hurdacı Firması olarak ayrıca sarı hurdası, kurşun hurdası, hurda alkopan, çinko hurdası vb. diğer tüm hurda çeşitlerinin de alımını yapmaktayız.

Ataşehir'de Hurda Alımı
Ataşehir’de Hurda Alımı

Ataşehir Hurdacı Firmaları ve Ataşehir’de Hurda Alımı

Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda alımı işlemleri kendi hurda nakil araçlarımız ile gerçekleşir. Kesim veya söküm işlemi yapılacak tüm hurdalarınız firma personelimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ataşehir Hurdacı Firmaları arasında önde gelen Hurdacılar Birliği bina yıkım söküm işleri, fabrika hurdası alımı ve fabrika tadilat işleri de yapmaktadır. Hurdacılar Birliği’nin yıkım işleri için bina analiz ekibi mevcuttur. Tüm yıkım işlemleri öncesinde bina analiz ekibimiz binanızı ve çevresini inceler ve yıkım esnasında alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini belirler.

Ataşehir Bina Yıkımı Hizmetleri

Binanızın yıkımı için gerekli tüm izinler alındıktan sonra yıkım ekibimiz yıkım işlemine başlar. Yıkım bittikten sonra ortaya çıkan hurdalarınız hurda nakil araçlarımıza yüklenir ve tartım için kantara gider. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz elektronik hassas araç kantarlarında şeffaf bir şekilde yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de tüm tartım işlemlerini gözlemleyebilirsiniz. Tartım işlemleri de bittikten sonra firma yetkilimiz ödemenizi gerçekleştirir. Sizler de Ataşehir Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği’ni arayıp tüm hurdacılık faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Hurda


Hurda dediğimiz zaman akla kırık, dökük parçalanmış ürünler gelmekte. Bu mesleği hor gören çok kişi var fakat yaşadığımız ülkeye ve çevreye çok büyük yarar sağlamaktadır. Hurdacı sektörü eskiye rağmen oldukça gelişmişlik gösterdi. Bu sektöre ülke ekonomisi ve çevrenin kahramanları diyebiliriz. Hurdacılık sektörü çok büyük bir önem arz etmektedir. Türkiye’nin her geçen gün ülke ve sanayi ekonomisi gelişmektedir. Bu önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Geri dönüşüm açısından oldukça büyük işler başarmaktadırlar. Günümüzde bozulan, kırılan, parçalanan ürünü çöpe atmak yerine hurdacıya satmak oldukça kolay. Anında paranızı almaktasınız. Bu sizi yormaz ve geri dönüşüme katkı sağlamış olursunuz. Ürün ne olursa olsun alınmaktadır. Yararları olduğu kadar zararları da olmaktadır. Örneğin; hurdalar çevreye çok fazla zarar vermektedir. İçtiğimiz suları kirletmekte, soluduğumuz havayı kirletmekte çevreye oldukça zararı bulunmaktadır. Hurdacılık sektörü bu zararları ortadan kaldırmak için de önem taşımaktadır. Bu hurdalar geri dönüşüm sağladıktan sonra yenilenip bize geri sunulmaktadır.

Ataşehir Hurda Bakır Alımı

Hurda da bakır alımı oldukça önemlidir. Hurdanın kalbi bakır diyebiliriz. Ataşehir hurda olarak bakır fiyatların her bir çeşidine farklı fiyatlar vermekte. Birçok alanda bakır kullanılır. Maliyeti oldukça fazla olan bakırda geri dönüşüm yaparak ülke ekonomisine büyük ölçüde yarar sağlamaktayız. Ulaşımı çok kolay.  Kırılmış, paslanan, kullanımı olmayan eşyaları hurdaya vermek için telefonla arayıp ulaşabilirsiniz. Amacımız gelecek nesillere güzel bir çevre bırakmak. Hurda deyip geçmemeliyiz. Bizler için temiz bir ortam sağlamaktalar.

Ataşehir Hurda Alımı Nerelerde Yapılmakta?

Ataşehir Hurda alımı yapılan yerler;Esatpaşa Mahallesi, FerhatpaşaMahallesi ,Fetih Mahallesi ,İçerenköy Mahallesi ,İnönü Mahallesi,Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi ,Mevlana Mahallesi ,Mimar Sinan Mahallesi ,Mustafa Kemal Mahallesi ,Örnek Mahallesi ,Yeni Çamlıca Mahallesi ,Yenisahra Mahallesi , Aşıkveysel Mahallesi , Atatürk Mahallesi , Barbaros Mahallesi, ,Yenişehir Mahallesi’dir. Hurdaların piyasa fiyatları ile güncel şekilde alınmaktadır. Kapıda hizmet sağlanmakta sizin telefonla ve internet sitesinden ulaşmanız haliyle sizi yormadan hurdanızı alıp karşılığında üzerine nakit para verilmekte. Ataşehir hurda denilince bölgede birçok çalışan işini önemle, güler yüzle yapan birçok kişi bulunmakta ve bu işten kazanç sağlamaktadır.

 

2 thoughts on “Ataşehir Hurdacı ve Hurda Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir