hurdacı en yakın

Cebeci Hurdacı Sultangazi Geri Dönüşüm, hurda standardındaki malzemelerin bazı fiziksel ve kimyasal yöntemlerden geçirilerek yeniden insan kullanımı için kullanılabilecek hammaddelerin üretilmesi işlemidir. Demir, bakır ve alüminyum gibi hurda metaller en pratik teknikler kullanılarak kolaylıkla geri dönüştürülebilir.

Ayrıca kağıt ve plastik bazlı atık malzemeler, iyileştirilmiş geri dönüşüm süreçleri ile kısa sürede yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir. Cebeci hurda sahasında tüm hurda geri dönüşüm işlemleri özenle yapılmaktadır.

Hurda demir nasıl geri dönüştürülür?

Tesiste gerekli altyapının bulunması ve belirli bir miktarda insan gücünün çabası ile hurda demir geri dönüşümü kısa sürede pratik bir şekilde uygulanabilmektedir. Eritme fırınları ağırlıklı olarak hurda demirin geri dönüştürülmesinde kullanılmaktadır. Demirin geri dönüşümü aşağıdaki işlem adımlarıyla gerçekleşir:

Cebeci hurda tesislerinde toplanan demirler cins ve kalitelerine göre ayrılmaktadır. Bu noktada, bu malzemelerden demirli nesneler çıkarılır. Bu sayede personel tarafından sadece hurda demir ortaya çıkar.
Hurda toplama noktalarından geri dönüşüm fabrikalarına alınan hurdalar, büyük ergitme fırınlarının bulunduğu lokasyonlara götürülmektedir. Demir hurdası bu noktalarda ideal erime sıcaklıkları ve basıncı ile eritilir.
Demir döküm işlemleri, erimiş hurda demirin soğutulmasıyla uygulanır. Ve yeniden kullanım için hammaddeye dönüştürülür.

Tüm geri dönüşüm faaliyetlerine harcanan para, enerji ve zaman düşünüldüğünde, bu, demiri sıfırdan tedarik etmekten daha az maliyetlidir. Hal böyle olunca da demir geri dönüşümü imalatçı firmalar arasında daha ayrıcalıklı bir konuma geldi. % 100 verimlilik hurda demirin geri dönüştürülmesiyle elde edildiğinden, demiri geri dönüştürmek, sıfırdan yapmaktan daha pratik ve verimli bir seçimdir.

Cebeci Hurdacı Sultangazi

Cebeci hurdacı Sultangazi firması olarak Sultangazi’de bulunan bütün bölgelere 7/24 saat hizmet imkanı tanıyoruz. Hurdalarınız mı var? Bina yıkım söküm hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Depolarınızı mı temizletme niyetiniz var? Aradığınız bütün sorunların çözümü bizimle olmaktadır. Firmamız adresinizden hurda alın satım işlemini gerçekleştirir.

Aynı zamanda depolarınızı hurda karşılığında temizler. Bina yıkım söküm hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zaman yıkım hizmetinden sonra ortaya çıkan hurdaların karşılığında ücretsiz bir şekilde yıkım söküm hizmetini sizlere verir. İstediğiniz hizmeti anında bizden almanız mümkündür. O halde siz de bizi arayarak daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

 

Cebeci Hurdacı  Sultangazi En Yakın Hurdacı

Firmanızın geçmişi tam olarak 28 seneye dayanır. Bu 28 sene Içerisinde çok tecrübeler edindik ve bilgilere sahip olduk. Çünkü seneler geçtikçe profesyonelleştiğimizin farkına vardık. Bizim için önemli olan her zaman müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için ise elimizden geldiği kadar çaba gösteriyoruz. Amacımız hurdalarınızı değerinin üstünden almaktır. Sizden aldığımız hurdalar her zaman için geri dönüşüme gönderilir. Bu nedenle de asla değerinin altından eşyalarınızı satın almayız. Sizde hurda eşyalarınızı diğerinin üstünden satmak istiyorsanız bebek hurdacı Sultangazi en yakın hurdacıya ulaşım sağlayabilir ve hak ettiğiniz hizmeti alabilirsiniz.

 

 Cebeci Hurdacı Sultangazi Firması Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Cebeci hurdacı firmanızda çalışan ekiplerimizin her biri işini titizlik ile gerçekleştiren kişilerden oluşur. Her birinin yeterlilik belgesi ve aynı zamanda sertifikası bulunmaktadır. Vasıfsız kişileri asla bünyemizde çalıştırmalıyız. Bu nedenle de elemanlarımız da düzenli bir şekilde eğitim veririz. Şimdi sizlere Cebeci hurdacı Sultangazi firması olarak verdiğimiz hizmetlerden detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz. O halde yazımızın devamını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz

 

 • hurda alım satım hizmete
 • özel işletmeler ve kamu işletmelerinin söküm yıkım işleri
 • elektronik hurda çeşitleri
 • soğutma raf ve market ekipmanları
 • jeneratör ve klima hurdaları
 • fabrika yıkım hizmeti
 • kullanılmayacak durumda olan ve kullanım ömrünü tamamlamış olan araçların söküm işleri
 • şeffaf tartı hizmeti
 • adresten ve zamanında hurda alımı
 • vinçli taşıma hizmeti
 • hurda Kazan kesimi

 

 Cebeci Hurdacı Sultangazi Firması Olarak Aldığımız Hurdalar

 Hurdalar ne kadar değersiz ve işe yaramayan eşyalar gibi görünse de aslında öyle değildir. Peki hurdalar neden değerlidir? hemen sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler verelim. Biliyorsunuz ki birçok hurdacı firması topladıkları hurdaları geri dönüşüme gönderir. Geri dönüşüme göndermelerini sebebi ekonominin yükselmesi geleceğin yemyeşil olmasıdır. Firma hasta geleceğin parlak olması ve ekonominin yükselmesi için sizden aldıkları hurdaların tamamını geri dönüşüme gönderir. Cebeci hurdacı Sultangazi firması olarak aldığımız hurdalar ise aşağıdaki gibidir

 

 • torna talaşı
 • teneke hurdası
 • saç hurda
 • paket hurda
 • izabelik hurda
 • demir çelik hurdası
 • cam hurdası
 • plastik hurdası
 • Kağıt hurdası
 • Kurşun hurdası
 • bakır hurdası
 • Çelik hurdası
 • demir hurdası

 Cebeci Hurdacı Sultangazi Geri Dönüşüm Hizmeti

Cebeci hurdacı Sultangazi geri dönüşüm hizmetini sizlere en iyi şekilde sağlar. Eskiden hurdacılık diye adlandırılan bu mesleğin adı şimdilerde geri dönüşüm sektörü olarak bilinmektedir. Geri dönüşüm sektörü adı altında birçok malzeme tekrardan kullanılabilir duruma gelir. Birçok işlemden geçen bu malzemeler kısa zaman içerisinde tekrardan tüketiciler ile buluşturur.

Bunun için çevrede bulunan veya işyeri ev gibi yerlerde bulunan kullanım ömrünü tamamlamış olan hurda malzemelerini mutlaka geri dönüşüme gönderilmesi gerekir. Sizin de hurdalık malzemeleriniz bulunuyor ise bunlardan hem para kazanabilir hem de ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzağız ve adresten hurda alımını yaparız.

 

 Hurda Kağıt Geri Dönüşümü

Hurda kağıt geri dönüşümü, diğer hurda materyallerin işlemlerine göre daha sık bir şekilde uygulanmaktadır. Bunun temel nedeni ağaçların kullanım aralığını azaltmak ve dünya üzerinde uygulanan ekosistemi korumaya yönelik devlet politikalarıdır. Her geçen gün bu yönde gerçekleştirilen atılımlar kağıt hurda geri dönüşümlerini daha kolay bir hale getirmiştir.

Hurda Kağıt Geri Dönüşüm Aşamaları

Kağıt hurda geri dönüşümü aşağıdaki işlemlerle sırası ile gerçekleştirilmektedir:

 • Hurda kağıt toplama: Hurda tesislerine getirilen ve çöplerden ayrılan atık niteliğindeki hurda kağıtlar ayrı alanlarda toplanmaktadır.
 • Hurda kağıt ayrıştırma: Tesislere getirilen hurda kağıtlar türlerine ve kağıtların cinsine göre ayrıştırılmaktadır. Bu adım kağıtların geri dönüşüm noktasında büyük fayda sağlamaktadır.
 • Kağıt hamuru elde etme: Kağıt hamuru meydana getirebilmek için ilk yapılması gereken hurda kağıtları makineler yardımı ile küçük parçalara ayırmaktır. Parça haline getirilmiş kağıtlar, su içerisinde bekletilerek liflerine ayrılmaktadır. Bunun ardından su içerisinde eklenen kimyasal karışımlar ile kağıtların üzerindeki boya ve mürekkepler tamamen bertaraf edilmektedir.
 • Kağıt hamurlarının rafine edilmesi: Hamur kağıtlar üzerinden beyaz kağıt üretimi sağlanmak adına, hamurun içerisinde oksijen, klor dioksit veya hidrojen peroksit bileşiklerinin tepkime gerçekleştirilmesi sağlanır. Bu sayede hurda kağıtlar beyaz rengini almaktadırlar. Aşama içerisinde kağıdın kalitesini arttırmak adına ağaçlar lifleri eklenebilmektedir. Eklenen ağaç lifleri ile kağıdın pürüzsüz bir yüzeye sahip olması ve daha dayanıklı olmak amaçlanmaktadır.
 • Hamurların şekillendirilmesi: Üretim bantlarında yer alan hamur kağıtlar, çeşitli yöntemlerle baskılanarak şekillendirilmektedir. Bu sayede kağıt üretimi tamamlanmaktadır.

Kağıt geri dönüşümü ne kadar yararlı bir geri dönüşüm faaliyeti olsa da bu işlemlerin belli sayıda tekrar edilebilmektedir. Geri dönüşüm ile elde edilmiş bir kağıt 6 kere daha geri dönüşüme uygulanarak tekrar kullanılabilmektedir.

Sultangazi hurdacılık sektörü içerisinde Cebeci hurdacı önemli bir konumda yer almaktadır. Hurda alım satım işlemleri gerçekleştirmek isterseniz sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden Cebeci hurdacı ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Cebeci Mahallesi Hurdacı Sultangazi

Sultangazi Cebeci Mahallesi hurdacı firması olan Hurdacılar Birliği her tür hurda alımı, bina yıkımı, bina içi söküm, çatı sökümü, fabrika sökümü yapmaktadır. Hurdalarınızı değerinde ve yerinde nakit alalım. Cebeci’de hurda alan firmamız yüksek hurda fiyatı veriyor.

Üstelik 7/24 açık hurdacı dükkânımızı arayabilirsiniz. Hurdacı telefon numarası ile iletişim kurunuz. Aldığımız hurdalar arasında plastik palet, kalorifer kazanı, sac, kablo, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdası çoğunlukta olup her kilo ve türde hurda için Cebeci hurdacısı olarak hizmetinizdeyiz. Sultangazi hurda alımı konusunda son derece güvenilir olan Hurdacılar Birliği işininde uzman kişiler ile çalışmaktadır.

Sultangazi Hurdacı Telefonu 0539 698 67 83

Sulatangazi Hurdacılar  İstanbul küçük yerleşim yerlerinden olup her gün büyüyen semtlerinden biri haline gelmektedir. Gazi Mahalle Hurdacısı Sanayileşme ve modernleşme birlikte gelen insan artışıyla Sultangazi’de etkili olan hurdacılık sektörü de büyüme ve gelişmeye başlamıştır. Nüfusun fazlalaştığı bölgelerle aynı doğrultuda artan ve ya çoğalan hurda yani çöpe atılacak eşya oranı da fazlalaşmaktadır.

İstanbul hurdacılık alanın da her gün artan nüfusuyla etkili rol oynarken ilçelere, küçük yerleşim yerlerin de de nüfus artışları gözlemlenmektedir. Hurdacılık sektörü 1950’ler de gelişmeye başlamış ve günümüz de etkisi eskiye nazaran daha çok bilinmeye başlayan geri dönüşümün en esas kollarından biri haline gelmiştir.

Sultangazi En Yakın Hurdacılar

Gelişmiş ülkelerde geri dönüşüme verilen önemle beraber Türkiye’de geri dönüşüm sektöründe ilerlemeye ve gelişmeye başlamıştır. Bizler Şanlı hurdacılık bünyesinde Türkiye’de daha da fazla gelişmekte olan hurdacılık sektöründe firmamız aracılığı ile toplanan hurdaların işlenmesini ve geri dönüştürülmesini sağlayarak geri kazanım yoluyla miladi geçmiş hurdaya çıkmış eşyaları işlemekteyiz. Sizin her zaman en yakın hurdacınız olmak için kurulduğumuz günden bu güne gelişerek size hizmet vermekten onur duymaktayız.

Çöp durumuna gelmiş eşyalarınızı, çöpe atmak yerine ayrıştırarak ya da doğrudan sizin en yakın hurdacınız Şanlı hurdacılığı arayarak satabilirsiniz. Web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarasından ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda alan firmalara oranla piyasa da hurdalarınızı satın alan firmalardan ziyade bizimle iletişime geçerek hurdalarınızı daha karlı satabilirsiniz. Hurda fiyatları belirlenirken bakılan iki önemli husus vardır. İlk olarak hurdanızın türüne bakılmaktadır. Hurdalarınız çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi vs. eviniz de kullanılamaz hale gelmiş hurdaya çıkmış dönüşüme hazır evsel kullanım makinelerinin yanı sıra kablo, küçük ev aletleri gibi eşyalarınızı da almaktayız. İkinci olarak hurda alımında ne kadar kar edeceğinizin belirleyicisi olan ise hurdanın kilosudur

Sultangazi Hurdacı Telefonu 0539 698 67 83

Demir toplayan ve alüminyum toplayan kişiler, bu topladıkları malzemeleri birkaç dakika içerisinde satabilecekleri kurumları arıyorlar. Özellikle de bunlar arasında fiyat farkı olup olmadığını merak eden, özel olarak belirlenen fiyat ortalamasına uygun bir şekilde hizmet alınabilecek bir ortamın oluşturulduğu birçok platformla karşılaşılabiliyor. Hurda satmak için özel bir çaba göstermek veya farklı lokasyonlara gitmek gerekmez. Cebeci hurdacı Sultangazi bölgesine özel tesis aramasını yaparak, her bir tesiste birçok farklı kuruluştan yararlanabilirsiniz.

Güvenli Hurda Satış Tesisi

Çeşitli şehirlerde satışlar için özel ücretlerin belirlendiğiyle ilgili söylentilerle sıkça karşılaşılabiliyor. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası bünyesinde yer alan güvenli hurda satış tesislerinin her birini kullanabilir, birçok farklı duruma yönelik anında bilgi edinebilirsiniz. Hurda almak isteyen ve bununla ilgili milyonlarca liralık işlem gerçekleştirmek isteyen birçok kuruluşla karşılaşılabiliyor.

Soru sormak veya genel borsa durumu hakkına bilgi almak istediğinizde, hurda satış tesislerinin internet sitelerini kullanmanız yeterli olacaktır. Aşağıda, hurda satmak için belirlenen güncel durum hakkında bilgi verilmiştir;

 • Hurda paslanmaz 430, 201, 202 krom 2,90 Türk Lirası
 • Hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu 34,00 Türk Lirası
 • Hurda yer altı enerji kablosu 27,00 Türk Lirası
 • Hurda demir kaplama motor 3,00 Türk Lirası

Türkiye’deki Hurda Şirketleri

Hurda alabilmek için özel olarak belirlenen fiyat ortalamasına dikkat etmeli, bu fiyatların altında kalacak bir satış yapmamalısınız. Cebeci hurdacı Sultangazi bölgesinde haftanın her günü hurda satışı için gelenleri kabul ediyor. Demir, çelik, alüminyum, bakır ve kablo ile ilgili alım satım yapılabilecek birçok tesisle karşılaşılabiliyor. Bunlara dair genel bilgilere popüler internet siteleri aracılığıyla ulaşabilir, hem hafta içi hem de hafta sonu satış gerçekleştirebilirsiniz.

cebesi hurdacı firması olarak geniş kapsamlı hurda araçlarımız ile yerinizden hurda alımı yapmaktayız

One thought on “Cebeci Hurdacı Sultangazi”

 1. Geri bildirim: Akyurt hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.