Akyurt hurdacı firmaları

Kavakpınar Mahallesi Hurdacı Pendik kapsamında, Hurda Bayileri Birliği, Kavakpınar Mahallesi’nde hurda alım satımı yapan her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç söküm, çatı söküm, fabrika söküm işlerini yapmaktadır. Pendik’teki hurda alım ekiplerimizle her saat başı buraya gelebiliriz.

Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. Kavakpınar’da hurda alımı yapan firmamız uygun hurda fiyatları vermektedir. Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. Lütfen telefon numarasından hurda satıcısı ile iletişime geçin. Aldığımız hurdaların çoğunluğunu plastik paletler, kazanlar, sac, kablo, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdaları oluşturuyor. Her ağırlık ve cins hurda için Kavakpınar hurda bayisi olarak hizmetinizdeyiz.

Pendik hurdacı Telefon

Pendik, İstanbul’un en eski semtlerinden biri ve İstanbul’un büyük yerleşim nüfusu olan semtlerinden biridir. İnsan nüfusunun yüksek olduğu topluluk bölgelerinde her gün tonlarca evsel atık ve hurda üretilmektedir. Ancak her geçen gün daha fazla ilgi gören hurdacılık, gelişmeye başlayan mesleklerden biri haline gelmekte ve çok yapılan işler arasında yerini almaktadır. Pendik hurda bayi numarası 0539 698 67 83

Kavakpınar bölgesinde yer alan tesislerde farklı fiyatlardan plastik ve metal alım satım işlemleri yapılabilmektedir. Türkiye genelinde farklı seviyelerde hurda fiyatları bulmak yerine, günlük sabit bir döviz üzerinden alım yapılmalıdır. Toplu alımlarda olduğu gibi toptan alım tesislerinin geri dönüşüm tesislerinde de toptan alım yapılabilmektedir. Kavakpınar Mahallesi hurdacısı Pendik’ten birkaç kilo krom, birkaç kilo demir ve onlarca kilo çeliği alıp ödeme talep edebilirsiniz.

Hurdaci Pendik
Hurdaci Telefonu

 

Hurda Fiyatları Neden Değişiyor?

Dövizin anlık durumuyla doğru orantılı olan hurda piyasası, demirden bakıra kadar her türdeki malzemede Dolar kuru üzerinden hesaplanıyor. Sadece ülkemizde değil, diğer ülkelerde de aynı durum söz konusudur. Bu nedenle 2010 fiyatları ile 2021 fiyatlarının aynı olması ve her bir kilogram başına ödemenin sabit kalması mümkün değildir.

Stok yapmak veya düzenli bir şekilde topladığınız hurdaları tesislere götürüp satmak tamamen size kalmıştır. Bununla ilgili herhangi bir kısıtlamayla karşılaşmayacağınız gibi, zorunluluk getirilmesi gibi bir durum da söz konusu değildir. Özel olarak günümüzde şu fiyat ortalamaları üzerinden hurda alımı yapıldığı açıklanmıştır;

 • Soyma bakır hurdası
 • Lama bakır hurdası
 • Hurda karışık kablo
 • Hurda antigron kablo

Pendik Hurda Alan Yerler

Hurda almak ve başkalarından almış olduğunuz hurdaları direkt olarak hurda satın alan tesislere götürmek hiç mantıklı değildir. Arada ciddi bir kar marjı olmayacağı gibi, taşıma maliyetlerini de göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Kavakpınar Mahallesi hurdacı Pendik tesislerine götürülecek olan hurdaların tümünü toplayabilir veya kullandıktan sonra atıl vaziyete gelmiş olan metallerin satışlarını yapmayı hedefleyebilirsiniz.

Kavakpınarda Hurdacı

 

Kavakpınar mahallesi hurdacı pendik firmamız uzun süredir pendik’te hizmet veren bir firmadır. Hedefimiz kısa süre içerisinde çok iyi yerlere gelmek olmuştur. Kurulalı henüz 10 sene olmasına rağmen kısa zamanda profesyonel bir yapıya büründük ve müşterilerimize en iyi hizmeti verdik. Müşterilerimizin mutluluğu bizim için her zaman ön planda yer almıştır. Birçok hurda çeşidini adresinizde gelip alıyoruz. Hurdalarınız geri dönüşüme gönderiliyor ve tekrardan kullanılabilir hale getiriliyor. Sizin de işe yaramıyor diye tabir ettiğiniz malzeme veya eşyalarınız bulunuyor ise bizi arayarak kullanım ömrünü tamamlamış olan eşyalarınızdan kazanç elde edebilirsiniz.

 

 Kavakpınar Mahallesi Hurdacı Pendik En Yakın Hurdacı

 

Firmamız 7/24 saat sorunsuz kesintisiz profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet sunar. Sürekli olarak teknolojiyi takip ettiğimiz  için kısa zaman içerisinde hayal ettiğimiz konuma yükseldik. Peki kavakpınar mahallesi hurdacı pendik neler yapar? Adresten hızlı bir şekilde hurdalarınızı nakit ödeme seçeneği ile alır. Bina yıkım söküm hizmetini sizlere sağlar. Fabrika yıkım söküm işlemini gerçekleştirir. Depo temizliği yapar. Normalde bunları uygun bir fiyata sizlere veriyoruz. Fakat hurdanız bulunuyor ise hurda karşılığı da ücretsiz bir şekilde bu hizmetleri sizlere sağlama imkanınız bulunuyor. Sizde istediğiniz hizmeti kısa zaman içerisinde bizden alabilirsiniz. En yakın hurdacı olarak sizlere istediğiniz süre içerisinde hizmet vermeye her zaman hazırız.

 

 Kavakpınar Mahallesi Hurdacı  Pendik Adresten Hurda Alımı

 

Kavakpınar mahallesi hurdacı pendik adresten hurda alımı işlemini sizlere sağlar. Peki sadece adresten mi hurda alınıyor? Hayır sadece adresinize gelip hurdalarınızı adresten teslim almayız. Amacımız sizi yormak olmadığı için sizin isteğiniz doğrultusunda adresinize gelip hurdalarınızı alırız. Fakat isteğe bağlı olarak siz de firmanıza gelip hurdalık eşyalarınızı verebilirsiniz. Sizden almış olduğumuz hurdaları her zaman yüksek fiyattan alırız ve tamamına geri dönüşüme göndeririz. Sizde eşyalarınızın geri dönüştürülmesini istiyorsanız bize ulaşım sağlayarak eşyalarımızın tekrardan kullanılabilir duruma getirebilirsiniz.

 

 Kavakpınar Mahallesi Hurdacı  Pendik Aldığımız Hurda Çeşitleri

 

Kavakpınar mahallesi hurdacı pendik sizlere birçok hizmeti aynı anda sunar. Fiyatlarımız her zaman sizleri memnun edecek cinstedir. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Aynı zamanda sizden aldığımız hurdaları başka firmalara satarak kazanç elde etmek yerine geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu sebeple de hurdalarınızı değerinin üzerinden alıyoruz. Şimdi sizlere kavakpınar mahallesi hurdacı pendik aldığımız hurda çeşitleri hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz. İşte firmamızın aldığı hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir

 

 • Bakır hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Demir hurdası
 • Kablo hurdası
 • Klima hurdası
 • Kombi hurdası
 • Kağıt hurdası
 • Plastik hurdası
 • Cam hurdası
 • Metal hurdası
 • Şantiye hurdası
 • Soğutma grubu hurdası
 • Kazan hurdası
 • Beyaz eşya hurdası
 • Motor hurdası
 • Petek hurdası
 • Paslanmaz hurda

 

 Kavakpınar Mahallesi Kaliteli Ve Profesyonel Hizmet İmkanı

 

Kavakpınar mahallesi hurdacı pendik firmamızda çalışan ekiplerinin her biri profesyonel niteliğe sahip uzman teknikleri olan kişilerden oluşur. Bu kişiler senelik olarak düzenli bir şekilde eğitime girerler ve bilgilendirilir. Her zaman bilinçli bir şekilde hareket ederiz ve müşterilerimize bu sebeple de en iyi hizmeti sağlarız. Kavakpınar mahallesi  hurdacı pendik kaliteli ve profesyonel hizmet imkanı sizlere istediğiniz süre içerisinde sağlar. Sizde ömrünü tamamlamış olan eşyalarınızı vermek için profesyonel ve kaliteli bir firma arayışındaysanız tam da aradığınız yerdesiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olmaya hazırız. Bu sebeple iletişim numaramız dan bizlerle iletişim kurabilir ve detayları kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

Diğer içerikler

 

 

 

 

One thought on “Kavakpınar Mahallesi Hurdacı Pendik”

 1. Geri bildirim: Zeytinburnu Hurda Firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.