Kartepe hurdacı firmaları

Halkalı Hurdacı Bayi Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi Hurda ticareti yapan bir şirket olan Hurda Bayileri Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç söküm, çatı söküm, fabrika söküm işlerini yapmaktadır. Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. Halkalı Merkez’de hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir. Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz.

Lütfen 0539 698 67 83 numaralı telefondan hurda bayisi ile iletişime geçiniz. Aldığımız hurdaların çoğu su deposu hurdası, kazan hurdası, sac, kablo, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdaları olup, Halkalı hurda bayisi olarak yanınızdayız. her kilo ve her türlü hurda için mevcuttur.

Atakent Hurdalık Telefon 0539 698 67 83

Halkalı Atakent Mahallesi’nde sorumsuzca her türlü hurda alımı yapmaktayız.Atakent’e en yakın hurda bayisi olarak hurdacı dernek firmamızı arayabilirsiniz.

 • Atakent Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi.
 • Aytaç Mahallesi.
 • Halkalı (Merkez) Mahallesi.
 • İstasyon Mahallesi.
 • Mehmetakif Mahallesi.

Halkalı Hurdacı

Giderek daha büyük bir sektör haline gelen hurdacılık hizmetini profesyonel ve kaliteli hizmetleriyle sunan Halkalı hurdacı firmamız; hurdaların yabancı maddelerden arındırılması işlemi yanında, kesilerek küçültülür ve özel üretilen makinelerde presleyerek paketleme işlemlerini gerçekleştirir.

Yükleme ve boşaltma işlemlerini, kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirerek zamandan da kazanan çalışanlarımız, toplama ve sevkiyatı hızlandırmak için, profesyonel şekilde hizmet sunar.

Hurdalarınıza Değerinde Ödemeler

Sadece hurda toplamaktan ibaret olmayan hurdacılık sektöründe, her geçen gün geri dönüşüm hizmeti daha da fazlalaşarak hem doğaya hem de insan sağlığına yararlı hale getiriliyor.

Firmamız hurda atıklarınızı toplayarak, değerinde ödemeler yaparak, müşteri memnuniyetini de kazanıyor.

 • Demir, bakır, kurşun gibi madenler
 • Kağıtlar
 • Sarı hurda
 • Alüminyum hurdası
 • Kullanılmayan klimalar
 • Jeneratörler
 • Kullanılmayan beyaz eşyalar
 • Elektronik cihazlar
 • Kablo hurdaları
 • İnşaat sonrası çıkan hurdalar
 • Metal hurdaları
 • Bina yıkım hurdaları
 • Bilgisayar monitörleri ve televizyon ekranları
 • Atık piller

En hızlı ve pratik şekilde hurdalarınızı toparlayarak, geri dönüşüm işlemlerini başlatan firmamız, soru ve talepleriniz için de ayrıca hizmet sunar. Güvenli geri dönüşüm atık ve hurdalarla ilgili her türlü işlemleri en ivedi şekilde tamamlayan firmamız, müşteri memnuniyetini de en üst seviyede kazanmak için çalışır.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet Ağı

Halkalı ve çevresinde güvenilir ve hızlı hizmet ağıyla hizmet veren Halkalı hurdacı firmamız; her türlü metal hurda ve diğer hurda çeşitlerinizi toplayarak, geri dönüşüm işlemlerini gerçekleştirir.

Geniş hizmet ağımız içinde Halkalı başta olmak üzere; Hadımköy, Haramidere, Avcılar, Cennet Mahallesi, Beşyol, Gürpınar, Haramidere ve daha fazlası bölge bulunur. Güvenli taşıma işlemleri yanında; profesyonel depolama, müşterilerle etkin şekilde iletişime geçme, kolay ulaşılabilir olmamız, mevzuata uygun şekilde geri dönüşüm işlemlerinin gerçekleştirilmesi için hizmet veren firmamıza ulaşarak, hurdalarınızın geri dönüşüme girmesini sağlayabilir hem kendi sağlığınızı hem de doğayı da korumuş olursunuz.

Halkalı Hurdacılar Nerede

Halkalı hurdacı firmamızın vizyonu; müşterilerine kaliteli, profesyonel ve en iyi hizmeti vermektir. Her sene toplam olarak 300 milyon ton hurdayı geri dönüşüme gönderiyoruz. Bu işi severek yapıyoruz ve bu sebeple de en iyi hizmeti sağlıyoruz. Birçok çeşit hurda alım satım işlerini senelerdir yapmaktayız. Halkalıda bulunan bütün bölgelere en kısa süre içerisinde hizmet veririz. Başarılı bir şekilde hizmet vermemizin sebebi; bu sektörde uzun senelerdir var olmamızdır. Seneler geçtikçe kendimizi geliştirdik ve yeniledik.  İşini düzgün bir şekilde yapan firmamız sizlere kapsamlı bir şekilde hizmet verir.

 

Halkalı Hurdacı/ Güvenilir Adres

 Halkalı hurdacı olarak senelerdir bu sektörde iş yapmaktayız. İşimizi çok seviyoruz ve severek düzenli bir şekilde her gün hurda topluyoruz. Kapsamlı bir şekilde faaliyet göstermek için gece gündüz demeden çalıştık ve bu konuma ulaştık. Halkalıda bulunan bütün bölgelere kısa süre içerisinde ulaşıyoruz ve hurdaları alıyoruz. Başarılı bir şekilde bu işi yapmamızın amacı müşteri memnuniyetini sağlamamızdır.

Sizlerin hurdalarına yüksek fiyat veriyoruz ve sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüme gönderiyoruz. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve bizden istediğiniz hizmeti kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Sizde hurdalarınızı vermek istiyorsunuz ve güvenilir adres arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız 7/24 saat sizlerin hizmetinde olmaktadır. Hurdacılık sektöründe güvenilir adres olarak biliniriz. Sizde sonuna kadar bize güvenebilir ve hak ettiğiniz hizmeti alabilirsiniz.

 

Halkalı Hurdacı/  En Yakın Hurdacı

 Halkalı hurdacı olarak çevreye ve sağlığa zararlı olan bütün malzemeleri kısa süre içerisinde topluyoruz. Amacımız yüksek tarifeden hurdalarınızı sizden almak ve geri dönüşüme göndermektir. Halkalıda bulunan bütün bölgeleri düzenli bir şekilde dolaşıyoruz ve bütün hurdaları yüksek fiyattan alıyoruz. Bu sebeple de bu sektördeki en iyi firma olarak anılırız. Peki, ödemelerimiz nasıl oluyor?

Bu konu müşterilerimiz tarafından çok merak ediliyor. Ödemelerinizi nakit bir şekilde yapmayı tercih ediyoruz. Çünkü biz müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Müşterilerimizi de bekletmeden ödemelerini yapıyoruz. Sizde en yakın hurdacıya ulaşmak ve hurdalarınızı yüksek fiyattan satmak istiyorsanız bize ulaşın. Bize ulaşım sağladığınızda; adresinize ekip arkadaşlarımızı göndeririz. Asla sizlerin taleplerine karşılıksız kalmayız. 7/24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet sunmayı kendimize görev bildik. Bu sebeple istediğiniz süre içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Halkalı Hurdacı/ Geri Dönüşüm Merkezi

Halkalı hurdacı firmamız zaman geçtikçe kirlenen dünyayı bu konumdan korumak için bütün atıkları düzenli bir şekilde toplar. Amacımız çevrede bulunan atıkları geri dönüşüme göndermek ve dünya’yı yaşanılabilir bir duruma getirmektir. Yaptığımız iş sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz ve ülke ekonomisinin kazanç elde etmesine sebep oluyoruz.

Bu bizim için çok anlamlıdır ve bu sebeple de işimizi severek yapıyoruz. Her sene binlerce malzeme ayrıştırılmadan toprağın altına karışıyor ve bu da sağlığı olumsuz bir şekilde etkiliyor. Siz de sağlığınıza düşünüyorsunuz ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız bize ulaşım sağlayın.

Firmanın sizden aldığı hurdaları geri dönüşüm merkezi’ne götürecek ve orada topladıktan sonra tekrardan kullanılabilir duruma getirecektir. Alanında profesyonel ekibimiz sizlere kısa süre içerisinde yardım etmek için firmadan çıkar ve adresinize ulaşır. Peki, bizden ne zaman hizmet alabilirsiniz? Canınız ne zaman istiyorsa ve bize ne zaman ihtiyaç duyuyorsanız bize iletişim numaramızdan ulaşım sağlayabilir ve hizmet alabilirsiniz

 

Halkalı Hurdacı/ Adresten Hurda Alımı

Halkalı hurdacı deneyimli profesyonel güler yüzlü ekibi ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Faaliyetimize son sürat devam ediyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini mutlaka sağlıyoruz. Bir de ulaşım sağladığınız da uzman kadromuzun adresinize gönderiyoruz. Çünkü müşterilerimizin yorulmasına ve zahmet etmesini hiçbir zaman istemiyoruz.

Bu sebeple de adresten hurda alımı hizmetini sizlere sağlıyoruz. Sizde etkin çözümler ve aynı zamanda bu çözümlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız bize iletişim numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Fiyatlarımız her ne kadar gün içerisinde değilse de sizlere her zaman yüksek fiyattan hizmet  vereceğimizi unutmayınız. Misyonumuz güven’e  dayalıdır.

Bizim sizleri olan güvenimiz tamdır. Siz de bize güvenerek bizden hayal ettiğiniz hizmetin üzerinde hizmet alabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeyin ve bizimle iletişim kurarak fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olun.

Diğer içerikler

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.