Çekmeköy Hurdacı ve Hurda Alımı

Çekmeköy Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği İstanbul genelinde hurdacılık sektöründe hizmet veren bir firmadır. İstanbul Anadolu yakasında da şubeleri bulunan Hurdacılar Birliği verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettirmeyi başarmış bir hurdacı firmasıdır. Hurdacılar Birliği olarak Çekmeköy ve çevresinde bakır hurdası, sarı hurdası ve kablo hurdası alımları yapmaktayız. Çekmeköy Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği tüm hurda alımlarında yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi vermektedir. Hurdacılar Birliği olarak hurda alım fiyatlarımızı İstanbul Hurda Borsasına göre belirlemekteyiz. Böylelikle siz değerli müşterilerimize en güncel hurda fiyatlarını sunmuş oluyoruz. Hurdacılar Birliği olarak kuruluş amaçlarımızdan biri de siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilmektir.

Çekmeköy Hurdacı olarak müşteri memnuniyeti bizim en temel önceliğimiz olmuştur. Çekmeköy bölgesindeki şantiye sahalarından şantiye hurdası alımları da yapan Hurdacılar Birliği şantiye sahalarına hurda biriktirme kasaları da bırakmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda alımlarını kendi uzman kadromuz ve hurda nakil araçlarımız aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz.

Çekmeköy Hurdası Firması
Çekmeköy Hurdası Firması

Çekmeköy Hurdacı Firmaları ve Hurda Alım İşlemleri

Çekmeköy Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği Çekmeköy ve Anadolu yakasındaki diğer tüm bölgelerden hurda alımı yapmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak hurda alüminyum, demir hurdası, hurda çinko, alkopan hurdası ve kurşun hurdası alımlarımız da devam etmektedir. Hurdacılar Birliği olarak adresten hurda alımı yapmaktayız. Anadolu yakasındaki tüm adreslerden hurda alımı hizmetimiz vardır. Çekmeköy Hurdacı Firması olarak bina yıkım söküm işleri ve fabrika tadilat işleri de yapmaktayız. Bina analiz ekibimiz ve bina yıkım ekibimiz ile profesyonel bir şekilde binalarınızın yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım işlemleri sırasında çevreye en ufak bir zarar ve rahatsızlık vermiyoruz.

Tüm yıkım işlemlerimiz öncesinde bina analiz ekibimiz binanız etrafında gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyor. Hurdacılar birliği olarak yıkım işlerimiz binanızın durumuna göre ücret karşılığı veya hurda karşılığı yapılmaktadır. Ücret karşılığı yaptığımız tüm yıkımlarda firmamız tüm yıkım işlemleri bittikten sonra hurdalarınızın toplam ücretini size anında nakit olarak ödemektedir. Sizler de Çekmeköy bölgesinde ve çevresinde hurda satımı işlemleriniz için Hurdacılar Birliği ile iletişime geçebilirsiniz.

 

One thought on “Çekmeköy Hurdacı ve Hurda Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir