beykoz hurdacı şirketi hurda alımı

Beykoz Hurdacı ve Beykoz’daki hurdaların gerçek fiyatını size anında ödeyecek tek firma biziz. Bölgenizdeki hurdaları sizlerin toplamasına ve tartmasına hiç gerek kalmadan adresinize kadar gelip tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde bizler hallediyoruz. Tek yapmanız gereken bizi aramak. Beykoz’da hurda ticareti yapan HB firması çok kısa sürede tonlarca hurda alımı yapmaktadır.

hurda alan yerler beykoz
hurda alan yerler beykoz

Beykoz hurdacı adıyla ilçede hurda alımı yapan Hurdacılar Birliği size telefon kadar yakın. İstanbul ve ilçelerinde çalışma yapan şirketimiz artık Beykoz’da. Beykoz’un hangi mahallesi olursa olsun araçlarımız ve deneyimli çalışanlarımız ile yanınızdayız. Satmak istediğiniz hurda için alabileceğiniz en iyi fiyatı bizden alabilirsiniz. Bizimle görüşmeden Beykoz ve mahallelerinde hurda satışı yapmamanızı öneririz. Demir, bakır, alüminyum, kağıt, karton koli ve pvc gibi hurdaları alıyoruz. Ödeme konusunda müşteri isteklerini ön planda tutuyoruz.

İçeriğimizde Nelerden Bahsettik?

Beykoz Hurdacıları

Hurdacılık, kırık dökük, bozulmuş, paslanmış olan her türlü eşyaları alan ve geri dönüşümünü sağlayan meslektir. Seneler önce daha gelişmemiş olan bu meslek şimdilerde çok önemlidir. 1900’lü yıllarda hurdacılık belli bir yere kadar olmakta sonrasında geri dönüşüm yapılmamaktaydı. Ama şimdi evinizde veya iş yerinizde elinizde olan hurda yığınlarını satıp hem yer açmış geri dönüşüm sağlamış hem de çevreye büyük katkıda bulunursunuz. Ürünler ayıklanıp parçalara ayrılarak büyük ölçüde geri dönüşüm sağlanmış olur. Sonrasında kalıplara dökülerek yeni ürünler meydana getirilir. Bu da ülkemizin gelişmesinde büyük rol oynar. Evet, Beykoz hurdacıları seçimi yaparakdoğru adrestesiniz!

Her türlü hurdaya dönüşmüş eşyanız alınmaktadır. Tek yapmanız gereken telefon aracılığıyla arayıp ulaşmak. Sonrasında ekipler gelerek hurdalarınızı alarak size nakit ödeme sağlar. Böylelikle bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Beykoz hurdacıları son derece profesyonel iş yapmakla birlikte işlerinde en iyi olmaya her zaman çaba göstermişlerdir. 7/24 çalışarak hizmet sağlamaktadırlar. Her ne zaman isterseniz isteyin arayıp ulaşabilirsiniz.Beykoz hurdacıları olarak hedef şehrin güzelleşmesi ve çevrenin temiz kalmasını sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Sizlerin de eskimiş eşyalarınızı hurdaya vererek çevreye katkı sağlamanızı önemle rica ederiz. Bu yolda Beykoz hurdacıları olarak her zaman destek çıkmaktayız.


Beykoz Bakır Hurdası Alımı


Bakırın kullanım yerleri, kablo içleri, inşaat malzemeleri ve aynı zamanda iletken olan tüm malzemelerdir. Beykoz hurdacıları hurda fiyatları üzerinden bakılarak en güncel fiyatı ile bakır alımı yapılmaktadır. Bakır hurda fiyatları 30 TL ile 35 TL arası değişiklik göstermektedir. Birçok yerde kullanılan bakır oldukça önem taşımaktadır.

Beykoz Demir Hurdası Alımı

Beykoz hurdacıları en çok hurda alımı demir üzerinden yapılmaktadır. Çünkü birçok yerde kullanımı vardır. Örneğin; inşaat sektörlerinden motorlu taşıtlara kadar. Birçok alanda kullanılan demir geri dönüşümü çok fazladır. Demir güncel fiyatı ile alınıp satılmaktadır. Beykoz hurdacıları demir parçalarını ayrıştırarak, yeniden kullanım elde ederek yaygın kullanım alanına kazandırmak için çokça çaba harcamaktadır. Bakır dünyanın her yerinde bizimle olmakla beraber oldukça önem taşır. Bize hurda olarak gelen bu ürünlerin yenileniyor olması bizim açımızdan çok önemlidir.

Beykoz’da Hurda Alımı Yapılar Yerler

KAVACIK MAHALLESİ HURDA ALANLAR

Kavacık’ta hurdacı arayanlar adresinize kadar gelen hurdacınız Hurdacılar Birliği bir telefon ile hurda alımı için geliyor. Hurda alanların içerisinde hurdanızı en iyi fiyata alacak firma Hurdacılar Birliği hemen yanınızda.

Beykoz Hurdacı

İstanbul hurdacı firması olarak, profesyonel bir hizmet kapsamında kullanmadığınız atıl eşyaların geri dönüşüme kazandırılması sağlanmaktadır. Beyaz eşyalar, motor ve motorlu araçların içerisinde bulunan demir, alüminyum, bakır ve sıhhi tesisat alanında kullanılmakta olan sarı hurdası alım satım işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmet kapsamında adresinize gelinerek, eşyaların ayıklanması ve güncel fiyatlarına göre ödeme yapılması sağlanacaktır.

Beykoz Bakır Hurdası Alanlar

Bakır kullanım alanı kablo iç kısımları, inşaat malzemeleri ve aynı zamanda iletken olan birçok elektronik eşyadır. Yumuşak alışımlı bir metal ailesine ait olan bakır, kolay şekil alan ve geri dönüşüm alanına büyük katkı sağlayan bir malzemedir. Güncel hurda fiyatları üzerinden bakırın fiyatına göre ölçümü yapılır ve ödeme peşin olarak sağlanır.

Bakır hurdası alım ve satım işlemlerinde adresten hurdanın alınması, geri dönüşüm fabrikasına götürülmesi için büyük bir ekiple çalışılmaktadır. Bu hizmet kapsamında, evinizde ve iş yerinizde bulunan kiloluk hurda yığınlarından kurtulabilir aynı zamanda ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Beykoz Demir Hurdası Alanlar

Beykoz hurda alım satım firmaları arasında yer alan demir hurdası hizmeti kapsamında, motorlu taşıtlardan, inşaat malzemelerine kadar birçok alanda kullanılmakta olan demir de geri dönüşüm alanında kullanılabilmektedir. Banyo, mutfak ve fabrika makinalarının içinde bulunan demir parçaların ayrıştırılarak yaygın kullanım alanına tekrar kazandırılması için geri dönüşüm projelerine yer verilmiştir. Bu kapsamda hurdacı firması olarak demirin güncel fiyatı üzerinden alınması veya satılması ile doğanın kirlenmemesi aynı zamanda ekonomiye katkı sağlanmasına imkan verilmektedir. İstanbul Beykoz hurdası alanlar olarak, şehrin güzelleşmesi ve doğanın korunması için bütün imkanlar kullanılmaktadır.

Demir hurdası alım ve satım hizmetleri için evinizde, iş yerinizde ve deponuzda atıl durumda olan demirlerin temizlenmesi için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Beykoz Sarı Hurdası Alanlar

En yakın hurdacı firması sayesinde tesisat alanında sıklıkla kullanılmakta olan sarı hurdanın geri dönüşüm alanına kazandırılması mümkün olacaktır. Özellikle vana, su saati ve süs eşyaları için kullanılmakta olan sarı hurdası, güncel fiyat üzerinden değerlendirilerek ödemesi tarafınıza hemen yapılır.

Hem alım hem de satım işlemleri için İstanbul’da yer alan hurdacılar üzerinden güvenilir bir firma için iletişim kurabilir aynı zamanda adresinize gelinerek, hurda yığının ayıklanması ile demir, bakır ve alüminyum da olmak üzere satışından yararlanabilirsiniz.

Beykoz Alüminyum Hurdası Alanlar

Hafif bir kullanıma sahip olduğu için tercih edilen alüminyum metaller, geri dönüşümü en kolay olan malzemeler arasında yer almaktadır. Beykoz alüminyum hurdacısı üzerinden, alüminyum alım satım işlemlerinin yürütülmesi ile hem çevreyi korumuş hem de ekonominize katkıda bulunmuş olursunuz.

İstanbul hurdası alım satım işlemleri için firmamızla iletişime geçerek, büyük bir ekiple birlikte çevrenin ve doğanın korunması için işbirliği yapabilirsiniz. Güncel fiyatlar üzerinden size verilecek olan ödemeler peşin olarak yapılacaktır.

ÇUBUKLU’DA HURDACI

Beykoz ilçesi Çubuklu mahallesinde araçları ile hurda alan firmamız hurdanıza nakit olarak değerini ödemektedir. Hurda alım satım işlerinde sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Çubuklu mahallesinde her sokaktan hurda alıyoruz.

Beykoz Hurdacı Firması
Beykoz Hurdacı Firması

YENİ MAHALLE’YE EN YAKIN HURDA MERKEZİ

Hurda alım için yeni mahallede en yakın hurdacı Hurdacılar Birliği. Mahallenize en yakın demir bakır kağıt hurdaları şirketimiz tarafından alınmaktadır. Yeni mahalle hurda alım merkezimiz olarak görevli personeller ile size bir telefon kadar yakınız.

 

İNCİRKÖY’DE HURDA ALIM SATIM

Demir bakır alüminyum hurdaları ve kağıt karton veya pvc hurdası için telefon açmanız yeterli. İncirköy hurda alımı için Hurdacılar Birliği yanınızda.

TOKATKÖY CİVARI HURDACI NUMARASI

Hurdanız var ve Tokatköy civarında hurda satmayı istiyorsunuz.  Arayın Hurdacınız yanınıza gelsin.  Hurda satmak artık bir telefon açmak kadar kolaylaşmıştır. Beykoz hurdacı elemanlarımız size güler yüzlü ve nazik davranmaktadır. Çünkü bizde hurda satan müşteri çok kıymetlidir.

 

GÜMÜŞSUYU’NDAN ATIK KAĞIT ALAN FİRMA

Geri dönüşümü sağlanan atık kağıtları değerinde alıyoruz. Değerli müşterilerimiz Gümüşsuyu mahallesinde kağıt ve karton koli alan firma Hurdacılar Birliği hurda geri dönüşümüne destek olmaktadır.

Beykoz Sarı Hurdası Alan Yerler
Beykoz Sarı Hurdası Alan Yerler

ÇİĞDEM BEYKOZ HURDACISI

Beykoz’un en güzel mahallesi Çiğdem mahallesinde hurdası olanlar arayın görüşelim. Her türden hurda demir kağıt ve pvc plastik hurdaları şirketimiz tarafından alınmaktadır. Deneyimli elemanlarımız ile hurdalarınız değerlendirilir ve uygun araçlar ile yüklemesi yapılarak değeri nakite çevrilir.

 

SOĞUKSU’DA HURDA DEMİR SATMAK

Demir hurdalarına İstanbul ve ilçelerinde en güncel fiyatları firmamızdan alabilirsiniz. Demir hurdası satmayı düşünenler için Hurdacılar Birliği telefon kadar yakın.

GÖZTEPE’DE HURDA FİYATLARI

İstanbul hurda fiyatlarını sürekli takip eden firmamız Göztepe hurda fiyatları en güncel şirketimizden alabilirsiniz. Güncel fiyatlar ile müşterilerimize en iyi fiyatı veriyoruz.

ORTAÇEŞME CİVARI ALÜMİNYUM HURDASI

Alüminyum hurdası satmak için hurdacı telefonumuzu arayabilirsiniz. Orta çeşme ve çevresinde alüminyum hurda alan firmamız en iyi fiyatı bizden alabilirsiniz. Hemen hemen her Beykoz hurdacı işi yapan bilir ki bölgede rekabet aşırı fazladır.

RÜZGARLIBAHÇE’DE PLASTİK ALIMI

Plastik doğada en zor parçalanan maddedir. Yeniden kullanılabilir olması geri dönüşüm önemini artırmaktadır. Rüzgarlıbahçe mahallesinde plastik hurdası için bizimle irtibata geçin.

ACARLAR HURDACISI

Hurdacı Hurdacılar Birliği acarlar mahallesindeki Hurdacınız. Geri kullanımı olan eskide de yine de hurda olarak bile değerli olan her türden metal ve kağıt, pvc ve plastik hurdaları alıyoruz.

Hurda Demir Beykoz İstanbul
Hurda Demir Beykoz İstanbul

ÇAMLIBAHÇE’YE KONUM OLARAK EN YAKIN HURDACI

Çevrenizde hurdacı ihtiyacı için telefonumuzu arayın. Telefon ile görüşerek bizden bilgi almadan hurdanıza verilen fiyatları karşılaştırmayı. Çamlıbahçe civarında gezici araçlarımız ile her zaman yanınızdayız.

BEYKOZ MERKEZ ŞANTİYE HURDASI

Şantiyede kalan hurdalarınız değerlendirilir. Her noktada şantiye hurdası alıyoruz. Şantiyede kalan hurdalarınız nakit olarak değerini bulsun. Beykoz ve mahallelerinde şantiye hurda alan şirketimiz ekipleri ile hurdanızı yerinden alacaktır.

 

YALIKÖY MAHALLESİ YIKIM HURDASI

Yıkım alanlarında ortaya çıkan hurdaları satmak isteyen müşterilerimiz firmamıza ait telefon arayarak Yalıköy mahallesinde yıkım hurdası almaktadır.

 

ÇİFTLİK’TE KROM VE ARAİŞ

Ara iş hurdaları için konteyner bırakma gibi hizmetleri de sunan Hurdacılar Birliği Hurdacılık Çiftlik mahallesinde sizlere yardımcı olabiliriz. Beykoz hurdacı esnafı tarafından sevilen ve tutulan bir şirketiz.

 

YAVUZ SELİM MAHALLESİNDEN HURDA ALAN HURDACI

Yavuz Selim Mahallesinde demir hurdası alan firmamızın çalışanları size yardım etmek için telefonda olacak. Arayın Hurdacınız yanınıza gelsin.

 

ÇENGELDERE’DE DERMİR YANGIN MERDİVEN KESİMİ

Hurda olan yangın merdivenlerinizi kesip alan firmamız kendi ekipleri ile gelerek kesim yapmakta ve güncel fiyat ile hurda alımı yapmaktadır.

 

BEYKOZ HURDACI FİRMASI FATİH MAHALLESİNDE

Beykoz hurdacısı Hurdacılar Birliği fatih mahallesine gelerek hurdalarınızı değerinde alıyor. Fatih’in en iyi hurdacısıyla çalışmak isterseniz biz hazırız.

Beykoz Hurdacısı
Beykoz Hurdacısı

KANLICA TOPTAN HURDA ALIMLARI

Her çeşit hurdanız miktarı ne kadar olursa olsun kanlıca ve çevresinde hurda alınmaktadır. Birçok Beykoz hurdacı çalışanı tarafından sıkça ziyaret edilen Kanlıca’da toptan hurda alıyoruz.

ÖRNEKKÖY KAĞIT KARTON HURDASI

Geri dönüşümü kolay olan kağıt ve karton koli hurdaları Örnekköy mahallesinde her noktadan alıp değerini nakit ödeme imkanı sağlıyoruz.

PAŞABAHÇE’DE HURDACILIK

Paşabahçe hurda alım satım işlerinde Hurdacılar Birliği Hurda hemen yanınızda. Arayın kapınıza kadar gelelim. Beykoz hurdacı firmaları arasında parmakla gösterilen şirketimiz Paşabahçe yakınlarında kapıdan hurda almaktadır.

BAKLACI MAHALLESİ HURDA DÖKÜM

Döküm hurdası için Baklacı mahallesinde bulunan araçlarımızı sizlere yönlendirelim. Telefon ile arayarak hurda alan araçları adresinize gönderebiliriz.

BEYKOZ’UN ELMALI’DA BAKIR HURDASI

Elmalı bakır hurdası için arayın. Her miktarda bakır hurdası alınıp ödemesi nakit yapılmaktadır. Beykoz hurdacı araçlarımız ile Elmalı civarını sürekli turluyoruz.

GÖKSU KABLO FİYATLARI

Kablo hurdalarında soyulmuş kablo ya da kaplamalı kablo olsun Beykoz’da bizden iyi fiyat bulamazsınız. Güncel fiyatlar ile Göksu mahallesinde çalışıyoruz.

Çatı Söküm Yıkım Kesim Beykoz
Çatı Söküm Yıkım Kesim Beykoz

AKBABA MAHALLESİ GERİ DÖNÜŞÜM FİRMASI

Geri dönüşüm amaçlı toplanmış her tür hurda Akbaba mahallesinde tarafımızdan alınır. En güncel fiyatlar ile hurdalarınız geri dönüşüme kazandırılır.

ANADOLUHİSARI’NDAN ATIK KOLA KUTUSU ALIYORUZ

Anadolu hisarı çevresinde kola kutusu ya da teneke kutu alımı yapmaya başladık. Anadolu hisarı ve çevresinde telefon ile araçlarımızı size yollayalım. Tek yapacağınız topladığınız hurdayı satmak istediğinizi bize bildirin size ekiplerimizi yollayalım.

RİVA’DA HURDA PVC VE PİMAPEN ALAN

Pvc ve pimapen kullanıp atıldığında zarar etmeyin en iyi fiyata biz alalım. Beykoz ilçesi araştırması yaparken Riva’da bizden iyi fiyat veren olmayacaktır.

GÖRELE’YE YAKIN HURDACI TELEFONU

Görele yakınında bulunan hurda alım araçları ve deneyimli çalışanlar ile telefon kadar yakın çalışıyoruz. Telefon ile arayarak size en yakın hurdacı Hurdacılar Birliği yanınızda.

CUMHURİYET MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI YAPAN FİRMALAR

Hurda satmak için firma arayanlar satışınıza son verin. Beykoz ve mahallelerinde her noktadan hurda demir bakır ve alüminyum ve kağıt hurdası alınmaktadır. Cumhuriyet mahallesinde size en yakın Hurdacınız.

ANADOLU KAVAĞI’NDA ZAMAK HURDASI

Hurdacılar Birliği Hurdacılık Anadolu Kavşağı’nda araçları ile hurda alımı yapmaktadır. Arayın hurdacı telefonumuzu size ulaşalım. İstanbul’da güncel takip edilen hurda fiyatları ile çalışmaktayız.

MAHMUT ŞEVKET PAŞA ESKİ HURDA METAL GERİ DÖNÜŞÜMÜ

Hurda metal demir hurdaları geri dönüşüm için sizlerden değerinde alınmaktadır. Mahmut Şevketpaşa mahallesinde hurda metal alan firmamız geri dönüşüme hurdalarınızı kazandırılacaktır.

arais hurdasi beykoz
arais hurdasi beykoz

DERESEKİ’DE ATIK PET ŞİŞE VE NAYLON TOPLANMASI

Plastik pet şişe ve her türden plastik hurdaları şirketimiz tarafından alınmaktadır. Dereseki atık pet şişe ve plastik toplayanlar sizin için araçlar ile sizin mahallenizdeyiz.

İSHAKLI’DA GEZEN HURDACI ARAÇLARI

Sürekli gezen araçlarımız Beykoz mahallelerini dolaşmaktadır. İshaklı mahallesinde de bulunan araçlarımızı telefon ile arayarak hemen çağırabilirsiniz.

PAŞAMANDIRA’DA İKİNCİ EL İNŞAAT MALZEMELERİ SATAN ALAN

İnşaat alanlarında şantiyelerde eski hurda alıyoruz. Şantiyede oluşan atık hurda malzemeler için Hurdacılar Birliği Paşamandıra mahallesinde bulunmaktadır.

ZERZAVATÇI MAHALLESİNDEN DEMİR DİREK ALIMI

Demir direk hurda demir sarmak isteyenler için Hurdacılar Birliği  Zerzavatçı mahallesinde alımlara başlamıştır. Demir hurdası için telefon açın size iyi fiyatı biz veriyoruz.

POYRAZKÖY’DE ÇÖP HURDASI VE BERTARAFI

Çöp hurdaları Poyrazköy çevrelerinden alınmaktadır. Çöp bertaraftı için gerekli işlemleri yapan firmamız telefon ile irtibata geçmeniz yeterli. Adresinizden alarak çöp hurdası ve bertaraftı yapılmaktadır.

ALİBAHADIR’DA BİNA YIKIM İŞLERİ

Bina yıkım işleri için bizimle görüşün.  Albayadır mahallesinde bina yıkım için gerekli araçlar ve deneyimli çalışanlar ile yıkım işleriniz ve yıkım hurdalarınız alınmaktadır.

ANADOLUFENERİ’NDE HURDA DEMİRİN FİYATI

Hurda çeşidine göre fiyatları öğrenmek için telefonumuzu arayabilirsiniz. Demir hurdası için Anadolufeneri’nde en iyi fiyatı bizde alacağınızı unutmayın.

Hurda Bakır Alımı Beykoz
Hurda Bakır Alımı Beykoz

KAYNARCA’DA ŞANTİYE SAHASINDAN HURDA ALIMI

Şantiyelerinizde oluşan iş artığı şantiye hurdaları güncel fiyatlar ile alıyoruz. Kaynarca bölgesinde şantiyelerinizde oluşan hurda atıklar satmayı düşündüğünüz de arayarak araç yollamamızı isteyin.

 

KILIÇLI MAHALLESİ GÜVENİLİR HURDACISI

Hurda satmak için güvenilir bir firma arıyorsanız doğru firma Hurdacılar Birliği. Sattığınız hurda için ödemelerimizi nakit olarak yapıyoruz. Hurdanız ölçüldüğü anda değeri nakit olarak teslim edilir. Dolandırıcılara para ve hurda kaptırmayın hurda değerini nakit alın.

 

ÖĞÜMCE’DE ESKİCİ

Eskici ayağına gelsin hemen kolayca hurda sat dönemi başladı. Öğümce’de eski satacaklar için hurdacı telefon  0539 698 67 83 kadar yakın. Hurda alımı satımı için telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

BOZHANE YAKININDA HURDA ÇATI PANELİ

Hurda çatı paneli Bozhane ve çevresinde Hurdacılar Birliği hurdacılık tarafından en iyi fiyattan alınmaktadır. Beykoz Bozhane hurdacısı olarak uzun yıllar bölgede hizmet veren bir firmayız.

POLONEZKÖY’DE İNŞAAT HURDASI

İnşaat hurdası satmak için Polonezköy’de bizimle irtibat kurabilirsiniz. Çünkü bu bölgeden alıma başladık. Arayın Hurdacınız yanınıza gelsin.

 

BEYKOZ GÖLLÜ’DE FABRİKA ARTIĞI

Fabrika artığı için Beykoz Göllü mahallesinde hurdacı Hurdacılar Birliği ile görüşmeden fiyat almadan fabrikalarınızın artığını satmayın. Çünkü fabrika artığını çok yüksek fiyattan alıyoruz.

Beykoz Hurdacı Çalışmalarımız

Beykoz hurdacı; doğaya, çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için uzun senelerdir hak hukuk kapsamında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Firmamızın kuruluş tarihi 1998dir. O seneden bu güne kadar hızlı, profesyonel ve en iyi hizmeti vermiştir. Siz değerli müşterilerimize söz vermiş olduğumuz süre içerisinde geliriz ve hizmetimizi sağlarız. Sizlerden almış olduğumuz bütün hurdaların hepsini geri dönüşüme kazandırırız.  Şimdi sizlere Beykoz hurdacı çalışmalarımızdan bahsedeceğiz. İşte detaylar

 • Geri dönüşüm için bütün hurda alım hizmeti
 • Tesis sökümü
 • Fabrika yıkımı
 • Depo temizliği
 • Sac, dkp, hurda ve çelik ürünleri
 • Kullanılmayacak durumda olan eşyaların alımı
 • Kâğıt hurdaların alınıp geri dönüştürülmesi

 

Beykoz Hurdacı, Güncel Hurda Fiyatları

Beykoz hurdacı; Beykoz’da bulunan bütün bölgelere hizmet sağlar.  İş yapma kapasitemiz son derece kaliteli ve geniştir.  Bu sektörde lider bir kuruluş olarak biliniriz. Uzun senelerdir hizmet sağlarız ve bu sebeple de profesyonel niteliğe sahip olup son derece deneyimleştik.  Sizlerin taleplerine değer veriyoruz ve taleplerinizi mutlaka sizleri kavuşturuyoruz. İlkemiz; işimizi hızlı bir şekilde bitirmek ve fiyatta en yüksek fiyatı sizlere vermektir. Sizde geri dönüşüme katkıda bulunmak istiyor musunuz? Bunun cevabı evet ise hem geri dönüşüme katkı sağlayıp hem de para kazanabileceğinizi unutmayız. Şimdi sizlere Beykoz hurdacı, güncel hurda fiyatları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İşte hurda fiyatları aşağıdaki gibidir

 • Bakır talaşı: 65.00 TL
 • Kırkambar kırma bakır: 63,50 TL
 • Külçe bakır: 65,50 TL
 • Soyma bakır hurdası: 71,00 TL
 • Arayiş sarı hurdası ms-70: 54,00 TL
 • Çubuk ucu parça sarı ms-58: 41,00 TL
 • Arayiş sarı hurdası ms-64: 53,00 TL
 • Fermuar talaşı pirinç: 47,00 TL
 • Fosfor bronz araiş: 78.00 TL
 • Sarı oto radyatör hurdası: 34,00 TL
 • Su saati hurdası: 38,00 TL
 • Çubuk sarı talaşı: 40,50 TL
 • Arayiş levha alüminyum: 15,80 TL
 • Jant alüminyum: 15,90 TL
 • Tel alüminyum: 17,10 TL
 • Çatı alüminyum hurdası: 13,20 TL
 • Beyaz imalat profil alüminyum: 15,50 TL
 • Tufal hurdası: 0,10 TL
 • İnşat demir çubuğu: 2,95 TL
 • İnşaat yıkım hurdası: 2,70 TL
 • Pik demir talaşı: 2,20 TL
 • Teneke hurdası: 1,95 TL
 • Demir talaşı hurdası: 2,30 TL
 • Toplama hurdası: 2,30 TL
 • Dkp demir hurdası: 3,00 TL
 • Nikel hurdası: 100,000 TL
 • Turbo nikel hurdası: 83,00 TL
 • Levha hurda kurşun: 14,50 TL
 • Hurda kurşun boru: 14,30 TL
 • Motor hurdası: 5,00 TL
 • Hurda kâğıt karton: 1,20 TL
 • Karışık renkli kâğıt hurdası: 1,00 TL
 • Abs hurda plastik: 2,10 TL
 • Jelatin hurdası: 2,00 TL
 • Pet şişe hurdası: 0,60 TL
 • Makine hurdası: 3,20 TL
 • Çinko çatı söküm hurdası: 19,80 TL

 

Beykoz Hurdacı Alınan Hurda Çeşitleri

Uzun senelerdir bu sektörde var olan firmamız elinizde bulunan birçok çeşit hurdalara taliptir. Beykoz alınan hurda çeşitleri; alüminyum, pirinç, karbür, demir, kurşun, çelik, hurda gazete, hurda cam, hurda plastik, hurda naylon, hurda altın, hurda cep telefonu, hurda oyuncak, hurda ahşap, hurda halı ve hurda gümüş gibi pek çok hurda çeşitlerini gelip adresinizden teslim alır.

Beykoz Hurdacı İletişim

Beykoz hurdacı firmamız beklentilerinizin üst seviyesinde siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlar. Sizlerin asla yorulmasına müsaade etmiyoruz ve adresinizden gelip hurda alım işlemlerini yapıyoruz. Beykoz hurdacı iletişim numaramızdan bize ulaşın ve hizmetimizden yararlanın

Beykoz Hurdacı, Geri Dönüşüm Hizmeti

Beykoz hurdacı, geri dönüşüm hizmetini sizlere profesyonel şekilde sağlar. Bizim için öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir. Değerinin üzerinde hurdalarınızı alırız. Sizinde hurdalarınız var mı? O halde zaman kaybetmeden bize ulaşın ve hurdalarınızı teslim edin.

2 thoughts on “Beykoz Hurdacı Çalışmalarımız”

 1. Geri bildirim: Bilecik Hurda Firmaları - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Düzce Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.