Zeytinburnu Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı – Zeytinburnun’da Alüminyum Hurdası Alan

Yıllardır Zeytinburnu’nda hurda alan Zeytinburnu hurdacı firması olarak çalışıyoruz. Hurdacılar Birliği olarak sorunsuz hizmet verdiğimiz hurda metal geri dönüşüm alanında lider konumdayız. Bunun en önemli nedeni hurdaya en yüksek fiyatı sunarken dürüst davranmamızdır.  Kendi araç filomuz ile Zeytinburnu’nda her noktadan hurda bakır, demir, alüminyum, krom ve nikel alabilmekteyiz. Alo hurdacı servislerimiz haftanın 7 günü ve günün 24 saati sizden gelen telefon ile adrese gitmektedir.

Zeytinburnu civarında hem hurda toplayıcı ekiplerimiz çalışmaktadır hem de toptan hurda alımı yapan büyük kamyonlarımız. Zeytinburnu hurda alanlar için iyi bir coğrafi konuma sahip olmasının yanında malzeme çeşitliliği olarak da oldukça cazip bir ilçedir.

Zeytinburnu hurdacı çalışanlarımız uzun süre bu bölgede çalışmış, bölge halkını ve esnafını tanıyan kişilerden oluşmaktadır. Geçmiş tecrübelerden gelen saha deneyimlerimiz ile her türden hurda en iyi şekilde geri dönüşüm için değerlendiriyoruz. Size hurdanın hakiki değerini anında veriyoruz.

Zeytinburnu’nda hurda alan hurdacılar arasında seri çalışması ve anında nakit para ödemesi ile tanınan bir firmayız. Özellikle üretim tesislerinden imalat artığı hurda alımlarında kesinlikle iş alanını engellemiyoruz. Yürüttüğümüz geri dönüşüm projeleri sayesinde Zeytinburnu büyük bir atık birikiminden kurtulmaktadır. Ayrıca topladığımız hurda karşılığında bölgeye sıcak nakit para aktarımı yapıyoruz. Bu da bölge ekonomisini canlı tutmada büyük rol oynuyor.

zeytinburnu hurda alan
zeytinburnu hurda alan

Zeytinburnu En Yakın Hurdacı

Bakır ve demir metallerinin yer aldığı, birlikte kullanıldığı tüm kablolar ile çeşitli ürünlerde kırma ve soyma işlemlerinin tesislerde gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Hurda kurşun ile ilgili güncel fiyat bilgilerinin Zeytinburnu hurdacıları tarafından, telefonla arama sonucunda da paylaşılması mümkündür. Ayrıca alım yapmak isteyenlere özel bir şekilde geri dönüşüme hazır metaller satılabiliyor.

Zeytinburnu Hurda Şirketleri

Hurda satmak istediğiniz şirketin günler sonrası için ödeme yapabileceğini söylemesi durumunda, o firmayla çalışmak ve malzemelerinizi oraya teslim etmek zorunda değilsiniz. İstanbul’un her yerinden başvuran ve hurdaların satılmasıyla ilgili bilgi almak isteyenlerin bulunduğu Zeytinburnu hurdacı firması, müşterilerini hiçbir zaman için geri çevirmiyor. Bir kilogram dahi en hızlı şekilde ağırlık kontrollerinden ve malzeme yapılarıyla ilgili incelemelerden geçirilerek satışı yapılabilecek bir yapıya sahiptir. Türkiye’nin dört bir yanındaki güvenilir hurdacılar, belirli bir üst kurulun açıklamış olduğu fiyatlar aracılığıyla ödeme talebinde bulunulmasını sağlıyorlar. İstanbul’da bir yakadan diğerine tonlarca hurdanın gönderilmesini gerektiren bir durum olmadığı için, Zeytinburnu civarında oturan ve burada hurda stoklamış olan herkesin bu malzemeleri satması için tesisler yer alıyor.

Zeytinburnu Hurda Alım Satım

Bir şirket bakır malzeme için 30 Türk Lirası verirken, diğerinin 10 Türk Lirası değer biçmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yönde herhangi bir problem yaşamamak, tüm işlemlerin en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayabilmek amacıyla müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Sarı hurdalar, krom malzemelerin alım satım talepleri de güvenilir işletmelerde yılın her döneminde, aylara göre güncellenen fiyatlar aracılığıyla sürüyor.

Bakır hurdalar ve demirler, Zeytinburnu dahil olmak üzere İstanbul’un her yerinde en çok talep edilen malzemeler arasında yer alıyor. Çıkma demirlerin, kromun ve metal inşaat malzemelerinin her biriyle ilgili satışları, popüler hurdacılara yapılabilir. Bu işi şahıs olarak gerçekleştiren ve halktan topladığı hurdaları şirketlere daha yüksek bedellere satan kişiler de bulunuyor. Eğer tonlarca metaliniz bulunuyorsa, elinizden çıkarmak istediğiniz taktirde direkt olarak demir hurda fiyatları ile ilgili bilgileri alarak, şirketin tesisine teslim edebilirsiniz. Haftanın her günü tonlarca malzemenin teslim alınabiliyor oluşu, tüm müşterilerin isteklerinin karşılanmasını mümkün kılıyor.

Zeytinburnu’nda Hurda Alımı

Hurdacı telefon numarası ile iletişim sağlayarak bizden güncel hurda fiyatları bilgisini öğrenebilirsiniz. Üstelik çok kolay bir şekilde her kg ve tonajda hurda satışı yapabilirsiniz. Hurdacılar Birliği Zeytinburnu civarında her türden hurda alımı, bina yıkımı, inşaat şantiye sahalarının ve fabrika alanlarının temizliğini yapmaktadır. Ayrıca çatı sökümü ve bina içi söküm kesim kırım işleri yapmaktayız. Whatsapp ile bize adres gönderirseniz Kazlıçeşme, Yeşiltepe, Telsiz ve Maltepe mahallelerine hurdacı arabası gönderebiliriz. Sitemizde bulunan hurdacı numarası üzerinden iletişim kurarsanız Zeytinburnu Nuripaşa, Gökalp, Veliefendi ve Yenidoğan’a kapıdan hurda alan hurdacı göndeririz. Zeytinburnu’nda hurda fiyatlarını merak ediyorsanız Sümer, Seyitnizam, Merkezefendi, Beştelsiz ve Çırpıcı’ya gelen hurdacı ekiplerimize sorabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacılar tarafından benimsenen bir semt olması sebebiyle hurda ticareti yoğun olmaktadır.

Zeytinburnu Hurdacı

Çevre ve atık yönetimi açısından büyük önem taşıyan hurda ve hurdacılık sektörü geri dönüşüm ile birlikte değerlendirilen meslektir. Hurda olarak toplanan atıklar geri dönüşüm yolu ile yeniden kullanıma sunulmakta ve ekonomiye katkı sağlamakta. Geri kazanım sisteminin ilk basamağı olan hurdacılık sektörü hurdacı tarafından ürünlerin toplanması ve ayrıştırılması ile başlar. Hurda asla bir atık değildir çünkü atığın ekonomiye herhangi bir katkısı yoktur ama hurdanın bir parasal değeri vardır.

İstanbul hurdacı çevre kirliliğinin azalması ve doğal kaynakların daha verimli kullanılması açısında da önemli bir yer tutmaktadır. Teknolojinin hızlı gelişimi hurda türlerinin artmasına ve hurdanın daha fazla çıkarılmasına neden olur, kullanım dışı kalan birçok ürün ayrıştırılır ve size en yakın hurdacı tarafından değerlendirilir. Birçok insan tarafından atık olarak değerlendirilen binlerce farklı malzeme hurda olarak değerlendirilir, kullanılmayan, miadı dolmuş malzemelerinizi atık olarak değerlendirmeyin ve verilen hurda fiyatları sayesinde hem para kazanın hem de çevreye katkı sağlamış olun.

Zeytinburnu Bakır Hurdası Alanlar

İnşaat, ulaşım, elektrik ve elektronik sektörü başta olmak üzere birçok sektörün atıklarından çıkan bakır hurdası metal hurdaları arasında en değerlisidir. Dövülen ve çekilen bir yapıya sahip olmasından dolayı çok rahat şekil verilen bakır ayrıca gümüşün ardından elektriği en iyi ileten metaldir. Pirinç ve bronz gibi alaşımların üretiminde de kullanılan bakır oldukça dayanıklıdır, bu özelliklerinden dolayı da ülkemizde birçok sektör tarafından kullanılan ve aranılan bir metal çeşididir. Zeytinburnu bakır hurdası alanlar tarafından hurdası ayrıştırılarak depolanır.

Zeytinburnu Demir Hurdası Alanlar

Kullanım alanı bir hayli geniş olan demir madeni geri dönüşü projelerinde çok önemli bir yere sahiptir. Teknolojik ürünlerin yapımından otomotiv sektörüne, gemi sanayiden çelik sanayisine kadar hemen her sektörde kullanılan demir madeni inşaat sektörünün yükselişi ile hurdası daha fazla önem kazanan malzemeler arasında ilk sıradadır. Doğada çok fazla bulunması, geri dönüşümünün kolay olması nedeni ile demir madeni hurda sektöründe önemli bir paya sahiptir ve Zeytinburnu demir hurdası alanlar için vaz geçilmez hurda çeşididir.

Zeytinburnu Sarı Hurdası Alanlar

Adını parlak altın renginden alan hurda sarı pirinç çinko ve bakır karışımından elde edilen bir alaşımdır. Rengi daha çok kızıla yakın olan pirinç madeninin değeri diğer tonlarına göre artmaktadır, kızıl rengi içerisinde ki bakır oranın daha çok olduğu anlamını taşır ve bakır içeriği fazla olduğunda daha kolay işlenir. Çinko oranı yüksek olan sarı hurdasının sert olmasından dolayı işlenmesi daha zordur bu nedenle Zeytinburnu sarı hurdası alanlar kızıl sarı hurdayı tercih ederler.

Zeytinburnu Alüminyum Hurdası Alanlar

Endüstrinin her alanında kullanılan ve tüm dünya ekonomisi için önemli bir hurda olan alüminyum Zeytinburnu alüminyum hurdası alanlar için çok önemli ve değerli bir hurda malzemesidir.

Zeytinburnu Bina Yıkım Hizmeti 0539 698 67 83

3 thoughts on “Zeytinburnu Hurdacı ve Hurda Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir