Zeytinburnu hurdacı

Yıllardır Zeytinburnu’nda hurda alan Zeytinburnu hurdacı firması olarak çalışıyoruz. Hurdacılar Birliği olarak sorunsuz hizmet verdiğimiz hurda metal geri dönüşüm alanında lider konumdayız. Bunun en önemli nedeni hurdaya en yüksek fiyatı sunarken dürüst davranmamızdır.  Kendi araç filomuz ile Zeytinburnu’nda her noktadan hurda bakır, demir, alüminyum, krom ve nikel alabilmekteyiz. Alo hurdacı servislerimiz haftanın 7 günü ve günün 24 saati sizden gelen telefon ile adrese gitmektedir.  Zeytinburnu civarında hem hurda toplayıcı ekiplerimiz çalışmaktadır hem de toptan hurda alımı yapan büyük kamyonlarımız. Zeytinburnu hurda alanlar için iyi bir coğrafi konuma sahip olmasının yanında malzeme çeşitliliği olarak da oldukça cazip bir ilçedir.

Zeytinburnu hurdacı çalışanlarımız uzun süre bu bölgede çalışmış, bölge halkını ve esnafını tanıyan kişilerden oluşmaktadır. Geçmiş tecrübelerden gelen saha deneyimlerimiz ile her türden hurda en iyi şekilde geri dönüşüm için değerlendiriyoruz. Size hurdanın hakiki değerini anında veriyoruz. Zeytinburnu’nda hurda alan hurdacılar arasında seri çalışması ve anında nakit para ödemesi ile tanınan bir firmayız. Özellikle üretim tesislerinden imalat artığı hurda alımlarında kesinlikle iş alanını engellemiyoruz. Yürüttüğümüz geri dönüşüm projeleri sayesinde Zeytinburnu büyük bir atık birikiminden kurtulmaktadır. Ayrıca topladığımız hurda karşılığında bölgeye sıcak nakit para aktarımı yapıyoruz. Bu da bölge ekonomisini canlı tutmada büyük rol oynuyor.

zeytinburnu hurda alan
zeytinburnu hurda alan

Zeytinburnu’nda Hurda Alımı

Hurdacı telefon numarası ile iletişim sağlayarak bizden güncel hurda fiyatları bilgisini öğrenebilirsiniz. Üstelik çok kolay bir şekilde her kg ve tonajda hurda satışı yapabilirsiniz. Hurdacılar Birliği Zeytinburnu civarında her türden hurda alımı, bina yıkımı, inşaat şantiye sahalarının ve fabrika alanlarının temizliğini yapmaktadır. Ayrıca çatı sökümü ve bina içi söküm kesim kırım işleri yapmaktayız. Whatsapp ile bize adres gönderirseniz Kazlıçeşme, Yeşiltepe, Telsiz ve Maltepe mahallelerine hurdacı arabası gönderebiliriz. Sitemizde bulunan hurdacı numarası üzerinden iletişim kurarsanız Zeytinburnu Nuripaşa, Gökalp, Veliefendi ve Yenidoğan’a kapıdan hurda alan hurdacı göndeririz. Zeytinburnu’nda hurda fiyatlarını merak ediyorsanız Sümer, Seyitnizam, Merkezefendi, Beştelsiz ve Çırpıcı’ya gelen hurdacı ekiplerimize sorabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacılar tarafından benimsenen bir semt olması sebebiyle hurda ticareti yoğun olmaktadır.

One thought on “Zeytinburnu Hurdacı ve Hurda Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir