En Yakın Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı ve Hurda Alımı şirketi olarak yıllardır Zeytinburnu’nda hurda alım satım işlerini yapmaktayız. Hurda Bayileri Derneği olarak sorunsuz hizmet sunduğumuz hurda metal geri dönüşümü alanında lideriz. Bunun en önemli sebebi ise hurda fiyatını en yüksek fiyatı sunarken dürüst olmamızdır. Kendi araç filomuz ile Zeytinburnu’nun her yerinden bakır, demir, alüminyum, krom ve nikel hurda alımı yapmaktayız. Merhaba, hurdacı servisimiz alacağınız telefon ile 7 gün 24 saat adrese gitmektedir.

Hurda toplama ekiplerimiz Zeytinburnu civarında büyük kamyonlar toptan hurda alımı yapmaktadır. Zeytinburnu hem malzeme çeşitliliği hem de hurda sahaları için iyi bir coğrafi konum açısından oldukça cazip bir ilçedir.

Zeytinburnu hurdacılarımız uzun süredir bu bölgede çalışan, yöre halkı ve ustalarını tanıyan kişilerden oluşmaktadır. Geçmiş tecrübelerden edindiğimiz saha tecrübemiz ile her türlü hurdayı en uygun şekilde geri dönüşüm için değerlendiriyoruz. Size hurdanın gerçek değerini hemen vereceğiz.

Zeytinburnu Hurdacı Ve Hurda Alımı

 Zeytinburnu hurdacı hurda alım satım konusunda müşterilerine her zaman profesyonel kaliteli hizmet sunar. Şirketimizde bulunan elemanlarımızın her biri güler yüzlü, kaliteli, dinamik ve titiz bir şekilde çalışan kişilerden oluşur. Daha önceden hurdacıya hurda vermişliğiniz olabilir.

Hatta zarara uğramış ve hurdalarınızı değerinin altından satmış olabilirsiniz. Fakat artık bizim sayemizde zarar etmeden kurtulacaksınız ve hurdalarınızı değerinin üstünden vereceksiniz. Uzun senelerin vermiş olduğu bilgi birikimlerimiz ile sizlere sorunsuz hizmet sağlıyoruz. Sizde profesyonel ve yüksek fiyat veren hurdacı arıyorsanız bize ulaşın

Zeytinburnu Hurdacı, Hurda Alım Merkezi

 Zeytinburnu hurdacı; bu sektörde sürekli olarak gelişme gösterir. İşimizi düzgün ve sağlam bir şekilde yaptığımız için mutluyuz. Misyonumuz kaliteli hizmeti en iyi şekilde müşterilerimize aktarmaktır. Kullanım ömrünü tamamlamış olan eşyalar artık eskir.

Genel olarak günümüzde bu eşyalar hurdacıya verilmek yerine çöpe atılır. Bu çok tehlikelidir. Eskiyen ve kullanım ömrünü tamamlamış olan eşyalar hurda alım merkezine verilirse daha iyi olur. Fakat bunun için güvenilir ve gerçekten iyi bir şekilde gerçekleştiren firmalar tercih edilmelidir. Siz de hurdalarınızı güvenilir bir firmaya teslim etmek istiyorsanız bizi arayın. Yarım  saat içerisinde adresinize gelerek adresinizden hurdalarınızı teslim alalım.

 

Zeytinburnu Hurdacı, Her Türlü Hurda Alımı

  Zeytinburnu hurdacı her türlü hurda alımı hizmeti sağlar. Uzun bu senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için belirli bir yer edindik. Çabamız her zaman müşterilerimizi memnun etmek olmuştur. Firmamız profesyonel yapıda olduğu için pratik bir şekilde işlemleri gerçekleştirilir. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize yıkım, kesim, söküm, depo temizliği gibi hizmetleri de veririz.

Bu hizmetleri verirken uygun fiyat tercih ederiz. Aynı zamanda hurda karşılığında bu hizmetleri sizlere ücretsiz bir şekilde de sunabiliriz.  Sizde rutubet olmuş ve kötü kokuya sahip olan depoların temizlenmesini istiyorsanız bizi arayarak depoların uzun temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Karşılığında hurda alacağımız için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur.

Zeytinburnu Hurdacı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 Zeytinburnu hurdacı olarak birçok hizmeti aynı anda verebilme kabiliyetimiz vardır. Senelerdir bu sektörde is ve hedefimiz uzun yıllar daha hurda alım satım hizmeti ve aynı zamanda birçok hizmeti de sağlamaktır. Hurdalarınızı sizden teslim alıyoruz ve geri dönüşüm kapsamında tekrardan ülkemize geri kazandırıyoruz. Ülke  ekonomisini yüksek seviyelere çıkarmayı planlıyoruz. Gelin birlikte ülkemizi güçlendirelim ve yüksek seviyelere çıkaralım. Şimdi sizlere Zeytinburnu hurdacı olarak verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.

  1. Hurda alım satım hizmeti
  2. Fabrika bina apartman yıkım söküm hizmeti
  3. Depo temizliği hizmeti

Zeytinburnu Hurdacı İletişim

 Zeytinburnu  hurdacı  geri dönüşüme katkı sağlayan ve birçok malzemeyi gün içerisinde geri dönüştüren nadir firmalar arasındadır. Hurdalarınız değerinin altından alınmaz ve tam tersi değerinin üzerinden alınır.  Bizden herhangi bir teklif almadan başka firmalar ile anlaşmayın. Diğer firmalara fiyat hakkında bilgi sorabilirsiniz. Biz kendimize güveniyoruz ve piyasada yüksek seviyeden hurda aldığımızı belirtiyoruz. Bizden memnun olan ve sürekli olumlu yorumlarını duyduğumuz birçok referansınız vardır.

Siz de Zeytinburnu hurdacı iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcimize merak ettiğiniz bütün soruları sorup karşılığında detaylı açıklamalar alabilirsiniz. Fiyatlarımız yüksektir ve fotoğraf gönderdiğiniz takdirde sizlere fiyat hakkında daha detaylı bilgi veriyoruz. Aynı zamanda hurda satmak istediğinizi belirttiğiniz de adresinizde ekip arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Elektronik kantarlar ile hurdalarınız tartılıyor ve sonrasında ücretiniz nakit bir şekilde sizlere veriliyor. Sizde hurdalarınızı bize satın ve kazanın.

Zeytinburnu’nda hurda alan hurdacılar arasında seri çalışması ve anında nakit para ödemesi ile tanınan bir firmayız. Özellikle üretim tesislerinden imalat artığı hurda alımlarında kesinlikle iş alanını engellemiyoruz. Yürüttüğümüz geri dönüşüm projeleri sayesinde Zeytinburnu büyük bir atık birikiminden kurtulmaktadır. Ayrıca topladığımız hurda karşılığında bölgeye sıcak nakit para aktarımı yapıyoruz. Bu da bölge ekonomisini canlı tutmada büyük rol oynuyor.

zeytinburnu hurda alan
zeytinburnu hurda alan

Zeytinburnu En Yakın Hurdacı

Bakır ve demir metallerinin yer aldığı, birlikte kullanıldığı tüm kablolar ile çeşitli ürünlerde kırma ve soyma işlemlerinin tesislerde gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Hurda kurşun ile ilgili güncel fiyat bilgilerinin Zeytinburnu hurdacıları tarafından, telefonla arama sonucunda da paylaşılması mümkündür. Ayrıca alım yapmak isteyenlere özel bir şekilde geri dönüşüme hazır metaller satılabiliyor.

Zeytinburnu Hurda Şirketleri

Hurda satmak istediğiniz şirketin günler sonrası için ödeme yapabileceğini söylemesi durumunda, o firmayla çalışmak ve malzemelerinizi oraya teslim etmek zorunda değilsiniz. İstanbul’un her yerinden başvuran ve hurdaların satılmasıyla ilgili bilgi almak isteyenlerin bulunduğu Zeytinburnu hurdacı firması, müşterilerini hiçbir zaman için geri çevirmiyor.

Bir kilogram dahi en hızlı şekilde ağırlık kontrollerinden ve malzeme yapılarıyla ilgili incelemelerden geçirilerek satışı yapılabilecek bir yapıya sahiptir. Türkiye’nin dört bir yanındaki güvenilir hurdacılar, belirli bir üst kurulun açıklamış olduğu fiyatlar aracılığıyla ödeme talebinde bulunulmasını sağlıyorlar. İstanbul’da bir yakadan diğerine tonlarca hurdanın gönderilmesini gerektiren bir durum olmadığı için, Zeytinburnu civarında oturan ve burada hurda stoklamış olan herkesin bu malzemeleri satması için tesisler yer alıyor.

Zeytinburnu Hurda Alım Satım

Bir şirket bakır malzeme için 30 Türk Lirası verirken, diğerinin 10 Türk Lirası değer biçmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yönde herhangi bir problem yaşamamak, tüm işlemlerin en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayabilmek amacıyla müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Sarı hurdalar, krom malzemelerin alım satım talepleri de güvenilir işletmelerde yılın her döneminde, aylara göre güncellenen fiyatlar aracılığıyla sürüyor.

Bakır hurdalar ve demirler, Zeytinburnu dahil olmak üzere İstanbul’un her yerinde en çok talep edilen malzemeler arasında yer alıyor. Çıkma demirlerin, kromun ve metal inşaat malzemelerinin her biriyle ilgili satışları, popüler hurdacılara yapılabilir.

Bu işi şahıs olarak gerçekleştiren ve halktan topladığı hurdaları şirketlere daha yüksek bedellere satan kişiler de bulunuyor. Eğer tonlarca metaliniz bulunuyorsa, elinizden çıkarmak istediğiniz taktirde direkt olarak demir hurda fiyatları ile ilgili bilgileri alarak, şirketin tesisine teslim edebilirsiniz. Haftanın her günü tonlarca malzemenin teslim alınabiliyor oluşu, tüm müşterilerin isteklerinin karşılanmasını mümkün kılıyor.

Zeytinburnu’nda Hurda Alımı

Hurdacı telefon numarası ile iletişim sağlayarak bizden güncel hurda fiyatları bilgisini öğrenebilirsiniz. Üstelik çok kolay bir şekilde her kg ve tonajda hurda satışı yapabilirsiniz. Hurdacılar Birliği Zeytinburnu civarında her türden hurda alımı, bina yıkımı, inşaat şantiye sahalarının ve fabrika alanlarının temizliğini yapmaktadır. Ayrıca çatı sökümü ve bina içi söküm kesim kırım işleri yapmaktayız.

Whatsapp ile bize adres gönderirseniz Kazlıçeşme, Yeşiltepe, Telsiz ve Maltepe mahallelerine hurdacı arabası gönderebiliriz. Sitemizde bulunan hurdacı numarası üzerinden iletişim kurarsanız Zeytinburnu Nuripaşa, Gökalp, Veliefendi ve Yenidoğan’a kapıdan hurda alan hurdacı göndeririz. Zeytinburnu’nda hurda fiyatlarını merak ediyorsanız Sümer, Seyitnizam, Merkezefendi, Beştelsiz ve Çırpıcı’ya gelen hurdacı ekiplerimize sorabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacılar tarafından benimsenen bir semt olması sebebiyle hurda ticareti yoğun olmaktadır.

Zeytinburnu Hurdacı

Çevre ve atık yönetimi açısından büyük önem taşıyan hurda ve hurdacılık sektörü geri dönüşüm ile birlikte değerlendirilen meslektir. Hurda olarak toplanan atıklar geri dönüşüm yolu ile yeniden kullanıma sunulmakta ve ekonomiye katkı sağlamakta. Geri kazanım sisteminin ilk basamağı olan hurdacılık sektörü hurdacı tarafından ürünlerin toplanması ve ayrıştırılması ile başlar. Hurda asla bir atık değildir çünkü atığın ekonomiye herhangi bir katkısı yoktur ama hurdanın bir parasal değeri vardır.

İstanbul hurdacı çevre kirliliğinin azalması ve doğal kaynakların daha verimli kullanılması açısında da önemli bir yer tutmaktadır. Teknolojinin hızlı gelişimi hurda türlerinin artmasına ve hurdanın daha fazla çıkarılmasına neden olur, kullanım dışı kalan birçok ürün ayrıştırılır ve size en yakın hurdacı tarafından değerlendirilir. Birçok insan tarafından atık olarak değerlendirilen binlerce farklı malzeme hurda olarak değerlendirilir, kullanılmayan, miadı dolmuş malzemelerinizi atık olarak değerlendirmeyin ve verilen hurda fiyatları sayesinde hem para kazanın hem de çevreye katkı sağlamış olun.

Zeytinburnu Bakır Hurdası Alanlar

İnşaat, ulaşım, elektrik ve elektronik sektörü başta olmak üzere birçok sektörün atıklarından çıkan bakır hurdası metal hurdaları arasında en değerlisidir. Dövülen ve çekilen bir yapıya sahip olmasından dolayı çok rahat şekil verilen bakır ayrıca gümüşün ardından elektriği en iyi ileten metaldir. Pirinç ve bronz gibi alaşımların üretiminde de kullanılan bakır oldukça dayanıklıdır, bu özelliklerinden dolayı da ülkemizde birçok sektör tarafından kullanılan ve aranılan bir metal çeşididir. Zeytinburnu bakır hurdası alanlar tarafından hurdası ayrıştırılarak depolanır.

Zeytinburnu Demir Hurdası Alanlar

Kullanım alanı bir hayli geniş olan demir madeni geri dönüşü projelerinde çok önemli bir yere sahiptir. Teknolojik ürünlerin yapımından otomotiv sektörüne, gemi sanayiden çelik sanayisine kadar hemen her sektörde kullanılan demir madeni inşaat sektörünün yükselişi ile hurdası daha fazla önem kazanan malzemeler arasında ilk sıradadır. Doğada çok fazla bulunması, geri dönüşümünün kolay olması nedeni ile demir madeni hurda sektöründe önemli bir paya sahiptir ve Zeytinburnu demir hurdası alanlar için vaz geçilmez hurda çeşididir.

Zeytinburnu Sarı Hurdası Alanlar

Adını parlak altın renginden alan hurda sarı pirinç çinko ve bakır karışımından elde edilen bir alaşımdır. Rengi daha çok kızıla yakın olan pirinç madeninin değeri diğer tonlarına göre artmaktadır, kızıl rengi içerisinde ki bakır oranın daha çok olduğu anlamını taşır ve bakır içeriği fazla olduğunda daha kolay işlenir. Çinko oranı yüksek olan sarı hurdasının sert olmasından dolayı işlenmesi daha zordur bu nedenle Zeytinburnu sarı hurdası alanlar kızıl sarı hurdayı tercih ederler.

Zeytinburnu Alüminyum Hurdası Alanlar

Endüstrinin her alanında kullanılan ve tüm dünya ekonomisi için önemli bir hurda olan alüminyum Zeytinburnu alüminyum hurdası alanlar için çok önemli ve değerli bir hurda malzemesidir.

Zeytinburnu Bina Yıkım Hizmeti 0539 698 67 83

Zeytinburnu Hurda Fiyatları

Zeytinburnu hurda fiyatları, hurdaların türüne göre kilogram başına yapılmaktadır. Belirli periyotlarda güncellenen fiyat listeleri İstanbul Borsası’na göre değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla döviz kurunda olan dalgalanmalar hurda fiyatlarını büyük oranda etkilemektedir. Bu sebeple  elinizde olan hurdaların bugünkü değeri ile bir sonraki ay alacağı değer aynı olmayacaktır. Fiyatları takip ederek, hurdalar üzerinden elde edeceğiniz maddi kazanımları kolayca hesaplayabilirsiniz. Dilerseniz sitemizin menüsünde yer alan hurda fiyatları sekmesinden en güncel hurda fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Zeytinburnu hurda tesisinde çalışanlar verdikleri online hizmet ile mevcut hurda eşyalarınızın fiyatlarını ortalama olarak belirleyebilmektedir. Bunun Whatsapp üzerinden hurda fotoğraflarınızı bize göndermeniz yeterli olacaktır.

Zeytinburnu Hurdacılık Faaliyetleri

Zeytinburnu hurdacılık faaliyetleri yoğun bir şekilde ilerlemektedir, bunun temel sebebi üretim tesislerinde ham madde ihtiyacının artması olmuştur. Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaç talepleri doğrultusunda her geçen gün sanayileşme ve fabrikalaşma önem kazanmaya devam etmiştir.

Demir başta olmak üzere bakır, alüminyum ve kağıt geri dönüşümlerini arttırmak devlet politikalarının ekonomik kalkınma adına aldığı kararlardan biri haline gelmiştir. Yasalar ışığında oluşturulan Zeytinburnu hurda tesisleri, hem insanların hurda eşyalarını almakta hem de üretim faaliyetlerinin sürekliliğini sağlayacak ham maddeleri sağlamaktadır.

Zeytinburnu Hurdacı Telefonu

İstanbul’un hurdacılık sektöründe en önemli beldelerinden biri haline gelen Zeytinburnun’da size en yakın hurdacının bilgilerinin yalnızca birkaç saniye içerisinde öğrenebilmeniz mümkün. Nasıl mı? www.hurdacilarbirligi.com’un iletişim kanalları üzerinden bizlere telefon ya da mail yoluyla ulaşarak elbette. Sitemizdeki telefon numaralarından bizlere irtibata geçmeniz halinde Zeytinburnun’da size en yakın hurdacının adres ve telefon bilgilerini alabilirsiniz.

Bu sayede topladığınız hurdaları Zeytinburnu hurda tesisine hemen götürebilirsiniz. Zeytinburnu hurda tesisi içerisinde, hurda fiyatlandırmaları yayınlanan fiyat listeleri baz alınarak yapılmaktadır.Tesisin güvenli ödeme seçenekleri hurdalarınız karşılığı olan parayı nakit olarak anında alabilirsiniz.

 

 

One thought on “Zeytinburnu Hurdacı ve Hurda Alımı”

  1. Geri bildirim: Gümüşpala Hurdacı Avcılar - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir