Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları olarak uzun senelerdir bu sektörde yer almaktayız. Firmamızın amacı; çevrede oluşan atık ve hurdaların geri dönüşümünü sağlamaktır.

Ülkeye birçok değerli malzemeyi geri kazandırmış bulunmaktayız. Hurdacılık önemli bir meslektir. Çünkü hurdaların sistemli bir şekilde toplanması ve geri dönüşümünün sağlanması çevreye büyük katkı sağlar. Artı olarak da geri dönüşümden ortaya çıkan ürünlere zemin hazırlar. Dünya’nın çok daha yaşanabilir bir yere dönüşebilmesi için sizler de hurdalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurda Alım Satım Hizmeti

 Avrupa Yakası hurdacı firmamız; sizlerin yanında elektronik kantarlar ile hassas bir şekilde hurda malzemeleri tartar. Sizlere her zaman hurda tartı sürecinde garantili hizmet veriyoruz. Bizlere güvenebilirsiniz ve bizlerden hizmet alabilirsiniz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz ve aynı zamanda teklif alabilirsiniz.

Teklif almak için hurdalarınızın fotoğrafını whatsApp ile bizlere gönderebilirsiniz veya kaç ton olduğu hakkında bilgiler verebilirsiniz. Firmamız;   Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sertifikası bulunan bir firmadır. Gereken bütün hizmetleri sizlere en kısa süre içerisinde vermeye hazırdır. Sizlerde Avrupa Yakası hurda alım satım hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Hurda, Maloz Ve Atık Nakliye Hizmeti

 Avrupa Yakası hurdacı olarak sizlerden aldığımız orada moloz ve atıkları topluyoruz.  Araştırdıktan sonra ise geri dönüşüme gönderiyoruz. Bina yıkımı sonrasında oluşan moloz ve atıkları en yüksek fiyat ile sizlerden alıyoruz. Aynı zamanda sizlere bina yıkım hizmetini de sağlıyoruz.

Bu hizmeti bizden alırsanız; bina yıkımı karşılığında maloz ve atıkları alıyoruz ve sizlere ücretsiz bir şekilde hizmet sunuyoruz.  Bina yıkımı sonrasında olan atık ve molozları temizliyoruz ve sizlere temiz bir alan bırakıyoruz. Sizde Avrupa Yakası hurdacılık firmamızda ulaşım sağlayarak profesyonel ve tam donanımlı hizmet alabilirsiniz. Müşterilerimize 7/24 hizmet sağlıyoruz.

Avrupa Yakasında Hurda Alanlar

 Avrupa Yakasında hurda alanlar olarak bütün hurda çeşitlerini adresinizden gelip yüksek fiyat ile alıyoruz. Ödemeleriniz nakit bir şekilde gerçekleştiriliyor. Sizlerden gelen hurda alımı taleplerine asla karşılıksız kalmıyoruz ve istediğiniz yere kısa süre içerisinde geliyoruz. Firmamızda  görev yapan birçok çalışan mevcuttur. Sizlere profesyonel bir hizmet verebilmek için çalışanlarımızı sürekli eğitim veriyoruz.

İşimizi her zaman organize ediyoruz ve planlı projeli bir şekilde hareket ediyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek daha fazla gelişmeye gayret ediyoruz. Her türlü yeniliğe açığız ve bu sektörde sizlere en iyi hizmeti biz sağlarız. Sizde kendinize yakın bir hurdacı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen ekip arkadaşlarımızı adresinize gönderiyoruz ve isteğiniz doğrultusunda hurdalarınızı sizden yüksek fiyat karşılığında teslim alıyoruz. Bizlere iletişim numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Avrupa Yakası hurdacı firmamız birçok hizmeti siz kıymetli müşterilerine en iyi şekilde verir. Hedefimiz her zaman müşterilerimizin taleplerini en kısa süre içerisinde karşılamak olmuştur. Bu nedenle de her talebiniz bizim için değerlidir. Şimdi sizlere Avrupa Yakası hurdacı olarak verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. İşte verdiğimiz hizmetler aşağıda

  • Tesislerin sökümü
  • Bina yıkım söküm hizmeti
  • Fabrika yıkım söküm hizmeti
  • Konstrüksiyon sökümü ve çelik çatı sökümü
  • Hurda alım satım hizmete 

 

Almak istediğiniz bütün hizmetler  için bizlere iletişim numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizlere ulaştığımızda merak ettiğiniz bütün detayları sizlere sunarız. %100 müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet veriyoruz ve sizlere de bunun garantisini sunuyoruz. O halde siz de almak istediğiniz hizmetler varsa hemen bize ulaşın.

 

Avrupa Yakası Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği İstanbul Avrupa Yakasındaki tüm bölgelerden hurda alımı yapmaktadır. Hurdacılık sektöründe verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Hurdacılar Birliği tüm hurdacılık hizmetlerini profesyonel hurdacı ekipleri ile gerçekleştirmektedir. Avrupa Yakası Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği hurda demir, hurda sarı, bakır hurdası ve hurda kablo alımları yapmaktadır.

Hurdacılar Birliği olarak yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi ile adresten hurda alımı yapmaktayız. Tüm hurda fiyatlarımız İstanbul Hurda Borsasına belirlenmekte olup piyasanın üzerindedir. En güncel hurda fiyatları için Hurdacılar Birliğini takip edebilirsiniz. Avrupa Yakası Hurdacı Firması olarak kuruluş amacımız öncelikle güvenilir ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz ile hurda ticaretimizi sürekli hale getirmektir.

Hurdacılar Birliği olarak Avrupa Yakasında yer alan tüm şantiye sahalarından şantiye hurdası alımlarımız da devam etmektedir. Hurdacılar Birliği olarak şantiye sahalarınıza hurda biriktirme kasaları da bırakmaktayız. Böylelikle şantiye sahalarınızdaki hurdalarınızı daha kolay biriktirme şansınız oluyor. Firma olarak biz de şantiyenizden böylelikle hurdalarınızı daha hızlı ve daha kolay almış oluyoruz.

 

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı
İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası Hurdacı ve Hurda Alımı

Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Hurdacılar Birliği bina yıkım söküm işleri, fabrika hurdası alımı ve fabrika tadilat işleri de yapmaktadır. Bina yıkım söküm işleri için bina analiz ekibi ve bina yıkım ekibimiz mevcuttur. Kentsel dönüşümden veya eski olmasından dolayı yıkılacak binalarınız için profesyonel ekibimizden sizler de destek alabilirsiniz.

Binanızın yıkım işleri öncesinde bina analiz ekibimiz binanızı inceler ve yıkım aşamasında alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini belirler. Daha sonrasında yıkım ekibimiz gerekli tüm çevre güvenlik önlemlerini alırlar. Yıkım için gerekli tüm resmi izinler alındıktan sonra yıkım ekibimiz yıkım işlemlerine başlar. Yıkım işlemleri esnasında çevreye en ufak bir zarar verilmemektedir. Yıkım işlemleri bittikten sonra ortaya çıkan hurdalarınız tartıma gitmek için hurda nakil araçlarımıza yüklenir.

Tüm tartım işlemlerimiz şeffaf bir şekilde elektronik hassas araç kantarlarında yapılmaktadır. Tüm bina yıkım işlerimiz profesyonel bir şekilde gerçekleşir. Avrupa Yakası Hurdacı Firması olarak ayrıca hurda alüminyum, alkopan hurdası, hurda kurşun, çinko hurdası ve krom hurdası alımı da yapmaktayız. Sizler de tüm hurdacılık faaliyetlerimizden yararlanmak için sitemizde yer alan numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.