hurdacılık beyoğlu

Beyoğlu Hurdacı ve Hurdacı Firmaları kapsamında, birçok gelişmiş ilçe gibi Beyoğlu da tüketim faktörlerinin oldukça yüksek olduğu bir yer. Bu, ambalaj atığı ve diğer kullanımlardan kaynaklanan artıkların birikmesine yol açar.

Bu tip hurda ve hurda metallerin kolayca satılabilmesi için Beyoğlu hurda bayileri arasından size en uygun firmayı bulmanızı sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin, hurdanızın cinsini ve miktarını belirtin, size en yakın hurda bayisinin telefon numarasını ve en iyi hurda fiyatını verelim.

Beyoğlu Hurdacı Ve Hurdacı Firmaları

Beyoğlu hurdacı ve hurdacı firmaları olan   işletmemiz; bizi seçenlerin kazanması amacı ile hizmetini profesyonel bir şekilde yürütür.

Bu işi profesyonel bir şekilde yapmayan firmalar ile hurda alım satımında zarar edebilirsiniz. Ya da önceki senelerde zarar etmiş olabilirsiniz.

Karşılaştığınız olumsuz durumları unutun ve zarar  elde etmeden kar elde etmenin tadını çıkarın. Beyoğlu hurdacı firmamız  hurdalarınızı değerinin üzerinde alır.

Fiyat tekliflerimiz sizleri memnun edebilecek cinstendir. Sizde hurdalarınızdan kar elde etmek için bizimle iletişime geçin

Beyoğlu’nda Hurda İşi Yapanlar

 Beyoğlu’nda hurda işi yapanlar olarak en iyi fiyat listesini sizlere sunuyoruz. Hedefimiz her zaman dürüst bir şekilde hizmet vermek olmuştur. Sizde firmamız sayesinde hurda alım satım hizmetinde zarar etmeye gelin veda edin.

Beyoğlu’nda hurda işi yapanlar firması arayan herkesin 7/24 saat hizmetinde olmaya hazırız. Hizmetimizde nakit ödeme seçeneği mevcuttur ve hiçbir zaman müşterilerimize mağdur etmeyiz.

Kapınıza kadar gelip hurdalarınızı teslim alırız. Beyoğlu’nun hangi semtinde olursanız olun sizlere hizmet sunarız.  Sizde zarar etmek istemiyorsanız ve hurdalarınızı yüksek fiyattan vermek istiyorsanız önce bizden teklif alın

Beyoğlu Hurdacı, Hurda Fiyatları

Firmamız Beyoğlu hurdacı hurda fiyatları konusunda her zaman yüksek kalitede hizmet sunar. Fiyatlarımız piyasaya göre her zaman yüksek olur.

Çünkü müşterilerimizin zarar etmesini istemeyiz. Hurdalar bizim için önemlidir. Çevrede bulunan hurdalar hem çevreyi hem de ülke ekonomisine doğrudan etkiler. Senelerin vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimimiz mevcuttur.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetimizde sağlıyoruz. Şirketimiz gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Siz müşterilerimizin desteği ile de kendimize daha fazla geliştiriyoruz ve sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Bizlere verdiğiniz desteği asla karşılıksız koymayız ve bu sayede daha fazla çalışırız.

Beyoğlu Hurdacı, Alınan Hurda Çeşitleri

Genel olarak birçok firma topladıkları hurdaları daha büyük şirketlere fazla miktara satmaktadır.  Bu sebeple de hurdalarınız değerinden değil değerinin altından alınır.

Fakat şirketimiz sizden alınan hurdaları geri dönüşüme gönderir. Bu nedenle de hurdanızın değeri neyse biz onu veriyoruz ve burada kazançlı siz çıkıyorsunuz.

Siz de hurdalarınızın başka bir yere satılmasını istemiyor da geri dönüşüme gönderilmesini istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sizlere anında teklif veririz ve detayları telefonda sizlere bildiririz.

Şimdi sizlere Beyoğlu hurdacı alınan hurda çeşitleri hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz. İşte aldığımız hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir

 • Sarı hurda
 • Paslanmaz hurda
 • Alüminyum burada
 • Pirinç hurdası
 • Bakır hurdası
 • Metal hurdası
 • Kızıl tel
 • Kablo
 • Kalay hurda
 • Gümüş hurdası
 • Altın hurdası
 • Maden hurdası
 • Krom hurdası
 • Nikel hurdası
 • Plastik hurdası
 • Naylon hurdası

Beyoğlu Hurdacı, Kaliteli Hizmet İmkânı

Beyoğlu hurdacı kaliteli hizmet imkanını sizlere sunuyor. olarak Beyoğlu’nda bulunan birçok semtte adresten teslim hizmeti veriyoruz.

Bizim için mesafenin hiçbir önemi yoktur. Hurdalarınız olduğunu belirtmeniz ve adresinizi vermeniz yeterli olacaktır. İşini bilen uzman personellerimiz hemen yola çıkacak ve kısa zamanda adresiniz olacaktır. Hurdalarını ın cinsi fiyatı belirler.

Ne kadar çok hurda bulunuyor ise fiyat o kadar yükselir. Sizden aldığımız hurdaları depolarımızda götürüyoruz ve ayrıştırıyoruz.

Yeteri miktarda gelen hurdalar ise son olarak geri dönüşüme gönderiliyor ve kullanıma hazır hale getiriliyor. Siz de adresten alım yapan hurdacı firması arıyorsanız hemen bizi arayın. Biz de ekiplerimize adresinize yönlendirelim.

Sizlere hizmet vermek bizim için gurur ve mutluluktur.

Beyoğlu Hurdacılık Sektörü

Beyoğlu hurdacılık sektörü, firmamızın adresten alım ve satımı ile yeni bir mentalite kazandı. Siz de hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız, haftanın 7 günü 24 saat firmamıza mail ya da telefon yoluyla ulaşarak, hurdalarınızın değerini öğrenebilir ve alım, satımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Alanında uzman personelimiz, hurdalarımızı teslim alarak tesisimizde geri dönüştürülmek üzere işlemleri başlatmaktadır.

Sadece Beyoğlu çevresiyle sınırlı kalmayarak alternatif olarak çevre ilçe ve illere de hizmet sağlayan firmamız, sizlerin talepleri doğrultusunda hurdalarınızı değerlendirebilmektedir.

Hurdacılık işlemleri ve detaylarıyla ilgili bugüne özel fırsatlarımızdan yararlanmak için siz de telefon ile bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Beyoğlu En Yakın Hurdacı

Beyoğlu en yakın hurdacı arayışınız varsa, firmamızı arayarak sadece saatler içerisinde hurdalarınızı değeri üzerinden satabilir ya da ihtiyaçlarınız doğrultusunda alım gerçekleştirebilirsiniz.

Eski eşyalarınız, alüminyum, demir ve bakır hurdalarınızı firmamız üzerinde değerlendirebilirsiniz. Hurdalarınızı değerinde satarak siz de elinizdeki materyallerden kazanım elde edebileceksiniz.

Detaylarla ilgili olarak firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Bilgi almak için telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Yalnızca Beyoğlu en yakın hurdacı adres ve telefon bilgileri değil birçok konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Güncel hurda fiyatları, hurdalarınızın çeşidi, kalitesi ve aşamaların ilerlemesi hakkında bizimle görüşebilmeniz mümkün.

Beyoğlu Hurdacı Telefonu

Beyoğlu hurdacı telefonu, sitemiz üzerinde yer alan iletişim kısmında yer almaktadır. Sitemizdeki iletişim kanallarından telefon, SMS ve mail yolu ile bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Firmamıza telefon açarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda hurdalarınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Hurdalarınızın ederini öğrenmek, satmak ve nakliye işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için bugüne özel fiyatlarla siz de firmamızı arayabilirsiniz.

Beyoğlu bölgesinde yer alan hurda işleyişi ve kapsamları ile ilgili olarak bilgi almak bugün çok kolay.

PİYALEPAŞA’DA HURDA ALAN

Beyoğlu’nda hurda alan hem şirket hem de kişi sayısı oldukça fazladır. Bunlar arasında güvenilir ticaret yapan kurumsal firmaları sizin için değerlendirip size sunuyoruz. Hurda demir satımı için iyi bir fiyat almak isterseniz bize mutlaka haber verin.

KAPTANPAŞA HURDACI FİRMASI

Size gönderdiğimiz hurdacı firması bizim belirtiğimiz şartları kabul ederek anlaşmış sayılır. Kaptanpaşa civarında hurda satışı için ön görüşme sonrasında hurda durumunda herhangi bir değişiklik olursa mağdur olmamak için lütfen bizi bilgilendirin.

FETİHTEPE MAHALLESİ GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüm konusunda başarılı işler yapan hurdacı firmaları arasında koordinasyon kuran bir şirketiz. Beyoğlu Fetihtepe’de de hurda alımı için en başarılı hurdacı firmaları ile çalışıyoruz.

hurda alan firmalar beyoğlu

PİRİPAŞA HURDA DEMİR TİCARETİ

Demir hurdası satmak için hurdacı araştırıyorsanız kendinizi daha fazla yormanıza gerek yok. Bize konumuzu bildirin size en iyi hurda demir fiyatını veren hurdacıları listeleyelim. Piripaşa’ya en yakın hurdacı yerlerini de dilerseniz öğrenebilirsiniz.

HACIAHMET BAKIR HURDASI ALIM SATIMI

Elektrikçi dükkânlarından sürekli bir şekilde kablo ve bakır hurdası alımı yapacak hurdacı firmaları ile çalışmaktayız. Hurda bakır satımından en iyi kazancı elde etmek için bizden fiyat araştırması isteyin.

Beyoğlu hurdacı kuruluşları arasında hurda bakır için hangisi en iyi fiyatı veriyorsa size onu yönlendiriyoruz.

Beyoğlu Hurdacılık

Beyoğlu hurdacılık sektörü açısından gelişmiş ve müşterilere farklı alternatifler sunabilen bir bölgedir. Bu bölgede pek çok hurda işletmesi ile karşılaşabilir ve en güvenilir bulduğunuz hurda işletmesi ile hurda alım-satım işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hurdacılık işinden kısaca bahsetmek gerekirse, ülkemizde, değişen dünya ve gelişen teknoloji etmenlerine rağmen bugün hala aktif olarak sürdürülen ve oldukça geniş bir rolü olan bir sektördür, diyebiliriz.

Bazı kimseler tarafından zahmetli ve hatta tehlikeli bulunuyor olsa da temelde doğru bir iş rotası ve disiplini ile yüksek kazançlar elde edilebilecek olan bir iştir.

Beyoğlu hurdacılık pazarında birbirinden farklı hurda dükkanlarına rastlarsınız. Beyoğlu semtindeyseniz size en yakın hurdacı da bu bölgelerde karşınıza çok sayıda çıkar.

Pazara renk veren hem bu işletmelerinde çeşitliliği hem de belli dengeler neticesinde değişen hurda fiyatlarıdır. Dönem dönem bazı hurda cinsi maddelerin fiyatlarının azaldığı bazılarının ise fiyat bakımından yükselişe geçtiği görülür.

Dolayısıyla bu işi yapanlar için hurda fiyat tablosu önemli bir değişkendir.

Ancak hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren hurda işletmeleri bakımından olduğu kadar aynı zamanda değişen hurda fiyatları, müşteriler açısından da önem teşkil eder.

Elindeki madeni ya da plastik cinsten yapılmış hurda eşyasını satmak isteyen bir müşterinin, mevcut malzemenin o günkü mal satış değerini güncel olarak bilmesi ve takip etmesi, daha kazançlı bir alışveriş yapabilmesi açısından önemlidir.

Dolayısıyla hurdacılık ve müşteri ilişkisinde karşılıklı bir kâr tablosu söz konusudur.

Hurda Nedir? Hurdacılık Nedir?

Hurda nedir? Hurda ve hurdacılık pazarı denilince aklımıza bir yığın eski ve kullanılmayan eşya geliyor. Bazen evlerde bazen iş yerlerinde fazlalık olarak yer kaplamaya başlamış, artık elden çıkarılmaya yüz tutmuş pek çok hurda birikebiliyor.

Bu noktada farklı farklı cinslerde pek çok hurda türünden bahsedebilmek mümkündür.

Örneğin bir kağıt da hurda sektöründe işlenecek bir malzeme olarak kabul görüyor; buna karşın daha değerli olan bir bakır da işlenecek ve geri dönüşüme kazandırılacak bir cins olarak biliniyor.

Bir başka örnekte ise demir hurda fiyatları üzerinden geri dönüşüme giren tüm demir cinsi malzemeleri ele alabiliriz. Ancak burada en temel tanımla hurdanın, plastik ya da madeni cinsten bir malzemenin eskimiş hali şeklinde olduğunu söyleyebiliriz.

Peki hurdacılık nedir? Hurda tanımından sonra hurdacılık tanımına da değinmek istiyoruz. Temelde hurdacılık aslında bir geri dönüşüm işi koludur, diyebiliriz.

Ancak daha net bir tanım yapacak olursak şunu dile getirebiliriz: Hurdacılık, eski madeni ya da plastik cinsteki eşyaların tekrar geri dönüşüm yolu kullanılarak yeniden kullanılabilir bir biçime getirilmesi açısından uygulanan tüm işlemlere denilir.

Sizin de böyle bir hurda alışverişiniz olacaksa Beyoğlu üzerindeki dükkanlardan bir hurdacı telefonu bilgisi edinerek dilediğinizde yerinden (evinizde) alım yapmalarını sağlayabilirsiniz.

KEÇECİ PİRİ’DE ALÜMİNYUM HURDA

Özellikle imalat artığı olarak bulunan hurda alüminyum için konteyner hizmeti sunan bir çok hurdacı mevcuttur. Bunlar arasında size en iyi parayı verecek firmayı gelin beraber belirleyelim.

HALICIOĞLU’NDA KROM HURDASI

Hurda krom alım satımlarında daima müşteri memnuniyetini savunan Hurdacılar Birliği size kar edebileceğiniz bir hurda ticareti garantisi veriyor. Krom hurdası satmadan fiyat isteyin.

SÜTLÜCE’DE DEMİR YANGIN MERDİVENİ

Eski binaların başını oldukça ağrıtan yangın merdivenleri için çözüm sunuyoruz. Demir yangın merdiveni için kesim ve söküm yapacak eleman ve şirket buluyoruz.

Sütlüce civarında yangın merdiveni söken firma arıyorsanız bizi arayın. Üstelik çıkan hurda demirlerin karşılığını nakit para olarak alın.

hurdacılar beyoğlu istanbul

ÖRNEKTEPE’DE ŞANTİYE HURDASI

İnşaat alanlarında biriken demir, iskele ve tel vb. hurdalar için kapıdan alım kolaylığı sağlıyoruz. Bize şantiye adresini gönderin fiyatlandırma için uzman gönderelim.

KADIMEHMET EFENDİ’DE YIKIM ÇIKMASI

Bina yıkımları sonrasında enkazdan demir hurdası çıkarıyoruz. Molozlar arasındaki tüm değerli maden ve metalleri geri dönüşüme kazandırıyoruz.

KULAKSIZ MAHALLESİNDE ATIK PLASTİK HURDASI

Hurda plastik alım satımlarında güvenilir şirketler ile çalışıyoruz. Elinizdeki plastik türevini ve miktarını belirtin en iyi parayı sunan şirketi yönlendirelim.

KÜÇÜK PİYALE’DE KAĞIT KARTON ALIMI

Atık kağıt ve hurda kartonlar için dükkânınıza kadar gelen şirket gönderelim. Bize telefon açın gerekli bilgileri verin hurdacıyı kapınızda bilin. Genellikle Beyoğlu hurdacı ekiplerimiz kağıt alımları için tonaj şartı koymuyor.

pvc pimapen hurda

YENİŞEHİR’DE HURDA SARI ALIM SATIMI

Pirinç hurdası namı diğer hurda sarı için hurdacı firması arayışı içerisine girdiyseniz seve seve yardımcı oluruz. Firmamız konum olarak size en yakın bölgede hizmet veren hurdacı şirketleri arasından seçim yapma şansı sunuyor.

İSTİKLAL’DE İKİNCİ EL İNŞAAT MALZEMELERİ

İkinci el inşaat malzemeleri satmak için birilerini arıyorsanız size en iyi fiyatı verecek firmayı tedarik etmek isteriz. Şantiye sahalarından inşaat iskelesi, teleskobik direk, işçi kabini vs. almak için hurdacı firması bulmanızı sağlıyoruz.

SURURİ MEHMET EFENDİ’DE HURDA ÇİNKO

Çinko hurdası için en güncel hurda fiyatı üzerinden teklif almak isterseniz bizi arayın. Bölgenizde aktif olarak hurdacılık yapan kuruluşların listesini sizle paylaşıyoruz.

FİRUZAĞA’DA PİMAPEN HURDASI

Peşin para ile pvs hurdası ve hurda pimapen satmak isterseniz bize başvurun. Firuzağa civarında her yerden hurda alımı sağlayabiliriz. Beyoğlu hurdacı firmaları arasından sizden pimapen almak isteyenleri özel seçin.

teleskobik direk ikinci el

BÜLBÜL MAHALLESİ’NDE ARAİŞ HURDASI

İmalat artığı hurda ve diğer hurda araiş için konteyner da dahil olmak üzere her türlü hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz. Birliğimize bağlı hurdacı firmaları tarafından hurdalar en iyi şekilde satın alınmaktadır.

YAHYA KAHYA’DA GALVANİZ SAC HURDA

Hurda galvaniz sac alımları için çok sayıda hurdacı arasından size en yüksek parayı verecek olan hurdacıyı buluyoruz. Güvenilir bir şekilde hurda satmak isterseniz bizimle mutlaka iletişime geçin.

Beyoğlu Hurdacı Firması Olarak Hizmet Verdiğimiz Diğer Yerler;

Cihangir, Kalyoncu kulluğu, Çukur, Camiikebir, Tomtom, Kılıçali paşa, Bostan, Çatma mescit, Ömer avni, Gümüşsuyu, Kocatepe, Pürtelaş hasan efendi, Şehit muhtar, Kuloğlu, Hacımimi, Şahkulu, Katipmustafa çelebi, Kamer hatun, Bedrettin, Müeyyetzade, Asmalı mescit, Bereketzade, Hüseyinağa, Evliya çelebi, Emekyemez, Kemankeş karamustafapaşa, Arap cami mahallerinden hurda alım imkanu sunuyoruz.

Beyoğlu Hurdacı

Metal grubunda yer alan birçok materyal geri dönüşüm alanında kullanılabilmektedir. Özellikle demir, alüminyum, bakır ve sarı hurdası da dahil olmak üzere doğada yok olması zor olan bu materyallerin yeniden kullanıma kazandırılması için İstanbul hurdacı hizmet vermektedir

Evinizin ve iş yerinizina atıl durumda olan malzemelerinin satışını sağlayarak, hem depolama alanından kar edebilir hem de çevreyi koruyabilirsiniz.

Beyoğlu Bakır Hurdası Alanlar

Paslanmaz özelliğiyle birçok alanda kullanılmakta olan bakır, metalürjide aynı zamanda bronz üretiminde de etkin bir maddedir. Hava soğutma makinelerinde, kablo iletkenliklerinde aynı zamanda teçhizat alanında oldukça kullanımı olan bakırların geri dönüşümü de bir o kadar kolaydır.

En yakın hurdacı üzerinden evinizin ya da iş yerinizin hurdalarının ayrıştırılması ve güncel fiyatlar üzerinden değerlendirilerek satılmasını sağlayabilirsiniz.

Çevreci bir yaklaşım olan geri dönüşüm hem doğanın temiz kalmasını hem de sizin ve ekonominin kalkınmasını sağlayacak bir projedir. İnşaat alanından, endüstri alanına ve sanayiye kadar kullanılmakta olan bakır, preslenerek yeni bir kullanım alanı için yeninde üretilebilmektedir.

Beyoğlu Demir Hurdası Alanlar

Elektronik cihazların özellikle bilgisayar parçalarının, inşaat temellerinde kullanılan malzemelerin ve aynı zamanda otomotiv sektörünün en önemli araçlarından biri olan demir, günlük hayatta birçok alanda kullandığımız madenler arasında yer almaktadır.

Demir hurda fiyatları en güncel fiyatlar üzerinden değerlendirilerek, adresinizden alınarak yeninden kullanım alanına kazandırılmak üzere geri dönüşüm fabrikasına yönlendirilmektedir.

Hurda alım ve satım işlemlerinin yapılması, depolarınızın, fabrika ve evlerinizin kullanım alanlarını açacak aynı zamanda sizin de kazanç sağlamanıza imkan verecektir.

Ağır bir maden olarak demirin atıl olduğu durumlarda firmamızı arayarak, Beyoğlu’ndaki şubemiz üzerinden iletişim kurabilir ve nakit ödemeyle alım satım işleminizi yapabilirsiniz.

Beyoğlu Sarı Hurdası Alanlar

Sarı pirinç hurdası olarak da bilinmekte olan sarı hurdası genel olarak suyun ve elektriğin yoğun olduğu alanlarda kullanılmaktadır.

Elektronikte, denizcilikte ve yangın söndürme araç gereçlerinde kullanılmakta olan sarı hurdası doğada 100 yıla aşkın bir kalıcılık sağlar ve toprağı zehirler.

Bu nedenle geri dönüşüm için öncelikli olarak sarı hurdanın toplanması ve yeni kullanım alanına göre hazırlanması için güncel fiyat üzerinden alım ve satım işlemi yapılmaktadır.

Hurdacı hizmetleri kapsamında, sarı hurdasının alım ve satımı için firmamızla iletişime geçerek kısa zamanda adresinize gelinmesini sağlayabilirsiniz.

Adresiniz üzerinden hurdaların ayrıştırılarak güncel fiyat değerlendirmeleri yapılacak ve ödemesi anında gerçekleştirilecektir.

Beyoğlu Alüminyum Hurdası Alanlar

Elektrik kabloları, taşıt araçları ve inşaat sektöründe kullanımı oldukça yoğun olan alüminyum madeni, kısa zamanda geri dönüşümle yeni bir kullanım alanına göre tasarlanabilmektedir.

Alüminyum teller ve doğramalar da olmak üzere hurdaların alım ve satım işlemleri yapılarak bu geniş kullanım alanı olan metalin doğaya zarar vermeden geri dönüşümü sağlanacaktır.

İstanbul Beyoğlu üzerinden hurda alım ve satım hizmetleri verilmektedir.

One thought on “Beyoğlu Hurdacı”

 1. Geri bildirim: Uğur Mumcu Hurdacı Kartal - Hurdacı Firması - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir