Güngören Hurdacı Firması

Güngören Hurdacı kapsamında, birçok hurdacı İstanbul’un her yerine hizmet verse de bazı ilçelere gitmiyorlar. Bunun başlıca nedeni, ilçelerden gelen hurda ve tonaj çeşitlerini beğenmemeleridir. Hurdacılar derneği olarak Güngören hurdacı firması şeklinde çalışıyoruz. Güngören’de satılık hurdanız varsa hurdacının numarasından bizi arayabilirsiniz.

Firmamız Güngören’de hurda ticareti yapan bir firma olarak bilinmektedir. Ayrıca yerel zanaatkarlardan toptan hurda satın alıyoruz. Hurdanızın kg’ı önemli değil, lütfen fiyat bilgisi için arayınız. Hurdalarınızı hassas elektronik terazilerle tartıyor ve nakit olarak ödüyoruz. Güngören’deki hurda bayii ekiplerimiz konusunda uzman personellerden oluşmaktadır. Size gerçekten değer verdiklerini konuşmalarından bile anlayabilirsiniz. Ayrıca tüm çalışanlarımızdan güven şüphesi olmaksızın adli sicil kaydı talep ediyoruz.

Güngören Hurdacı Telefonu

Güngören hurdacı telefonuna erişim sağlayabilmek adına sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemiz içerisinde telefon bilgilerinden bizimle iletişime geçebilir size en yakın Güngören hurdacı telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Güngören hurdacıları ile iletişime geçerek elinizdeki hurda eşyalar hakkında bilgi vererek doğru yönlendirmeler ışığında hurdalarınızı satabilirsiniz. Hurda eşyalarınızın türü, ederi ve ödeme işlemlerinin nasıl gerçekleşeceğini öğrenebilirsiniz.                

Güngören Hurda Alan Firmalar

Güngören İstanbul içerisinde hurda alan firmalar arasında öncü bir firma olmayı başarabilmiştir. Bunun temel nedeni bünyesinde bulundurduğu profesyonel çalışanlar ve teknoloji harikası modern makinelerdir. Hurdanın alımından geri dönüşüm için nakliye edilmesine kadar geçen sürede işleyişlerini aksatmadan sürdürebilmeyi sağlamaktadır. Güvenilir hizmeti sayesinde hurdalarınızı tesise getirdikten sonra çalışanlarımızla görüşebilirsiniz. Bu esnada hurdalarınızın türü ve değeri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hurdalarınızı satmak istediğinizde ise, güvenli ödeme sistemi ile hurdalarınızın parasal karşılığını size nakit olarak anında ödemektedirler. Atmayı düşündüğünüz eski hurda eşyalarınızı değerlendirerek yüksek kazanımlar elde edebilmeniz hayal değil.

Güngören Hurda Fiyatları

Güngören hurda fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan hurda fiyatları sekmesine göz atabilirsiniz. Belli aralıklarla güncelleme gereği duyduğumuz listede her hurda türü için kilogram başına ücretlendirme yapıldığını göreceksiniz. İstanbul Borsası’na endeksli olarak değişen hurda fiyatları, dövizdeki dalgalanmalardan doğrudan etkilenmektedir. Elinizdeki hurdaların bugünkü ortalama değeri 2 hafta sonra aynı kalmayabilir. Bu sebeple planlamalarınızı fiyatlara göre yapmalısınız.

Güngören Soyma Bakır Hurdası Alanlar

Soyma bakır hurdası kullanımı mümkün olmayan kabloların soyularak iletken bakır kısmının açığa çıkarılması ile elde edilmektedir. Elinizde bulunan hurda kablolaları Güngören hurda tesisine getirebilir, yüksek oranda maddi kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu sayede hem evinizde yer tutan kablolardan kurtulmuş olacak hem hurda kablolarınızı değerlendirmiş olacaksınız.

Güngören Hurdacı

Atıl durumda olan bakır, alüminyum, sarı hurdası ve demir hurdalarının alım satım işlemleri yapılarak hem çevrenin korunması hem de ekonomiye katkı sağlanmasına imkan verilmektedir. İstanbul hurdacı hizmeti kapsamında hurdaların alınması ve satılması için çevreci bir ekiple birlikte çalışılarak, adresiniz üzerinde bulunan hurdalların ayıklanarak alınması sağlanacaktır.

Güngören Hurdacı/Güngörende Hurda Alan

Güngören hurdacı firmamız 2001 senesinde kurulmuştur. Uzun senelerdir bu sektörde var olmamızın bir çok avantajını müşterilerimize gösteriyoruz. Vizyonumuz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve onlara hakettikleri hizmeti sağlamaktır. Bizimle ileitşime geçen müşterilerimizin ilk olarak taleplerini dinleriz. Talepleri doğrultuusunda hareket ederiz. Firmamız bakır, aliminyum, çinko, plastik, demir, beyaz eşya, elektronik eşya gibi pek çok hurdalaırnızı adresinize gelip alırız. Peki alınan bu hurdalar ne olur? Sizden almış olduğumuz hurdaların tamamını geri dönüşüme göndeririz ve tekrardan kullanılabilir duruma getiririz. Sizde güngörende hurda alan bir firma arıyorsanız bizimle ileitşlime geçebilirsiniz.

 

Güngören Hurdacı/ Hurda Alım Satım Merkezi

 Güngören hurdacı firmamız müşterilerine daima en kaliteli hizmeti sunmak için çalışır. Hurdalarınızı satmak istediğinizde uzmanlarımız tarafından ilk olarak hurda malzemeleriniz analiz edilir. Daha sonra sizden satın aldığımızda tekrardan kontrol edilir ve depolanır. Bu miktar belirli seviyeye ulaştığında ise depolara gönderilir. Geri dönüşüme gönderilen hurdalar kısa süre içerisinde tekrardan kullanılabilir bir seviyeye getirilir. Bütün hurdalar firmamız tarafından hurda alım satım merkezinde toplanır. Siz de işini en iyi şekilde gerçekleştiren profesyonel bir hurdacı firması arıyorsanız güngören fırıldakçı firmasını tercih edebilirsiniz

 

 

Güngçren Hurdacı Firması Aldığımız Hurdalar

 Güngören hurdacı firması olarak her zaman için hedefimiz insanlığa topluma ve ülkemize fayda sağlayabilmek ve kendimizi bu konuda geliştirmektir. Çünkü ülkemizde birçok hurdalık malzeme mevcuttur ve bilinçli davranmayan kişiler ise hurdalık malzemeleri hurdacıya teslim etmek yerine çöpe atmaktadır. Çöpe giden bu malzemeler hem insan sağlığına hem diğer canlıların sağlığına hem de çevre sağlığına olumsuz etkileri vardır. Hurda malzemelerinizi çöpe atmak size bir şey kazandırmaz. Ancak hurda malzemeleri bize teslim ederek hem kendi cebinizi doldurursunuz hem de ülke ekonomisini yüksek seviyelere çıkartabilirsiniz. Şimdi sizlere güngören hurdacı firması aldığınız hurdalar hakkında detaylı bilgi verelim 

 • Bakır hurdası
 • alüminyum hurdası
 • demir hurdası
 • kablo hurdası
 • klima hurdası
 • kombi hurdası
 • kağıt hurdası
 • plastik hurdası
 • cam hurdası
 • metal hurdası
 • şantiye hurdası
 • soğutma hurdası
 • kazan hurdası
 • beyaz eşya hurdası
 • motor hurdası
 • petek hurdası
 • paslanmaz hurda

 

 

 

Güngören Hurdacı Firması Verdiğimiz Hizmetler

 Güngören hurdacı firması hurda alım satım hizmeti müşterilerine sunar. Hurdalık satılık hizmetinin yanı sıra birçok hizmeti de sizlere sağlarız. Uzun senelerdir bu sektörde yer edindiğimiz için kendimize çok geliştirdik de sadece hurda alım satım hizmeti değil birçok hizmeti de vermeye başladık. Kapasitemiz son derece geniştir ve her konuda hizmete hazır halde  bulunuruz. Şimdi sizlere verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgiler verelim ve sizlere bu konuda aydınlatalım

 • Depo temizliği
 • fabrika yıkım
 • moloz atımı
 • duvar kırım’ı
 • bina yıkımı
 • yıkım kırım
 • çöp alımı
 • kapı pencere sökümü
 • söküm işleri
 • hurda alım satım hizmeti

 

Güngören Hurdacı/  Geri Dönüşüm Hizmeti

Güngören hurdacı geri dönüşüm hizmetini layığı ile veren bir firmadır. Kurulduğumuz günden bu yana hiçbir zaman sizden aldığımız hurdaları başka bir firmaya satarak kazanç elde etmedik. Sizden almış olduğunuz soruların tamamını %100 geri dönüşüme gönderdik ve kısa süre içerisinde dönüştürülmesine sağlayarak yeniden hammadde olarak tüketime hazır hale getirdik. Bizi piyasada bulunan bütün herkese sorabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmazsınız ve çoğunlukla olumlu yorumlar duyarsınız. Çünkü her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sağlıyoruz ve mutlaka müşterilerimizi memnun ediyoruz. Siz de elinizde bulunan hurdaları firmamıza teslim ederek kazanç elde edebilir ve ülke ekonomisine kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Güngören Bakır Hurdası Alanlar

Bakır, yumuşak metal grubunda yer alan ısıyı ve elektrik akımını iyi yansıtan bir maden olarak kullanılmaktadır. Özellikle soğutma sistemlerinin iç mekanizmasında yer alan bakırlar, kablo ve elektronik cihazlarda da bulunmaktadır. Güngören hurdacı hizmetleri kapsamında hurdaların alım ve satım işlemlerinin yapılması için özel araçlarla birlikte adresinize gelinerek, ayıklama işlemi yapılmaktadır. Eğer birden fazla maden çeşidi bulunuyorsa hepsi ayıklanarak kendi güncel fiyatları üzerinden değerlendirilerek ödeme peşin olarak tarafınıza yapılacaktır. Bakır hurdası alım ve satım işlemleri için firmamızla iletişime geçerek kısa zamanda adresinizden hurda yığınlarının alınmasını sağlayabilirsiniz.

Güngören Demir Hurdası Alanlar

Beyaz eşya, televizyon ve koltuk iskeletleri de olmak üzere bazı eşyaların içerisinde demir kullanımı yoğunluktadır. İşlenmiş demir madeni doğada 100 yılı aşkın bir süre kalara toprağı ve doğayı zehirleyen zararli metallere sahiptir. Demirin geri dönüşüm alanına kazandırılması için alım ve satım işlemlerini yapmakta olan firmamız, kısa zamanda adresinize gelerek, demirlerin diğer materyallerden ayıklanarak kilogram hesaplamalarını yapacaktır. Paslanmış ve zarar görmüş demirler fark etmeksizin alımları yapılarak, geri dönüşüm fabrikasına gönderilmek için pres makinasından geçirilecektir.

Hizmet kapsamında kapından alım ve satım işlemleri yapılacağı gibi anında nakit ödeme işlemi de yapılarak, güvenli  bir şekilde hurda alışveriş hizmeti yerine getirilecektir. En yakın hurdacı şubemiz üzerinden irtibat kurarak, hurda alım ve satım işlemlerinizi bizimle birlikte yapabilirsiniz.

Güngören Sarı Hurdası Alanlar

Güngören güncel hurda fiyatları üzerinden evinizde, iş yerinizde ve depo alanlarınıda bulunan sarı pirinç hurdasının alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle tesisat alanına kullanılmakta olan sarı hurdası, sayaçlarda ve suyun yoğun kullanıldığı tesislerde bulunabilir. Yeni bina yapımlarında kullanılan eski malzemelerin maden atıklarını da bizimle paylaşabileceğiniz gibi aynı zamanda inşaat malzemeleri arasında bulunan demir, bakır ve sarı hurdası çeşitlerinin de satışlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel bir ekiple size İstanbul’un her yerinden hizmet sunmakta olan firmamız, adresinize gelerek hurdaların ayıklanmasını ve alımlarının yapılmasını sağlayacaktır.

Güngören Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hurdası alanlar, geri dönüşüm alanında kullanılması gereken bütün maden parçalarının ayıklanmasını da sağlamaktadır. Bu aşamada hizmet vermekte olan firmamız, alüminyum hurdasının ayıklanmasını, preslenerek geri dönüşüm fabrikasına gidecek konuma getirilmesini sağlayacaktır.

Çevre dostu bir ekiple birlikte doğramalarda, çatılarda ve ulaşım araçlarında kullanılmakta olan atıl duruma gelmiş alüminyum parçalarının alınması ve endüstri, sanayi alanına yeniden kazandırılması sağlanarak hem ekonomiye katkı sağlanacak hem de çevrenin zarar görmemesine imkan verilecektir.

Güngörende Hurdacılar

Çelik hurda çeşitlerinin internetten bulunabilmesi amacıyla yeni dönemde internet sitesinin aratılması yeterli olacaktır. Güngören genelinde herkesin Ocak, Şubat, Mart gibi doğrudan ay bazlı fiyatlar üzerinden demir, çelik ve alüminyum satış istekleri karşılanabiliyor. Hem fiyatların uygunluğu hem de şirketin adresinin herkes tarafından rahatlıkla ulaşılabilecek bir yapıda olması dikkat çekiyor. Sektörde şirketler arasında alış ve satışa dair çok fazla fiyat farkının bulunmamasından dolayı bu süreci en avantajlı şekilde yönetebilirsiniz. Hurda siparişlerinizi demir ve diğer materyallere uygun şekilde verebiliyorsunuz. İkinci el çıkma demirler yerine yeni ürün türlerinin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Güngören Çelik Hurda

Farklı semtlere araçla dağıtım yapan ve alış işlemlerinde direkt olarak net bir tartma işleminin ardından alüminyum, demir, çelik gibi malzemelerin gönderimini sağlayan bir kurumumuz bulunuyor. Her istediğinizde iletişime geçebilir, talepleriniz doğrultusunda yeni fiyat ortalamasına uygun şekilde Güngören ve diğer semtlerde bizimle görüşerek, toplanan malzemeleri satabiliyorsunuz. Güngören bünyesinde yer alan tüm kurşun bakır hurdası çeşitlerini tek tek fiyat türlerine ve taleplere uygun şekilde sistemde bulabilirsiniz.

Güngören, Fatih, Eyüp ve diğer tüm semtlerden gelen satış isteklerinin Güngören genelinde tüm hurdacıların yoğun ilgi gösterdiği platformu kullanmaya devam edebilir, her istediğinizde hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin ürün türlerine yönelik satış isteklerini iletebilirsiniz. Depo bazı durumlarda tamamen dolu olduğu için, birkaç tonluk alüminyum, demir ve diğer materyallere yönelik gönderimi farklı günlerde de yapabilirsiniz.

Güngören Demir Hurda

Piyasada popülerliğiyle ön planda yer alan, isteklerin sorunsuz biçimde karşılanmasına yardımcı olan Güngören hurda ve lojistik destek şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Hurda fiyatları geçmiş aylara göre kıyaslanmak yerine, içerisinde bulunulan ayın güncel değeri doğrultusunda ağırlığına göre hesaplanmak durumundadır. Özellikle size en yakın olan işletmenin bulunabilmesi amacıyla sadece depo değil, yöneticileriyle görüşebileceğiniz merkezleri de haritalarda bulunuyor. Tarayıcıda yapacağınız en yakın hurdacı aramasıyla birlikte, Güngören semtinde yer alan tüm şirketleri tek tek listelemiş olacaksınız. Beklentilerin karşılanabilmesi, ödemenin anında yapılabilmesi, bu kurumları son derece güvenli ve popüler hale getiriyor.

Güngören’de Hurda Alanlar Tarafından Tercih Edilen Hurdalar

Demir Hurdası: Firmamız adresten hurda alanlar kategorisinde üst sıralarda yer almaktadır. Özellikle hurda demir alan hurdacılar içerisinde Güngören’de en çok aranan hurdacı firmasıyız. Bu kapsamda hurda konteyner da alıyoruz.

Hurda Krom: Hurda alımı konusunda işin hakkını veren firmamız krom hurdası için iş yerlerine hurdacı servisi gönderiyor.

Bakır Hurdası: Hemen hemen her noktadan İstanbul hurdacısı olarak hurda bakır alımları yapıyoruz. Günlük bakır fiyatları için hurdacı numarası üzerinden bize ulaşın.

Hurda Sarı: Eğer iş yerinizden çok fazla sarı pirinç hurdası çıkıyorsa bizden konteyner talep ediniz. Fiyatlarımızın rekabet gücü yüksektir. Teklif almadan satış yapmak sizin için faydalı olmayabilir.

Alüminyum Hurdası: Alüminyum alan hurdacı istanbul avrupa yakası civarında oldukça fazladır. Kaliteli hizmet veren, yüksek hurda fiyat teklifi sunanları bulmak ise gerçekten ayrı bir yetenek istiyor. Hurdacı telefonu üzerinden bize ulaşarak bu işlemi oldukça hızlandırabilirsiniz.

güngören hurda alan
güngören hurda alan

Güngören Hurdacıları Tarafından Gezilen Mahaller

Verdiğimiz hurda fiyatları İstanbul genelinde geçerlidir. Gezici ekiplerimiz Güngören’de tüm mahallere hurdacı olarak gelmektedir. Ayağınıza gelen hurdacı araçlarına dilediğiniz hurda türlerini yüksek fiyattan satabilirsiniz. Bize whatsapp ile konum göndermek sahada çalışan arkadaşlarımızın işini kolaylaştıracaktır.

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Hurdacıları: Özellikle hurda alüminyum alan hurdacı ekibimizi her gün buraya gönderiyoruz.

Akıncılar’a En Yakın Hurdacı: Hurda maden fiyatları konusunda size en güncel bilgiyi veren firmamız bu mahallede size en yakın hurdacı olarak hizmet veriyor.

Gençosman’da Hurda Alan Yerler: Çoğunlukla alüminyum hurda fiyatı öğrenmek için arandığımız Gençosman’da hurda alan yerler arasında lider konumdayız.

Güneştepe Hurdacı Şirketleri: Günümüzde hurda geri dönüşüm alanında çalışmanın farkını Güneştepe gibi semtlerde yaşıyoruz. Halkımız gerçekten geri dönüşüm alanında bilinçli bir şekilde hareket ediyor. Özellikle hurda demir fiyatı verdiğimiz yerel işletmeler hiçbir hurdasını çöpe atmıyor.

Güngören Merkez Mahalle Geri Dönüşüm: Nerdeyse saat başı hurda demirin kilosu nasıl diye arandığımız merkez mahallede geri dönüşüm işinde çalışmaktan mutluyuz.

Güngören’de Hurda Alan Hurdacı Adrese geliyor

Güven Mahallesi Plastik Hurdası Alımı: Hurda demir kilosu soran kişilerin yanı sıra plastik hurda satmak içinde başvurulan bir yer Güven Mahallesi. Güngören hurdacı ekiplerimiz burada aynen istanbul hurdacı ekiplerimiz gibi titizlikle görevlerini yürütüyor.

Haznedar’da Atık Kağıt Alanlar: Tarihi şehir istanbul hurda atık malzeme satın alınmasa çöplüğe dönebilir. Özellikle Güngören haznedar gibi semtlerde kağıt çok hızlı birikiyor. Hurdacı ekiplerimiz ile bunları satın alıyoruz.

Tozkoparan Civarında Hurda Demir Ticareti: İstanbul demir çelik hurda fiyatları konusunda size en gerçekçi bilgiyi biz verebiliriz. Tozkoparan’da hurda demir alan ekiplerimiz aracılığı ile demir ticareti yapıyoruz.

Güngören Sanayi Bölgesinde Hurdacılık Faaliyetleri: Sanayi bölgelerinde üretimden dolayı ortaya çıkan atık hurdalar biriktirmeye çok uygun değildir. Zaten yeterli yere sahip olamayan sanayi esnafı hurda biriktirmek için yer ayıramıyor. Bu nedenle gün içerisinde birçok kez Güngören sanayiye hurda almak için geliyoruz. Size en yakın hurdacı olarak hizmet verdiğimiz Güngören’de sanayi gibi yerlerden telefon ederek bizi çağırabilirsiniz.

Abdurrahman Nafiz Gürman’da Kablo Hurdası Alım Satımı: Çoğunlukla hurda demir fiyatları bilgisi edinmek için bizleri arayan mahalle sakinleri hurda kablo satmak için de bizi tercih ediyor. İstanbul hurdacılar tarafından bir işletme bölgesinden ziyade atıklardan kurtarılması gereken bir ev olarak görülmek zorundadır. Bu mantıkla Güngören’de hurda alan hurdacı firmasıyız.

Mareşal Çakmak Mahallesi Hurdacı Telefonu: İnternet sayesinde günümüzde çok az zahmetle birçok hurdacı şirketine ulaşabilirsiniz. Hatta küçük bireysel hurdacıları dahi adrese çağırabilirsiniz. Ancak size hurdanızın gerçek değerini söyleyip, hurdanızın gerçek ağırlığını tartıp ödemeyi düzgün yapacak birilerini bulmak biraz araştırma istiyor. Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da hurda geri dönüşüm metal alanında güven veren kuruluşlar arasında olduğumuz belirtmek isteriz.

 Güngören Hurdacı Firmaları

Güngören hurdacı firmaları içerisinde yer alan tesisimizin güvenilir hizmetleri ile elinizde hurda değeri olan eşyaları satabilirsiniz. İstanbul Güngören beldesindeki tesisimizde bakır, demir, alüminyum, krom, çinko ve atık kağıt alımı yapmaktayız. Güngören’de seyyar olarak çalışan ve tesiste bulunan personellerimiz hurda haftanın 7 günü 24 saati hizmet sağlamaktadır. Hurda toplama, hurda temizleme ve ayrıştırma işlemlerine tabi tutmaktayız. Geri dönüşüm işlemlerinden önce yapılacak hurda toplama uygulamalarının tamamını yasalar ışığında gerçekleştirmekteyiz. 

Güngören hurdacı tesislerinde, geri dönüşüm değerine sahip hurdalarınızı yüksek kazanımlarla satabilirsiniz. Bakır, demir, çinko, alüminyum, krom gibi metallerin yanısıra atık kağıt ve plastik hurdalarını da almaktayız. Kilerinizde yer alan eşyaların hurda değeri olup olmadığını anlamak için sitemizde yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Hurdalarınızın ortalama değerini öğrenmek için Whatsapp uygulaması üzerinden hurda görsellerini uzman ekspertizlerimize iletebilirsiniz.

 Güngören Hurda Toplama Nasıl Yapılır?

Hurda toplama işlemlerinin tamamı, kullanım süresini doldurmuş hurda eşya ve materyallerin toplanarak geri dönüşümü sağlanacak fabrikalara iletim sürecini ifade etmektedir. Bu anlamda Güngören hurdacı tesisimizde yer alan işlem adımları şu şekilde ilerlemektedir.

 • İlk adımda hurdalar seyyar çalışanlarımız aracılığı ile sokak sokak gezilerek toplanır.
 • Toplanan hurdalar yine aynı çalışanlarımız tarafından kaba bir şekilde metal, plastik ya da kağıt şeklinde ayıklanır.
 • Toplama ve ayıklama işlemlerini tamamlayan çalışanlarımız hurdaların tamamını Güngören hurda tesisine getirmektedir.
 • Çevreden izole tesisimizde, gelen hurdaların ayıklama ve temizleme işlemlerini detaylı bir şekilde sağlamaktayız. (Metallar bakır, demir, alüminyum şeklinde ayıklanır ve temizlenir. Örneğin, bakır kablolar yalıtkan plastiklerinden ayıklanarak temizlenir. Bu sayede soyma bakır hurdası elde edilir.)
 • Tesis içerisinde gerçekleştirdiğimiz işlemlerin ardından, hurda materyallerin geri dönüşümünü sağlayacak olan fabrikalara aktarımını sağlamaktayız.

Güngören hurdacı firmasını temel anlamda; hurda eşyaların alımı, toplanması, temizlenmesi ve ayrıştırılması faaliyetlerini eksiksiz bir şekilde yasalar çerçevesinde sürdürmektedir.

Güngören Hurda Alım Satımı Nasıl Yapılır?

Güngören hurda alım satım işlemlerini zamanınızı almadan kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Hurda alım satımı firmamız tarafından adım adım kontrollü bir şekilde sağlanmaktadır.

 1. Güngören bölgesinde, seyyar hurdacılara ya da hurda tesisimize erişim sağlayabilirsiniz.
 2. Personellerimiz tarafından hurdalarınızın geri dönüşüm değeri olup olmadığına bakılır.
 3. Kantarlarla hurdalarınızın ağırlığı yüksek hassasiyetli bir şekilde belirlenir.
 4. Hurdalarınızın türü ve çeşidi belirlenir ve buna bağlı olarak hurdalarınızın parasal değeri belirlenir.
 5. Ödemenizi güvenilir yollarla nakit bir şekilde personellerimiz tarafından alabilirsiniz.

Güngörene En Yakın Hurdacı

Güngören beldesinde ikamet ediyor ve kendinize en yakın hurdacı tesisine erişim sağlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul hurdalarcılarını tek çatı altında topladığımız platformumuzda konumunuza en yakın hurdacıyı en kısa süre içerisinde bulabilir ve topladığınız hurdaların satımını gerçekleştirebilirsiniz.

 Güngörende Hurdacı Firması Nerede

Güngören hurdacı telefonuna erişim sağlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken hamle sitemizi ziyaret etmek olacaktır. İstediğiniz hurdacı lokasyonunun iletişim bilgisine tek bir tıkla erişim sağlayabilirsiniz. Yalnız telefonla değil, Whatsapp ve mail üzerinden de tarafımıza ulaşabilirsiniz. 

 Güngören Hurdacı, Güncel Hurda Fiyatları

Güngören hurdacı fiyatları diğer hurda firmalarında olduğu gibi Londra Metal Borsası’na göre şekillenmektedir. Bu nedenle hurda alım ve satım fiyatları periyodik olarak değişim göstermektedir. Bugün 1 kilogram hurda bakır için sattığınız fiyata yarın ya da bir hafta sonra satış yapamayabilirsiniz. Bu yüzden hurda işlemlerinizden maddi kar elde etmek istiyorsanız, güncel hurda fiyatlarını takip etmelisiniz. Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, sitemizin içerisinde yer alan Hurda Fiyatları sekmesinden güncel fiyatlara erişim sağlayabilirsiniz. Elinizdeki hurdaların net değerini öğrenmek istiyorsanız iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hangi materyalin getirildiğine göre, o an için o materyale yönelik özel olarak belirlenmiş fiyatlarla karşılaşılır. Bu fiyatlar doğrultusunda, getirdiğiniz hurdalar hesaplanır ve bunların ücretinin ne olması gerektiği belirlenir. Güngören hurdacı firmaları, getirilecek olan malzemenin tipiyle ilgili genel hurdacılık politikalarının dışında bir adım atmayacaktır.

İstanbul Hurda Geri Dönüşüm Tesisi Güngören 

Güngören’de hurda alan şirketler, özel olarak çalışan ve tamamen hangi malzemenin geldiğine göre borsa üzerinden fiyat veren şirketlerdir. Bunların şehrin dört bir yanındaki atıkları toplamak için, abonelik usulü veya anlık ödeme taleplerini karşılamak üzere bir çalışma süreci bulunuyor. Aşağıda yer alan her bir hurda tipi, güncel fiyat ortalamasına uygun bir şekilde para transferi yapılması için uygun oluyor;

 • Hurda yer altı enerji kablosu 27,00 Türk Lirası
 • TTR hurda kablo 22,00 Türk Lirası
 • Sert alüminyum 11,30 Türk Lirası
 • Kutu alüminyum 7,70 Türk Lirası

Güngören Hurda Satışı

Güngören’de ikamet eden herhangi bir vatandaş, etraftaki atık durumdaki hurdaları toplayabilir. Başta içecek kutuları olmak üzere, cam demir ve çelik gibi birçok farklı malzemeden imal edilen ürüne yönelik bilgi alabilirsiniz. Bu ürünlerin sadece bir kez geri dönüşümde kullanılan bir yapısı olmaması, alım satımlara yönelik sürecin önemini arttırıyor. Direkt olarak birçok kez geri dönüşümlerin gerçekleştirilmesi amacıyla, borsadaki anlık fiyat durumuna uygun bir şekilde satış yapabilirsiniz.

Güngören hurdacı hurda almakla yükümlü olan bir kuruluş olmasının yanı sıra, hangisi için ne kadar ücret belirleyeceği kendi kararı olan bir durum değildir. Güngören’de hurda alan şirketlerde o an itibariyle tesis tamamen dolmuş olabilir ve bu durumda farklı tesislere yönelmeniz istenebilir. Güngören ve diğer semtlerde özel olarak belirlenen hurda satış politikalarına uygun hareket etmelisiniz.

 

 

2 thoughts on “Güngören Hurdacı | Güngören’de Hurda Alan”

 1. Geri bildirim: Denizli Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Gümüşhane hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.