Güngören Hurdacı Firması

Güngören Hurdacı Firmaları Hurdacılar Birliği

Birçok hurdacı İstanbul genelinde hizmet vermesine rağmen bazı ilçelere gitmemektedir. Bunun asıl nedeni ilçelerden çıkan hurda çeşitlerini ve tonajlarını beğenmemeleridir. Hurdacılar Birliği olarak Güngören hurdacı firması şeklinde çalışmalar yürütüyoruz. Sizlerin de Güngören’de satılacak hurdası var ise bizi hurdacı numarası üzerinden arayabilirsiniz.

Firmamız Güngören’de hurda alan hurdacı firması olarak tanınmaktadır. Yerel esnaftan toptan hurda alımları da yapıyoruz. Hurdanızın kg miktarı önemli değil fiyat bilgisi için telefon ediniz. Hurdanızı hassas elektronik tartı ile tartıp ödemenizi elden nakit yapıyoruz. Güngören hurdacı ekiplerimiz işinde uzman personelden oluşmaktadır. Size gerçekten değer verdiklerini konuşmalarından dahi anlayabilirsiniz. Ayrıca güven konusunda hiçbir şüpheye yer vermeden tüm çalışanlarımızdan adli sicil belgesi talep etmekteyiz.

Güngören Hurdacı Telefonu

Güngören hurdacı telefonuna erişim sağlayabilmek adına sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemiz içerisinde telefon bilgilerinden bizimle iletişime geçebilir size en yakın Güngören hurdacı telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Güngören hurdacıları ile iletişime geçerek elinizdeki hurda eşyalar hakkında bilgi vererek doğru yönlendirmeler ışığında hurdalarınızı satabilirsiniz. Hurda eşyalarınızın türü, ederi ve ödeme işlemlerinin nasıl gerçekleşeceğini öğrenebilirsiniz.                

Güngören Hurda Alan Firmalar

Güngören İstanbul içerisinde hurda alan firmalar arasında öncü bir firma olmayı başarabilmiştir. Bunun temel nedeni bünyesinde bulundurduğu profesyonel çalışanlar ve teknoloji harikası modern makinelerdir. Hurdanın alımından geri dönüşüm için nakliye edilmesine kadar geçen sürede işleyişlerini aksatmadan sürdürebilmeyi sağlamaktadır. Güvenilir hizmeti sayesinde hurdalarınızı tesise getirdikten sonra çalışanlarımızla görüşebilirsiniz. Bu esnada hurdalarınızın türü ve değeri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hurdalarınızı satmak istediğinizde ise, güvenli ödeme sistemi ile hurdalarınızın parasal karşılığını size nakit olarak anında ödemektedirler. Atmayı düşündüğünüz eski hurda eşyalarınızı değerlendirerek yüksek kazanımlar elde edebilmeniz hayal değil.

Güngören Hurda Fiyatları

Güngören hurda fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan hurda fiyatları sekmesine göz atabilirsiniz. Belli aralıklarla güncelleme gereği duyduğumuz listede her hurda türü için kilogram başına ücretlendirme yapıldığını göreceksiniz. İstanbul Borsası’na endeksli olarak değişen hurda fiyatları, dövizdeki dalgalanmalardan doğrudan etkilenmektedir. Elinizdeki hurdaların bugünkü ortalama değeri 2 hafta sonra aynı kalmayabilir. Bu sebeple planlamalarınızı fiyatlara göre yapmalısınız.

Güngören Soyma Bakır Hurdası Alanlar

Soyma bakır hurdası kullanımı mümkün olmayan kabloların soyularak iletken bakır kısmının açığa çıkarılması ile elde edilmektedir. Elinizde bulunan hurda kablolaları Güngören hurda tesisine getirebilir, yüksek oranda maddi kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu sayede hem evinizde yer tutan kablolardan kurtulmuş olacak hem hurda kablolarınızı değerlendirmiş olacaksınız.

Güngören Hurdacı

Atıl durumda olan bakır, alüminyum, sarı hurdası ve demir hurdalarının alım satım işlemleri yapılarak hem çevrenin korunması hem de ekonomiye katkı sağlanmasına imkan verilmektedir. İstanbul hurdacı hizmeti kapsamında hurdaların alınması ve satılması için çevreci bir ekiple birlikte çalışılarak, adresiniz üzerinde bulunan hurdalların ayıklanarak alınması sağlanacaktır.

Güngören Bakır Hurdası Alanlar

Bakır, yumuşak metal grubunda yer alan ısıyı ve elektrik akımını iyi yansıtan bir maden olarak kullanılmaktadır. Özellikle soğutma sistemlerinin iç mekanizmasında yer alan bakırlar, kablo ve elektronik cihazlarda da bulunmaktadır. Güngören hurdacı hizmetleri kapsamında hurdaların alım ve satım işlemlerinin yapılması için özel araçlarla birlikte adresinize gelinerek, ayıklama işlemi yapılmaktadır. Eğer birden fazla maden çeşidi bulunuyorsa hepsi ayıklanarak kendi güncel fiyatları üzerinden değerlendirilerek ödeme peşin olarak tarafınıza yapılacaktır. Bakır hurdası alım ve satım işlemleri için firmamızla iletişime geçerek kısa zamanda adresinizden hurda yığınlarının alınmasını sağlayabilirsiniz.

Güngören Demir Hurdası Alanlar

Beyaz eşya, televizyon ve koltuk iskeletleri de olmak üzere bazı eşyaların içerisinde demir kullanımı yoğunluktadır. İşlenmiş demir madeni doğada 100 yılı aşkın bir süre kalara toprağı ve doğayı zehirleyen zararli metallere sahiptir. Demirin geri dönüşüm alanına kazandırılması için alım ve satım işlemlerini yapmakta olan firmamız, kısa zamanda adresinize gelerek, demirlerin diğer materyallerden ayıklanarak kilogram hesaplamalarını yapacaktır. Paslanmış ve zarar görmüş demirler fark etmeksizin alımları yapılarak, geri dönüşüm fabrikasına gönderilmek için pres makinasından geçirilecektir.

Hizmet kapsamında kapından alım ve satım işlemleri yapılacağı gibi anında nakit ödeme işlemi de yapılarak, güvenli  bir şekilde hurda alışveriş hizmeti yerine getirilecektir. En yakın hurdacı şubemiz üzerinden irtibat kurarak, hurda alım ve satım işlemlerinizi bizimle birlikte yapabilirsiniz.

Güngören Sarı Hurdası Alanlar

Güngören güncel hurda fiyatları üzerinden evinizde, iş yerinizde ve depo alanlarınıda bulunan sarı pirinç hurdasının alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle tesisat alanına kullanılmakta olan sarı hurdası, sayaçlarda ve suyun yoğun kullanıldığı tesislerde bulunabilir. Yeni bina yapımlarında kullanılan eski malzemelerin maden atıklarını da bizimle paylaşabileceğiniz gibi aynı zamanda inşaat malzemeleri arasında bulunan demir, bakır ve sarı hurdası çeşitlerinin de satışlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Profeyonel bir ekiple size İstanbul’un her yerinden hizmet sunmakta olan firmamız, adresinize gelerek hurdaların ayıklanmasını ve alımlarının yapılmasını sağlayacaktır.

Güngören Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hurdası alanlar, geri dönüşüm alanında kullanılması gereken bütün maden parçalarının ayıklanmasını da sağlamaktadır. Bu aşamada hizmet vermekte olan firmamız, alüminyum hurdasının ayıklanmasını, preslenerek geri dönüşüm fabrikasına gidecek konuma getirilmesini sağlayacaktır.

Çevre dostu bir ekiple birlikte doğramalarda, çatılarda ve ulaşım araçlarında kullanılmakta olan atıl duruma gelmiş alüminyum parçalarının alınması ve endüstri, sanayi alanına yeniden kazandırılması sağlanarak hem ekonomiye katkı sağlanacak hem de çevrenin zarar görmemesine imkan verilecektir.

Güngören Hurdacı

Çelik hurda çeşitlerinin internetten bulunabilmesi amacıyla yeni dönemde internet sitesinin aratılması yeterli olacaktır. Güngören genelinde herkesin Ocak, Şubat, Mart gibi doğrudan ay bazlı fiyatlar üzerinden demir, çelik ve alüminyum satış istekleri karşılanabiliyor. Hem fiyatların uygunluğu hem de şirketin adresinin herkes tarafından rahatlıkla ulaşılabilecek bir yapıda olması dikkat çekiyor. Sektörde şirketler arasında alış ve satışa dair çok fazla fiyat farkının bulunmamasından dolayı bu süreci en avantajlı şekilde yönetebilirsiniz. Hurda siparişlerinizi demir ve diğer materyallere uygun şekilde verebiliyorsunuz. İkinci el çıkma demirler yerine yeni ürün türlerinin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Güngören Çelik Hurda

Farklı semtlere araçla dağıtım yapan ve alış işlemlerinde direkt olarak net bir tartma işleminin ardından alüminyum, demir, çelik gibi malzemelerin gönderimini sağlayan bir kurumumuz bulunuyor. Her istediğinizde iletişime geçebilir, talepleriniz doğrultusunda yeni fiyat ortalamasına uygun şekilde Güngören ve diğer semtlerde bizimle görüşerek, toplanan malzemeleri satabiliyorsunuz. Güngören bünyesinde yer alan tüm kurşun bakır hurdası çeşitlerini tek tek fiyat türlerine ve taleplere uygun şekilde sistemde bulabilirsiniz.

Güngören, Fatih, Eyüp ve diğer tüm semtlerden gelen satış isteklerinin Güngören genelinde tüm hurdacıların yoğun ilgi gösterdiği platformu kullanmaya devam edebilir, her istediğinizde hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin ürün türlerine yönelik satış isteklerini iletebilirsiniz. Depo bazı durumlarda tamamen dolu olduğu için, birkaç tonluk alüminyum, demir ve diğer materyallere yönelik gönderimi farklı günlerde de yapabilirsiniz.

Güngören Demir Hurda

Piyasada popülerliğiyle ön planda yer alan, isteklerin sorunsuz biçimde karşılanmasına yardımcı olan Güngören hurda ve lojistik destek şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Hurda fiyatları geçmiş aylara göre kıyaslanmak yerine, içerisinde bulunulan ayın güncel değeri doğrultusunda ağırlığına göre hesaplanmak durumundadır. Özellikle size en yakın olan işletmenin bulunabilmesi amacıyla sadece depo değil, yöneticileriyle görüşebileceğiniz merkezleri de haritalarda bulunuyor. Tarayıcıda yapacağınız en yakın hurdacı aramasıyla birlikte, Güngören semtinde yer alan tüm şirketleri tek tek listelemiş olacaksınız. Beklentilerin karşılanabilmesi, ödemenin anında yapılabilmesi, bu kurumları son derece güvenli ve popüler hale getiriyor.

Güngören’de Hurda Alanlar Tarafından Tercih Edilen Hurdalar

Demir Hurdası: Firmamız adresten hurda alanlar kategorisinde üst sıralarda yer almaktadır. Özellikle hurda demir alan hurdacılar içerisinde Güngören’de en çok aranan hurdacı firmasıyız. Bu kapsamda hurda konteyner da alıyoruz.

Hurda Krom: Hurda alımı konusunda işin hakkını veren firmamız krom hurdası için iş yerlerine hurdacı servisi gönderiyor.

Bakır Hurdası: Hemen hemen her noktadan İstanbul hurdacısı olarak hurda bakır alımları yapıyoruz. Günlük bakır fiyatları için hurdacı numarası üzerinden bize ulaşın.

Hurda Sarı: Eğer iş yerinizden çok fazla sarı pirinç hurdası çıkıyorsa bizden konteyner talep ediniz. Fiyatlarımızın rekabet gücü yüksektir. Teklif almadan satış yapmak sizin için faydalı olmayabilir.

Alüminyum Hurdası: Alüminyum alan hurdacı istanbul avrupa yakası civarında oldukça fazladır. Kaliteli hizmet veren, yüksek hurda fiyat teklifi sunanları bulmak ise gerçekten ayrı bir yetenek istiyor. Hurdacı telefonu üzerinden bize ulaşarak bu işlemi oldukça hızlandırabilirsiniz.

güngören hurda alan
güngören hurda alan

Güngören Hurdacıları Tarafından Gezilen Mahaller

Verdiğimiz hurda fiyatları İstanbul genelinde geçerlidir. Gezici ekiplerimiz Güngören’de tüm mahallere hurdacı olarak gelmektedir. Ayağınıza gelen hurdacı araçlarına dilediğiniz hurda türlerini yüksek fiyattan satabilirsiniz. Bize whatsapp ile konum göndermek sahada çalışan arkadaşlarımızın işini kolaylaştıracaktır.

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Hurdacıları: Özellikle hurda alüminyum alan hurdacı ekibimizi her gün buraya gönderiyoruz.

Akıncılar’a En Yakın Hurdacı: Hurda maden fiyatları konusunda size en güncel bilgiyi veren firmamız bu mahallede size en yakın hurdacı olarak hizmet veriyor.

Gençosman’da Hurda Alan Yerler: Çoğunlukla alüminyum hurda fiyatı öğrenmek için arandığımız Gençosman’da hurda alan yerler arasında lider konumdayız.

Güneştepe Hurdacı Şirketleri: Günümüzde hurda geri dönüşüm alanında çalışmanın farkını Güneştepe gibi semtlerde yaşıyoruz. Halkımız gerçekten geri dönüşüm alanında bilinçli bir şekilde hareket ediyor. Özellikle hurda demir fiyatı verdiğimiz yerel işletmeler hiçbir hurdasını çöpe atmıyor.

Güngören Merkez Mahalle Geri Dönüşüm: Nerdeyse saat başı hurda demirin kilosu nasıl diye arandığımız merkez mahallede geri dönüşüm işinde çalışmaktan mutluyuz.

Güngören’de Hurda Alan Hurdacı Adrese geliyor

Güven Mahallesi Plastik Hurdası Alımı: Hurda demir kilosu soran kişilerin yanı sıra plastik hurda satmak içinde başvurulan bir yer Güven Mahallesi. Güngören hurdacı ekiplerimiz burada aynen istanbul hurdacı ekiplerimiz gibi titizlikle görevlerini yürütüyor.

Haznedar’da Atık Kağıt Alanlar: Tarihi şehir istanbul hurda atık malzeme satın alınmasa çöplüğe dönebilir. Özellikle Güngören haznedar gibi semtlerde kağıt çok hızlı birikiyor. Hurdacı ekiplerimiz ile bunları satın alıyoruz.

Tozkoparan Civarında Hurda Demir Ticareti: İstanbul demir çelik hurda fiyatları konusunda size en gerçekçi bilgiyi biz verebiliriz. Tozkoparan’da hurda demir alan ekiplerimiz aracılığı ile demir ticareti yapıyoruz.

Güngören Sanayi Bölgesinde Hurdacılık Faaliyetleri: Sanayi bölgelerinde üretimden dolayı ortaya çıkan atık hurdalar biriktirmeye çok uygun değildir. Zaten yeterli yere sahip olamayan sanayi esnafı hurda biriktirmek için yer ayıramıyor. Bu nedenle gün içerisinde birçok kez Güngören sanayiye hurda almak için geliyoruz. Size en yakın hurdacı olarak hizmet verdiğimiz Güngören’de sanayi gibi yerlerden telefon ederek bizi çağırabilirsiniz.

Abdurrahman Nafiz Gürman’da Kablo Hurdası Alım Satımı: Çoğunlukla hurda demir fiyatları bilgisi edinmek için bizleri arayan mahalle sakinleri hurda kablo satmak için de bizi tercih ediyor. İstanbul hurdacılar tarafından bir işletme bölgesinden ziyade atıklardan kurtarılması gereken bir ev olarak görülmek zorundadır. Bu mantıkla Güngören’de hurda alan hurdacı firmasıyız.

Mareşal Çakmak Mahallesi Hurdacı Telefonu: İnternet sayesinde günümüzde çok az zahmetle birçok hurdacı şirketine ulaşabilirsiniz. Hatta küçük bireysel hurdacıları dahi adrese çağırabilirsiniz. Ancak size hurdanızın gerçek değerini söyleyip, hurdanızın gerçek ağırlığını tartıp ödemeyi düzgün yapacak birilerini bulmak biraz araştırma istiyor. Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da hurda geri dönüşüm metal alanında güven veren kuruluşlar arasında olduğumuz belirtmek isteriz.

4 thoughts on “Güngören Hurdacı | Güngören’de Hurda Alan”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir