Elmadağ hurdacı firmaları

Çorlu hurdacı şirketlerine ait olan hurdacılar birliği, bölgeye özel fiyatları ile öne çıkıyor. Firmamız Çorlu yakınlarındaki hurda metallerin geri dönüşümünü sunmaktadır. Sonuç olarak Çorlu hurda alım satım ekibimiz Bakır Hurda, Sarı Hurda, Alüminyum Hurda ve Krom Hurda almaktadır. Hurdacılar Derneği olarak Çorlu’daki hurdacı ekiplerimize büyük tır tahsis ediyoruz.

Bu şekilde adrese ulaşıyor ve hurdalarınızın geri dönüşümü için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Biz de bu bölgeden moloz alıyoruz. Fabrika söküm, çatı söküm gibi işleri titizlikle yürütmekteyiz. Çorlu’da hurdacı arıyorsanız veya Çorlu’da hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi hurdacı telefonundan arayabilirsiniz.

Çorlu’nun bir ilçesindeki bir adresten hurda alımı yapan ekiplerimiz, Alipaşa’daki fabrikalardan atık ve hurda metal alımına devam ediyor. Firmamız size Çorlu’daki diğer hurda bayilerine göre daha yüksek fiyat sunarak daha hızlı hurda satmanızı sağlar. Bu bölgede ayrıca çelik yapıları söküyoruz, çatı saclarını kesiyoruz ve çatı makaslarını söküyoruz.

Çorlu’da bina yıkım işleri yapan bir firmayız. Yıkımdan önce binadan kaldırılacak değerli eşyaları kesinlikle satın alacağız. Genel olarak bunlar çelik kapılar, PVC pencereler, pimapen, demir malzemelerdir. Sana nakit ödeyeceğiz. Dilerseniz binanın yıkımını ücretsiz olarak hurda olarak yapabiliriz. Şantiye alanlarından inşaat demiri hurdası alıyoruz. Bunun için şantiyenize konteyner gönderebiliriz.

Corlu hurdaci ekiplerimize 7/24 ulasin
corlu hurdaci ekiplerimize 7/24 ulasin

Çorlu Hurdacı Firmamızın Geri Dönüşüm Faaliyetleri

Özellikle Çobançeşme semti civarına gönderdiğimiz Çorlu hurdacı servislerimiz bakır ve hurda alüminyum için yoğun çağrıldıklarını belirtiyor. Bu nedenle Çorlu’da hurda alan hurdacılar arasında tüm mahallelere hurdacı gönderen nadir firmalardan biriyiz. Verdiğimiz rekabet gücü yüksek hurda fiyatlarını laf olsun diye değil gerçekten hurdanızın değerini vermek için söylüyoruz. Eğer Çorlu’da satılacak hurdanız var ve fiyatını bilmiyorsanız bizi arayın. Ekiplerimiz sizden fotoğraf isteyecektir. Hatta hurda cinsine göre numune alımı ve doğrudan fiyat teklifi için hurda ekspertizi gönderebiliriz. Çorlu’da geri dönüşüm işini önemsiyoruz. Hurdacılık işini severek ve benimseyerek yıllardır yapıyoruz. Sizinle çalışmaktan da mutluluk duyarız.

İstanbul Hurdacılar Birliği olarak Çorlu genelinde tarım aletleri ve makinaları hurdası satın almaktayız. Hurdanıza en fiyat teklifini almak için lütfen sitemizdeki whatsapp hattına ilgili fotoğrafları doğru açılardan birkaç kez çektikten sonra gönderiniz. İş makinesi, traktör, römork ve patoz gibi aletleri kullanılabilir olmasına göre ikinci el fiyatı üzerinden değerlendirebiliriz. Eğer tamamen hurdaya ayrılmışlar ise de hurda demir fiyatını piyasa verilerine göre hesaplar ödemenizi nakit yaparız. Unutmayın Çorlu hurdacı çalışanlarımız sizden telefon bekliyor. Web sitemizin üst kısmında bulunan hurdacı numarası üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Çorlu Hurdacı

Şehirlerdeki özel tesisler, inşaatlardan arta kalan materyaller, yıkım malzemeleri ve motor parçaları gibi birçok malzemeyi topluyor. BU malzemelerin atık olarak nitelendirilmesi ve çöpe atılması yerine, özel geri dönüşüm toptancılarına götürülmesi öneriliyor. Her bir demir, çelik, bakır vb. materyalin özel bir ücreti bulunuyor. Bu ücretleri öğrenerek, Çorlu hurdacı tesislerinde satışlarınızı güncel fiyat listesindeki yerine göre yapabilirsiniz.

Hurda Fiyat Listesi

Çorlu’da hurda alan kurumlar sayesinde siz de çok uygun fiyatlarla satış gerçekleştirme fırsatına sahip oluyorsunuz. Başkalarıyla kişisel bilgileri ve topladığınız malzemelerin detaylarını paylaşmak zorunda değilsiniz. Bu tarz veriler tamamen gizli kalacak biçimde, şehrin herhangi bir tesisine giderek, anında satış yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan materyaller ve diğer onlarca değerli hurda türünün geri dönüşümde kullanımına yönelik şu fiyatlar belirlenmiştir;

 • Sarı hurda radyatör 32 Türk Lirası
 • DKP hurda demir 3,0 Türk Lirası
 • Hurda demir kaplama motor 3,00 Türk Lirası
 • Hurda alüminyum kaplama motor 5,20 Türk Lirası

Hurda Alan Yerler Çorlu

Çorlu’da bulunan kuruluşlar aracılığıyla gün içerisinde tonlarca veya kilolarca ikinci el atık satışı yapabilirsiniz. Sadece krom ve alüminyum için değil, bakır ve motor parçalarıyla ilgili malzemeler de özel fiyat ortalamasına göre satışa sunulabiliyor. Bunun için herhangi bir sertifika alınmasına, başka bir kuruluştan izin alınmasına gerek yoktur.

Çorlu hurdacı tesisleri aracılığıyla her istediğiniz konuyla ilgili bilgi edinebilir, telefon numaralarını arayarak, birçok farklı fiyata erişebilirsiniz. Hurda satışının yapıldığı bilinen her internet siteleri aracılığıyla hem İstanbul hem de Çorlu’da aynı fiyatlar üzerinden alım satım yapabilirsiniz. Çorlu’da hurda alan kurumlar, açmış oldukları tesislerde her gün milyonlarca liralık işlem yapabiliyorlar.

Çorlu Hurdacı/ Çorluda Hurda Alan

Çorlu hurdacı; kurulduğu seneden itibaren faaliyetlerini sorunsuz bir şekidle yerine getiren bir firmadır. Peki nasıl firmayız ve sizden aldığımız hurdaları ne yapıyoruz? Sizden almış olduğumuz bütün hurda malzemelerini ve eşyalaırnı %100 geri dönüşüme gönderiyoruz. Hergğn çöorluda bulunan bütün bölgeleri geziyoruz ve hurdalık malzemeleri topladıktan sonra geri dönüşüm merkezinde belirli bir miktara ulaşana kadar bekletiyoruz. Daha sonra ise tekrardan kullanılabilmeleri için işlemlerden geçiyoruz. Sizde çorluda hurda alan bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu Hurdacı/ Güncel Hurda Fiyatları

Çorlu hurdacı firmamızın geçmişi 1998 senesine dayanır. Yani o seneden günümüze kadar sorunsuz bir şekidle himt vermeye çalıştık. Firmamızda çalışan bir çok personelimiz mevcuttur. Bu personellerimizin her biri değerli ve profesyonel kişilerdir. Şimdi sizlere güncel hurda fşyatları hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. İşte güncel hurda fiyatları

 

 1. Ekstra hurda demir: 3,13 TL
 2. DKP hurda demir: 3,23 TL
 3. Teneke hurda: 1,95 TL
 4. Toplama hurda: 2,30 TL
 5. Tufal hurdası: 0,12 TL
 6. İnşaat demir çubuğu hurdası: 3,23 TL
 7. İnşaat yıkım hurdası: 2,70 TL
 8. Bakır talaş hurdası: 66,5 00 TL
 9. Lama bakır hurdası: 77, 00 TL
 10. Soyma bakır hurdası 77, 00 TL
 11. Kırma bakır hurdası: 68, 00 TL
 12. Hurda alüminyum bakır petek: 30, 00 TL
 13. Hurda alüminyum radyatör: 9,70 TL
 14. Hurda alüminyum kutu: 9,70 TL
 15. Hurda karton kâğıt: 1,20 TL
 16. Kullanılmış hurda gazete: 1,00 TL
 17. Kullanılmamış hurda gazete: 1,30 TL
 18. Hurda karton bardak: 1,50 TL
 19. Hurda peçete kâğıdı: 0,9 lira
 20. Hurda Okul kitabı 0,95 TL
 21. Hurda ABS plastik:: 2,10 TL
 22. Hurda levha Kurşun: 15,50 TL
 23. Hurda karışık kablo: 20,50 TL
 24. Hurda şablon nikel: 100, 00 TL
 25. Hurda külçe çinko: 18,50 TL
 26. Hurda batarya akü: 7,0 5 TL

 

 

 

Çorlu Hurdacı Firması Kaliteli Hizmet

Çorlu hurdacı firması;  en iyi hizmeti sizlere sağlayabilme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat teklfi ile geliyoruz. Diğer firmalara bakarsanız bizim firmamız her zaman daha cazip gelmektedir.çöünkü bütün malzemeleri satmıyoruz ve doğrudan geri dönüşüme gönderiyoruz. Sizde çorlu hurdacı firması kaliteli hizmet imkanından istediğiniz her an yararlanabilirsiniz.

Çorlu Hurdacı Firması Profesyonel Hizmet

Çorlu hurdacı firması; çevreye katkıda bulunmak ve ülkenin ekonomisini yükseltmek için gece gündüz uğraş verir. Bizim için öncelik her zaman müşterilerimizdir. Hurdalarınız sizin için kullanışsız ve değerisz görünebilir. Fakat bizim için öyle değildirç hurdalara çok değer veriyoruz. Sizde elinizde bulunan hurdaları bize sormadan satışa sunmayın. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Çorlu hurdacı firması profestonel hizmet imkanındna yararlanmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Çorlu Hurdacı Firması/ En Yakın Hurdacı

Çorlu hurda firması;  torna talaşı, izabelik hurda, teneke hurda, sac hurda, paket hurda, aliminyum hurda, demir hurda, kzııl hurda gibi bir çok hurda çeşitlerinizi alırız. Öncelikli olarak hurdalık malzemelerinizi tartıyoruz ve daha sonra ise nakit bir şekidle ödeme gerçekleştiriyoruz. Ödemelerinizde herhangi bir aksama meydana gelmez. Sizde en yakın hurdacı arayışındaysınız hemen bize ulaşmalıısnız. Sizlere hayal ettiğiniz hizmeti kısa zaman içerisinde sizlere sağlarız.bize hafta içi ve aynı zamanda hafta sonu bizlere ulaşım sağlamanız ve aynı zamanda hizmet almanız mümkündür.

Diğer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir