tesis fabrika bina sökümü

Fabrika Tesis Bina Sökümü İşleri

Miray metal olarak sizlerin her konuda olduğu gibi Fabrika Tesis Bina Sökümü İşlerisırasında da yanlarınızda yer almaya devam ediyoruz. Hurdacılık sektörü özellik ile İstanbul sınırlarında ne kadar gelişmiş bir halde olduğu gözle görülür bir şekilde kendisini belli ediyor. Fakat birçok firmanın yer alması alım satım konusunda müşterilerin hak ettikleri fiyatları almasına engel oluyor. Bu anlarda yine ilk sırada müşteri memnuniyetini tutuyor ve en ufak bir sorun olmaması için işlemlerimizi sunuyoruz. Şu an piyasada demirden alüminyuma kadar tüm hurdalar genel olarak tek bir kategori altında incelenerek kilo başına 3 ila 5 TL arasında fiyatlar verilse bile onlardan farklı olmayı tercih ediyoruz. Hangi metal ya da metal olmayan ürün satılırsa onların asıl fiyatları ile alım satım işlemleri yaparak müşterilerimizin bu anlarda karlı anları elde etmelerine yardım ediyoruz.

Fabrika Tesis Bina Sökümü İşleri Fiyatları

Fabrika Tesis Bina Sökümü İşleri fiyatları da en merak edilen konulardan bir tanesidir. Her ne kadar hurdaları firmamıza getiren kişiler tarafından elden teslim alıyor olsak bile isteyenler için söküm işleri yaparak o şekilde de hizmetlerimizi sunuyoruz. Geri dönüşümü mümkün olan ürünler içerisinden en ufak parçanın dahi ziyan olmasına izin vermemek için alanında profesyonel destek ekibi ile hizmetlerimizi sunarız. Gerçekten de başarılı isimler ile çalışmalarımızı sunuyor olmamızdan dolayı bizlerden işlemleri tercih ettiğiniz zaman hem en sorunsuz hizmetleri almış olacak hem de en uygun fiyatlar ile kar elde edeceksiniz. Bir yandan söküm işlemleri yaparken bir yandan da müşterilerimizin fabrika tesislerinde meydana gelen atık malzemelerin alım satım işlemlerini yapıyoruz. Bu sayede kimsenin en ufak sorun yaşaması söz konusu olmadan herkes bol karlı anlarda yer alabiliyoruz.

Hurda Bakırm Alımı ve İşleyişi

Hurda bakır alım ve satımlarından demire kadar akla gelen tüm malzemelerin alım işlemlerini yapıyoruz. Bir yandan müşterilerimizin araçları varsa araçları ile firmalara getirerek satma işlemlerini yapabilirler. Fakat araçları yoksa ya da boş vakitleri yoksa da bizleri iletişim kısmında yer alan telefon numarasından arayarak ne kadar hurda satacakları hakkında bilgi verebilirler. Bu bilginin ardından bizlere verilen zaman diliminde adrese gider ve satılacak olan hurdaların alımlarını yaparız. Bu sayede herkes bol karlı olan anları rahat bir şekilde elde edebilirler.

İstanbul hurda alım satım konusunda gerçekten de en iyi firmalardan bir tanesi oluyoruz. Bu konuda sürekli piyasa araştırması yapar ve herkesin daha çok kar edecekleri fiyatlar ile alım satım yaparız. Bu anlarda piyasada yer alan firmalar her ne kadar tüm ürünleri tek bir cins olarak değerlendirerek tek bir ürün gibi alma işlemleri yapsalar bile bizlerde durum böyle değildir. Bakırdan kağıda kadar geri dönüşüm için hangi ürün alınacaksa onların hak ettikleri fiyatlandırmalar ile hem alım hem de satım işlemleri yaparız.

Zaten işlemlerimize başladığımız ilk günden bu yana kadar olan süreçlere bakarsak en ufak bir sorun olmadan herkes bol karlı anlar elde ederler. Bizim ilk kurulduğumuz günden bu yana kadar bir yandan bizleri tercih eden müşterilerin bol karlı anlar ede ederken memnun ayrılmalarını sağlamak, bir yandan ülke ekonomisine katkı sağlarken bir yandan da geri dönüşümler ile doğada meydana gelebilecek kirliliklerin önüne geçmek oluyor. Bu felsefe ile ilerlemeyi tercih ediyor olduğumuz için gerçekten de en ufak bir sorun olmadan bol karlı ve rahat işlemleri bir arada veriyoruz.

Çok büyük emekler ile çok fazla para harcanarak kurulan fabrikalar bir süre sonra kullanım ömrünü doldurmaktadır. Yine aynı şekilde büyük ümit ve hayaller ile inşa edilen konutlar belli bir zaman geçtikten sonra eskiyor ve artık bırakın içinde durmayı yakınında geçmek bile tehlikeli hal alıyor. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak eskiyen fabrikaların, binaların ve her tür tesisin hem iç dış söküm işlerini hem de güvenilir bir şekilde yıkım işlerini yapıyoruz. Bina sökümü çalışmamız neticesinde çıkan tüm malzemeleri sağlamlık durumuna göre hurda veya ikinci el olarak satın alıyoruz. Söküm sonrası çıkan hurda malzemeleri geri dönüşüme göndermekteyiz.

İstanbul’da Verdiğimiz Başlıca Kesim Ve Söküm İşleri

Asma tavan söküm ve kesim: İş yerlerinde, depolarda ve fabrikalarda bulunan asma tavanları uygun bir şekilde sökerek satın alıyoruz.

Metal su deposu alımı: Otel, öğretmen evi, okul, hastane gibi kalabalık insanlara hizmet eden işletmelerden hurda su deposu satın alıyoruz. Binanıza hiçbir şekilde zarar açmadan titizlikle su deposu sökümü ve kesimini yapıyoruz.

Elektrik tesisatı, pano, trafo ve kablo söküm işi: Özellikle fabrikalardan yıkım öncesi veya elektrik sistemi yenilemesi öncesi tesisat, elektrik trafosu, eski pano ve hurda kabloları satın alıyoruz.

Depo raf söküm ve hurda alımı: Deponuzdan metal rafları kullanım durumlarına göre hurda veyahut 2. el olarak satın almaktayız. Depo yıkımı öncesinde mutlaka bizi arayınız. Raf hurdalarınız boşa gitmesin en iyi fiyattan satın alalım.

Tadilat öncesi söküm ve kırım: Bina içi tadilat yaptıracaksanız gereksiz olduğunu düşündüğünüz tüm malzemeleri satın alabiliriz. Uzman ekiplerimiz bina tadilatına engel olmayacak şekilde kırım ve eşya sökümünü yapacaktır. Sökülen malzemelerin değeri size anında ödenir. Böylece hem çıkan malzemelerden para kazanmış olursunuz hem de tadilat yapacak kişilere ekstra iş yaptırmayarak maliyeti düşürürsünüz.

fabrika sökümü
fabrika sökümü

Fabrika sökümü: üretimi durmuş olan veya yıkım kararı verilen fabrikalardan her tür demir kapı, galvaniz boru, çelik, alüminyum sac, çatı malzemeleri ve eski makineleri satın alırız.

Mağaza söküm: kendi personel ve araç gereçlerimiz ile mağaza sökümü yapıyoruz. Mağazanızın duvarlarına, tabanına, tavanına sizin onaylamadığınız hiçbir işlemi yapmıyoruz. Kullanılmayan ne kadar gereksiz eşya varsa satın alıyoruz. Mağaza tadilatı öncesi bizi mutlaka arayın detaylı görüşelim.

çatı sökümü
çatı sökümü

Çatı söküm işleri: tüm tesislerin çatı söküm işlerini titizlikle yapıyoruz. Sahada çalışan uzman kadromuz ile çatı kesim işleri çevreye zarar vermeden yapılmaktadır. Çıkan hurdaya en yüksek fiyatı veriyoruz.

Yangın merdiveni kesimi ve alımı: artık kullanılmayan demir yangın merdivenlerini satın alıyoruz. Hurda yangın merdiveni kesimi ve sökümü için bizleri arayın.

Kalorifer petekleri ve kalorifer kazanı kesimi: Kazan dairesi sökümü olarak da tabir edilen bir dizi işlem sonucunda binanızdan hurda petek, kalorifer kazanı ve su borularını satmış olacaksınız. Deneyimli söküm ekibimiz bina duvarlarına zarar vermeden kesim işlerini yapacaktır.