tesis fabrika bina sökümü

Çok büyük emekler ile çok fazla para harcanarak kurulan fabrikalar bir süre sonra kullanım ömrünü doldurmaktadır. Yine aynı şekilde büyük ümit ve hayaller ile inşa edilen konutlar belli bir zaman geçtikten sonra eskiyor ve artık bırakın içinde durmayı yakınında geçmek bile tehlikeli hal alıyor. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak eskiyen fabrikaların, binaların ve her tür tesisin hem iç dış söküm işlerini hem de güvenilir bir şekilde yıkım işlerini yapıyoruz. Bina sökümü çalışmamız neticesinde çıkan tüm malzemeleri sağlamlık durumuna göre hurda veya ikinci el olarak satın alıyoruz. Söküm sonrası çıkan hurda malzemeleri geri dönüşüme göndermekteyiz.

İstanbul’da Verdiğimiz Başlıca Kesim Ve Söküm İşleri

Asma tavan söküm ve kesim: İş yerlerinde, depolarda ve fabrikalarda bulunan asma tavanları uygun bir şekilde sökerek satın alıyoruz.

Metal su deposu alımı: Otel, öğretmen evi, okul, hastane gibi kalabalık insanlara hizmet eden işletmelerden hurda su deposu satın alıyoruz. Binanıza hiçbir şekilde zarar açmadan titizlikle su deposu sökümü ve kesimini yapıyoruz.

Elektrik tesisatı, pano, trafo ve kablo söküm işi: Özellikle fabrikalardan yıkım öncesi veya elektrik sistemi yenilemesi öncesi tesisat, elektrik trafosu, eski pano ve hurda kabloları satın alıyoruz.

Depo raf söküm ve hurda alımı: Deponuzdan metal rafları kullanım durumlarına göre hurda veyahut 2. el olarak satın almaktayız. Depo yıkımı öncesinde mutlaka bizi arayınız. Raf hurdalarınız boşa gitmesin en iyi fiyattan satın alalım.

Tadilat öncesi söküm ve kırım: Bina içi tadilat yaptıracaksanız gereksiz olduğunu düşündüğünüz tüm malzemeleri satın alabiliriz. Uzman ekiplerimiz bina tadilatına engel olmayacak şekilde kırım ve eşya sökümünü yapacaktır. Sökülen malzemelerin değeri size anında ödenir. Böylece hem çıkan malzemelerden para kazanmış olursunuz hem de tadilat yapacak kişilere ekstra iş yaptırmayarak maliyeti düşürürsünüz.

fabrika sökümü
fabrika sökümü

Fabrika sökümü: üretimi durmuş olan veya yıkım kararı verilen fabrikalardan her tür demir kapı, galvaniz boru, çelik, alüminyum sac, çatı malzemeleri ve eski makineleri satın alırız.

Mağaza söküm: kendi personel ve araç gereçlerimiz ile mağaza sökümü yapıyoruz. Mağazanızın duvarlarına, tabanına, tavanına sizin onaylamadığınız hiçbir işlemi yapmıyoruz. Kullanılmayan ne kadar gereksiz eşya varsa satın alıyoruz. Mağaza tadilatı öncesi bizi mutlaka arayın detaylı görüşelim.

çatı sökümü
çatı sökümü

Çatı söküm işleri: tüm tesislerin çatı söküm işlerini titizlikle yapıyoruz. Sahada çalışan uzman kadromuz ile çatı kesim işleri çevreye zarar vermeden yapılmaktadır. Çıkan hurdaya en yüksek fiyatı veriyoruz.

Yangın merdiveni kesimi ve alımı: artık kullanılmayan demir yangın merdivenlerini satın alıyoruz. Hurda yangın merdiveni kesimi ve sökümü için bizleri arayın.

Kalorifer petekleri ve kalorifer kazanı kesimi: Kazan dairesi sökümü olarak da tabir edilen bir dizi işlem sonucunda binanızdan hurda petek, kalorifer kazanı ve su borularını satmış olacaksınız. Deneyimli söküm ekibimiz bina duvarlarına zarar vermeden kesim işlerini yapacaktır.