Avcılar Bina Yıkım

Avcılar’da Bina Yıkan Firmalar – Hurdacı

Avcılarda Bina Yıkan Firmalar Arasında Biz Hurda Karşılığında Bedava Yıkım Yapıyoruz. Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi İstanbul’da da eski, yeniden yapılacak ya da yıkılacak olan binalara yönelik söküm ve hurda toplama hizmeti veren birçok firma olup Avcılarda bina yıkan firmalarda bulunmaktadır. Özellikle apartman, bina, tesis ya da fabrika olsun farklı her türlü alan ve yağı sökümü bu firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Özel olarak ya da kentsel dönüşüm çerçevesinde riskli binalar sökülerek kullanılan değerli ham maddeler, demir ve elektronik olmak üzere su boruları gibi daha birçok özel sarf malzemesi alınmaktadır. Bu söküm ve hurda toplama işini Avcılar bölgesinde gerçekleştiren firmaların adresleri ile iletişim bilgileri ise sitede yer almaktadır.Avcılarda Bina Yıkan Firmalar 0539 698 67 83

Avcılar Bina Yıkım

Çatıdan kiremit ve iskelet sökümünden, ahşap pak-pen ya da çerçeve sökümüne, yıkım işlemine gelene kadar daha birçok adımı sizler adına gerçekleştiren alanında uzman birçok firma bulunmaktadır. Özellikle yıkıma hazırlıktan yeni yapıma kadar geçen sürede her türlü sökme, yıkma işlemi uzman personel ve profesyonel araçlar ile gerçekleştirilir. Bu sayede hem zamandan hem de geri dönüşüm malzemeleri satarak maliyetten düşmek mümkündür. Avcılar bölgesinde hizmet veren Avcılar’da bina yıkan firmalararasından en uygun fiyatı veren ve en kaliteli iş çıkaranları sitede yer alan ilgili alandan bulmak oldukça kolaydır. Yer, zaman, söküm ve yıkım işlemlerine ilişkin detaylar da firmadan firmaya göre değişiklik göstermekte olup ilgili firmaları arayarak bilgi almak gerekmektedir.

Avcılarda Bina Yıkan Firmalar ve Hizmetleri

Her türlü inşaat işi aşta olmak üzere yeniden yapılacak binalardan gerekli malzemelerin söküm işlemi, binaların yeniden yapımı için yıkım işlemini gerçekleştiren, İstanbul Avcılar’da hizmet veren firmaların iletişim ve adres bilgileri sitemizde yer almaktadır. Bu firmalar tarafından aynı zamanda yıkım ve diğer hizmetleri şu şekilde gerçekleştirmektedir.

 • Yıkılacak olan bina öncelikle teftiş edilerek yıkım strateji belirlenir. Daha sonra ise yıkılacak olan binadan ya da yapımdan hangi malzemelerin söküleceği Avcılar’da bina yıkan firmaların hizmetleritarafından belirlenir.
 • Yıkım için gerekli olan araç, vasıta ve aletler hazırlanır ve plana göre yıkım işleminde sırası ile kullanılır.
 • Yıkım süreci başlamadan yıkıma hazırlık amacı ile demirden kiremite, su borularında elektrik aksamına kadar değerli ve geri dönüştürülebilir ham maddelerin söküm işlemi yapılır.
 • Ardında tüm değerli geri dönüşür maddeler söküldükten sonra ise yıkım işlemi ilgili araçlar ile gerçekleştirilir.
 • Yıkım araçları uzman personel tarafından yönlendirilir.
 • Apartman, tesis, bina ve daha farklı birçok yapı özellikleri dikkate alınarak yıkım işlemine tabi tutulur.
 • Yıkımdan sonra moloz kaldırma ve diğer hizmetler de bu firmalar tarafından verilebilmektedir.

Yıkım işleminde enkaz kaldırma, moloz taşıma başta olmak üzere farklı hizmetler veren Avcılar’da bina yıkan firmalar hizmetleriaynı zamanda hafriyat hizmeti, riskli bina yıkımı, hurda karşılığı yıkım, kırma, söküm ya da tadilat hizmetini de bu kapsamda sunmaktadır.

Avcılarda Bina Yıkım Maliyeti

Avcılar’da bina yıkım maliyeti, farklı bina yıkan firmalar tarafından değişen rakamlarda piyasaya yön veriyor. Elbette firmadan firmaya değişiklikler ve maliyet, planlama, rapor vb. açılardan farklılıklar olabiliyor. Ancak genel olarak hem Avcılar kapsamında hem de daha genel çerçevede bazı maliyet rakamlarından bahsedebilmek mümkün… Buna göre yeni açıklanan kurallara göre Yıkım Müteahhitleri Derneği Başkanı olan Mehmet Ali Bulut’un verdiği rakamları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • 6 katlı olan bir bina için doğru teknik kullanılarak yapılan yıkımın maliyeti, ortalama 15 bin TL kadardır.
 • Enkaz kaldırmayla beraber yapılan bina yıkımının maliyeti ise 40 bin TL tutarını bulur.
 • Kolondan yapılmış olan riskli ve tehlikeli yıkımların maliyeti bin TL kadardır.
 • Ayrıca doğru bir yıkım, ortalama olarak 2 gün kadar sürerken, bu noktada kolonların kırılma aşaması ise 2 saat kadar bir sürede tamamlanır.

Yıkım, Söküm, Kırma ve Tadilat İşlemleri

Eski yapıların yıkımı başta olmak üzere Avcılar bölgesinde hizmet veren firmalar tarafından yıkım, söküm, kırma ve tadilat işlemleri de yapılabilmekte olup özellikle binanın türüne ve risk durumuna göre işlemler gerçekleştirilmektedir. Kentsel dönüşüm için yıkım, riskli binaların yıkımı, harfiyat ve moloz taşıma, duvar yıkımı, saha beton kırımı olmak üzere Avcılar’da bina yıkan firmalararasında bu tür hizmet veren birçoklarını uygun ve kaliteli hizmet kapsamında bulmak oldukça kolaydır. Sitede yıkım işlemi yapan firmaların iletişim numaraları ve adresleri ile birlikte sundukları hizmetlere ilişkin detaylar da yer almaktadır. Her türlü inşaat işini hızlı ve itinalı bir şekilde gerçekleştiren firmalara tek tıkla ulaşmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir