Hurda Geri Dönüşüm

Hurda geri dönüşüm ve hurda hizmetleri veren firmamız; Adresinizden çinko hurda, kurşun hurda, alüminyum, alüminyum kompozit, pil, demir hurda, plastik hurda, sarı hurda ve bakır hurda gibi hurda çeşitlerini kabul etmektedir. Bu sektöre girdiğimiz yıldan bu yana müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için büyük çaba sarf etmiş ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firmayız. Son kullanma tarihi geçmiş ve geri dönüşüme uygun her türlü malzemeyi adresinizden teslim alıyoruz.

Atık malzemeler çevreye inanılmaz derecede zararlıdır. Hem insan sağlığını korumak hem de çevreye zarar vermemek için atıkları aldıktan sonra geri dönüşüme kazandırıyor ve tekrar sağlıklı malzeme haline gelmesini sağlıyoruz. Bilgili bir organizasyon arıyorsanız ve değer konusunda hurdanızı vermek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Firmamız bir telefon kadar uzağınızda 7/24 hizmet vermektedir.

Geri Dönüşüm Firmaları İstanbul

Firmamız sadece hurda alımı hizmeti değil bina yıkama hizmeti de sağlar. Eğer binadan çıkan hurdaları verme talebinde bulunursanız bu hizmet sizlere ücretsiz bir şekilde verilir. Taleplerinize kulak veririz ve asla taleplerinizi karşılıksız bırakmayız. Hurdalarınız çevreye zarar vermesin ve yeniden hayat bulsun. Hedefimiz her zaman bu sektörde öncü olmak ve değerli müşterilerimize kapsamlı bir şekilde hizmet imkânı tanımaktadır. Hurdacılık sektöründe güven çok önemlidir.

Müşterilerimizin bizlere sonuna kadar güvenmesi için büyük çabalar sarf ediyoruz. Uzun zamandır bu sektördeyiz ve hakkımızda herhangi bir olumsuz yorum duymadık. Hak hukuk çerçevesinde işlerimizi bilinçli bir şekilde yapıyoruz. Zamanında teslimatı gerçekleştirmek ve işi bitirmek temel görevimizdir. Bunların size garantisini veriyoruz. Sizden aldığımız ürünleri hemen geri dönüşüm alanlarımıza getiriyoruz ve her birini cinsine göre ayrıldıktan sonra geri dönüşüme döndürüyoruz. Sizin de evinizde iş yerlerinizde; Kâğıt hurdası, elektronik hurda, metal hurda gibi burada çeşitlerimiz bulunuyor ise bizimle iletişime geçin ve hemen adresinize gelelim

 

Adresten  Hurda Alımı ve Geri Dönüşüm Hizmeti

 firmamız sizlerin zahmete girmesine müsaade etmeden adresten hurda alımı hizmetini sizlere sağlıyor. Peki, sadece adresten hurda alım mı gerçekleşiyor? Tabi ki hayır. İsteyen herkes firmamıza gelerek hurdalarını teslim edebilir. Ancak biz sizin yorulmanızı istemiyoruz ve bu sebeple de isteğe bağlı olarak adrese gelip hurdaları teslim alıyoruz. İşimizi düzgün bir şekilde yaptığımıza inanıyoruz.

Sorumluluk sahibi olan kurumsal bir firmayız. Deneyimli kadromuz ile istediğiniz yerden  hurdalarınızın alım satım işlemini gerçekleştiriyoruz. Otellerin, alışveriş merkezlerinin, fabrikaların, binaların ve apartmanların yıkım söküm işlemlerini işinde profesyonel ve tecrübeli personellerimiz ile yapıyoruz. Bizlere ulaşım sağladığımız da keşke kimimize adresinize gönderiyoruz ve değerlendirme yapmalarını istiyoruz. Keşif ekibimiz değerlendirme yaptıktan sonra sizlere detaylı bir şekilde bilgiler  aktarıyor.

Amacımız her zaman için global pazarda  istikrarlı, güçlü ve profesyonel bir konumda olmaktır. Ülkemize, ülkemizin ekonomisine, çevreye ve topluma faydaları olan bir kurum olmak bizim her zaman hedefimiz olmuştur. Hedefimize ulaştığımızda düşünüyoruz. Hiçbir zaman dürüstlüğümüzden ödün vermedik ve bu sektörde emin adımlarla ilerledik.

Önde gelen bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Profesyonel bir şekilde ve dürüst bir şekilde hareket etmemiz öncü bir firma olmamızın sebebidir. Siz de hurdalarınızı bizlere vererek geleceğe güvenle bakabilir ve duyarlı bir kişi olabilirsiniz. Hurdalarınızı çöpe atmak ve köşede bekletmek yerine hem kazanç elde edebilir hem de yarınlara güzel bir dünya bırakabilirsiniz. O halde bize ulaşmaya ne dersiniz?

Hurda Firmaları Nerdedir

Hurda Geri Dönüşüm Firmaları arasında kökleşmiş firmalardan olan Hurdacılar Birliği sektörde uzun yıllar hizmet vermektedir. Hurdacılar Birliği İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında şubeleri olan eski bir firmadır. Hurdacılık ağı oldukça geniş olan Hurdacılar Birliği İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden hurda alımı yapmaktadır. Hurda Geri Dönüşüm Firması olan Hurdacılar Birliği hurda demir, bakır hurdası, sarı hurdası ve kablo hurdası alımları yapmaktadır.

Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda alımı işlemlerimizde yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi vermekteyiz. Birliğin kuruluş amaçlarının başında kaliteli ve güvenilir hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlamak gelmektedir. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda fiyatlarımız İstanbul Hurda Borsası baz alınarak hesaplanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize en güncel hurda fiyatlarını vermekteyiz. Hurdacılar Birliği olarak ayrıca alüminyum hurdası, hurda kurşun, çinko hurdası, hurda iş makineleri vb. tüm hurda çeşitlerinin de adresten alımını yapmaktayız. Hurda Geri Dönüşüm Firması olarak ayrıca İstanbul genelindeki şantiye sahalarından şantiye hurdası alımlarımız da devam etmektedir. Şantiye sahalarına hurda biriktirme kasaları bırakma hizmetimiz de mevcuttur.

İstanbul'da Hurdacılık Hizmetleri
İstanbul’da Hurdacılık Hizmetleri

İstanbul Hurda Geri Dönüşüm

Hurdacılar Birliği Hurda Geri Dönüşüm sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ve kendi teknolojik araç gereçleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hurdacılar Birliği İstanbul genelinde bina yıkım sökümü ve fabrika tadilat işleri alanlarında da hizmet vermektedir. Birliğin eski ve yıkımı gerçekleşmesi gereken binalar için bina analiz ekibi mevcuttur. Bu ekip binanızın yıkımı gerçekleşmeden önce binanızı inceler ve çevrede alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini belirler. Daha sonrasında firma personelimiz yıkım işlemlerinden önce tüm çevre güvenlik önlemlerini alır.

Yıkım işlemleri için gerekli tüm resmi izinler alındıktan sonra binanızın yıkım işlemleri başlar. Tüm yıkım işlemleri bittikten sonra hurdalarınız hurda nakil araçlarımıza yüklenip tartıma gider. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz elektronik hassas araç kantarlarında şeffaf bir şekilde gerçekleşmektedir. Tartım işlemleri de bittikten sonra firmamız size ödemenizi nakit olarak elden veya bankalar aracılığı ile gerçekleştirir. Sizler de İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden her türlü hurda satımı veya bina yıkım söküm işlemleriniz için Hurdacılar Birliği ile iletişime geçip tüm hurdacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir