bayrampaşa hurdacı

Bayrampaşa’da hurda alan firmamız bünyesinde birçok farklı araç bulunmaktadır. Bayrampaşa hurdacı personelimiz burada tüm mahallelerden hurda alımı için görevlidir. Sürekli 7/24 alo hurdacı ekiplerimiz mevcuttur. Bu sayede de adresten yüksek fiyattan hurda alan Hurdacılar Birliği yüksek fiyat vermektedir. Ayrıca tüm ödemelerini anında nakit para kullanarak yapmaktadır. Sayfanın üst bölümünde yer alan hurdacı telefonu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız Bayrampaşa’da ikinci el malzeme alımı da yapmaktadır. Bu 2. el ürünlerin gerçek değerini size peşin olarak öderiz. Bayrampaşa hurdacı firmaları tarafından verilen ve anlık kilogram ağırlığını esas alan hurda fiyatları için bizimle irtibata geçiniz. Demir hurdası, alüminyum hurda, sarı, krom ve kablo hurdası satmadan önce mutlaka bizden fiyat teklifi isteyiniz. Çünkü hurda alımında Bayrampaşa’da en güncel fiyat veren hurdacıyız.

Bayrampaşa Geri Dönüşüm Hizmetlerimiz

Sahada aktif olarak hurdacılık yapan elemanlarımız kesinlikle ilçe sakinlerini gürültü yaparak rahatsız etmezler. Aksine hem Bayrampaşa esnafı ile hem de vatandaşlar ile sıcak samimi ilişkiler geliştirmişlerdir. Daima müşterilerimize güler yüzlü hizmet anlayışıyla hizmet veren geri dönüşüm şirketiyiz. İstanbul Avrupa yakası hurdacı firmaları arasında gerçekten kaliteli hizmeti ile kendini gösteren bir kuruluşuz.

BAYRAMPAŞA HURDA ALIMI
BAYRAMPAŞA HURDA ALIMI

Semt hurda alımlarında Bayrampaşa’da Kocatepe, Terazidere, Yenidoğan ve Muratpaşa mahallerine çok kısa sürede hizmet götürmekteyiz. Bizi hemen arayarak Vatan, Ortamahalle, Cevatpaşa ve Kartaltepe’de hurdacı bulabilirsiniz. Geri dönüşüm amaçlı Bayrampaşa hurdacısı olarak Yıldırım, Altıntepsi ve İsmet Paşa mahallesine gelmekteyiz. Bu bölgede Hurdacılar Birliği kalitesi ile çelik çatı ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü işleri de yaptırabilirsiniz. Eski yapılardan kablo sökümü de yapıyoruz. Her nevi bina yıkım, söküm, kesim, tadilat ve kırım işleri uzman personelce yapılır. Bu işler sonucu çıkan ikinci el ve hurda malzeme satın alınır. Paranız son lirasına kadar iş bitimi anında peşin ödenir. Fabrika imalat artığı olarak bakır talaş, alüminyum, demir parçaları veya çelik hurdası almaktayız. Bayrampaşa hurdacı ekiplerimize 7/24 hurdacı telefon numarası ile ulaşarak hurda bakır, demir, kablo, alüminyum, sarı ve hurda sac satımı yapabilirsiniz. Size en yakın hurdacı burada bizimle temasa geçin geri dönüşüm ile kazanmış olun.

2 thoughts on “Bayrampaşa Hurdacı | Bayrampaşa’da Hurda”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir