bayrampaşa hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı | Bayrampaşa’da Hurda kapsamında, Bayrampaşa Hurda Bayisi cari fiyattan hurda alım satımı yapmakta ve bu hizmeti İstanbul’un birçok ilçesinde sunmakta, ekonomiye ve çevreye katkı sağlamaktadır. Özel ekip ve araçlarla adresten alüminyum, bakır, hurda metal ve hurda demir toplanarak geri dönüşüm tesisine getirilir, ödeme nakit olarak yapılır.

bayrampaşa hurdacı
bayrampaşa hurdacı

Bayrampaşa Hurda Alım Satım

Bayrampaşa hurda sektöründe, hurda alım satım işlemlerini gerçekleştirmek adına kendinize güvenilir bir hurda firması ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bayrampaşa hurda tesisleri müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet politikası izlemektedir. Yasalar çerçevesinde hizmet vermekte olan tesis, modern makinelerle hurda eşyaları toplar, biriktirir, kalitelerine ve türlerine göre ayrıştırır, temizler ve geri dönüşüm yapacak fabrikalara nakliye eder. Bunların haricinde de evlerinizde yer alan fazlalık hurda eşyaları firmaya gönderebilirsiniz. Böylece hem evinizdeki yer tasarrufu sağlayabilirsiniz hem de maddi kazanım elde edebilirsiniz.

Bayrampaşa Güncel Hurda Fiyatları

Bayrampaşa hurda fiyatları, hurdaların türü ve kalitesine göre değişmektedir. Sabit bir fiyat bandı oluşmayan hurda fiyat listeleri, İstanbul Borsası’na göre değişiklik göstermektedir. Döviz işlemlerinde meydana gelen dalgalanmalar hurda fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bu sebepten elinizdeki hurdaların fiyatlandırılması her zaman değişecektir. Sitemizdeki hurda fiyatları sekmesinden en güncel hurda fiyatlarını görebilmeniz mümkün. Elinizdeki hurdaların ortalama ne kadar maddi gelir sağlayabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Bayrampaşa En Yakın Hurdacı Adresi

Hurda sektörünün gelişim göstermesi ile birlikte İstanbul’da her semt ve ilçede hurda tesisi bulunmaktadır. Kendinize en yakın hurdacıyı bu sayede bulabilmeniz mümkündür. Sitemiz içerisinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bulunduğunuz lokasyona en yakın hurdacıyı bulabilirsiniz. Güvenilir hizmeti ile birlikte hurda eşyalarınızın gerçek değerlerini anında nakit olarak elde edebilirsiniz.

Bayrampaşa Hurdacı Telefonu 0539 746 04 64

Bayrampaşa hurdacı telefonu, bize ulaşmanız dahilinde elde edebileceğiniz bir bilgidir. Hurda alım satım işlemlerini gerçekleştirmek için Bayrampaşa hurdacı telefonuna erişim sağlayabilirsiniz. İstanbul’un iki yakasındaki tüm hurdacıları tek bir çatı altında toplayan platformumuz size en yakın Bayrampaşa hurdacısını bulmak konusunda büyük destek sağlayacaktır. Ayrıca alanında uzman kişilerle yürütülen hurda alım satım ve geri dönüşüm işlemlerinde Bayrampaşa ilçesinde problem yaşamayacaksınız.

Bayrampaşa Bakır Hurdası Alanlar

Bayrampaşa üzerinen bakır hurdası alım satım işlemlerinin yapılması özel araçlarla birlikte yerine getirilmektedir. Özellikle hayatın birçok alanında kullanılmakta olan bakır, inşaat yıkımlarında, yapım ve birikintilerinde bulunmakta, kablo ve makine iç mekanizma malzemeleri olarak da kullanılmaktadır. Kolay şekillenen bakırın, en yakın hurdacı tarafından değerlendirilmesini aynı zamanda ek gelir elde etmenizi sağlamasını istiyorsanız, firma adresi üzerinden irtibat kurarak kullanmadığınız bakır materyallerin güncel fiyat üzerinden satılmasını sağlayabilirsiniz.

Bayrampaşa Demir Hurdası Alanlar

Demir kullanımı ev yaşantısından, iş yerindeki birçok eşyanın kullanımına kadar etkin bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Ancak kullanım hızı diğer metallere göre düşük olan demir, çabuk pasalanan ve yorulan bir metal olarak kısa zamanda ‘’Çöp’’ olmaya adaydır. Ancak demir bir çöp değil bir geri dönüşüm malzemesidir. Hem ekonomik anlamda hem de çevresel anlamda önemli bir kullanım alanına sahip olan demirin, geri dönüşüme kazandırılması için firmamızla iletişime geçerek güncel fiyat üzerinden alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Beyaz eşya kullanımından, bisiklet, araba ve daha birçok motorlu taşıt için uygun bir kullanım sahası olan demir, hurdacı hizmetleri sayesinde geri dönüşüm alanına kazandırılarak doğanın korunmasına da öncülük etmektedir. 100 yıl boyunca toprakta varlığını sürdüren bu metaller, toprağı ve doğayı zehirlediği için geri dönüşüm alanında ilgi görmekte aynı zamanda ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Bayrampaşa Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdası alım ve satım işlemleri, vana, sıhhi tesisat ve süs eşyası endüstrisinde de kullanılmakta olan bütün alanlarda işlem görerek yeniden kullanılabilmektedir. Çevre sağlığının korunması aynı zamanda ekonominin kalkınması için geri dönüşüm alanında sar hurdası satışlarınızı yapabilirsiniz. Özel araçlarla hurda alımının adresten yapılmasını sağlayacak olan ekipler, kısa zamanda adresinize gelerek hurdaların güncel fiyatlar üzerinden değerlendirilmesini sağlayacaktır.

Sarı hurdası ve diğer hurda türleri kullanım alanlarına göre ayrıştırılarak yeniden işlem görecek hale gelir, bu sayede kısa zamanda endüstriyel sanayi alanlarına geri kazandırılır. Sarı hurdası alım ve satım işlemleri için firmamıza başvuru yaparak, siz de kar edebilirsiniz.

Bayrampaşa Alüminyum Hurdası Alanlar

İstanbul Alimünyum hurdası alım ve satım aşamalarında sizlere destek olacak olan firmamız, gencel hurda fiyatları üzerinden tel alüminyum ve diğer alüminyum materyallerinin alınmasını sağlayacaktır. Daha güzel bir doğa ve ekonomi için kullanmadığınız hurdaların değerlendirilmesini ve geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul’un birçok ilçesine verilmekte olan bu hizmet kapsamında, peşin ödeme yapılarak hurdalarınız alınacaktır.

Bayramapaşa Hurdacı Firmaları

Bayrampaşa’da hurda alan firmamız bünyesinde birçok farklı araç bulunmaktadır. Bayrampaşa hurdacı personelimiz burada tüm mahallelerden hurda alımı için görevlidir. Sürekli 7/24 alo hurdacı ekiplerimiz mevcuttur. Bu sayede de adresten yüksek fiyattan hurda alan Hurdacılar Birliği yüksek fiyat vermektedir. Ayrıca tüm ödemelerini anında nakit para kullanarak yapmaktadır. Sayfanın üst bölümünde yer alan hurdacı telefonu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız Bayrampaşa’da ikinci el malzeme alımı da yapmaktadır. Bu 2. el ürünlerin gerçek değerini size peşin olarak öderiz. Bayrampaşa hurdacı firmaları tarafından verilen ve anlık kilogram ağırlığını esas alan hurda fiyatları için bizimle irtibata geçiniz. Demir hurdası, alüminyum hurda, sarı, krom ve kablo hurdası satmadan önce mutlaka bizden fiyat teklifi isteyiniz. Çünkü hurda alımında Bayrampaşa’da en güncel fiyat veren hurdacıyız.

Bayrampaşa Hurda Hizmeti

Bayrampaşa hurda hizmeti, Bayrampaşa bölgesinde oldukça gelişmiş ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veren, yıllardır kazanılmış deneyimleriyle oldukça güvenilir bir hizmet sunmakta.  Kendi ilçesin de bulunan hurdaları en ekonomik fiyatlarla kişiyle buluşturmakta. Alüminyum, bakır, krom, demir, çinko gibi maddelerin fiyatlarını yakından takip ederek her zaman güncel fiyatlarla çalışan müşteri memnuniyetine önem vermektedirler.

Müşteriler hurda satımı yaparken ürünlerin tartılması gerekmektedir. Sonrasında kontrolden geçip işlenmeye başlanır. Böylelikle geri dönüşüme başlanmış olunur. 1950 tarihlerden hurda metalleri hammadde olan demir eritme ocakları ve demir çelik fabrikaların açılmaya başlaması ile canlanmış ve popüler olmaya başlamıştır. Ülkemizde birçok yerde küçüklü büyüklü hurda depoları açılmış olup iş ilerletilmeye başlanmıştır. Önceleri hiçbir işlemden geçmeden alınan hurdalar şu an günümüzde yeniden işlenmekte olup geri dönüşüm sağlamaktadır. Bu şekilde hurdacılık binlerce kişiye iş vermiş ve ekmeğini yemesine vesile olmuş, kendini yenilemiştir. Bugünkü hurdacılık sadece toplayıcılıktan ibaret değildir. Sanayileşme sürecine kadar giden süreye hurdacılık denmektedir.

Bayrampaşa Bakır Hurda Hizmeti

Bayrampaşa hurda hizmetialanında birçok farklı araç bulunmakta. Her tür hurda alımı için görevliler bulunmaktadır. Bakırın alınıp satılması özel araçlarla yerine getirilmektedir. Özellikle birçok alanda kullanılan bakır çok büyük önem arz etmekte. Kolay işlenen fakat maliyeti fazla olan bakırın çok önemli bir yeri vardır

Bayrampaşa Demir Hurda Hizmeti

Bayrampaşa hurda hizmeti, geri dönüşüm için mükemmel bir yol çiziyor. Demiren ağıt metallerin arasında yer almakta, kullanımı ev yaşantısından tutun birçok eşyanın kullanımında yapılmaktadır. Kullanımı diğer metallere nazaran az ömürlü. Paslanan ve çok çabuk değerini yitiren bir metal.  Kısa zamanda çöp olmaya direkt giden bir maddedir. Demiri çöp olarak görmemeliyiz. Demir ne kadar çabuk yorulan ve paslanan bir madde olsa da aynı zamanda geri dönüşümü çok çabuk yapılan bir metaldir. Demir doğanın korunmasında  büyük öncülük etmiştir. Beyaz eşya kullanımı, bisikletler, çeşitli aksesuarlar ve daha bir çok şey için yenilenip geri dönüşen çok önemli malzemelerden birisidir. Ekonomiye aşırı katkıda bulunan bu yöntem vazgeçilmezdir.

Bayrampaşa Geri Dönüşüm Hizmetlerimiz

Sahada aktif olarak hurdacılık yapan elemanlarımız kesinlikle ilçe sakinlerini gürültü yaparak rahatsız etmezler. Aksine hem Bayrampaşa esnafı ile hem de vatandaşlar ile sıcak samimi ilişkiler geliştirmişlerdir. Daima müşterilerimize güler yüzlü hizmet anlayışıyla hizmet veren geri dönüşüm şirketiyiz. İstanbul Avrupa yakası hurdacı firmaları arasında gerçekten kaliteli hizmeti ile kendini gösteren bir kuruluşuz.

BAYRAMPAŞA HURDA ALIMI
BAYRAMPAŞA HURDA ALIMI

Semt hurda alımlarında Bayrampaşa’da Kocatepe, Terazidere, Yenidoğan ve Muratpaşa mahallerine çok kısa sürede hizmet götürmekteyiz. Bizi hemen arayarak Vatan, Ortamahalle, Cevatpaşa ve Kartaltepe’de hurdacı bulabilirsiniz. Geri dönüşüm amaçlı Bayrampaşa hurdacısı olarak Yıldırım, Altıntepsi ve İsmet Paşa mahallesine gelmekteyiz. Bu bölgede Hurdacılar Birliği kalitesi ile çelik çatı ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü işleri de yaptırabilirsiniz.

Eski yapılardan kablo sökümü de yapıyoruz. Her nevi bina yıkım, söküm, kesim, tadilat ve kırım işleri uzman personelce yapılır. Bu işler sonucu çıkan ikinci el ve hurda malzeme satın alınır. Paranız son lirasına kadar iş bitimi anında peşin ödenir. Fabrika imalat artığı olarak bakır talaş, alüminyum, demir parçaları veya çelik hurdası almaktayız. Bayrampaşa hurdacı ekiplerimize 7/24 hurdacı telefon numarası ile ulaşarak hurda bakır, demir, kablo, alüminyum, sarı ve hurda sac satımı yapabilirsiniz. Size en yakın hurdacı burada bizimle temasa geçin geri dönüşüm ile kazanmış olun.

BAYRAMPAŞA CEVATPAŞA  HURDACISI

Bayrampaşa hurdacıları olarak demir bakır sarı krom kurşun makina hurdası inşaat demiri  alım satımı yapıyoruz. Hatta bina yıkımı karşılığında hurda hizmeti veriyoruz. Nasıl mı Binanızın bizlere görsel resimlerini gönderiyorsunuz. Sizlere Moloz Taşımı Ve Bina yıkımı Fiyatı veriyoruz. Bu hizmetten belediyeler de sık sık faydalanıyor. Topladığımız demir, alüminyum ve bakırı fiyat standartları ölçüsünde geri dönüşüme gönderiyoruz. Siz de Bayrampaşa hurdacı hizmetinden faydalanmak isterseniz 0539 698 67 83 telefonun Numarası ile  bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kurulduğu günden bu yana hurda hizmetini kalite standartları ölçüsünden devam ettiriyor. Hurdacılar Birliği İstanbun Geneli Faliyet sürdürmektedir. Doğaya sağlamış olduğumuz katkılar ve geri dönüşüm projelerimiz ile yaptığımız işten gurur duyuyoruz. Her geçen gün yenilenerek ilerleme kat ediyoruz. Bugün de pek çok firma ve vatandaş tarafından tercih ediliyor oluşumuzu bu azim ve gayretimize bağlıyoruz.

BAYRAMPAŞA İSMET PAŞA  HURDACISI

İsmetpaşa Mahalle Hurdacısı olararak Bayrampaşada hurda alımları ve Torna metal işleme freze, matkap uçları dahildir. Elmas Karbürler malesef genelde ithal sarf malzemelerdir. Ancak geri dönüştürülebilme imkanı bulunmaktadır. Hurdacılar Birliği  ile iletişim kurmanız halinde  hurdalarınızı adresinizden  kendi araçlarımızla gelerek yerinizde tartımımızı yapıyor ve o günkü güncel fiyatlara göre hurda değerini hesaplayarak ödememizi gerçekleştiriyoruz. Hurda elmas ucu karbür fiyatları öğrenmek için web sitemizde veya bizimle iletişime gecebilirsiniz

BAYRAMPAŞA KARTALTEPE HURDACISI

Bayrampaşa Hurdacı Firması olarak Hurda satmak İçin Bizi Arayabilir, Yerimizi Gelip Göre Bilirsiniz Hurda Fiyatları Konusunda Bilgi Ve Detay Öğrenebilirsiniz,Hurdacı Mesleği zor Olduğunu Biliyoruz İşimizi Severek Yapıyoruz Doğaya Çevreye Katkı Sağlıyoruz,İstanbul’da Hurda Hurdacı,Hurda Fiyatları Konusunda Firmamız Her Türlü İmkanları Sağlamaktadır, Hurda Fiyatları Günlük Borsa Şeklindedir onun için güncel hurda fiyatı için aramanız daha sağlıklıdır Müşterilerden aldığı Yoğun İlgi Ve Müşteriye Verdiği Hizmetler Çerçevesinde,Her Gecen Gün Sizlere Daha Yeni Teknolojik İmkanları Değerlendirerek Hurda Fiyatlarını En Yüksekte Tutmaya Gayret Gösteriyoruz,

BAYRAMPAŞA KOCATEPE HURDACISI

Kocatepe Mahallesi Demir en ağır madenlerin başında geliyor, hemen hemen tüm yapı çeşitlerinde yer alıyor. Çok fazla yerde kullanılıyor, bundan dolayı oldukça fazla miktarda demire ihtiyaç duyuluyor. Hurda demirler parçalanıyor, fabrikalarda yüksek ısılarda eritilerek belli kütleler, levhalar halinde imalat firmalarına satılıyor. İmalat firmaları tekrar eriterek üretim yaptığı ürünlerin kalıparına dökerek yeni ürünleri meydana getiriyorlar. Gördüğünüz üzere demir hurda sert olmasına karşın, dönüşümü oldukça kolay.

BAYRAMPAŞA MURATPAŞA  HURDACISI

Bayrampaşa muratpaşa mahallesinde Bakır’ın en önemli özelliği mükemmel bir iletken olmasıdır. Elektrik akımını kolay iletir. Bu nedenle elektronik, elektrikli tüm alanlarda ihtiyaç duyulur. Hurda bakır bir maden olduğundan çıkarılması ve işlenmesi oldukça maliyetlidir.Bayrampaşa da hurda bakırı olanlar eğer hurda bakır alan hurdacı firma ve yerler arıyorsa, hemen iletişime geçebilirler. Bayrampaşa’ya çok yakın bir konumda olduğumuzdan kısa sürede adresinizi ziyaret edebiliriz.

BAYRAMPAŞA ORTA MAHALLESİ HURDACISI

Bakır, çinko, alüminyum, demir, elektronik hurdası, makine hurdası, kurşun hurdası ve paslanmaz hurda kategorilerinde hizmet veren firmamız, yılın her gününde hizmet vermeye devam etmektedir. İşinin uzmanı elemanlarla kısa zamanda yıkım işlerini ve hurda alım işlerini düzenleyen Bayrampaşa hurdacı firmamız, herkes için aynı fiyatı vermektedir. Piyasanın en iyi hurda fiyatını veren firmamız, herkese farklı fiyat vermemektedir.

 • Balkanlar Caddesi En Yakın Hurdacı 
 • Demirkapı Caddesi En Yakın Hurdacı 
 • Dumlupınar Caddesi En Yakın Hurdacı 
 • Emin Efendi Caddesi En Yakın Hurdacı 
 • İbrahimağa Caddesi En Yakın Hurdacı 
 • Maltepe Caddesi En Yakın Hurdacı 
 • Menderes Caddesi En Yakın Hurdacı 
 • Şehit Yüzbaşı Ömer Bulut Caddesi En Yakın Hurdacı 
 • Uygur Caddesi En Yakın Hurdacı 
 • Vatan Caddesi Çıkışı-K21 En Yakın Hurdacı 
 • Vatan Caddesi Çıkışı-K21 (Avrupa Otoyolu) En Yakın Hurdacı 
 • Vatan Caddesi Girişi-K2 En Yakın Hurdacı 
 • Vatan Caddesi Kavşağı En Yakın Hurdacı 

 BAYRAMPAŞA TERAZİDERE  HURDACISI

Kentsel dönüşümün çok hızlandığı günümüzde, şirketimiz hurda karşılığı yıkım işlemleriyle, bu gelişmelere destek vermektedir. İş güvenliğini sağlamak suretiyle, ağır vasıta kategorisinde gerekli ehliyetlere sahip Bayrampaşa hurdacı elemanlarıyla, kısa zamanda yıkım işlemini gerçekleştirmektedir. Yıkılacak evin içerisindeki bütün eşyalar ve hurdalar çıkarılmaktadır. Ardından, en yakın zamanda yıkım işlemi yapılmaktadır.

 • 60. Yıl Caddesi Kablo Hurdası Alanlar
 • Cengiz Topel Caddesi En Yakın Hurdacı
 • Dumlupınar Caddesi Hurdacı
 • Esenler Caddesi Hurda Alanlar
 • Güneş Caddesi Kağıt Hurdası Alanlar
 • İstanbul Caddesi Demir Hurdası Alanlar

BAYRAMPAŞA VATAN MAHALLESİ HURDACISI

Bayrampaşa da Biz Kişi Veya Firma Ayırt Etmiyoruz Vatan mahallesinde Fiyatlarımız tektir ve herkes için geçerlidir. Her metalin farklı alım özellikleri vardır. Bu metallerin fiyatları, metal borsası tarafından belirlenmektedir. Ayrıca metalleri ayırdığınız zaman daha kazançlı çıkabilirsiniz. Metaller ayrılmadan kabala hurda verirseniz, fiyat farklı olur. Bu nedenle, metalleri ayrı bir
şekilde bize satarsanız, durum çok daha farklı olacaktır.

Bayrampaşa Terazidere Hurdacı numarası 0539 698 67 83

BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN HURDACISI

Bayrampaşa hurdacılar, hurda, geri dönüşüm, firmamız kuruluşundan itibaren doğru işi zamanında teslim etme anlayışıyla ‘Tam başarı’ odaklı yaklaşımıyla sektörün aranılan Geri Dönüşüm atölyelerinden biri haline gelmiştir. Bayrampaşa Hurda Alım, Hızla gelişen Türkiye için Hurdacılık görevi üstlenen Geri dönüşüm sektöründeki başarılı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 • Abdi İpekçi Caddesi Bakır Hurdası Alanlar
 • Atışalanı Caddesi Krom Hurdası Alanlar
 • Cengiz Topel Caddesi Sarı Hurdası Alanlar
 • Çevreyolu Caddesi Demir Hurdası Alanlar
 • Ferhatpaşa Caddesi Kurşun Hurdası Alanlar
 • Rami Kışla Caddesi Akü Hurdası Alanlar

BAYRAMPAŞA YILDIRIM MAHALLESİ HURDACISI

Bayrampaşa’da Hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul Bayrampaşa hurda alımı, konusunda deneyimli ekibi ile sizlere hizmet veriyoruz. İstanbul’da nerede olursanız olun gelip hurdalarınızı alıyoruz. Eski metal ev eşyalarınız, küçük işletmelerde çıkan hurdalar, fabrikalarda üretim sonrasın oluşan demir talaşı metal, hurda parçaları eski metallerinizi gelip yerinizden alıyoruz.

 • Ali Fuat Başgil Caddesi En Yakın Hurdacı
 • Fevzi Paşa Caddesi Hurdacı Telefonu 0539 698 67 83
 • İETT Şehit Kamil Balkan Caddesi. Durağı Hurdacı Şirketleri
 • Kocatepe Caddesi Hurdacilari
 • Kutlu Caddesi Hurda alan Firmalar
 • Millet Caddesi Hurda Alım Satım Yeri
 • Ordu Caddesi Hurda Merkezleri
 • Şeyh Kamil Balkan Caddesi En Yakın Hurdacı
 • Zafer Caddesi Demir Hurdası Alanlar

Bayrampaşa Hurdacı /  Bayrampaşa’da Hurda

Bayrampaşa Hurdacı  Doğal kaynaklarımız da birçok sebebe bağlı olarak her gün daha fazla azalma meydana gelmektedir. Bunun sebebi ise genel olarak tüketimin farklılaşması ve aynı zamanda Dünya nüfusunun artış göstermesidir. Peki, doğal kaynaklarımızın azalmaması için neler yapılabilir?

Aslında ilk olarak yapılması gereken çok basittir. Doğal kaynakların azalmasını önlemek için atık malzemeleri yani hurdaları hurdacılara teslim etmek ve geri dönüşümüne katkıda bulundurmak gerekir. Bayrampaşa hurdacı firmamızın  geçmişi  1998 senesine kadar gitmektedir. İlk olarak bu sektöre o senelerde adım attık. Kurulduğumuz günden günümüze kadar ise her zaman müşteri memnuniyetine önem verdik ve bugünlere ulaştık. Çevreye ve doğaya katkıda bulunduğumuz için çok mutluyuz. Sizde doğaya ve çevreye katkıda bulunmak istiyorsanız elinizde bulunan hurdaları Bizlere teslim edebilirsiniz.

Bayrampaşa Bölgesinde Hurda Alım Noktaları

Bayrampaşa hurdacı; bu sektörde öncüdür. Faaliyetlerimizi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı gösteririz. Şirketimizin kurulduğu zamandan beri hedefe; bu sektörde yer edinmek ve yerini seneler boyunca korumaktır. Aynı zamanda çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Torna talaşı, teneke hurda, sac hurda, paket hurda, izabelik hurda ve demir çelik hurda gibi birçok hurda çeşitlerini gelip adresinizden teslim alıyoruz. Senelik olarak hesapladığımız da her sene ortalama 400 milyon ton hurdayı geri dönüşüme göndererek tekrardan kullanılabilir hale getirerek katkı sağlıyoruz. Sizde yüksek fiyattan elinizde bulunan hurdaları satmak istiyorsanız Bayrampaşa hurdacı firmamıza ulaşarak adresinizi verebilirsiniz. Müsait olduğunuz zamanda adresinize ekip arkadaşlarımızı göndeririz ve sizleri hayal ettiğiniz hizmet ile karşılaştırırız.

Bayrampaşa Hurdacı Hizmeti

Bayrampaşa hurdacı olarak her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veririz. Bu sektörde ilk sıralarda tercih edilen ve öncü olan bir firmayız. Hurdacılık sektöründe ürün yelpazemiz son derece geniştir. Bununla birlikte müşterilerimize en kısa süre içerisinde ve kaliteli hizmet sağlarız. Hurdacılık hizmeti mutlaka karşılıklı güvene dayalı olmalıdır. Müşterilerimizin güvenini sağlamak için onları memnun etmeye çalışırız ve mutlaka da %100 memnuniyet oluştururuz.

Bu nedenle dolayı da uzun süreli işbirlikleri kurup referanslarımızı artırırız. Çok eskiden mesleğimizin ismi Hurdacılık olarak bilinirdi. Fakat günümüzde kanunların güncellenmesi ve aynı zamanda teknolojinin gelişmesi ile beraber artık geri dönüşüm olarak adlandırıldı.  Sektörde ilklere imza atan firmamız; birçok lisans almıştır ve her türlü yatırımı yaparak çevre kirliliğini önleyip geri dönüşüme  katkıda bulunmuştur

Bayrampaşa Emintaş Hurdacıları

Bayrampaşa hurdacı; Müşterilerden satın aldığı bütün hurdaları mutlaka geri dönüşüme gönderir. Piyasada bulunan merdiven altı olan firmalardan değiliz. Sizden aldığımız hurdaları para karşılığında başka kimseye satmayız. Amacımız güvenilir bir firma olmak ve sizlere güvenilir olduğumuzu ve kaliteli olduğumuzu göstermektir. Çevremizden duyduğumuz olumlu yorumlar bizleri mutlu eder ve başarılı kılar.

Altyapımız çok sağlamdır ve sağlam olduğu için de kapsamlı bir şekilde hizmet veririz. Kadromuz eğitimli profesyonel ve aynı zamanda tecrübeli kişilerden oluşur. Vizyonumuz ise her zaman bu sektörde fark yaratmaktır. Biliyoruz ki doğada bulunan hiçbir kaynak sınırsız değildir ve dikkatle kullanılmadığı zaman tükenir. Bu sebepten dolayı da geri dönüşüm dikkate alınmalıdır.

Sizin de bir köşede duran ve kullanmadığımız hurdalar var ise geri dönüşüme katkıda bulunmaya ne dersiniz? Sizin sayenizde hem çevre kirliliği önlenecek, hem ülkenin ekonomisi üst seviyeli çıkacak hem de doğal kaynaklarda azalma meydana gelmeyecektir. Bizi tercih ederek bütün bunların hepsini yapabilirsiniz ve aynı zamanda hurdalarınızı yüksek fiyattan satabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.