Zile Hurdacı

Zile Hurdacı numarası 0539 698 67 83; Türkiye’nin birçok ilinde ticareti ve pazarlaması yapılan hurda metal, günümüzde birçok farklı türde karşımıza çıkmaktadır. Bu farklı hurdalar kg başına ücretlendirilir ve ücret hurda türüne göre değişir. Hemen hemen her türlü hurda ürünü artık Zile hurda bayileri tarafından satılmaktadır. Demir, bakır, alüminyum, elektronik kartlar ve benzeri her türlü hurda alınır.

Zile Hurda Fiyatlari

Firmalara ulaşmak için sitede yer alan adres ve iletişim numaralarına ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda PVC, tahta ya da demir kapı sökümü, Hurda ray demiri, klima santrali, demir su borusu, musluk, drenaj pompası gibi; birçok hurda türü alınıp satılmaktadır. Uygun fiyata söküm işlemi hurda karşılığı söküm ve diğer tüm hizmetler de gerçekleştirilmektedir.

Zile Hurdacı Fiyatları

Zile hurda fiyatları, farklı hurda alım satım ürünleri üzerinden farklı rakamlarla müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca bu fiyatlar, müşterilerle beraber aynı zamanda sektörde olan ve hurda alım satımından kâr elde etmeye çalışan hurdacı firmaları da yakından ilgilendirir. Sonuç olarak bu belirlenen ve sürekli değişen rakamlar üzerinden kâr planlamalarını yaparlar. Tokat’ta hurda satım işi yapanlar il genelinde farklı ilçelerde bu işleri yürütmekle birlikte çok farklı hurdalar için farklı fiyatlar ödenmektedir. Kilogram başına ödenen fiyatlarda da ürünün az bulunup bulunmamasına göre değişiklik göstermektedir.

Bu noktada Zile hurdacıfirmaları da farklı ücretler ödeyerek hurdaları satın almakta ve geri dönüşüm için ilgili kurumlara satmaktadır. Özellikle hem çevre hem de geri dönüşüm için de önemli olan bu piyasa aynı zamanda ek gelir elde etmeyi de sağlamaktadır. Bu kapsamda birim ve kilogram fiyatlarını şu şekilde ifade etmek mümkündür.

  • Farklı türde hurdalar için güncel fiyat illere göre değişiklik gösterse de Tokat için genel fiyatlar genel fiyatlara uygundur.
  • İnşaat Yıkım Hurdası için taban fiyat kilogramına 1,38 TL, İnşaat Demir Çubuğu Hurdası için kg başına 1,75 TL, Tufal Hurdası için ise kg fiyatına 0,02 TL ödenmektedir.
  • Soyma Bakır Hurdası ve Lama Bakır Hurdası için de kg başında 34,90 TL ödeme yapılmaktadır.
  • Hurda Alüminyum Bakırlı Petek için 15,30 TL, demir talaşı için 1,35 TL, Kırma Antigron Bakır Hurdası için 31,50 TL ödeme kg başına yapılmaktadır.

Kağıt ve karton olmak üzere farklı hurda fiyatları da şu şekildedir. Hurda Kuşe Kağıdının kilosu için 0,35 TL, peçete kağıdı için 0,60 TL, karton kağıt için 0,35 TL, hurda gazete için 0,70 TL, A4 kağıt için ise 0,55 TL ödeme Tokat Zile hurdacıfirmaları tarafında gerçekleştirilmektedir. Hurda Su Saati için 19 TL, hurda radyatör için 20 TL, Paslanmaz 304 Krom için 6,80 TL 201 Krom için 1,90 TL, 316 Krom Talaşı için ise 6,30 TL ödeme verilmektedir.

Hurda Çeşitleri ve İnşaat Hizmeti

Hurda çeşitleri ve inşaat hizmeti, birbiriyle yakından alakalı olan kavramlardır. Sonuç olarak güvenilir ve sorunsuz şekilde yıkımı yapılacak olan inşaatlardan sökülen hurda çeşitleri, hurda firmalarının geri dönüşüme kazandırmaya çalıştığı hurda tipleri arasında önemli bir yer tutar. Tokat Zile’de hurda alım satım piyasasında farklı birçok hurda çeşidi bulunmakta ve alım satıma konu olunmaktadır.

Bu noktada Zile hurdacıfirmalar birim fiyatı en yüksek olan hurda türleri arasında krom yer almaktadır. Kendi içerisinde farklı krom türlerine birim fiyatı üzerinde farklı fiyatlar ödenmektedir. 304, 316, 430, 201 ve 202 krom türleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yüzde 99 nikel ise en yüksek kg fiyatına ödeme yapılan ham maddelerden biridir. Akü, eski bilgisayar, anot kapağı, kablo, pet şişe, cam şişe, su saati ve daha birçok eski hurda firmalarca alınıp satılmaktadır. Aynı zamandabu firmalar tarafından hurda karşılığında sökme ve yıkım hizmeti de verilmektedir.

Özellikle yıkılacak olan bina ve yapılarda pencere, kapı ve daha birçok hurda söküm işlemi yapılmakta ve sökülen bu hurdalar için ödeme yapılmaktadır.

Aynı zamanda Zile hurdacı firmalar hem hurda alım satımı yapmakta hem inşaata yıkım ve söküm hizmeti vermekte hem de moloz nakliye hizmeti sunmaktadır.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir