Peşin Para İle Hurda Alan Firmalar

Peşin Para İle Ödeme Hurda Ticaretinin Güvenilir Yöntemi

Geri dönüşüm sektöründe çalışan firmalarımızın tamamı hurda tutarını peşin ödeyebilecek düzeydedir. İstanbul hurdacı firmaları arasından sizin belirlediğiniz ölçeğe göre (yüksek hurda fiyatı, yakın hurdacı, adresten alan hurdacı, işçilik maliyetini üslenen vs.) seçtiğimiz firma ile çalışmaktan memnun kalacaksınız. İstanbul’da hurda alan şirketler tarafından verilen fiyatları sizin için anlık takip ediyoruz.  Ayrıca hurda tutarının tamamı satış sonrası hemen peşin ödenir. Peşin para ile yapılan hurda ticaretinin güvenini yaşayın.

Hurdayı Nakit Satmanın Faydaları

Sattığınız malzemenin hemen ücretinin ödenmesi ticarette en çok istenen şeydir. Hurda alım satımında da bu böyledir. Peşin para ile satılan hurda sizin için de alan hurdacı için de daha değerli hale gelir. Çek veya taksitli ödemelere göre ise oldukça güvenilirdir. Dolandırılma ihtimalinizi de neredeyse sıfırlar. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak tüm hurdacı firmalarına, yerel hurdacı esnafına ve hurda satan değerli müşterilerimize herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için nakit alım satımı öneriyoruz. Ayrıca hırsızlık olayı yaşanması için de mutlaka gelen paranın banka hesabında hatta mümkünse ödemenin banka aracılığı peşin alınmasını tavsiye ediyoruz. İstanbul’da hurdacılık yapan anlaşmalı hurdacı firmalarının tamamının banka hesapları mevcuttur.

Hurda Alım Satımı Nakit Ödeme İstanbul
Hurda Alım Satımı Nakit Ödeme İstanbul

Hurdacılar Birliği Üzerinden Hurda Satışı

Firma olarak kuruluşuz amacımız İstanbul’da hurda satıcılarını ve alıcılarını en kolay şekilde buluşturmak. Bunu yaparken de satıcı tarafından aranan nitelikleri karşılayan hurdacı firması temin etmek. Hurda alım satım ve bina yıkım işlerinde tekliflerinizi veya taleplerinizi aynı anda çok fazla sayıda şirkete sunuyoruz. Bunlardan gelen cevaplara göre de sizi bilgilendiriyoruz. Kabul etmeniz halinde ilgili hurdacı şirketi size yönlendiriliyor. Özellikle demir, alüminyum, bakır, krom, sarı hurdaları için adresten hurda alım imkânı sunan hurdacılar mevcuttur. Bu hurdacıların telefon numaraları için bizimle iletişime geçiniz. Peşin para ile hurda satmak hem güvenilir hem de garantili bir yöntemdir

İstanbul’da Nakit Hurda Alımı Yapılan Bölgeler

Anadolu yakasında Pendik, Ataşehir, Beykoz, Maltepe, Kadıköy, Şile, Sancaktepe, Tuzla, Çekmeköy, Ümraniye, Kartal, Sultanbeyli ve Üsküdar ilçesinden peşin para ile hurda alımı sağlanır. Avrupa tarafındaki hurdacı firmalarınca Beşiktaş, Bayrampaşa, Sarıyer, Beyoğlu, Sultangazi, Çatalca ve Avcılar yakınlarında yüksek fiyattan hurda alınır. Aynı zamanda hurdacılar Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Silivri, Şişli ve Bahçelievler bölgesinden de hurda almaktadırlar. Haftanın her günü Esenler, Bakırköy, Büyükçekmece, Eyüp, Esenyurt, Kâğıthane ve Güngören’e hurdacı servisleri gitmektedir.