Peşin Para İle Hurda Alan Firmalar

Peşin Para İle Ödeme Hurda Ticaretinin Güvenilir Yöntemi

Geri dönüşüm sektöründe çalışan firmalarımızın tamamı hurda tutarını peşin ödeyebilecek düzeydedir. İstanbul hurdacı firmaları arasından sizin belirlediğiniz ölçeğe göre (yüksek hurda fiyatı, yakın hurdacı, adresten alan hurdacı, işçilik maliyetini üslenen vs.) seçtiğimiz firma ile çalışmaktan memnun kalacaksınız. İstanbul’da hurda alan şirketler tarafından verilen fiyatları sizin için anlık takip ediyoruz.  Ayrıca hurda tutarının tamamı satış sonrası hemen peşin ödenir. Peşin para ile yapılan hurda ticaretinin güvenini yaşayın.

Hurdayı Nakit Satmanın Faydaları

Sattığınız malzemenin hemen ücretinin ödenmesi ticarette en çok istenen şeydir. Hurda alım satımında da bu böyledir. Peşin para ile satılan hurda sizin için de alan hurdacı için de daha değerli hale gelir. Çek veya taksitli ödemelere göre ise oldukça güvenilirdir. Dolandırılma ihtimalinizi de neredeyse sıfırlar. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak tüm hurdacı firmalarına, yerel hurdacı esnafına ve hurda satan değerli müşterilerimize herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için nakit alım satımı öneriyoruz. Ayrıca hırsızlık olayı yaşanması için de mutlaka gelen paranın banka hesabında hatta mümkünse ödemenin banka aracılığı peşin alınmasını tavsiye ediyoruz. İstanbul’da hurdacılık yapan anlaşmalı hurdacı firmalarının tamamının banka hesapları mevcuttur.

Hurda Alım Satımı Nakit Ödeme İstanbul
Hurda Alım Satımı Nakit Ödeme İstanbul

Hurdacılar Birliği Üzerinden Hurda Satışı

Firma olarak kuruluşuz amacımız İstanbul’da hurda satıcılarını ve alıcılarını en kolay şekilde buluşturmak. Bunu yaparken de satıcı tarafından aranan nitelikleri karşılayan hurdacı firması temin etmek. Hurda alım satım ve bina yıkım işlerinde tekliflerinizi veya taleplerinizi aynı anda çok fazla sayıda şirkete sunuyoruz. Bunlardan gelen cevaplara göre de sizi bilgilendiriyoruz. Kabul etmeniz halinde ilgili hurdacı şirketi size yönlendiriliyor. Özellikle demir, alüminyum, bakır, krom, sarı hurdaları için adresten hurda alım imkânı sunan hurdacılar mevcuttur. Bu hurdacıların telefon numaraları için bizimle iletişime geçiniz. Peşin para ile hurda satmak hem güvenilir hem de garantili bir yöntemdir

İstanbul’da Nakit Hurda Alımı Yapılan Bölgeler

Anadolu yakasında Pendik, Ataşehir, Beykoz, Maltepe, Kadıköy, Şile, Sancaktepe, Tuzla, Çekmeköy, Ümraniye, Kartal, Sultanbeyli ve Üsküdar ilçesinden peşin para ile hurda alımı sağlanır. Avrupa tarafındaki hurdacı firmalarınca Beşiktaş, Bayrampaşa, Sarıyer, Beyoğlu, Sultangazi, Çatalca ve Avcılar yakınlarında yüksek fiyattan hurda alınır. Aynı zamanda hurdacılar Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Silivri, Şişli ve Bahçelievler bölgesinden de hurda almaktadırlar. Haftanın her günü Esenler, Bakırköy, Büyükçekmece, Eyüp, Esenyurt, Kâğıthane ve Güngören’e hurdacı servisleri gitmektedir.

Peşin Para İle Ödeme | Hurda Tutarı Nakit Ödenir

Peşin Para İle Ödeme ve Hurda Tutarı Nakit Ödenir konusu hurdacılık sektörünün gerçekten de en önemli konularından bir tanesidir. İstanbul hurda alım satım yapan alanında hizmetlerine devam eden şu an onlarca farklı firma yer alıyor. Fakat Miray metal olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana kadar her zaman en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz. Benimsediğimiz misyon ve vizyon sayesinde bizleri tercih eden müşterilerin gerçekten karlı alış veriş yapması konusunda etkili olurken bir yandan ülke ekonomisine katkıda bulunuyor bir yandan da doğada meydana gelebilecek kirliliklerin önüne geçiyoruz.

İsteyen müşterilerimiz firmalarımıza gelerek ellerinde yer alan tüm hurdaları nakit para ile satabilirler. Bizler ödünç çalışmak ya da kartlı sistemlerden ziyade nakit ve peşin para ile işlemleri yerine getirmeyi tercih ederiz. Hal böyle olunca bizleri her kim tercih ederse etsin en ufak sorun yaşamadan bol karlı anları elde edebileceklerdir. Anlık olarak nakit ile işlemlerde yer alırken bir yandan da müşterilerimizin illa firmalara gelme zorunluluklarını sunmuyoruz. Araçları olmayan ya da araçları olsa bile gelmek için vakitleri olmayan müşterilerimiz için hurdalarını kapılarına kadar giderek alıyoruz. Bu alanda yer alan araçlarımız sayesinde hiçbir müşterimiz en ufak sorun yaşamadan rahatlık ile bizleri tercih edebiliyor. Hurda alım satım konusu için yer alan özel araçlarımız ile kapılardan peşin para ile hurda alımları yapabiliyoruz.

Bizleri iletişim kısmında yer alan numaradan arayarak adreslerini veren ve ne zaman gitmemizi istedikleri gibi detayları veren müşterilerimizin diledikleri anlarda verdikleri adreslerine gidiyoruz. Bizlere hangi ürünü satmak isterlerse ya da almak isterlerse kapılarına kadar götürerek anlık ödeme fırsatlarını sunuyoruz. Bu sayede hiçbir müşterimiz en ufak zorluk çekmeden alım ve satım işlemlerinin ne kadar kolay bir şekilde meydana gelebileceklerini görecektir.

Hurda Bakır Alım Satım

Hurda bakır alım satım konusunda da her zaman peşin fiyatlar ile hizmetleri sunuyoruz. Bu sayede hiçbir müşterimiz en ufak zorluk çekmeden diledikleri kadar rahat bir şekilde almak istedikleri hizmetleri alabilecekler. Hayat felsefemiz olarak her zaman kimin hakkı neyse onu vermek için ellerimizden geleni yapıyoruz.

Geri dönüşüm için şu an birçok firma her ne kadar her ürünü aynı gibi değerlendirerek net bir ücret belirlemesi yapsalar bile bizler asla öyle olmayız. Bunun asıl amacı demir ile plastik alüminyum ile bakır fiyatları asla aynı olamaz. Bunların bilincinde bir firma olarak sunduğumuz her işlemi gerçekten de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak veriyoruz.

Hurda söküm işlemleri sırasında da müşterilerimiz için özel fırsatları sunuyoruz. Hal böyle olunca hurda alanında müşterilerin ne gibi hizmetlere ihtiyacı olursa a dan z ye kadar her alanda bizleri tercih edebilirler. Bu sayede bizler de en güvenilir firmaların başında yer alırken tüm hizmetleri sunmak için devam ederiz. Söküm alanları için  bir yandan da alanında deneyimli ve uzman ekip kadromuzun yer alması kimsenin mağdur olmasına izin vermeden en karlı hizmetleri sunmamız için olanak sunar.

Kurulum anının ilk gününden bu yana kadar her zaman insanların hurdalarını ederi fiyatları vererek almayı tercih ederken bir yandan ülke ekonomisine katkıda bulunmanın verdiği mutluluk ile devam ediyoruz. Hal böyle olunca tüm alanda en çok tercih edilenlerin başında geliyoruz. Sizler de bu konuda ne merak ediyorsanız anında bizleri arayabilir ve her şeyi anında öğrenebilirsiniz.