Esenler Hurdacı

Esenler Hurdacı | Esenler’ de Hurda Alan kapsamında, Esenler Hurda Bayilik Şirketi olarak İstanbul hurda bayisi, yıkım aşamasında atıl durumda olan hurda madenlerinin alım satımı ve depo temizliği ile ilgilenmektedir.

Demir, bakır, alüminyum ve hurda metaller doğada 100 yıl boyunca kaybolmayan ve geri dönüştürülebilen mineraller olarak toplanmaktadır. Hurda alım satımının bir parçası olarak, satın alma işlemi bulunduğunuz yerde nakit olarak yapılır.

Esenler Kemer Hurdacı

Esenler Kemer Hurdacı hizmetlerimizi uzun yıllardan beri kesintisiz olarak icra etmekteyiz. İstanbul’un tüm bölgesinde sağladığımız hizmet bandını, Hurdacılar Birliği platformu üzerinden tüm İstanbul’da sağlamaktayız.

Tesisimiz, yasal prosedürlerini tamamlamış olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Alınan hurda atıklarını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın belirlediği ölçekte ve düzende toplayarak saklamaktadır.

Hurda tesisimiz içerisinde uzman personel ekibimiz ve teknolojik makinelerimizle rutin işlerimizi üstün standartlarda sürdürmekteyiz. Daha fazla kitleye ulaşabilmek adına hizmet standardımızı genişletmekte ve iyileştirmekteyiz. Esenler Hurdacılık hizmetleri arasında:

 • Hurda Toplama
 • Hurda Alımı
 • Hurda Satımı
 • Hurda Geri Dönüşümü
 • Hurda Değerleme gibi iş alanları yer almaktadır.

 Kemer Hurdacı Hurda Geri Dönüşümü

Hurdadan geri dönüşüm işlemleri gerçekleştirdiğimiz Kemer hurdacı tesisimizde; hurda toplama işleri öncelikli olmak üzere hurda ayıklama, temizleme ve ilgili fabrikalara nakliyatı işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bu işlemlerin ardından her çeşit hurda farklı uygulamalara tabi tutulur ve geri dönüşümü tamamlanarak, üretim alanlarında hammadde olarak değerlendirilir.

Sizde kullanım süresini doldurmuş hurda eşyalarınız üzerinden para kazanmak istiyorsanız, sitemiz içerisinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Esenlerde Geri Dönüşüm Yapılan En İyi Metal Hurdaları

Metal materyallerin üretim bantlarında çeşitli varyasyonlarla insanların hizmetine sunulduğu noktada farklı derecede birçok hurda eşya açığa çıkmaktadır.

Bazı metallerin geri dönüşümü eritme metodu ekonomik bir şekilde sağlanırken, bazılarının geri dönüşümü daha zor ve çoklu aşamaya sahiptir. Geri dönüşüm yapılan en iyi metal hurdaları şunlardır:

 • Soyma Bakır Tel Hurdası
 • Sac Alüminyum Hurdası
 • Alüminyum/Bakır Radyatörler
 • Alüminyum İçecek Kutuları
 • Alüminyum Döküm
 • Demir Döküm Hurdası
 • Elektrik Motor Hurdası
 • Sıhhi Tesisat Ekipmanları (Sarı Hurda, Pirinç Hurdası)
 • Paslanmaz Krom Hurdası

Metal hurda geri dönüşümünden yüksek meblağlarda kazanımlar elde edebilirsiniz. Fakat bazı metal türlerinin diğerlerine kıyasla daha değerli olduğu gerçeğini gözden kaçırmayın.

Buna ek olarak, metal hurdaların değerleri zamansal olarak değişkenlik göstermektedir. Londra Metal Borsası’na endeksli olarak değişen fiyat listelerini güncel olarak takip etmeniz, elinizdeki hurdaların değerlerini hakkında bilgi sahibi olmanıza fayda sağlayacaktır.

Esenlere En Yakın Hurdacı

Esenler beldesinde yer alan Kemer hurdacı, hurda değeri olan tüm metal eşyaları tarafınızdan satın almaktadır. Eşyalarınızı atmak yerine tesisimizin içerisinde satarak değerlendirebilirsiniz.

Güvenilir ödeme yöntemlerinizde satış işlemini gerçekleştirdiğiniz nakit olarak ödemenizi alabilirsiniz. Elinizdeki metalin ağırlığı ve güncel fiyatlandırması ile hurdanızın ederini en doğru şekilde hesaplamaktayız.

Firmamız tarafından yaygın bir şekilde alımı yapılan metal hurda eşyalar şunlardır:

 • Paslanmaz çelik evye: Mutfağınızda bulunan eski evyelerinizi firmamıza satarak yüksek kazanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Pirinç musluk: Hurdacılık sektöründe değerli olarak nitelendirilen sarı hurda, banyo ve mutfaklarda bulunan pirinç musluklardır.
 • Bakır kablolar: Evlerinizde kullanmadığınız hasarlı kabloları, satarak değerlendirebilirsiniz.
 • Dökme demir tava ve tencereler: Kullanılacak durumu kalmayan, demir dökümlü mutfak araç gereçlerinizi yüksek fiyatlandırmalarla tesisimize satabilirsiniz.
 • Alüminyum çim sandalye: Evlerin balkon ve bahçelerinde yerini alan alüminyum sandalyeler dış faktörlerden dolayı korozyona uğrayıp kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda sandalyeleri satmak yerine tesisimize getirebilirsiniz.

Tekstilkent Hurdacı

 Esenler Hurdacı, Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Bina yıkım işlemlerini uygun bir ücret mukabilinde gerçekleştirmek herkesin arzu ettiği bir durumdur. Kemer hurdacı tesisimiz ile bu işleminizi yasalara uygun çerçevede, seri bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sürekli olarak bina yıkım ihaleleri alan deneyimli personel ekibimiz ve iş makinelerimizle hurda karşılığında bina yıkım işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Okul, konut, müstakil ev, hastane gibi pek çok farklı yapının yıkımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Esenler Hurda Alan Yerler

Esenler hurda alan yerler arasında yer alan Hurdacılar Birliği, sizlere haftanın 7 günü 24 saat hizmet sağlayarak, hurdalarınızı ihtiyaçlarınız ölçüsünde satın alarak bütçenize katkı sağlayacaktır.

Firmamız Esenler bölgesindeki bütün mahallelerde uzman ekibi ve iş ortaklarıyla hizmet sağladığı gibi buna ek olarak bölge dışında farklı ilçeler ve İstanbul’a yakın illerde de hizmet sağlayabilmektedir.

Tek yapmanız gereken bugüne özel fırsatlarla bize ulaşarak elinizde yer alan hurdaların değerlerini öğrenebilirsiniz.

Esenler bölgesi içerisinde yıkılmasını istediğiniz binaları da hurdaları karşılığında firmamıza yıkım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz, belediye izinleri, güvenlik önlemleri ve gereken özveriyi yansıtarak yıkım işlemlerini anlaşılan tarihler arasında tamamlayarak size hizmet sağlayacaktır.

Hurda işleyişleri ve hizmet detaylarımız ile ilgili bilgi almak için bugüne özel fırsatlarla siz de firmamıza telefon ile ulaşabilirsiniz.

 Esenler Hurda Alım Satım Hizmetleri

Esenler bölgesinde hurda alım hizmeti sağlayan şirketimiz, sahip olduğunuz ve değerlendiremediğiniz hurdaları geri dönüşüme kazandırarak, size de bundan gelir kazanma fırsatı sağlamaktadır.

Nakliye dahil ya da hariç şekilde sunabileceğimiz hurda hizmetlerimiz ile ilgili detaylara bugüne özel fiyatlarla ulaşmak için tek yapmanız gereken telefon ile firmamıza ulaşmak.

Esenler bölgesi dışında İstanbul’un çevre il ve ilçelerinden de hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hurdalarınızı değerlendirebileceğiniz birçok alan sizi bekliyor olacak.

Esenler Hurda Kağıt Alan Yerler

Esenler hurda kağıt alan yerler arasında olan firmamız, sizlerin ihtiyaçlarınıza uygun olarak hurda kağıtlarınızı alarak geri dönüşüm olarak kazanım sağlatabilmektedir.

Hem geri dönüşüm üzerinden kazanım sağlayabilecek hem de maddi olarak gelir elde edebileceksiniz. Tercih edeceğiniz hurda türüne uygun fiyatlandırma ve ek nakliye hizmetlerimiz ile ilgili bilgilendirmeyi firmamızdan telefon ile alabilirsiniz.

Ev ve iş yerinizde bulunan hurdalarınızı firmamız ile birlikte rahatlıkla değerlendirmeye alabileceksiniz. Tercih edeceğiniz hurda işleyişleri ve detaylarıyla ilgili bugüne özel fiyatlarda hizmet almak ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bugün bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kağıt içerikli ürünlerin eldesi için her yıl milyonlarca ağacın katledildiğini, bu noktada iklimsel değişikliklerini ve global ekosistem deformasyonlarını birebir yaşamaktayız.

Canlıların yaşamını doğrudan etkileyen bu eylemleri minimalize edebilmek adına, elinizde kitap, defter, dergi gibi atık kağıt niteliğindeki içerikleri hurda tesisimize iletebilirsiniz.

Çevre bilinci ile hareket ederek gerçekleştireceğiniz bu adımla binlerce ağacın hayatına katkıda bulunabilirsiniz. Esenler hurda firmamız üzerinden binlerce ton kağıdı geri dönüşüm işlemlerine tabi tutarak, çevre adına kendi payımıza düşeni yapmaktayız.

Sizin de yapmanızı bekleriz, sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimize erişim sağlayabilirsiniz.

Esenler En Yakın Hurdacı Telefonu ve Adresi

Esenler en yakın hurdacı telefonu ve adresi için siz de sitemizin iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz. Sadece Esenler bölgesi ile sınırlı kalmayan hizmet ağımız sayesinde çevre bölgelerden ve illerde de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hurdalarınızın skalasına uygun olarak fiyatlandırma yaparak, arzu ettiğiniz taktirde ücreti dahilinde nakliye hizmetimizle evinizden ya da iş yerinizden de teslim alınabilmektedir.

Alüminyum, demir, krom ya da kağıt hurdalarınızı siz de değerlendirmeye sokarak, geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz. Hurdalarınızı değerlendirirken firmamız ederinde değer biçerek, sizlere hem ücretiyle ve hem de geri dönüşüme katkı sağlatacaktır. Materyalleri alış fiyatlarımız ve detaylarıyla ilgili olarak bugün siz de bilgi almak için telefon açabilirsiniz.

Esenler Hurdacılık Sektörü

Esenler hurdacılık sektörü içerisinde ürün alış verişleri, inşaat alanlarının artmasıyla birlikte hareket kazanmaktadır. Bölge içerisinde yer alan faaliyetlerin hızlanması, hurdacılık alanında geri dönüşüm yapan firmaların artış göstermesine sebep olmaktadır.

Satacağınız hurdalar, materyallerine uygun olarak geri dönüşüme alınmaktadır. İstanbul ilçeleri ve çevre illerde olan hizmet ağımız sayesinde alanında uzman ekibimizle siz de hurdalarınızı değerlendirebileceksiniz. Detaylı bilgi için telefon açabilirsiniz.

Esenler Bakır Hurdası Alanlar

Bakır hurdası alımları kilogram değeri üzerinden yapılara, adresten teslim alınmaktadır. Elektronik, makine ve kablo alanlarında kullanılmakta olan bakır, yumuşak bir maden olarak geri dönüşüme çok yatkındır.

Yeniden tasarlanarak yeni kullanım alanına hazırlanacak olan bakırların ilk aşamada alım ve satım işlemleri yapılarak, presleme işlemiyle geri dönüşüm alanına götürülmektedir.

Güncel hurda fiyatları üzerinden alım ve satımı yapılacak olan hurda madenleri, Esenler güzargahı üzerinde bulunan adreslerden alınarak, peşin ödemesi yapılacaktır.

Esenler Hurda Bakır Alımı

Elektrik elektronik, inşaat, kimya, otomotiv, sanayi gibi pek çok alanda üretim faaliyetleri içerisinde bakır materyali ham madde olarak tercih edilmektedir.

Dünya üzerinde yoğun bakır rezervleri bulunmasına rağmen tüketim oranının fazla olması nedeniyle maden cevherleri azalmaktadır. Bu noktada bakırların tam randımanlı geri dönüşümünün sağlanması ile ham madde açığı büyük oranda kapatılmaktadır.

Esenler hurda tesislerimizde yer alan teknolojiler ve uzman çalışanlarımızla, bakır hurda eşyalarınızı geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenler Demir Hurdası Alanlar

Demir kullanımı teknolojik cihazlar, beyaz eşyalar ve otomotiv sektörü üzerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bazı aşamalarda ev eşyalarında, fabrika makinalarında ve otomobil modellerinde yoğun olarak bulunmakta, hurdaya dönmeleri halinde işlem geçirerek yeniden kullanıma hazırlanmaktadır.

Demir hurdası alımları için firma üzerinden iletişim kurularak, kısa zamanda adresinizden hurda alımının yapılmasını sağlayabilir aynı zamanda çevreye zarar veren bu metallerin doğayla ilişiğinin kesilmesi halinde doğa dostu da olabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında demirin alım ve satım işlemleri için en yakın hurdacı şubemizle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Esenler Hurda Demir Alımı

Demir dünya üzerinden en çok bulunan materyallerden biridir. Dayanıklılık, kolay şekil alma ve elektrik iletkenliği gibi özelliklere sahip olması onu paha biçilemez durumda değerli kılmaktadır.

İnşaat, elektrik elektronik, savunma sanayi, otomotiv gibi alanlarda kullanılan demir elementi hayatın her alanında ihtiyaç duyulmaktadır. Çevrenizde bulunan demir içerikli hurdaları güncel değeri karşılığında satabilir, hammadde üretimine doğrudan katkı sağlayabilirsiniz.

Esenler hurda tesisimiz bina yıkımı hizmeti de sunmaktadır. Yıkım sonunda kalan demir hurdalarını firmamıza bırakmanız sonucunda, bina yıkım işlemlerinizi eşsiz fırsatlarla sağlamaktayız.

Esenler Sarı Hurdası Alanlar

Tesisat alanında kullanılmakta olan sarı hurdası suya dayanıklılığıyla bilinen nadir madenler arasında yer alır. Özel bir işlem gördükten sonra yeniden kullanımı mümkün olan sarı hurdası alım ve satım işlemlerinin yapılması için hurda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Su saatleri, tesisat boruları ve özel süs eşyalarında kullanılan sarı hurdasının güncel kilogram değeri üzerinden alım ve satımının yapılması için profesyonel bir hizmet sağlanmaktadır.

Demir, bakır ve sarı hurdası alımları için özel bir ekiple adresinize gelerek ayrıştırma işlemi yapılacak her maden hurdası kendi alanında değerlendirilerek peşin ödeme uygulamasıyla karşılığı tarafınıza verilecektir.

Esenler Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hurdası alan hurdacı olarak, Esenler tarafında inşaat yıkımlar, depo boşaltma işlemleri sırasında ekiple birlikte gelinerek ayıklama işlemi yerine getirilecektir. Güncel alüminyum hurda fiyatları üzerinden alım ve satım işlemi yapılacak olan işlemler, kısa zamanda size peşin ödeme yapılarak tamamlanacaktır.

Alüminyum kullanım alanları oldukça fazla olan bir madendir. Hafifliği ve kullanışlığı nedeniyle değer gören bu madenin doğada kaybolma süresi 100 yıl olarak bilinmekte, toprağa ağır metaller bırakarak doğayı kirletmektedir.

Bina yıkımlarında, depo temizliklerinde aynı zamanda petek ve benzeri hurda birikintilerinde bulunan sarı hurdası, demir, alüminyum ve bakır parçaları ayıklanarak geri dönüşüm alanına kazandırılacaktır. Çevre dostu olan bu uygulamaya siz de destek olabilirsiniz.

Esenler Hurda Alüminyum Alımı

Dünya üzerinde en çok bulunan 3. element olarak yerini almaktadır. Bulunma oranı ile orantılı bir şekilde de endüstriyel anlamda günümüzde sıkça kullanılmaktadır.

Ambalaj, otomotiv, elektrik elektronik ve diğer mühendislik alanlarında hammadde olarak tercih edilmektedir. Kısacası çevreye şöyle bir baktığımızda alüminyum içerikli bir ürüne rastlamamamız imkansızdır.

Evinizin kilerinde, çevrede, işyerinizde kısacası pek çok yaşam alanında alüminyum hurda materyali bulunmaktadır. Hurda niteliğine sahip alüminyum içerikli eşyalarınızı hurda tesislerine ileterek hem kendinize hem de dünyanın geleceğine yatırım yapabilirsiniz.

Esenler’de  Hurda Alan Firmalar

İstanbul Esenler’de hurda alan firmamız konum gönderirseniz adrese kadar gelir. Esenler hurdacı ekibimiz her türden hurda alım satım işi üzerine uzmanlaşmıştır.

Üstelik kendi araç gereçlerimizi kullanarak hurdaların sökümü, kesimi ve taşımasını yapıyoruz. Esenler’de size en yakın hurdacı firması ile iş yapmak isterseniz hurdacı telefonu üzerinden iletişim kuralım.

Firmamız değerli maden ve metal hurda çeşitleri içinde hurda bakır, sarı, alüminyum, çinko, kablo, krom, nikel, kurşun ve zamak hurdası almaktadır.

Bu hurdaların ticaretinde her zaman nakit ile çalışırız. Demir hurdası için yüksek tonajlı alımlarda iş makinesi filomuz mevcuttur.

Esenler hurdacı şirketi Hurdacılar Birliği hurda sac, kalorifer kazanı, hurda teneke ve çatı makası gibi hurdaları yüksek fiyattan satın almaktadır.

Esenler Hurda

Size en yakın hurdacı dükkânı, Esenler hurda pazarında ise çok fazla seçeneğiniz var demektir. Esenler bölgesi hurda işi açısından zengin ve çeşitli bir bölgedir. Hurdacılık sektörüne aslında ülke genelinde baktığımızda da oldukça canlı bir piyasa görürüz.

Bugün hemen her şehrimizde ve her bölgemizde hurda işletme dükkânlarına rastlamak mümkündür. Çünkü aslında hurda sektörü, hem ölmeyen bir sektör hem de zarar getirmeyen bir piyasadır.

Bu hurdacılık işi, aslında karşılıklı kâr döngüsünün oluşabildiği nadir işlerden bir tanesidir. Pek çok işte, tek taraflı kâr tablosu ortaya çıkarken, hurdacılık işinde hem müşteri, hem alıcı, hem de satıcı taraf kâr elde etme şansı yakalar.

Hurdacılık sektöründe az önce de değindiğimiz de üç taraflı bir ticaret ilişkisi ortaya çıkar. Bu ticaret ilişkisinin bir tarafı tabii ki müşteridir.

Müşteri ise elinde farklı cinste birikmiş ve eskimiş olan hurdaları satmak, elden çıkarmak isteyen tarafı temsil eder.

Müşterinin hurda eşyalarını satabildiği taraf ise hurdacı olarak nitelendirilir. Bir de hurdacıların bu hurda türlerini geri dönüşüme sokmak ve kâr elde etmek amaçlı olarak sattığı firmalar vardır.

Bu geri dönüşüm firmaları da hurdacılık ticaretinin üçüncü tarafı olarak nitelendirilebilir. Aslında herkesin bu ticaret ilişkisinden belli bir kârı vardır; ancak burada en akılcı davranması gereken hurdacıdır ki; zarara uğramadan kazanç ve kâr sağlayabilsin.

Hurdayı Kime Satabilirsiniz?

Hurdayı kime satabilirsiniz? Bir hurdacılık işletmesi sahibi oldunuz ve bu noktada müşteriden gelen hurda ürünlerini kime satabileceğiniz konusunda temel bilgilere ihtiyacınız var.

Çünkü elinizdeki hurdanın cinsi, bu noktada çok önem kazanıyor ve fark yaratıyor. Bu anlamda kablo hurdası alanlar farklı geri dönüşüm firmaları oluyor, bir başka cins hurdayı alanlar farklı… Dolayısıyla hurdayı kime satacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Hurdaların cinsine göre bazı hurda malzemelerin fazlasıyla geniş bir alana sahip olduğunu söyleyebiliriz. Piyasa değerlerine göre çoğunlukla hurdacılar, aldıkları hurdaları depoda saklamak yerine direkt ya da aracı firmalar vasıtasıyla geri dönüşüme gönderiyorlar.

Bu noktada hurdalarınızı aracıya mı veya fabrikaya mı satışa sunacağınız tamamıyla sizin kararınıza bağlı oluyor…

Ayrıca elinizdeki hurdaları kime satacağınız kadar hangi fiyatlandırma üzerinden satacağınız da önemli bir konu… Bu durum, sizin bu işten kâr elde edebilmenizin anahtarını veriyor.

Dolayısıyla bu anlamda alım yaptığınız ve satışa sunacağınız bir hurdacı soyma bakır fiyatları ile maden bakır fiyatları denk değil…

Bununla beraber doğru fiyatlandırma üzerinden hurda satacağınız firmaların referansının da sağlam olması önemlidir. Güvenilir geri dönüşüm firmaları ile kuracağınız ortaklık, size düzenli bir kâr tablosu getirecektir.

Esenler’ de Hurda Alan Hurdacı Ekiplerimiz Uğrak Yerleri

TURGUT REİS: özellikle son zamanlarda hurda kazan kesimi sökümü için çok sık uğradığımız Turgut Reis’te hurda alıyoruz.

FATİH: Burada en önemli hurda ticaret politikamız yerinden ve zamanında hurda alımıdır. Müşterimize fatih hurdacı firması olarak ne söz verdiysek onu yerine getiririz.

ORUÇREİS: Sahada görevli tüm hurdacı ve kesimci ekiplerimizin tamamı (hurda ekspertiz ve saha şeflerimiz dahildir ) sigortalıdır. Ayrıca iş güvenliği eğitimi almayan personelimiz yoktur.

NİNE HATUN: Fabrika yıkım işleri yapan firmamız Esenler’de hizmete devam ediyor.

KAZIM KARABEKİR: Kamu kurumları ve özel işletmelere ait yerlerde söküm işleri yapıyoruz.

FEVZİ ÇAKMAK: En yakın hurdacı telefonu ararsanız biz buradayız. Esenler hurdacı ekiplerimiz bölge geneline ulaşım sağlıyor.

esenler hurda alan
esenler hurda alan

TUNA: Çoğunlukla elektronik hurdalar almak için geldiğimiz bölge esnafına daima nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıca Tuna mahallesinde bazı bankaların tadilat sonrası atık hurdalarını satın aldık.

Birçok işyerinde ise söküm işi yaptık. Yine buralardan çıkan demir, kablo, alüminyum ve bakır gibi hurdaları değerini ödeyerek satın alıyoruz.

HAVAALANI: Bu mevkide bulunan tüm jeneratör hurdaları için hurdacı servisi gönderebiliriz. Ayrıca tüm iş yerlerinden raf hurdası ve alüminyum profil satın alıyoruz.

MENDERES: Fabrika çatı sökümü ve duvar kırım işleri yapıyoruz. Ayrıca hurdacı ekiplerimiz ile artık kullanılmayan makineleri hurda olarak alıyoruz.

BİRLİK: Hurda ticaretinde güvenin ne kadar önemli olduğunu inanın biliyoruz. Bu yüzden de hurda tartımını daima elektronik kantarlarla hassas bir şekilde ve şeffaf olarak yapıyoruz.

KEMER: Kentsel dönüşüm kapsamında olsun olmasın her tür yapının yıkımını hurda karşılığı ücretsiz yapıyoruz.

DAVUTPAŞA: Hurda tonajını tahminen söylemeniz halinde vinç ve eksvatör gibi hurda yükleme araçları göndeririz.

esenler hurdacı hurda alımı
esenler hurdacı hurda alımı

NAMIK KEMAL: Fabrikalar bölgesinde ve küçük işletmelerde yerinde tartım için taşınabilir kantar sistemleri getiriyoruz.

MİMAR SİNAN: Şantiye sahalarından hurda inşaat demiri alımı için konteyner bırakıyoruz.

YAVUZ SELİM: Güvenilir bir şekilde bina yıkımı yapıyor buradan çıkan hurdaları satın alıyor ve artan molozları uygun bir yere taşıyoruz.

ÇİFTE HAVUZLAR: Hurda karşılığında Esenler’de depo temizliği, bodrum temizliği ve çatı temizliği işleri yapıyoruz.

Esenler Hurdacı/ Esenlerde Hurda Alan

Esenler Hurdacılık olarak 1989 senesinde Esenlerde hizmet vermeye başladık. Her zaman için değerli müşterilerinin taleplerini anlayabilme özelliği olan, hurda alımında yüksek fiyatlar belirleyen, profesyonel bir şekilde müşterilerine hizmet sunan bir firma olduk.

Firmamız için hurdanın anlamı; ülke ekonomisine katkıda bulunacak materyallerdir. Kullanım ömürleri tükenmiş olan eşyalar bir kenarda beklerler. Hiçbir şekilde bir işe yaramazlar. Fakat geri dönüşüme gönderilir ise tekrardan kullanılabilecek bir hale dönüşürler.

Eşyaların cinsi ne olursa olsun geri dönüşüm ile tekrardan kazandırılabilir. Kullanmadığınız için hurdalarınızı değerinin altından vermek zorunda değilsiniz.

Hurdalar değersiz gibi görünse de aslında çok değerlidir. Firmamız hurdalarınızın değerli olduğunu bilir ve ona göre hareket eder.

Aklınıza gelebilecek olan bütün hurda türlerini gelip adresinizden teslim alırız. Aynı zamanda kullanmadığımız hurdaların karşılığında binanızı yıkım kırım’ı hizmetini ücretsiz bir şekilde veriyoruz.

Esenler Bina Yıkım Kırım

Yıkım-kırım esnasında insanların çevrenin ve diğer canlıların olumsuz bir şekilde etkilenmemesi için; gereken bütün önlemleri öncesinden alıyoruz ve daha sonra yıkım -kırım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kurulduğu günden beri teknolojiyi yakından takip eden ve yenilenen firmamız sizin iyiliğiniz için her şeyi yapmaktadır. Sizde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız hurdalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Kullanmadığınız malzemeler bizim için değerli olduğu için yüksek fiyatlar kapsamında sizlerden alıyoruz ve sizlere nakit bir şekilde ödeme gerçekleştiriyoruz.

Firmamız sayesinde talepleriniz asla karşılıksız kalmaz.  Şunu da belirtmek istiyoruz sizlere istediğiniz gün ve aynı zamanda istediğiniz saat hizmet verebiliyoruz. Bize çekinmeden ulaşabilirsiniz ve gereken detayları öğrenebilirsiniz

Senelerdir Esenler Hurdacılık firmamız; Dkp şerit hurdası, dkp pul hurdası, krom, çinko, kızıl, sarı, bakır, alüminyum, demir talaşı ve hurda demir gibi hurdaların toplama işlemini gerçekleştirir.

Bu hurdaları topladıktan sonra cinslerine göre ayrıştırma işlemini gerçekleştiririz.  Demir çelik ocaklarımız mevcuttur. Daha sonra ise bu ocaklarda topladığımız hurdaları eritiriz ve tekrardan ham madde olarak piyasaya süreriz.

Yaptığımız işin kaliteli olduğunu biliyoruz bu ve bu nedenden dolayı da geri dönüşüm sektöründe bilinen ve tanınan bir firma haline geldik.

Prensiplerimiz asla değişmez ve sizden yüksek fiyatı alırız ve sizlere daima kaliteli hizmet sularız. Sizlere dün hizmet verdik, bugün hizmet vermeye devam ediyoruz ve gelecekte de hizmet vereceğiz.

Siz de işinde profesyonel, güvenilir, hurdayı değerinden alan ve hurdaları geri dönüşüme gönderen firma ile anlaşma sağlamak istiyorsanız bizi tercih edin ve sizlere yardımcı olalım.

 

Esenler Hurdacı/ Hurda Alımı

Esenler hurdacı firmamız;  Evden, ofisten, inşaattan, şantiyeden ikinci el ürünlerin alım satım işlemini gerçekleştirir. Hurda alım satım işlemlerini senelerdir gerçekleştiriyoruz.

Esenlerde bulunan bütün bölgelere geliyoruz. İlişkilerimizin güvene dayalı olmasına özen gösteriyoruz ve asla güveninizi sarsmıyoruz? Sürekli olarak gelişip büyüyen firmamız bize ulaştığınız takdirde istediğiniz adrese kısa zamanda geliyor.

Siz de elinizde bulunan hurda eşyalardan kurtulmak ve alanların genişlemesini istiyorsanız Esenler hurdacı firmasını tercih edebilirsiniz. .

Hurda fiyatlarımız her geçen gün değiştiği için hurdaları görmeden bir fiyat çıkarmamız doğrusunu söylemek gerekirse mümkün değildir.

Dilerseniz bize ulaşın ve adresinize yarım saat içerisinde ekip arkadaşlarımız da gönderelim, sizlere bir fiyat çıkaralım. Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

İsterseniz de iletişim numaramızdan WhatsApp ile bizlere ulaşıp  fiyat teklifi için odalarınızın fotoğrafını bizlere gönderin ve ne kadar olduğunu belirtin. Bu şekilde yaptığınızda da sizlere aşağı yukarı bir fiyat bilgisi çıkarıp geri dönüş sağlarız.

Borsaya bağlı olarak fiyatlarımız her geçen gün güncellendiği için bir sonraki gün bir miktar da olsa oynama meydana gelir.

 

 

One thought on “Esenler Hurdacı”

 1. Geri bildirim: Esenler Hurdacı Firması - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir